Archiwum shoutboksa

Claudio 21.09.2023 00:00

juz przed meczem pisalem ze nie podoba mi sie rotacja na tak trudny mecz w LM,. Cale szczescie ze udalo sie to zremisowac

Imrahil 21.09.2023 00:00

a ktory raz oni grali tym skladem?

Imrahil 20.09.2023 23:59

owszem

Imrahil 20.09.2023 23:59

słaby mecz

Wiciux 20.09.2023 23:57

No musial przyjśc ten zimny prysznic. Bo czytajac niektore komentarze po meczu z milanem to panowal spory hurra optymizm. Z empoli idealna okazja na odkucie się po tym słabym meczu. W tym meczu powinien wychodzic taki atak jak arna-lautaro nie na sociedad na wyjeździe

VVujek 20.09.2023 23:47

O ile mnie pamięć nie myli to Inter zawsze po tak wysokim zwycięstwie wyglądał bardzo słabo w kolejnym meczu

Claudio 20.09.2023 23:42

Benfica przed meczem z Interem ma mecz u siebie z Porto. Takze nie beda sie oszczedzac

kadrian89 20.09.2023 23:29

Sensi, mop, Sanchez - tu kontuzji może być sporo

kadrian89 20.09.2023 23:28

Wiem, ale na ligę zawsze jakaś opcja z ławki

Fanatyczny 20.09.2023 23:28

a co do LM Sensi nie został zgloszony

Fanatyczny 20.09.2023 23:28

To długo nie potrwa

Fanatyczny 20.09.2023 23:27

ten chlopak powinien do 2 lat zakonczyc kariere

kadrian89 20.09.2023 23:27

A Sensi jest zdrowy w ogóle czy znów coś ?

kadrian89 20.09.2023 23:26

Na SerieA kadrę mamy mocna

Fanatyczny 20.09.2023 23:25

raczej ze dorby. tutaj nie ma co narzekac.

kadrian89 20.09.2023 23:25

Z Benfica u siebie powinno wyglądać to okej

kadrian89 20.09.2023 23:24

Teraz w lidze nie odpuścić

kadrian89 20.09.2023 23:24

Kalendarz jest dobry

pluto11 20.09.2023 23:16

Taki babol jak Bastoniego każdemu moze się zdążyć

Wiciux 20.09.2023 23:15

z bolonia to nam nie idzie na wyjezdźie ten mecz przed austriakami będzie u siebie. oby im zrobić takie lanie jak w zeszłym sezonie czy 21/22

Claudio 20.09.2023 23:12

przed meczem z Benfica mamy Salernitane na wyjezdzie, a po Benfice Bologne...jakos mam zle wspomnienia odnonie tych druzyn

Silvio 20.09.2023 23:12

a Onana puścił babola :)

KibicInteru 20.09.2023 23:12

Jeśli to jedyny taki wybryk Bastoniego to nie ma tematu

KibicInteru 20.09.2023 23:11

Nie da się przejść przez sezon bez odwalenia czegoś

Claudio 20.09.2023 23:11

dobra teraz 9pkt do meczu z Benfica i zobaczymy co bedzie

broda4991 20.09.2023 23:11

Ale on miał miejsca w ujjjjj

KibicInteru 20.09.2023 23:10

Czasem się zdarzają takie błędy

broda4991 20.09.2023 23:10

Basto też fatalny dziś

broda4991 20.09.2023 23:10

Jakby nie ten wybryk bastoniego. Nie wiem co on tam chciał to by ten mecz inaczej się potoczył

mroowa111 20.09.2023 23:10

Trzeba wygrac z Benfica która już jest pod scianą

Claudio 20.09.2023 23:10

szkoda ze mi kupon zayebali

kadrian89 20.09.2023 23:10

Mecz z Benfica u siebie będzie mega ważny

KibicInteru 20.09.2023 23:10

Dla nas dobrze że Salzbur wygrał

Claudio 20.09.2023 23:09

Salzburg i tak skonczy na 4 miejscu

kadrian89 20.09.2023 23:09

Bo nie maja ławki

Claudio 20.09.2023 23:09

no tez widze ze Benfica grajac w 10 od 13 minuty gniotła Salzburg. Takze te 0-2 to takie mylące trochę

interinho 20.09.2023 23:09

No i sedzia dzisiaj wszystko na nasza niekorzysc , dobrze ze sie z Barella zorientowal jak bardzo sie zidiocił pokazujac w sek czerwo

KibicInteru 20.09.2023 23:09

Pokazali ale też sfrajerzyli jak wczoraj Milan

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:08

lecę, na razie wszystkim ;)

kadrian89 20.09.2023 23:08

Hiszpanie pokazali dziś klasę

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:08

jak na takie warunki to wynik jest spoko

interinho 20.09.2023 23:08

Dzisiaj nie gralismy w pilke nożna tylko wyprowadzalismy pieska po plazy

Wiciux 20.09.2023 23:08

*niewielkie szanse

Wiciux 20.09.2023 23:08

w lm wydaje mi sie, że 1/4 jest realna i ta czuje, że sie uda to zrobić. ale dalej to już niewielkie no chyba, że powtórzy sie taka fajna drabinka

kadrian89 20.09.2023 23:08

Wyjazdy wszystkie będą podle

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:08

obronił ręką strzał podobno

kadrian89 20.09.2023 23:07

W LM najważniejsze żeby u siebie wygrywać

Rebelde 20.09.2023 23:07

mimo gry w 10 , Benfika oddała więcej strzałów .

Claudio 20.09.2023 23:07

ten Silva w 13 minucie czerwona za zagranie reka a pozniej byl karny wiec pewnie w bramkarza sie zabawil

broda4991 20.09.2023 23:07

Będziemy cierpieć w tej grupie

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:07

w zeszłym sezonie tez nikt nie pisał że zawojujemy

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:06

kto wie :D

Rebelde 20.09.2023 23:06

dobrze że Benfika dostała lanie

kadrian89 20.09.2023 23:06

LM i tak nie zawojujemy ponownie

kadrian89 20.09.2023 23:06

Liga musi być priorytetem,

broda4991 20.09.2023 23:06

🥰

broda4991 20.09.2023 23:06

O :cenzor: empoli z 8'0 i będzie git

Wiciux 20.09.2023 23:06

inzi w tym sezonie wydaje mi sie, że będzie cisnła predewszystkim w lidze w końcu scudetto jest realniejsze niż lm i to jest głowny cel zarządu. rozumiem dzisiaj wszystkie rotacje jak asslani czy carlos, ale arna to już było za dużo

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:06

może

INTERkibic 20.09.2023 23:05

Statystyki się liczą ?🤣

Claudio 20.09.2023 23:05

z nami za 2 tygodnie nie zagra Antonio Silva z Benfici. Duze oslabienie srodka obrony

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:05

myślałem że po alfabecie ale przecież nie

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:05

nie wiem właśnie

INTERkibic 20.09.2023 23:05

Dlaczego sociedad jest przed nami w tabeli?

kadrian89 20.09.2023 23:05

Sroga lekcja dla Interu

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:04

Napoli jednak wygrało

kadrian89 20.09.2023 23:04

Nie maja ławki i dlatego udało się zremisować

kadrian89 20.09.2023 23:04

Real zagrał mega 70 min

Cny 20.09.2023 23:04

arnautovic był słabszy niż szczytowy Dżeko

INTERkibic 20.09.2023 23:04

Dlaczego sociedad jest przed nami w tabeli?

broda4991 20.09.2023 23:04

😪

broda4991 20.09.2023 23:04

400zl postawilem na Inter. Boli trochę

KibicInteru 20.09.2023 23:04

Z Benfica będzie ciężko ale już wole grać z nimi

KibicInteru 20.09.2023 23:03

W Hiszpanii nie wygraliśmy od jakiś 20 lat

Cny 20.09.2023 23:03

no tylko widać jak na dłoni że chyba nasza gra ofensywna będzie totalnie zależna od Thurama. gość świetnie gra tyłem, potrafi odegrać i podać, szybki wchodzi w drybling..

broda4991 20.09.2023 23:03

Z benficą też będziemy cierpieć

Kokos 20.09.2023 23:02

Ekubal*

KibicInteru 20.09.2023 23:02

Sociedad na wyjeździe to był najcięższy mecz w tej grupie

Kokos 20.09.2023 23:02

Skubał dokładnie tak, dlatego napisałem że trzeba się cieszyć z remisu bo obiektywnie na niego nie zasłużyliśmy, ale piłka jest takim sportem że jeszcze w końcówce mogliśmy wcisnąć zwycięska bramkę co już totalnie było by absurdalne

Wiciux 20.09.2023 23:02

benfica jednak wychodzi prawie zawsze z grup lm także dobrze, że sie wywalili

broda4991 20.09.2023 23:02

Ale sprawdza się ze z takimi technicznymi nie gramy za dobrze

KaraJunior 20.09.2023 23:02

teraz najważniejszy kolejny mecz - z tym już nic nie zrobią ;) - żeby tylko na Empoli nie wyskoczył zupełną rezerwą bo jeszcze poradzimy zgubić punkty

ZnawcaCalcio 20.09.2023 23:02

Sociedad ma super pomoc. Każdy z ich pomocników walczyłby u nas o 1 skład

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:02

nie wiem jakim cudem on te asysty łapie

Claudio 20.09.2023 23:02

jeszcze z Sociedadem bedziemy walczyli o 1 miejsce a nie Benfica

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:02

Dumfries zawsze jest średni

Rebelde 20.09.2023 23:02

Sociedad spokojnie może awansować z tej grupy

AveCaesar 20.09.2023 23:01

Za Arne i de vrija

broda4991 20.09.2023 23:01

Szkoda ze nie co cuadrado bo dumfries dziś mizerka

ragnar 20.09.2023 23:01

bez szybkości Thurama, mózgu Hakana słabo to wygląda

KibicInteru 20.09.2023 23:01

Sociedad wygrywa grupe le z united ale są najsłabsi xd

ZnawcaCalcio 20.09.2023 23:01

Nie byłoby miejsca dla NDicki

KaraJunior 20.09.2023 23:01

podobał mi sie Pavard - będziemy mieli z niego pociechę

AveCaesar 20.09.2023 23:01

Thuram i acerbi od początku a mecz mógłby być inny

broda4991 20.09.2023 23:01

Nooo agusto ma moc

Claudio 20.09.2023 23:01

Salzburg dzis wygral, ale pewnie jakby nie czerwona to wynik bylby inny

Wiciux 20.09.2023 23:01

salzbug jest słabszy niż sociedad

ragnar 20.09.2023 23:01

ale augusto wybiegany jest, nawet pod koniec ganiał

KaraJunior 20.09.2023 23:01

no i tyle że Inzaghi stwierdził że rezerwa da rade ;) - nie dała

broda4991 20.09.2023 23:01

Czuje ze jakby thuram grał od początku to inaczej by było

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się