Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ragnar 20.09.2023 23:01

bez szybkości Thurama, mózgu Hakana słabo to wygląda

KibicInteru 20.09.2023 23:01

Sociedad wygrywa grupe le z united ale są najsłabsi xd

ZnawcaCalcio 20.09.2023 23:01

Nie byłoby miejsca dla NDicki

KaraJunior 20.09.2023 23:01

podobał mi sie Pavard - będziemy mieli z niego pociechę

AveCaesar 20.09.2023 23:01

Thuram i acerbi od początku a mecz mógłby być inny

broda4991 20.09.2023 23:01

Nooo agusto ma moc

Claudio 20.09.2023 23:01

Salzburg dzis wygral, ale pewnie jakby nie czerwona to wynik bylby inny

Wiciux 20.09.2023 23:01

salzbug jest słabszy niż sociedad

ragnar 20.09.2023 23:01

ale augusto wybiegany jest, nawet pod koniec ganiał

KaraJunior 20.09.2023 23:01

no i tyle że Inzaghi stwierdził że rezerwa da rade ;) - nie dała

broda4991 20.09.2023 23:01

Czuje ze jakby thuram grał od początku to inaczej by było

Claudio 20.09.2023 23:01

4 ekipa La Liga najslabsza druzyna?

Cny 20.09.2023 23:00

brakło tylko ndicki z wolnego :(

KibicInteru 20.09.2023 23:00

Najsłabszą xd

AveCaesar 20.09.2023 23:00

SkySport – Stefano Sensi przeprowadził dzisiaj ocenę kliniczną i instrumentalną: pomocnik Interu stwierdził naciągnięcie mięśnia czworogłowego lewego uda

ZnawcaCalcio 20.09.2023 23:00

To samo z Dimarco i Augusto

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:00

dziś graliśmy z teoretycznie najsłabszą drużyną i co?

Claudio 20.09.2023 23:00

wynik lepszy niz gra. Co tu duzo gadac

Cny 20.09.2023 23:00

mówiłem, chcemy coś znaczyć w Europie to musimy mieć piłkarzy z Francji. są Benji i Marcus, widać jakość

ZnawcaCalcio 20.09.2023 23:00

Każdego co zacznie na ławce to szkoda

Ibracadabra eight 20.09.2023 23:00

Salzburg tak samo groźny będzie jak i reszta

eKubaL 20.09.2023 23:00

czy dobrze? Poczekajmy na mecz z Salzburgiem. Może to się okaże czarny koń

ZnawcaCalcio 20.09.2023 22:59

Darmian, Pavard, a w środku Acerbi i De Vrij

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:59

czemu niby?

Wiciux 20.09.2023 22:59

dobrze że benfica sie wywaliła

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:59

przy Pavardzie nikt nie pamięta o Skriniarze i przy Thuramie nikt nie pamięta o Lukaku

kadrian89 20.09.2023 22:59

Fatalna gra,

kadrian89 20.09.2023 22:59

Dokładnie

eKubaL 20.09.2023 22:59

Kokos, mecz też do przegrania 0:4 :)

pluto11 20.09.2023 22:59

Arna i Sanchez to mogą grać z Empoli czy innym Cagliari

Cny 20.09.2023 22:59

w lidze też nie dadzą rady

Kokos 20.09.2023 22:58

Mecz spokojnie do wygrania ale przy naszej dyspozycji i przebiegu trzeba się z tego remisu cieszyć

kadrian89 20.09.2023 22:58

Sanchez kombinuje za dużo

Ojciec SB 20.09.2023 22:58

trzeba wyciagac wnioski, przede wszystkim Szymon nie takie rotacje na CL

eKubaL 20.09.2023 22:58

może trzeba pomyśleć o grze z jednym napastnikiem?

Wiciux 20.09.2023 22:58

na lige wydaje mi sie, że arna z sanczezem dadzą rade może poza meczami z juve czy napoli. w lm bedzie problem z tym back-up ataku

Cny 20.09.2023 22:58

pavardziak to będzie sztos. zobaczycie co w lidze będzie robił jak to my będziemy mieli inicjatywę

kadrian89 20.09.2023 22:58

Szczęście

kadrian89 20.09.2023 22:58

Remis dziś to

KaraJunior 20.09.2023 22:58

remis nie jest zły przy tej grze - tak naprawdę zaczęliśmy grać dopiero w 70 minucie

kadrian89 20.09.2023 22:58

Co ten

pluto11 20.09.2023 22:57

Pavard 92% skutecznych podań

Cny 20.09.2023 22:57

Arna i Sanchez będą naszymi problemami w tym sezonie

Gaspare 20.09.2023 22:57

Po serii zwycięstw w lidze taki chłodny prysznic dobrze chłopakom zrobi

ANIOL 20.09.2023 22:57

Pavard DZIK augusto też dobrze Thuram DZIK

Wiciux 20.09.2023 22:57

słaby mecz ale, nie jest źle patrzać na przebieg meczu to powinniśmy to przegrać.Remi z sociedad na wyjeździe to jest ok wynik. końcówka pokazał, że bez turka jest życie w pomocy martwi back-up ataku na lige wystarczy gorzej z lm

Kuba1993 20.09.2023 22:56

Ten remis to najmniejszy wymiar kary jaki mogliśmy dostać. Asllani, Arna nie na CL

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:56

taki mecz się przyda bo Szymon i reszta się trochę przeliczyła

KaraJunior 20.09.2023 22:56

zdecydowanie Thuram to podstawowy napastnik :D - zrobił różnice

KaraJunior 20.09.2023 22:55

dobrze że uratowali punkcik

Ojciec SB 20.09.2023 22:55

nie przegralismy, morale nie upadly, taki mecz sie przyda

KaraJunior 20.09.2023 22:55

ehhh

Imrahil 20.09.2023 22:55

[;an wykonany

Capar 20.09.2023 22:54

Dobrze że na początku

Capar 20.09.2023 22:54

Ale zimny prysznic dla naszych też ten mecz

Wiciux 20.09.2023 22:54

źle to przyjął di marco

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:54

Teraz Acerbi głową

tytusek25 20.09.2023 22:54

:cenzor: ze te hoszpany sa jeszcze w komplecie to jest żenada

Ojciec SB 20.09.2023 22:54

Thuram szybkosc, technika, ciag na brame ma konkret

Capar 20.09.2023 22:54

Od początku byłem spokojny o pavarda i thurama

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:54

No i Sociedad gacie pełne w końcówce

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:53

Nie wrzucać, walić na bramę

pluto11 20.09.2023 22:53

Thuram będzie kotem w naszej lidze

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:53

Ajjj

Kuba1993 20.09.2023 22:53

thuram to ma gazicho

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:53

Woow*

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:52

Widzieliście to?

Imrahil 20.09.2023 22:52

paward mvp

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:52

Wołów Thuram

Ojciec SB 20.09.2023 22:52

ale idzie ten dzik

pluto11 20.09.2023 22:52

Co ten Thuram wyprawia

tytusek25 20.09.2023 22:52

Pavard to diabeł .Będzie tu orał

ZnawcaCalcio 20.09.2023 22:52

Nie rozumiem decyzji Inzaghiego. Wydaje mi się, że taka rotacja miałaby większy sens na Empoli, bo jednak Real Sociedad to solidny zespół z fajnymi piłkarzami i mocną drugą linią

Ojciec SB 20.09.2023 22:51

Dimarco co progres zaliczyl to naprawde piekna sprawa

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:51

Pavard, Hakan i Thuram z Lautaro, to jest nietykalny trzon

pluto11 20.09.2023 22:51

I Pavard pokazuje że LM to dla niego normalka

tytusek25 20.09.2023 22:51

No i DiMarco na wahaDle

tytusek25 20.09.2023 22:50

Ten Thuram jest nie do przrcenienia.On i Hakan

Wiciux 20.09.2023 22:50

bayern 4:2 ale tam mecz sie zrobił

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:50

Teraz trzeba sprawę załatwić

Ojciec SB 20.09.2023 22:50

Thuram szefito, ktos tam plakal po rozstaniu z bukake?

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:50

Oni już sił nie mają

pluto11 20.09.2023 22:50

Thuram ma gaz

pluto11 20.09.2023 22:50

Ale Thurd

pluto11 20.09.2023 22:50

Co ten Lauti

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:50

5 minut

Imrahil 20.09.2023 22:49

jak my toi wygramy to mamy mental mistrza

Ojciec SB 20.09.2023 22:49

nie wcisniemy, bedzie remis

pluto11 20.09.2023 22:49

Tylko ich przydusić teraz

pluto11 20.09.2023 22:49

Jeszcze jedna wciśniemy i to Thuram

Wiciux 20.09.2023 22:49

alexis na lm i tak będzie lepszą opcją niż arna. arna to po prostu tylko ligowiec nic więcej

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:49

W doliczonym ładujemy bramkę

pluto11 20.09.2023 22:48

Tu z 5 powinni doliczyć

Imrahil 20.09.2023 22:48

sanczez

eKubaL 20.09.2023 22:48

Arna dostał swoją szansę. Przyjdą kontuzję i kto będzie grał w ataku?

HB 20.09.2023 22:47

ale fart z benfica

Ibracadabra eight 20.09.2023 22:47

Carlos serio daje radę

pluto11 20.09.2023 22:47

Carlos ogarnia końcówkę

Imrahil 20.09.2023 22:47

w koncy gejuchy obsrane stringi

Ojciec SB 20.09.2023 22:47

jest dobrze, ten remis patrzac na dzisiajsza gre to dobry wynik

Shoutbox

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625154

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się