Archiwum shoutboksa

VVujek 19.09.2023 12:58

Kazfy ma jakieś wtopy

pablo77 19.09.2023 12:58

dobra, elo

VVujek 19.09.2023 12:57

Oczywiście, ze można

VVujek 19.09.2023 12:57

Zrozumiałeś co jest złe?

Luki165 19.09.2023 12:57

XD no jest beznadziejnie

pablo77 19.09.2023 12:57

piszesz i sobie dopowiadasz

WTC 19.09.2023 12:57

VVujek, czasami to ja mam wrażenie, że twoja obecność na stronie to sprowadza się wyłącznie do szukania potyczek o byle pierhdoły. Tobie też można wypomnieć masę idiotycznych przewidywań i struganie banana pod murzynów z Ligue 1

pablo77 19.09.2023 12:57

tez nie jest zle.

pablo77 19.09.2023 12:56

SMS/Miki, Brozo/Asllani, Frattesi/Hakan

VVujek 19.09.2023 12:56

Złe jest to, ze pisze prawdę, a ty piszesz o lekach

pablo77 19.09.2023 12:55

i co uwazasz ze z SMS, Frattesim i Brozo bysmy byli gorsi ?

pablo77 19.09.2023 12:55

no ale co jest zlego w tym zeby sprzedac zawodnika za 120 mln ktory jest bez formy ?

VVujek 19.09.2023 12:54

Bardzo dobrze to pamiętam

VVujek 19.09.2023 12:54

No taka prawda, opisywales wizje SMS za barelle i dalsze inwestycje

pablo77 19.09.2023 12:54

bo chyba leków zapomnialeś i Ci się rzeczywistość miesza z wyobraznią

pablo77 19.09.2023 12:53

lecz się.

VVujek 19.09.2023 12:53

Więc tak, chciałeś Taremiego za 25, zostawić Brozo i sprzedac Barelle

pablo77 19.09.2023 12:53

ja pisze o faktach Dzeko byl przez ostatnie dwa sezony a Thuram w 4 kolejki dal wiecej niz Bosniak przez ostatnie pol roku.

pablo77 19.09.2023 12:52

nie chcialem ale to nie ma zadnego znaczenia i tak go nie ma wiec nie ma porownania

VVujek 19.09.2023 12:52

Ja chxe tylko przypomnieć, że chciałeś go do 1 skladu, a ty się wypierasz

pablo77 19.09.2023 12:51

jako super rezerwowy co wchodzi na 20 min :D

pablo77 19.09.2023 12:51

no i ch.uj jak chcesz udowodnic ze Taremi nie mialby na przyklad 10 bramek po 4 kolejkach ? xD

VVujek 19.09.2023 12:51

Dzeko dawał tyle ile mógł, więcej niż kazdy się spodziewał

VVujek 19.09.2023 12:50

Apropos Taremiego pisałeś, ze Thuram jest niepewny wiec Taremi bedxie pewniaczkiem

pablo77 19.09.2023 12:50

jak wyszlo na moje ze Dzeko byl gownem i malo dawal co pokazuje Thuram to Ty wyjezdzasz nagle z Taremim z dupy ktorego nie ma i do ktorego nie mozna sie odniesc xd

pablo77 19.09.2023 12:49

dobra spadam, nie chce mi sie dalej dyskutować

VVujek 19.09.2023 12:49

No nie za 30 a za 25 bo o takiej sumie się mówiło, dlatego zmieniłem

pablo77 19.09.2023 12:48

typa w top3 na swojej pozycji na swiecie... wez ty sie zastanow moze

pablo77 19.09.2023 12:48

no tak chcialem go ale nie za 30mln z rocznym kontraktem, ku.wa gdzie my Brozo oddalismy za 18mln

VVujek 19.09.2023 12:47

Chciałeś go i opisywales ze to top, podawales liczby

pablo77 19.09.2023 12:47

zaraz napiszesz ze za 20 chcialem

VVujek 19.09.2023 12:47

Zmieniłem na 25, slepy ty?

pablo77 19.09.2023 12:47

i sie wlasnie skompromitowales

pablo77 19.09.2023 12:47

no to szukaj w archiwum gdzie tak napisalem bo jak nie to jestes jeb*nym glupkiem tylko

pablo77 19.09.2023 12:46

ze chcialem Taremiego za 30mln do 1 skladu za Thurama

VVujek 19.09.2023 12:46

Jeb*any kłamca

pablo77 19.09.2023 12:45

z wszystkim

VVujek 19.09.2023 12:45

Z czym sie nie zgadzasz

pablo77 19.09.2023 12:45

napisz mi ze jeszcze chcialem Kante za 50 mln

VVujek 19.09.2023 12:45

Z csym sie nie zgadzasz

pablo77 19.09.2023 12:45

ta twoje fakty ni jak maja sie rzeczywistosci :D

VVujek 19.09.2023 12:45

Zostawić Brozo

VVujek 19.09.2023 12:44

Taremi 25 i sprzedac Barelle

VVujek 19.09.2023 12:44

A xo mnie twoje wkrecanie, ja piszę o faktach

pablo77 19.09.2023 12:44

no widzisz a teraz ja Ci wkrecam ze Ty chciales i co ?

VVujek 19.09.2023 12:44

Wiec sie nie wycofuj

VVujek 19.09.2023 12:43

No jak to co, to ze chciałeś sprzedać Barelle ty a nie ja

VVujek 19.09.2023 12:43

Chciałeś Taremi za 25

pablo77 19.09.2023 12:43

no i co ?

VVujek 19.09.2023 12:43

Pablo pisałeś o sprzedaniu barelli i inwestycji w SMS i Fratessi

pablo77 19.09.2023 12:42

czemu sie nie chcesz przyznac do niczego co Ci wkrecam ? :)

VVujek 19.09.2023 12:42

Chciałeś za 25

pablo77 19.09.2023 12:41

uj ale wez sie przyznaj...

VVujek 19.09.2023 12:41

Sorry 25

pablo77 19.09.2023 12:41

za 45 od razu zamiast Baloguna xD

VVujek 19.09.2023 12:40

Wlasnie Barelle to ty chciałeś sprzedać, dzieki że przypomniałes

pablo77 19.09.2023 12:40

ku.wa gdzie ja chcialem go za 30 baniek ? xD

VVujek 19.09.2023 12:40

Wielu się tu z toba spieralo, ze stary na kwotę 30 baniek

pablo77 19.09.2023 12:40

Ty wez sie jeszcze przyznaj ze chciales Barelle sprzedać, bo jakby przyszedł Samardzik i Frattesi to po co marnować takie mlode talenty ?

VVujek 19.09.2023 12:39

Ale ty chciałeś Taremiego do 1 skladu, pisałeś że top i opisywales liczby

VVujek 19.09.2023 12:38

Tak chciałem mlody talent

pablo77 19.09.2023 12:37

Ty chciales samardzika nawet po tym jak ojciec wkroczyl i chcial renegocjowac kontrakt przyznaj sie

pablo77 19.09.2023 12:36

nawet nie potencjal tylko ze to pewniak

pablo77 19.09.2023 12:35

nawet pisales ze to potencjał na przyszla gwiazde

pablo77 19.09.2023 12:35

przyznaj sie ze chciales Samardzicia do 1 skladu

VVujek 19.09.2023 12:35

Ty tego typa chciałeś nawet za 30 baniek

pablo77 19.09.2023 12:35

za Barelle albo Mikiego :D

pablo77 19.09.2023 12:35

pewnie chciales go do 1 skladu

pablo77 19.09.2023 12:34

a Ty sie zachwycales Samardzikiem i co z tego ?

VVujek 19.09.2023 12:34

Zachwycałes sie liczbami, kazdy widział

pablo77 19.09.2023 12:34

wez mi nie wkrecaj xD

VVujek 19.09.2023 12:34

Thurama slabo oceniłeś, chciałeś Taremiego do 1 składu

pablo77 19.09.2023 12:34

moze jeszcze za Lautaro ?

pablo77 19.09.2023 12:33

xDDD

VVujek 19.09.2023 12:33

No k... Pablo opisywales, że topowy do oary z Lautaro w sam raz, no nie pier...

pablo77 19.09.2023 12:32

Pisalem ze jest dobry ale nie ze do 1 skladu

VVujek 19.09.2023 12:32

Nie wykręcaj się

VVujek 19.09.2023 12:32

Opisywales że to topowy napastnik

pablo77 19.09.2023 12:32

to nie pieprz glupot i nie wkrecaj ludziom ze cos mowili

VVujek 19.09.2023 12:31

No teraz będę szukał uj wie ile

pablo77 19.09.2023 12:31

albo szukaj archiwum gdzie pisalem ze Taremi do pierwszego skladu

Towarzysz 19.09.2023 12:31

Plus to gość ograny w lidze

pablo77 19.09.2023 12:31

to dawaj teraz screeny

VVujek 19.09.2023 12:31

A nie w roli rezerwowego

pablo77 19.09.2023 12:30

po prostu Milan nie mial kasy na pensje.

Towarzysz 19.09.2023 12:30

No a Arne mamy za mniej

VVujek 19.09.2023 12:30

No byłeś przekonany, ze on tu bedzie w 1 składzie grał

Towarzysz 19.09.2023 12:30

Portugalczycy to żydy piłkarskie

pablo77 19.09.2023 12:30

Milan sie dogadal z Porto na 15 mln

Towarzysz 19.09.2023 12:30

Za taka kasę? To był non sens

pablo77 19.09.2023 12:29

To ze go chcialem to fakt ale nigdzie nie pisalem ze do 1 skladu. Chcialem go za Arnautovicia i w takiej samej roli

VVujek 19.09.2023 12:29

Ale ty zawsze dopuaujesz swoją historię

pablo77 19.09.2023 12:29

co Ty pieprzysz, gdzie ja chcialem Taremiego do 1 skladu ?

VVujek 19.09.2023 12:29

Obrona dzeko, a wiedza E pitrzeba szybkiego z dryblingiem to różnica

Towarzysz 19.09.2023 12:28

To co, zmieniono zasady serie a? Ze za wygrane derby ujemne punkty dają?

pablo77 19.09.2023 12:28

tu jak sie skrytykowalo Dzeko to byla obraza majestatu ze dzeko jest zayebisty bo strzela bramki

VVujek 19.09.2023 12:28

Ty pablo przypominam chciałeś Taremiego do pierwszego składu

pablo77 19.09.2023 12:28

ch.ja wiedzial

Towarzysz 19.09.2023 12:28

W ogóle widziałem narracje wśród kibiców milanu, ze oni wolą przegrać derby ale wygrać scudetto, niż wygrać derby, ale przegrać scudetto

VVujek 19.09.2023 12:28

Przecież kazfy o tym wiedział

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się