Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Imrahil 24.09.2023 19:38

ten z 77 w napoli, co to za leszcz?

KaraJunior 24.09.2023 19:36

niesprawiedliwy karny i dobrze że przestrzelił

ragnar 24.09.2023 19:35

Dobrze, bo karny z d py

Seba 24.09.2023 19:34

Ozimen :D

Kredence 24.09.2023 19:31

Wczoraj strzelił gola dla spezii

Kredence 24.09.2023 19:31

Jaki młody esposito

ANIOL 24.09.2023 19:21

Newcastle 8 jajco i 8miu strzelców miazga

andyvdm 24.09.2023 19:20

Młody Esposito xd

andyvdm 24.09.2023 19:20

Kto tam z primki został na 4

HB 24.09.2023 19:17

Alexis MUSISZ.

HB 24.09.2023 19:16

Lol

Kredence 24.09.2023 19:15

Paolo dzięki za info

Paolo92 24.09.2023 19:12

Poważny uraz Marko Arnautovicia w meczu z Empoli. Napastnik Interu może wypaść z gry na około 3 miesiące.

Seba 24.09.2023 18:55

Dokładnie. Inzaghi ma do dyspozycji trochę tych pomocników, więc czasem, któryś może wesprzeć atak

Pjerun 24.09.2023 18:51

Pisałem to wcześniej, że pewnie Miki albo Klaasen będą jako taki podwieszony napastnik

Imrahil 24.09.2023 18:23

klasen w ataku? ciekawe

KibicInteru 24.09.2023 17:34

Nie ma sensu ściągać jakiegoś Caicedo żeby zagrał 50 minut

KibicInteru 24.09.2023 17:32

Ale Szymon już mówił ze Miki i Klaassen mogą zagrać z przodu i nikogo nie będą szukać na szczęście

broda4991 24.09.2023 17:28

U nas ilosc piłkarzy memów musi się zgadzać.

broda4991 24.09.2023 17:27

Lazio roma stabilnie miejsce 14-15 okupują

Kredence 24.09.2023 17:27

Czyli zerwał miesien pewnie

broda4991 24.09.2023 17:23

Correa, sluchaj glupia sprawa

KibicInteru 24.09.2023 17:21

Kilka miesięcy pauzy się szykuje

KibicInteru 24.09.2023 17:20

Arna o kulach wychodził ze stadionu

Imrahil 24.09.2023 17:00

fajnie się patrzy na tabelę serie a

Kredence 24.09.2023 16:59

Pinakonti do jego gola chyba najgorszy w Sassuolo, ale jak miał okazję to wykorzystał

KibicInteru 24.09.2023 16:58

Sassuolo świetny mecz mimo że sędzia im pomógł mocno

Imrahil 24.09.2023 16:57

ten 4. gol dla sasuollo ;D

Seba 24.09.2023 16:57

Juve odpoczywało i wyłapało 4

Seba 24.09.2023 16:57

Dlatego trzeba się cieszyć z 3 punktów

Kredence 24.09.2023 16:57

Więc imo spoko

Kredence 24.09.2023 16:56

Tylko empoli nie stworzylo żadnej okazji

Kredence 24.09.2023 16:56

No i tak było

Kredence 24.09.2023 16:56

No typowy mecz z ligowym gównem po LM, wiesz że będzie raczej ciężko szczególnie że wyjazd, jak szybko nie strzelisz to trzeba będzie się trochę pomeczyc

Imrahil 24.09.2023 16:56

paward?

KibicInteru 24.09.2023 16:55

Taki mecz 6-7/10 w naszym wykonaniu

Claudio 24.09.2023 16:55

co tam chorzow z rakowem wyprawiaja

AveCaesar 24.09.2023 16:54

wg mnie

AveCaesar 24.09.2023 16:54

spoko mecz na przepchnięcie z rotacją w składzie, pod kontrolą. mogła wejść główka Darmiana na 0:2 i nikt by się nie czepiał albo coś Thuramowi wpaść

KibicInteru 24.09.2023 16:50

Piotr Czachowski też dobrze komenuje

KibicInteru 24.09.2023 16:50

Na eleven to duet Dumanowski i Guziak najlepszy zdecydowanie

Imrahil 24.09.2023 16:50

widziałem gola :serce:

Imrahil 24.09.2023 16:49

elo, opisze ktoś jak tam mecz? bo żułem glebę

Kredence 24.09.2023 16:48

Tak można opisać dzisiejsze widowisko

Kredence 24.09.2023 16:48

Ogólnie mecz był słaby, sędzia obrzydliwy ale komentatorzy jeszcze gorsi

pomiot 24.09.2023 16:47

:D

Kredence 24.09.2023 16:44

Chłop bredzil okrutnie

Kredence 24.09.2023 16:44

No Zieliński kompromitacja pełna przez 90 min xd

KibicInteru 24.09.2023 16:36

Albo że gramy na pół gwizdka i prosimy się o kłopoty, mówiąc 5 min wvzesniej że po 14 minutach oddaliśmy już 7 strzałów

Pjerun 24.09.2023 16:35

Oni często nie wiedzą co mówią. Też mówili, że Thuram dzisiaj słabo. Mimo, że wypracował kilka sytuacji i prawie strzelił też z ciężkiej pozycji.

KibicInteru 24.09.2023 16:34

Szukali wszędzie na siłę jakiegoś problemu u nas bo nie strzelilismy gola do 20min

KibicInteru 24.09.2023 16:33

Też was dzisiaj komentatorzy drażnili?

Seba 24.09.2023 16:33

Czelsa :D

Kubus 24.09.2023 16:29

To są domowe stroje udine?

Claudio 24.09.2023 16:27

akurat wlaczylem zeby zobaczyc ich pizamy, a tu takie pudlo

Seba 24.09.2023 16:27

:D

KibicInteru 24.09.2023 16:26

Co on nie trafił xdd

Seba 24.09.2023 16:23

Właśnie zobaczyłem stroje Udine :D

AveCaesar 24.09.2023 16:22

kiedyś ten Miki też musi odpocząć :P

Kredence 24.09.2023 16:21

Sensi doznał urazu w pierwszej połowie, wszedł vecino i wszystko się rozsypalo

AveCaesar 24.09.2023 16:21

albo z sass wejdzie

AveCaesar 24.09.2023 16:20

może z salernitaną

AveCaesar 24.09.2023 16:20

czekam jeszcze żeby zobaczyć klaasena

KibicInteru 24.09.2023 16:20

To pamiętam

Kredence 24.09.2023 16:20

To było w pierwszym jego sezonie

Kredence 24.09.2023 16:20

Za conte wygraliśmy 6 pierwszych meczów na otwarcie i potem w łeb u siebie z juve

pablo77 24.09.2023 16:20

pewnie tak ale zeby nie byl to sezon zolwi znowu tylko trzeba poleciec jak Napoli po 2 gwiazdke :D

KibicInteru 24.09.2023 16:19

Wszyscy będą mieć ciężary prędzej czy później

Seba 24.09.2023 16:19

Widzę, że z Salzburgiem u siebie 24 października, a później Roma też u siebie. Dobry układ, bo nie dość, że bez podróży, to Roma w dodatku po meczu czwartkowym

pablo77 24.09.2023 16:18

bo koncowka pazdziernika i listopad beda ciezary

KibicInteru 24.09.2023 16:18

Jak Milan będzie wygrywać to nie odskoczymy

KibicInteru 24.09.2023 16:18

Do tego potrzebna jest współpraca innych też

pablo77 24.09.2023 16:18

trzeba odskoczyć jak Napoli w zeszłym sezonie

Kredence 24.09.2023 16:17

Bo okazję mniej lub więcej pewnie jednak stworzymy

Kredence 24.09.2023 16:16

Jeśli zagramy dobrze w obronie to może uda się wygrać

KibicInteru 24.09.2023 16:16

11 nawet z tego co pamiętam

pablo77 24.09.2023 16:16

pamietam byla seria za Conte chyba 8 wygranych z rzedu.

KibicInteru 24.09.2023 16:14

To jednak piłka

AveCaesar 24.09.2023 16:14

chwila przerwy na frosinone i juve benfica napoli

KibicInteru 24.09.2023 16:14

Niby najbliższe 3 mecze do wygrania ale ciężko mi uwierzyć że dotrwamy do 8 kolejki bez wpadki

AveCaesar 24.09.2023 16:13

i dobrze bo pragnę drugiej gwiazdki

pablo77 24.09.2023 16:13

dlatego trzeba jak najwiecej zapunktować do przerwy

AveCaesar 24.09.2023 16:13

pewnie znowu rotacja w LM

AveCaesar 24.09.2023 16:13

później zacznie się gorzej pablo salzburg, roma, atalanta, salzburg

Kredence 24.09.2023 16:12

W lidze niczego nam nie wybronił, może nawet coś zawalił, w LM był wybitny absolutnie

AveCaesar 24.09.2023 16:12

w LM :top:

KibicInteru 24.09.2023 16:11

Też pamiętajmy że w lidze, w 13 meczach bronił Handa

Kredence 24.09.2023 16:11

Onana w lidze a Onana w LM to jakby dwóch różnych bramkarzy

pablo77 24.09.2023 16:10

Sassuolo, Salernitana, Bologna do zrobienia jest 9 pkt jak najbardziej

AveCaesar 24.09.2023 16:10

z Oananą też różnie to bywało ;) z Empoli puścił piłkę lecącą w niego

KibicInteru 24.09.2023 16:10

A dobra, Sommer mniej kosztował, mój błąd xd

KibicInteru 24.09.2023 16:09

A daje 80-90% tego co dawał Onana

pablo77 24.09.2023 16:09

albo 1/10 :D

KibicInteru 24.09.2023 16:09

Dobry bramkarz, Onana może nie będzie ale kosztuje 1/6 kamerunczyka

pablo77 24.09.2023 16:09

dobrze by było wygrać te 3 mecze w lidze do przerwy na kadrę i rozgoscic sie na fotelu lidera :D

Kredence 24.09.2023 16:09

Nawet grając słabo mając taką obronę można myśleć o przepychaniu meczow

AveCaesar 24.09.2023 16:08

Barella cały mecz w LM i też sobie odpoczął troszkę

Kredence 24.09.2023 16:08

Ogólnie defensywa wygląda bardzo dobrze

KaraJunior 24.09.2023 16:08

ale to co miał to obronił

AveCaesar 24.09.2023 16:08

Empoli ostatni 5 meczy i 5 porażek więc można było się pobawić w rotacje

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625143

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się