Archiwum shoutboksa

Dzonyy 26.09.2023 13:07

Moze Probierz go namowi na powrot

Adriano_forever 26.09.2023 12:57

Krychowiak zakończył karierę reprezentacyjną

Adriano_forever 26.09.2023 12:43

a nie odblokują

rchemik 26.09.2023 12:06

co do Zanga, póki Chiny nie odblokują możliwości inwestowanai poza granicami kraju to nic się nie zmieni. Zangi są ofiarami tej ustawy z 2019 roku czy tam 2020

rchemik 26.09.2023 12:05

Marotta ze swoimi słotymi interesami jest ojcem sukcesu Conciaka i Szymona

Orzeu 26.09.2023 11:23

i przez to mam największe obawy bo wiadomo MArotta jest :top:

Orzeu 26.09.2023 11:23

może nie od razu, ale będą brali kogoś swojego

Orzeu 26.09.2023 11:22

KaraJunior zazwyczaj nowy właściciel chce się otaczać swoimi ludźmi więc ja się spodziewam że Antonello / Marotta out

KaraJunior 26.09.2023 11:00

Jako typowy człowiek nie lubię zmian - zmiany mogą być dobre lub złe więc to jest pewnego rozdzaju ryzyko. Zhang to może bidok ale nasz bidok - jabyście sie czuli jakby np przyszedł taki arab i zwolnił nam Zanettiego ?? albo Marotte ?? albo nawet Ausilio wrzucając tutaj swojego pociota ?? troche słabo dlatego wolałbym żeby interesy Zhanga ruszyły niż nowego właściciela

Orzeu 26.09.2023 10:45

nom

Tifosinho 26.09.2023 10:40

No ale tabelki i wykresy są przeciwko Nam

Tifosinho 26.09.2023 10:40

Wiem, że rodzina Zhangów jest w ciemnej dupie i nie widać zbytnio nadziei na poprawę sytuacji ale tęskniłbym za Stevenem bo według mnie wkłada dużo serducha w Nasz klub

Orzeu 26.09.2023 10:37

uzdrawiamy nadal sytuację finansową, szukamy miejsca na stadion, graliśmy w finale LM ---> to jest teraz (najbliższe miesiące) dobry czas na sprzedaż klubu

Orzeu 26.09.2023 10:36

ciekawe czy coś z tego będzie

coco 26.09.2023 10:11

W Arabii też grzeją temat Interu

domin98 26.09.2023 08:24

potężny pyton włodarczyk

Poqrv 26.09.2023 06:46

CO XD

kibix 26.09.2023 01:10

Żadnych arabów a Włodarczyk to zakała 'dziennikarstwa' pozdrawiam

broda4991 25.09.2023 20:28

Dawać mi tu mądrego i obrzydliwie bogatego araba za prezydenta.

broda4991 25.09.2023 20:19

Fajnie by się było dostać :)

broda4991 25.09.2023 20:19

Najbliższa edycja Superpucharu Europy odbędzie się w Polsce. Oficjalna informacja w tej sprawie pojawi się wkrótce - podaje Tomasz Włodarczyk.

Xucatlan 25.09.2023 20:09

Nie ma mowy. Jestem z miejsca, gdzie nienawidzi się Sunderlandu, a jako fan Interu mam do tego dodatkowy powód :D

Xucatlan 25.09.2023 20:09

Endru 25.09.2023 18:35 Fajne tematy tu macie zostawcie juz moze Sunderland w spokoju

KaraJunior 25.09.2023 19:50

Skriniar pewnie nawet nie wiedział co śpiewali :D

Tifosinho 25.09.2023 19:46

No akurat Hakimi, który jest wciąż na garnuszku u mamy powinienen siedzieć cicho. Paryż miasto miłości.

ragnar 25.09.2023 19:00

Żenada

HB 25.09.2023 18:39

mocne wejście Endru

Czaglar 25.09.2023 18:36

Sensiego też honorowo wykupiliśmy choć było wiadomo, że to kaleka i piłka nożna to nie sport dla niego

Endru 25.09.2023 18:35

Fajne tematy tu macie zostawcie juz moze Sunderland w spokoju

Xucatlan 25.09.2023 15:52

Nie no, powinniśmy być honorowi i szanować zawierane umowy - to nie ulega wątpliwości. Ja tylko tak chciałem zauważyć, że musieć, to niekoniecznie znaczy musieć.

KaraJunior 25.09.2023 15:50

Sunderlandowi pewnie nie zależało na dobrych relacjach z Interem i mogą się ciągać po sądach natomiast nasze zachowanie może być zgoła inne

KaraJunior 25.09.2023 15:49

to chyba teżchodzi o to jakie chcesz utrzymać stosunki współpracy z danym klubem

Xucatlan 25.09.2023 15:48

Nam Sunderland miało zapłacić za Alvareza, a kasy jak nie było tak nie ma.

Adriano_forever 25.09.2023 13:20

będzie pewnie tak jak z Salą, Cardiff i tak musiało zapłacić

Adriano_forever 25.09.2023 13:20

jest obowiązek wykupu ale co nam po tym wykupie jak on karierę przez tą kontuzję zakończy

Tom_Hardy 25.09.2023 13:19

Pytanie jakie klauzule w umowie

Adriano_forever 25.09.2023 13:17

a czy ze wzlędu na kontuzję będziemy mogli go nie wykupić?

Dzonyy 25.09.2023 13:17

na 100%

Adriano_forever 25.09.2023 13:16

czy ze względu na kontuzję będziemy mogli n egocjować kwotę wykupu arny?

rchemik 25.09.2023 12:14

Panowie, przecież Sapletti nie dowióżłby tego gdyby nie przerwa na mundial. Dobrze wiem że ZAWSZE spaletti ma w każdej drużynie zjazd który pozbawia go tytułu. Tym razem kiedy wpadli w dołek przyszedł mundial i nabrali sił po czym wrócili i dowieźli do końca

AveCaesar 25.09.2023 10:23

Kto w tamtym sezonie strzelał karne w Napoli ? Victor słabo to robił, na koniec wszystkie strzelał żeby zostać capocannoniere. W tym sezonie On wszystkie ładuje. wystarczyło żeby trafił albo podszedł do piłki ktoś kto umie je strzelać bo Osimhen nawet w bramkę nie trafił i 3 pkt dla Neapolu, a jak schodził jeszcze sapał do Garcii XD

Dzonyy 25.09.2023 10:21

Nawet jakby Kavara i Osimhen dalej grali jak z nut to z taka obrona to nie ma prawa sie udac drugi raz.

Xucatlan 25.09.2023 09:53

Może się tak zdarzyć, bo jednak oni w stosunku do rywali osłabili kadrę zamiast ją wzmocnić.

KaraJunior 25.09.2023 09:42

po reakcjach zawodników którzy byli zmieniani widać że w szatni nie jest tam najlepiej, możę być tak że Napoli po wielkim sukcesie z zeszłego roku w przyszłym nawet nie powącha muraw LM - nie zdzwiłbym się

Xucatlan 25.09.2023 09:36

Kvaradona za 2-3 lata piłkarsko będzie tam gdzie Piątek. Zdziwię się jeśli będzie inaczej.

Dzonyy 25.09.2023 09:35

No i elegancko. Wroca tam gdzie ich miejsce

Orzeu 25.09.2023 09:14

pogonili Spala i mają po drużynie

Orzeu 25.09.2023 09:14

i jak tam Kvaradona w Napoli

KibicInteru 24.09.2023 22:49

Lukaku próbował ale wszystkiego sam nie zrobi

Lapos 24.09.2023 22:31

Zapata 1-1

karol-wiercioch 24.09.2023 22:29

I tak roma gra w lidze ogorow w pucharach, + sadzac po starcie nie zanosi sie aby walczyli w tym sezonie o TOP 3, ale o 4 moga powalczyc

karol-wiercioch 24.09.2023 22:28

Wychodzi w podstawie kazdy mecz no to lapie forme, u nas tak nie bylo za Inzaghiego

KaraJunior 24.09.2023 22:27

złapał szybicej forme niz sie spodziewałem

KaraJunior 24.09.2023 22:26

Lukaku da kolejne zwycięstwo ROmie ??

Lapos 24.09.2023 22:20

W alternatywnej rzeczywistości mamy wahadła obecnego torino, bellanova - lazaro

karol-wiercioch 24.09.2023 22:16

Za miesiąc z nimi gramy, nie moge sie juz doczekac :P

karol-wiercioch 24.09.2023 22:16

Lakaka z golem

coco 24.09.2023 21:44

Arnautovic numericamente verrà sostituito dal Primavera Amadou Sarr, la lista degli attaccanti svincolati: Papu Gomez, Caicedo, Zaza, Hazard, Santi Mina, Lingard, André Ayew, Bellarabi GDS

KaraJunior 24.09.2023 21:34

Morata - kat Realu :D D

Seba 24.09.2023 21:15

Hazard jest wolny :P

andyvdm 24.09.2023 21:10

Trzeba było Morate brać

Paolo92 24.09.2023 20:55

Żeby przypadkiem A. Gomeza z wolnego transferu nie wzięli

KaraJunior 24.09.2023 20:53

ale wierzę że nasi dadzą radę jakoś to zastąpić - u nas to nawet Pavard pcha sie do ataku :D :D

Paolo92 24.09.2023 20:53

Do końca roku....

KaraJunior 24.09.2023 20:52

kurde 3 miechy to sporo czasu troche lipa

Radostin91 24.09.2023 20:49

Arnautovic prawdopodobnie na 3 miechy wypada ...

Seba 24.09.2023 20:15

Spaleciak wiedział co się święci

KaraJunior 24.09.2023 20:08

upili sie mistrzostwem

broda4991 24.09.2023 20:08

Napoli się wykoleiło na następne 30 lat widzę

Claudio 24.09.2023 20:02

chociaz Frosinone moze co najwyzej na 4 przy wygranej Lecce z Juve :)

Claudio 24.09.2023 20:01

niech w nastepnej kolejce Lecce wskoczy na 2 miejsce, a Frosinone na 3 i bedzie git

Seba 24.09.2023 19:59

Dziękuję, dobranoc

Claudio 24.09.2023 19:59

dobrze tabela wyglada. Niech jeszcze smierdziele sie potkna i bedzie spokojniej

Seba 24.09.2023 19:59

"7 pkt straty do Interu po 5 kolejkach, a Inter jest maszyną"

smerf1600 24.09.2023 19:58

+7 do napletów po 5 kolejkach to całkiem zacny wynik

Seba 24.09.2023 19:57

nie ma :D

smerf1600 24.09.2023 19:57

dla kogo?

Ibracadabra eight 24.09.2023 19:56

karny

Seba 24.09.2023 19:54

a kupili kogo?

Seba 24.09.2023 19:54

Lozano też odszedł

ragnar 24.09.2023 19:54

Nawet jakby nie był z juve, to conte i delaurentis by sie pozabijali

Seba 24.09.2023 19:54

Ta kadra mimo wszystko jest przeciętna. Kvara bez formy, Ozimhen niemrawy, stracili Kima, plus wymiana Spaleciaka na Garcie i wychodzi wszystko

KaraJunior 24.09.2023 19:53

a teraz Anguissa zejdzie i lipa bo pewnie zmian już nie ma

pluto11 24.09.2023 19:53

Conte nie wezmą bo Delaurentis nienawidzi Juve

Paolo92 24.09.2023 19:53

Bologna*

Paolo92 24.09.2023 19:53

Biologia nieźle. Jeszcze kilka minut

pluto11 24.09.2023 19:53

Chyba że zaraz wywala Garcię

pluto11 24.09.2023 19:52

Napoli znowu będzie czekało 33 lata

KibicInteru 24.09.2023 19:49

Też co to za akcja że Napoli szuka bramki a Garcia ściąga Osimhena

Imrahil 24.09.2023 19:48

buhahahahaha

KibicInteru 24.09.2023 19:48

Już Kvara tydzień temu zszedł w ten sam sposób

Claudio 24.09.2023 19:48

widze ze slaba atmosfera tam musi byc

Seba 24.09.2023 19:48

Ozimen już spina z trenerem

KaraJunior 24.09.2023 19:47

bonus za majstra ;)

KaraJunior 24.09.2023 19:46

sędzia tak troche pod Napoli leci chyba

andyvdm 24.09.2023 19:41

A on w Spezii

andyvdm 24.09.2023 19:41

Kredence 24.09.2023 19:31 Jaki młody esposito

Seba 24.09.2023 19:40

cień zawodnika

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625143

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się