Archiwum shoutboksa

Dzonyy 28.09.2023 11:05

Wczoraj to byla tragedia. Nic sie nie kleilo. Nawet Hakanisko slabo zagralo.

domin98 28.09.2023 11:05

nie da sie grac cały sezon w taki sposób

domin98 28.09.2023 11:05

kwestia dobrego rozplanowania pracy i sezonu

domin98 28.09.2023 11:05

np. my od połowy kwietnia do końca sezonu

domin98 28.09.2023 11:04

są okresy w trakcie sezonu gdzie drużyna jest nie do zatrzymania i jest top pod względem fizycznym

domin98 28.09.2023 11:04

nie do końca pjerun

Pjerun 28.09.2023 11:03

Pewnie będą jeszcze mecze jak ten z Milanem, a pewnie będą dużo gorsze

Pjerun 28.09.2023 11:03

Myślę, że nie ma to żadnego logicznego uzasadnienia. Czasami gra się lepiej, czasami gorzej

domin98 28.09.2023 11:02

może teraz też to tak jest obliczone

domin98 28.09.2023 11:02

ale w sumie pod wodzą Inziego zawsze najlepiej zaczynaliśmy wyglądać w pazdzierniku

Pjerun 28.09.2023 11:01

Ale z pewnością nierówny mecz, dużo momentów przestoju

Pjerun 28.09.2023 11:01

E tam. Było mega dobrych momentów, czasami brakowało bardzo niewiele żeby coś jeszcze strzelić

domin98 28.09.2023 11:01

w porownaniu do pierwszych kolejek przepaść

domin98 28.09.2023 11:00

ale wczoraj cały mecz wyglądalismy jakby wyciagneli z nich wtyczke

domin98 28.09.2023 11:00

no mam nadzieje ze wrocimy na wlasciwe tory w sobote

Dzonyy 28.09.2023 10:59

Jestem. Dalej rozgoryczony.

domin98 28.09.2023 10:59

nasir jest?

domin98 28.09.2023 10:59

kto obecny?

domin98 28.09.2023 10:59

witam, lista obecności po porażce

Pjerun 28.09.2023 10:52

Chyba nikt tak dobrze nie uplastycznia założeń taktycznych

Pjerun 28.09.2023 10:52

Cieszy, że eksperci piłkarscy z fcinter wrocili

KibicInteru 28.09.2023 10:21

Dumfries chyba nie ogarnia taktyki bo zamiast podać w tył to strzelił

KibicInteru 28.09.2023 10:18

Ależ łatwo jest zatrzymać ten Inter, masakra

broda4991 28.09.2023 09:51

Jak gramy z kim lepszym że idziemy na wymiane ciasow jak z milanem to jest Oki ale przy nsszym ataku bo inacxej lipa

broda4991 28.09.2023 09:49

Wina jest trenera bo jest jedno plaszczyznowy czytaj 352 taktyka: podprowadzic do wahadła i w wiekszosci podanie w tyl. Wystarczy że ktoś się mocniej cofnie ale presuje na srodku i wahadłach i interu niema.

Xucatlan 28.09.2023 09:48

No ok, ale to nijak się ma do tego, że Sommer nie umie prosto piłki kopnąć.

rchemik 28.09.2023 09:48

podania była za wolne, niedokładne, słabe przyjęcia, niezrozumienei

rchemik 28.09.2023 09:47

przesadzasz, zauważ że, jak chocby wczoraj czy z Empoli jak już mieliśmy piłkę w środku to nie za bardzo wiedzieliśmy co chemy z nią zrobić

rchemik 28.09.2023 09:47

Przyzwyczaił nas Onana do rozgrywania praktycznie każdej piłki

Xucatlan 28.09.2023 09:46

Na tę chwilę Sommer wygląda na najgorzej wznawiającego grę bramkarza w Serie A. Nikt inny tak nie wali na pałę w panice.

rchemik 28.09.2023 09:46

wiekszość meczu Fratessi nieobecny poza bramką

Xucatlan 28.09.2023 09:46

Nie no, podanie do obrońcy na 5 metrów, jak wokół nie ma rywala, to nie sztuka.

rchemik 28.09.2023 09:46

mnie martwi bardziej słaby obecnie Barella i Darmian. o ile za Darmiana pewnie na dłużej wejdzie PAvard, o tyle póki co Fratessi nie gra tego czego się od niego oczekuje jako zmiennik Barelli

rchemik 28.09.2023 09:44

w pierwszysch kolejkach gdy wychodzili mu do rozegrania zauważ że prawie nie kopał górą

Xucatlan 28.09.2023 09:43

Typ kopie albo bezmyślnie z całej siły do przodu, albo po autach.

rchemik 28.09.2023 09:42

nie przesadzaj, może nie ryzykuje za często krótkim podaniem, ale nie ma tragedii. JAk środek pola śpi to nie wymagaj od bramkarza że w każdej sytuacji będzie szukać rozegrania

Xucatlan 28.09.2023 09:40

Każdy się spodziewał, że nie będzie drugiego Onany pod względem wznawiania gry, ale to co wyprawia Sommer, to jest kryminał.

Xucatlan 28.09.2023 09:40

Dawać Audero na bramkę, bo ja na tego Sommera już patrzeć nie mogę. Jest 2023 rok, każdy poważny zespół konstrukcję akcji zaczyna od bramkarza, a ten szwajcarski emeryt ten element po prostu sabotuje.

Imrahil 28.09.2023 09:33

balonik pękł

Imrahil 28.09.2023 09:32

elo,ico

Kusy 28.09.2023 08:58

Ustalmy jedno. W pierwszej połowie mogliśmy zamknąć mecz, ale niestety Thuram marnował. Druga połowa, jedna wielka porażka. Środek padaka, podania ty do mnie ja do Ciebie i strata, brakowało pomocnika jak Wesley, który poda ciasteczko do napastnika i gol, druga połowa wczorajsza to koszmar, do zapomnienia tfuuu

martins2000 28.09.2023 08:13

Milan to 2 lata temu zrobił,brak pucharów wykorzystali

martins2000 28.09.2023 08:13

Przetrenowani wyszło zmęczenie,obawiam się że to wykorzysta juve w późniejszym czasie

rchemik 28.09.2023 07:33

Wczoraj nic się nie klepiło. Każdemu piłka odskakiwała, nie potrafili podać dokładnej piłki w polu karnym. Taka zwykła bezsilnośc. Sasuolo nic nie grało, miało jakieś tam sytuacje ale nic nadzwyczajnego. Nam po prstu nie wychodziło nic. Nie ma konkretnego winnego. Po prostu jako zespół zagraliśmy słabo

Husi 28.09.2023 00:15

I ewentualnym gościem do tego jest Pavard

Husi 28.09.2023 00:12

Co nie zmienia faktu że nasza gra ropczyna się od tyłu i moment kiedy jeden z obrońców i nie jest to tylko Bastoni potrafi zagrać krzyżowa w tempo robi robote

Husi 28.09.2023 00:11

Brak skutecznosxi

KibicInteru 28.09.2023 00:01

Też nie wiem czemu zajmujemy się obroną, podczas gdy strzelamy najgorszej defensywie serie a jedną bramkę

KibicInteru 28.09.2023 00:00

Bo jeśli najmocniejsi mają grać ciągle to oznacza granie jednym składem

KibicInteru 27.09.2023 23:58

Czyli bez rotacji w ogóle?

Husi 27.09.2023 23:57

Najlepsi*

Husi 27.09.2023 23:57

Sorki gościu, problemy ze słownikiem -tel bez PL- niech grają naepai na swojej pozycji, dla mnie ostatnio vrij(jak kiedyś) grał super i dawał spokoj

Kredence 27.09.2023 23:56

Ale grek i lillard wygląda zacnie

KibicInteru 27.09.2023 23:56

No jest trochę tego

Kredence 27.09.2023 23:55

Dopiero muszę poczytać jak te wymiany wyglądają

Kredence 27.09.2023 23:55

Ta jest

KibicInteru 27.09.2023 23:55

Dame w Bucks, aha

Kredence 27.09.2023 23:55

Sassuolo zagrało to co wszyscy wiedzieli że zagraja, a mimo to byliśmy zaskoczeni

Kredence 27.09.2023 23:54

W weekend musi być odpowiedź

Kredence 27.09.2023 23:53

To już 3 słabszy mecz przy czym sociedad i dzisiaj momentami kompromitacja

KibicInteru 27.09.2023 23:53

Bo w lidze mamy i tak dobrą sytuacje

KibicInteru 27.09.2023 23:53

Głównie na Brnfice

KibicInteru 27.09.2023 23:53

Ja poczekam na cały ten pakiet do przerwy na repki

Kredence 27.09.2023 23:52

No ale zaczekam

Kredence 27.09.2023 23:52

Natomiast błędy i scenariusz jakby znajomy

Kredence 27.09.2023 23:52

Dla mnie kluczowe w ocenie tego meczu będzie to co zagramy z salernitana, wtedy będę miał więcej odpowiedzi, być może to tylko wypadek przy pracy

KibicInteru 27.09.2023 23:52

Nie wiem co ma oznaczać ta wzmianka o fifie

KibicInteru 27.09.2023 23:50

Pisz normalnie bo nic nie ma sensu

Husi 27.09.2023 23:50

Sezon to nie jest :cenzor: FIFA

Husi 27.09.2023 23:49

Łączenie do tego zeszłorocznych ststyskty gdzie byliśmy fajnie że w 4 jest slabe

Tom_Hardy 27.09.2023 23:49

To juz 3 taki mecz z tym ze pierwszy z powaznymi konsekwencjami i nie wyciagnal wnioskow

KibicInteru 27.09.2023 23:48

Wygraliśmy chyba 15 na 17 ostatnich meczy w serie a

Husi 27.09.2023 23:48

Z takim podejściem to kaDy mecz może źle pokax

Tom_Hardy 27.09.2023 23:48

To juz 3

KibicInteru 27.09.2023 23:48

Inzaghi może kombinować na wszystkie strony a i tak taki mecz musiał sie przytrafić

Husi 27.09.2023 23:47

Miki ma swoje lata, pmyskmy o tym jak gramy serie a w środe,"praktycznie" jak lm

Tom_Hardy 27.09.2023 23:45

Moze Inzaghi myslal ze krytykowany Miki wyskoczy jak z Milanem i zamknie wszystkik usta

Husi 27.09.2023 23:45

Ale niestety przy Simone tak się nie dzieje

Husi 27.09.2023 23:44

No chodzi o to że sednem tego rozwoju jest to że stawiamy na graczy co w danym momencie są w najlepszej dyspozycji.

Wiciux 27.09.2023 23:43

Mecz z empoli nie byl traginczny juz nie przesadzajmy. Dzis porazka jednak na konto inziego zmiana thurama zamiast lautaro, który wygladal słabo przez cały mecz nie miała sensu plus nwm czemu zmienił bastoniego który potrafi dograć ładną piłke w pole karne i dobrze sie do ofensywy podłączyc. Mam nadzieje, że od teraz pavard na stałe leci do 1 jedenastki. Kubeł zimnej wody dla drużyny byl już sociedad, dla inziego jest dzisiaj bo to pierwsza porażka w sezonie oby wyciągnął wnioski i trzeba rozbić salerno. W weekend graja jufki z atalanta i milan z lazio wiec będzie szansa odskoczyć w tabeli

Husi 27.09.2023 23:42

WTF with this chat

KibicInteru 27.09.2023 23:42

Albo nie wygrał wcale

KibicInteru 27.09.2023 23:41

Normalny styl, każdy z czołówki wygrał swój mecz w takim stylu albo gorszym

Husi 27.09.2023 23:41

E

Husi 27.09.2023 23:41

Jeśli do

mauroo1902 27.09.2023 23:39

w takim stylu wygrac ?? to jak przegrać.. poza tym widzimy wszyscy idealnie, że ostatnie 3 mecze są wręcz tragiczne !!

KibicInteru 27.09.2023 23:35

Też nie dokończyłeś zdania nie wiem czemu

KibicInteru 27.09.2023 23:33

No bo pisanie po wygranym meczu o wstydzie jest totalnym idiotyzmem

mauroo1902 27.09.2023 23:24

Kiedy pisalem po wygranej z Empoli ze wstyd, ze ledwo wygralismy przyszlo troche lepsze Sassuolo.. i znamy koniec tej bajki

Husi 27.09.2023 23:21

No i czy to nie są idiotyzmy ? Nawet dla kogoś kto gra w FM i robi takie zmiany ?

Cny 27.09.2023 23:21

dziękuję dobranoc panie trenerze. miłej nocy wszystkim! piona!

Cny 27.09.2023 23:20

i teraz ten klaasena jest osikiwany bo Szymon wprowadza się vrija żeby gonić wynik

Cny 27.09.2023 23:20

pamiętacie że mamy Bissecka? :p

Cny 27.09.2023 23:19

gdzie transfer klaasena to był wybitny ruch marotty dający maksymalna glebie.

Cny 27.09.2023 23:18

sezon jest długi i ja ciągle wieszcze fizyczne problemy Hakana i mikiego. przy sposobie zarządzania Szymona chłopy się posypia

pablo77 27.09.2023 23:18

a teraz jak przez 2 mecze nie powachal murawy to juz jest spalony.

Cny 27.09.2023 23:18

ale tak mistrza nie zrobimy

pablo77 27.09.2023 23:18

Szymon nie potrafi rotować i budować zawodników. Asllani powinien z Empoli wyjsc od poczatku i go zbudować.

Cny 27.09.2023 23:17

by zaraz pewnie otrząsnąć się na juvevczy kimś innym mocnym albo w LM

Cny 27.09.2023 23:17

Szymon znowu wywala się w możliwie prostych sytuacjach

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625163

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się