Archiwum shoutboksa

mauroo1902 30.09.2023 21:06

aj Barellka chyba czas w końcu posiedzieć troche na ławce

Towarzysz 30.09.2023 21:05

Popchnął ręka

mauroo1902 30.09.2023 21:05

jeśli go nadtepnął tam to karny

Towarzysz 30.09.2023 21:05

Ewidentny karny ręka pracował

Towarzysz 30.09.2023 21:05

Jak nic

inter30 30.09.2023 21:05

powinien co najmniej sprawdzić

andyvdm 30.09.2023 21:04

Bez jaj karny za takie coś

mauroo1902 30.09.2023 21:04

skrobnął go chyba że takie ujecie kamery i go nie dotknął, ale tam raczej poskrobał go

andyvdm 30.09.2023 21:04

Nic nie było

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:04

Poskrobal go

mauroo1902 30.09.2023 21:04

karny powinien byc, przed chwilą komentatorzy powiedzieli że ten sedzia nas nie lubi

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:04

Na powtórce chyba karny był

Towarzysz 30.09.2023 21:03

Ewidentny karny

intermed1 30.09.2023 21:03

Co jest xD

Towarzysz 30.09.2023 21:03

Ale babol sędziego

mauroo1902 30.09.2023 21:03

niech pokażą powtórke

mauroo1902 30.09.2023 21:03

i nie ma

mauroo1902 30.09.2023 21:02

karny raczej

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:02

Na Barelke to ławeczka powinna czekać

Ibracadabra eight 30.09.2023 21:01

Co ten Barella robi

mauroo1902 30.09.2023 20:58

I tak i nie z tym Alexisem, już dwa razy stracił piłke w beznadziejny sposób fakt raz odzyskał, ale mogło być groźnie

DragoDBZ 30.09.2023 20:57

Alexis fajnie dynamicznie wiatr robi, mam nadzieje ze trafi gola który go jeszcze uruchomi w tym sezonie

KolerioN17 30.09.2023 20:56

Oby się nie mscilo

Ibracadabra eight 30.09.2023 20:56

Wrzutki, wrzutki i wrzutki

mauroo1902 30.09.2023 20:56

i obok, ale dobrze cisną

El_Imprezatore 30.09.2023 20:56

za bardzo chcą

Pjerun 30.09.2023 20:55

Zaraz wpadnie

intermed1 30.09.2023 20:55

Niżej kurna

mauroo1902 30.09.2023 20:55

co oni mają że wszystko walą nad bramke

minus09 30.09.2023 20:52

kyrie elejson sanczis

Ibracadabra eight 30.09.2023 20:38

Z tak dużych rotacji co mecz nic nie wyjdzie lepszego

Ibracadabra eight 30.09.2023 20:36

Widać że milaniaki z transferami trafiły

Ibracadabra eight 30.09.2023 20:35

Ciekawe czy to zaskoczy

Ibracadabra eight 30.09.2023 20:35

Widzę że Szymon znowu się bawi

rroossoonneerii 30.09.2023 20:29

ale ten totenham to XD

kadrian89 30.09.2023 19:51

Oby Milan zmobilizował Inter. Skład ciekawy dziś

kadrian89 30.09.2023 19:49

Leao się bawi

Paolo92 30.09.2023 19:45

"Federico Dimarco znalazł się na celowniku Manchesteru City i Chelsea - informuje Calciomercato. Lewy obrońca na stałe zagościł w pierwszym składzie Interu Mediolan i tym samym zwrócił na siebie uwagę angielskich gigantów."

rroossoonneerii 30.09.2023 19:38

30s czekaja zeby spalonego odgwizdac

rroossoonneerii 30.09.2023 19:38

co jest z tymi sedziami

kadrian89 30.09.2023 19:38

Obrona słaba, z przodu emeryci powoli

kadrian89 30.09.2023 19:37

Lazio słabe

2P@C 30.09.2023 19:26

Milan zbiera punkty solidnie.. oby tego nie wygrali

Imrahil 30.09.2023 19:20

-3

Claudio 30.09.2023 18:58

ale ten Ullreich w bramce Bayernu jest slaby

Claudio 30.09.2023 18:46

ale dzis city i psg położą kuponów

Claudio 30.09.2023 18:45

Reijnders xD

Claudio 30.09.2023 18:44

solidny zespol w kontrach dzis by w 1 polowie strzelil milanowi z 2-3 gole

Claudio 30.09.2023 18:44

ale Lazio dzis ma fatalne kontry

Imrahil 30.09.2023 18:40

benfika raczej nas zniszczy

Imrahil 30.09.2023 18:40

Znajwazniejsza jest liga.

Claudio 30.09.2023 18:40

czuje 1-1 ale zobaczymy

Claudio 30.09.2023 18:40

benfica podbudowana wygrana z porto

Claudio 30.09.2023 18:39

nie no Giroud wjechal w nogi obroncy Lazio i nie ma faulu

KibicInteru 30.09.2023 18:37

Byle by wygrać i skupić się na Benfice bo to teraz najważniejszy mecz

KibicInteru 30.09.2023 18:37

Dzisiaj też bym się nie spodziewał koncertu Interu

Claudio 30.09.2023 18:36

w sumie to samo jest w PSG. Jak Mbappe nie da sygnału to tez srednio to wyglada

Imrahil 30.09.2023 18:35

lacio puchnie

Claudio 30.09.2023 18:32

milan pierwsze 10 minut biegal, byly chęci, a teraz to tak srednio bym powiedzial. Znowu Leao musi cos wymyslic

Claudio 30.09.2023 18:30

nie wiem co jest z tymi kontuzjami na poczatku sezonu. Nie pamietam by pare lat temu w wielu czolowych klubach tyle kontuzji bylo na poczatku sezonu

maverik 30.09.2023 18:29

LoftusCzik znow kontuzja

maverik 30.09.2023 18:28

ewidentnie nie umie zarzadzac i rotowac skladem

Claudio 30.09.2023 18:27

a jak bedzie 3 porazka z lipskiem to pewnie go zwolnią

Claudio 30.09.2023 18:27

kryzys city niestety

Imrahil 30.09.2023 18:27

z takim skladem i zasobami to max dwie porazki na caly sezon

maverik 30.09.2023 18:26

takze chyba poleci

maverik 30.09.2023 18:26

no Pep dwie porazki w ciagu jednego tygodnia

Claudio 30.09.2023 18:26

andy jak widac nie wie co to sarkazm i az mu sie glowa podpaliła :D

Imrahil 30.09.2023 18:25

trzeba liczyc na cud i porazke milanu

Imrahil 30.09.2023 18:23

pep amator

KibicInteru 30.09.2023 18:20

Już nie wspominając że uznawanie meczu z Empoli za gowniany jest totalnym bełkotem

KibicInteru 30.09.2023 18:18

Nikt oprócz Ciebie o Inzaghim nie wspomniał także sam się do siebie prujesz

andyvdm 30.09.2023 18:11

No jak ktoś porównuje Guardiolę po 1 porażce ligowej do tego co o Inzim się pisze po 3 gównianych meczach biorąc pod uwagę poprzednie sezony City i Interu, spoko xD

KibicInteru 30.09.2023 18:08

Ktoś napisał coś negatywnego o innej drużynie niż Inter i tradycyjnie zacząłeś tupać nogami, nie ma nad czym myśleć

KibicInteru 30.09.2023 18:07

Nie wyglądasz na myślącego to nad czym się zastanawiać

andyvdm 30.09.2023 18:06

Nie udawaj durnia albo dogłębnie się zastanów co miałem na myśli

KibicInteru 30.09.2023 18:04

Jak ostatnio sprawdzałem mamy jedną porażkę ale mogę się mylić

KibicInteru 30.09.2023 18:02

Tak, zajechał drużyne bo nie rotuje gamoń

andyvdm 30.09.2023 18:02

No adekwatne porównanie Guardioli który całe sezony gniotł ligę do Inziego z 14 porażkami i miesiącami żałosnej gry xd

Claudio 30.09.2023 18:01

city w dupe od Wolves...czyli Guardiola amator?

Claudio 30.09.2023 17:40

jeszcze 10 minut i nie bedzie w top ligach druzyny bez straty punktów

Piekarz 30.09.2023 17:34

Lazio pewnie się wypnie jak zawsze Mylanowi

rav 30.09.2023 16:42

Dzięki

Claudio 30.09.2023 16:37

https://strims.top/

rav 30.09.2023 16:29

Claudio a napiszesz jakie to? :oops:

ragnar 30.09.2023 16:21

Eleven strims top vipthrow

Claudio 30.09.2023 16:20

znamy

rav 30.09.2023 16:15

Witam. Znacie jakąś stronę gdzie można zobaczyć mecze on line?

Imrahil 30.09.2023 15:06

żeby było do czego

speaker 30.09.2023 12:50

A Cuadrado to kiedy wraca?

Imrahil 30.09.2023 12:31

niestety

Adriano_forever 30.09.2023 04:18

żeli papą

Imrahil 29.09.2023 19:22

te bez logo są obłędne

Imrahil 29.09.2023 19:20

chyba kupie koszulke

fade 29.09.2023 14:45

wygrał z nimi puhar tymbarka, no sorry ale jedynym przeciwnikiem na jako takim poziomie był Feyenoord. zla murawa, kontuzje i itp to typowe wymowki. jose mogl wybrac wejsc do UCL albo isc po LE, no a poszedl po oba i wpadli w g. z ktorego jozek juz ich nie wyciągnie

fade 29.09.2023 14:41

nie no ludzie, dajcie sobie spokoj z komentarzami jak nie ogladaliscie romy mourinho. Ich dobre mecze mozna policzyc na palcach, mieli dobrą kampanie w LE rok temu, ale to tyle. trzeci sezon grają beton, a w tym roku to jest identyczna gra co kadry santosa

Seba 29.09.2023 14:23

Dobra okazja dla Klassena, aby zagrać od początku, ale zapewne Inzaghi "zaskoczy" wszystkich i wystawi Mikiego

coco 29.09.2023 13:56

Zaczyna się

coco 29.09.2023 13:56

Frattesi kontuzjowany i ominie Salerno, z Benfica prawdopodobnie też nie zagra 🤗

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się