Archiwum shoutboksa

Kuba1993 03.10.2023 21:48

czerwień powinna pojsc

pomiot 03.10.2023 21:47

oby Thuram bez kontuzji bo będzie lipa

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:47

Wyprostowaną nogą szedł

Borgen 03.10.2023 21:47

Nie wiem po co utrzymują tych liniowych jak i tak co spalony to czeka na info w słuchawce

tytusek25 03.10.2023 21:47

O kufa

tytusek25 03.10.2023 21:47

Co to za the bill na choragiewce

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:46

Ten jaki ogarnięty z tym spalonym

pluto11 03.10.2023 21:45

Ale Pavard pięknie czyści

pluto11 03.10.2023 21:44

Za dużo wrzutek

tytusek25 03.10.2023 21:44

Jeden gosc ktory wchodzi w pojedynki to Thuram.Zdecydowanie za malo

pluto11 03.10.2023 21:44

Icardi z MamU jak na razie remisuje 1-1

Borgen 03.10.2023 21:44

Mamy dobrych technicznie zawodników, nie bójmy się grać pilką

Borgen 03.10.2023 21:43

Trochę gry w piłkę zamiast dośrodkowań bez sensu i od razu groźna sytuacja...

Husi 03.10.2023 21:43

Barekla dobry strzal

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:43

Barella dobrze

pomiot 03.10.2023 21:43

Barella niezła próba.

broda4991 03.10.2023 21:42

Szkoda ze pavard nie gra czasem tak jak bastoni do ptzodu bo ma inklinacje

pluto11 03.10.2023 21:42

Zaalocgramy środkiem pola i za mało strzałów z dystansu

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:42

Graliśmy fajnie, ale teraz już klasyczny Inter i wrzutki, wrzutki

pluto11 03.10.2023 21:42

Barella tragicznie Acerbi i Basto elektrycznie

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:42

Nie wiem o co chodzi

pluto11 03.10.2023 21:42

Wolno i bez agresji

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:42

Frattesi niby kontuzja

pomiot 03.10.2023 21:41

Strasznie powoli dzisiaj gramy

Husi 03.10.2023 21:41

Brawo sommer !! !

pluto11 03.10.2023 21:41

Trzeba cofnąć wszystko co było o nim mówione bo chłop daje radę

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:41

Sommer to kot

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:41

Wooooow

pluto11 03.10.2023 21:41

Sommer miszcz

broda4991 03.10.2023 21:41

Soomer co obroni

broda4991 03.10.2023 21:41

Jest frattesi? Na livescore niema

Piekarz 03.10.2023 21:40

Di Maria gnój. Koszulki Benfyki paskudne. Won

intermed1 03.10.2023 21:40

Dłużej leć z tą piłką

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:40

A nie, kontuzja

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:39

Jaki Klaassen

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:39

Przecież jest Frattesi

HB 03.10.2023 21:38

acerbi jest w takim wieku juz, ze faulowanie go jest po prostu chamstwem

broda4991 03.10.2023 21:38

Za barelle

broda4991 03.10.2023 21:38

Klassen musi c

broda4991 03.10.2023 21:37

Dimarco i barella to takie kasztany że gkowa boli

pluto11 03.10.2023 21:37

Barella jak by pierwszy raz gral

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:37

Za Bastoniego powinien czasami grać De Vrij

pluto11 03.10.2023 21:37

Jak na razie to Sommer i Pavard koty

karol-wiercioch 03.10.2023 21:37

bastoni totalnie elektryczny ostatnio

INTERkibic 03.10.2023 21:37

Bastoni dziś niepewny w uj. Barella niedokładny w uj i niestety ale faulował na karnego.

tytusek25 03.10.2023 21:36

*Przerwie

tytusek25 03.10.2023 21:36

Moze dojrdzie oryginal w przeteie

MuCha2 03.10.2023 21:36

Ręcznym jest strasznie w tym meczu

MuCha2 03.10.2023 21:36

Hehe dokładnie. Dzisij kelner biega

tytusek25 03.10.2023 21:35

Barella wyglada jakby mial blizniaka kelnera i grali na zmiane

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:34

Kurde, dokładności brak trochę

intermed1 03.10.2023 21:34

Co się dzieje z Barellą

HB 03.10.2023 21:34

wlaczylem pierwszy mecz Interu w tym sezonie chyba, mordeczki musicieeeee

Husi 03.10.2023 21:33

Pavard wow

Husi 03.10.2023 21:33

Dobrze by było

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:32

Chyba czas na bramkę dla nas

tytusek25 03.10.2023 21:32

Kontakt nie znaczy faul

intermed1 03.10.2023 21:32

Na szczęście sędzia nie gwizdnął

tytusek25 03.10.2023 21:31

Jaki faul.Bez jaj.

Husi 03.10.2023 21:31

No jakby sal karnego to by się wybronil

intermed1 03.10.2023 21:31

Chyba faul Barelli był w polu karnym

tytusek25 03.10.2023 21:31

Czysci lepiej niz Rozenkowa

intermed1 03.10.2023 21:31

Jak dla mnie tam był faul w polu karnym

tytusek25 03.10.2023 21:31

Pavard mutant

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:31

Ale Miki potrzebuje mało miejsca żeby coś wymyślić, zajebiście gra

inter30 03.10.2023 21:30

ale barella wolny jest

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:30

No już myślałem że różnego da xD

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:29

Łee

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:28

Dawaj Hakan

Husi 03.10.2023 21:28

Dobre miejsce

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:27

Niby tak ale zaraz zrobi jakaś asystę albo bramkę :P

tytusek25 03.10.2023 21:27

Irytuja te jego wahania formy

tytusek25 03.10.2023 21:26

Bsrella slabiutko

MuCha2 03.10.2023 21:25

Trzeba coś uderzyć benfika nie istnieje a my jak takie pokraki trochę w końcowej fazie

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:25

Onana z kozaka zrobił się ręcznikiem

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:24

Widać jak środowisko wpływa na formę

tytusek25 03.10.2023 21:24

Miki dzis slabe decyzje

rroossoonneerii 03.10.2023 21:24

z dalotem na wspole

rroossoonneerii 03.10.2023 21:24

ale onana to recznik

Paolo92 03.10.2023 21:24

Galatasaray 1-1; Zaha gol

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:24

Trzeba walić z dystansu

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:23

Dobrze Hakan

Paolo92 03.10.2023 21:21

Ostigard dla Napoli

rroossoonneerii 03.10.2023 21:20

napoli gol

Pjerun 03.10.2023 21:19

Kompletnie inne podejście niż w lidze

Pjerun 03.10.2023 21:19

Dobrze gramy

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:18

On tylko na asysty jednak się nadaje

Paolo92 03.10.2023 21:18

Denzel ...

tytusek25 03.10.2023 21:18

Dumfries ma zajebiste wykonczenie😁

Husi 03.10.2023 21:18

Dumfries to już 2 mógł miec

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:18

Dwie sytuacje na bramkę i nic

intermed1 03.10.2023 21:18

Ale strzał xD

Husi 03.10.2023 21:18

Ultra HD włoski albo francuski chodzi jak złoto

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:18

Dumfries...

AveCaesar 03.10.2023 21:17

zmień sobie na sd albo po angielsku zazwyczaj chodzą

Pjoter 03.10.2023 21:17

Acerbi i Bastoni strasznie niepewni…

AveCaesar 03.10.2023 21:15

jednak wspomnieli o wojtku XD

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:15

macie lepszy link

pluto11 03.10.2023 21:14

Irytujący robi się Acerbi z tymi wejściami w atak

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się