Archiwum shoutboksa

buczek18 03.10.2023 22:41

wgl Barella w drugiej lepiej zdecydowanei

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:41

No dawać jeszcze jedną bramkę

cacy21 03.10.2023 22:41

strims multiliga

buczek18 03.10.2023 22:41

na flashscore :D

Slepy 03.10.2023 22:41

Gdzie ogladacie?

pluto11 03.10.2023 22:40

Jak my nie strzelimy na 2 to oni nam strzela zaraz

buczek18 03.10.2023 22:40

Oooo proszę

pluto11 03.10.2023 22:40

Icardi na 3

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:40

Galata 3

buczek18 03.10.2023 22:39

na razie wszedł Damianek i Alexis

pluto11 03.10.2023 22:39

My też powinniśmy zmiany zrobić

buczek18 03.10.2023 22:39

dokładnie, a mecz w drugiej połowie pod nasze dyktando

INTERkibic 03.10.2023 22:38

Lautaro musi strzelić

tytusek25 03.10.2023 22:38

Albo 1: 1 albo 2:0 Inaczej nie bedzie

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:38

Pasowałoby przynajmniej dwie strzelić bo bramki mogą być ważne na koniec

INTERkibic 03.10.2023 22:38

To jest nasz najlepszy zawodnik.

INTERkibic 03.10.2023 22:38

Hakan co chodzi dziś

pluto11 03.10.2023 22:38

Co by było jak by Thuram nie trafił

Paolo92 03.10.2023 22:38

Icardi marnuje karnego przy 2-2 z United

INTERkibic 03.10.2023 22:38

Nienawidzę takich meczy

pluto11 03.10.2023 22:38

Benfica na drugą nie wyszła a my nie wzięliśmy skuteczności

buczek18 03.10.2023 22:38

Icardek karnego nietrafił xD

buczek18 03.10.2023 22:37

Hakan sie nie pierniczy

intermed1 03.10.2023 22:37

Brawo Hakan

Husi 03.10.2023 22:37

Hakan jakie wejście sztos

ANIOL 03.10.2023 22:37

Jakbyśmy tak zremisowali to by mnie chyba uj strzelił na amen

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:37

Ale Hakan ma te wślizgi :D

broda4991 03.10.2023 22:37

Hakan mój Boże ufam tobie

tytusek25 03.10.2023 22:37

To musza byc 3 punkty bo przyvtym co mielismy bedzie kompromitacja

inter30 03.10.2023 22:37

onana znowu zawalil

broda4991 03.10.2023 22:36

Hajan

intermed1 03.10.2023 22:36

Niech tylko spróbują nie wygrać

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:36

Oni już w szatni w zasadzie a my wrzutki

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:36

Po co te dośrodkowania

INTERkibic 03.10.2023 22:36

Ale się będziemy gryźć w dupe jak nie wygramy

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:35

Strzelić drugą bramkę żeby grać na spokojnie

pomiot 03.10.2023 22:35

Byle dowieść zwycięstwo! :)

broda4991 03.10.2023 22:35

Wystepu lautaro dziś nawet hat trick nie utaruje

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:34

Z Salernitaną wszystko wchodziło, dziś nic

tytusek25 03.10.2023 22:34

Dawaj Augusto i Klaseena

MuCha2 03.10.2023 22:34

Nie możliwy jest w druga stronę dziaiaj

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:34

Panie kapitan, strzelaj coś bo już 4 setki miałeś

INTERkibic 03.10.2023 22:34

Wystrzelał się z Salerno

broda4991 03.10.2023 22:34

Dawać klassena

Husi 03.10.2023 22:34

I to taka bardzo dobra

buczek18 03.10.2023 22:34

tak bywa, nie jego dzień niestety

Husi 03.10.2023 22:34

Lauataro dzisiaj już 4 sytuacja zmarnowana

INTERkibic 03.10.2023 22:33

Żeby się kurva nie zemściło

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:33

Dwie setki w 15 sekund,rozumiecie

minus09 03.10.2023 22:33

buczek daj sobie spokoj z takimi komentarzami

tytusek25 03.10.2023 22:33

Jak wygramy to zapomne

buczek18 03.10.2023 22:33

daj spokój minus z takimi komentarzami

minus09 03.10.2023 22:33

lautaro dzbantinez

MuCha2 03.10.2023 22:33

Cały on

intermed1 03.10.2023 22:33

Forma z mundialu

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:33

Lautaro miał dwie setki w minutę xD

broda4991 03.10.2023 22:33

Się nadaje na salerno

buczek18 03.10.2023 22:33

xD

buczek18 03.10.2023 22:33

ale chłop dzisiaj nieskuteczny

pluto11 03.10.2023 22:33

Jest dobry tylko nie ma za grosz skuteczności

bonjovi100 03.10.2023 22:33

LM xDDDDDDDD

Husi 03.10.2023 22:33

Lauataro co ty robisz hah

INTERkibic 03.10.2023 22:33

Ale strzeli!

pomiot 03.10.2023 22:33

dramatyczna skuteczność dzisiaj :D

INTERkibic 03.10.2023 22:33

Nie ma szczęścia

MuCha2 03.10.2023 22:33

Aż nie wierze

Piekarz 03.10.2023 22:33

Lauti xdd

tytusek25 03.10.2023 22:32

Fatalny jest dzis

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:32

No co jest z gościem

ANIOL 03.10.2023 22:32

banderowski pomioy

INTERkibic 03.10.2023 22:32

Co on robi

pluto11 03.10.2023 22:32

No jak tak można panowie ludzie

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:32

Haha

buczek18 03.10.2023 22:32

Ja pierdole

broda4991 03.10.2023 22:32

Zdjąc tego debila

INTERkibic 03.10.2023 22:32

No kurva Mac !! !! !! !! !! !! !! !!

ANIOL 03.10.2023 22:32

Ja piereeeeeeerdo.le

tytusek25 03.10.2023 22:32

Co on robi kurna

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:32

Lautaro z strzel coś

intermed1 03.10.2023 22:32

Jaaaa

broda4991 03.10.2023 22:32

Yebany milik

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:32

Znowu

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:32

No nieeeeeee

broda4991 03.10.2023 22:32

Yenan

Kuba1993 03.10.2023 22:32

z tymi kartkami to jest kabaret

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:32

Czyli Cuadrado jeszcze nie gotowy

INTERkibic 03.10.2023 22:32

Chryste panie !! !! !! Co on robi

pomiot 03.10.2023 22:31

kurde, oby to nic poważnego

sammmmy 03.10.2023 22:31

Ale się sypią po kolei

Husi 03.10.2023 22:31

Nic mu nie jest luzno

pluto11 03.10.2023 22:31

Na prawdę Darmain

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:31

Przemęczenie, nic mu nie jest

INTERkibic 03.10.2023 22:31

Może skurcz

INTERkibic 03.10.2023 22:31

Tylko nie on

Piekarz 03.10.2023 22:30

Kur.wa

INTERkibic 03.10.2023 22:30

Thuram

INTERkibic 03.10.2023 22:30

Jezu nie !! !! !!

Piekarz 03.10.2023 22:30

Tylko nie to

Piekarz 03.10.2023 22:30

Nieeeeeeee

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:30

Druga bramka konieczna dla nas

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się