Archiwum shoutboksa

buczek18 03.10.2023 22:55

xG na dla Interu 3,46 xD

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:55

Benfica nic nie grała

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:55

Ważne 3 pkt ale tu powinien być pogrom

pomiot 03.10.2023 22:55

Dobry mecz, szkoda niewykorzystanych okazji, ale oby tak dalej!

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:55

Koniec

ANIOL 03.10.2023 22:54

Konie

ANIOL 03.10.2023 22:54

Uffff

ANIOL 03.10.2023 22:54

Kończ cfelu !! !!

Cny 03.10.2023 22:54

bo Lautaro nie podniesie sie

Cny 03.10.2023 22:53

szymon powinien mu skończyć te męczarnie w 60 minucie

Weo 03.10.2023 22:53

mi już kupon zjebał ManU i Arsenal, nienawidze angielsiej piłki która jest tylko na pokaz

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:53

Raz nam*

ANIOL 03.10.2023 22:53

banderowiec ma dzisiaj dzień konia a lautaro go nie ma . Co zrobić

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:53

To jest jego minus, raz jak wygra mecz a potem nie może nic strzelić

Apocaliptic 03.10.2023 22:53

Kozetka po meczu dla Lautaro

tytusek25 03.10.2023 22:53

3 punkty i zapomne o tym ......

eKubaL 03.10.2023 22:53

To była setka :D ?

buczek18 03.10.2023 22:53

Lauti musi isc do psychologa po tym meczu :D

Husi 03.10.2023 22:53

Lautro hahaha jaka beka

pomiot 03.10.2023 22:53

kolejna setka :)

buczek18 03.10.2023 22:53

xD

buczek18 03.10.2023 22:53

tyle

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:53

Lautaro x6

buczek18 03.10.2023 22:53

xD

pomiot 03.10.2023 22:53

hehehe

Apocaliptic 03.10.2023 22:52

Xddd

buczek18 03.10.2023 22:52

Jakis VAR tam jest chyba?

ANIOL 03.10.2023 22:52

Manu wdupca z Galatasaray

coco 03.10.2023 22:51

Dlatego nie można pozwolić mu odejść

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:51

Dobrze że w Sommera

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:51

Uff

coco 03.10.2023 22:51

Asllani klasa po wejściu

buczek18 03.10.2023 22:50

:D

buczek18 03.10.2023 22:50

no ale za Barelke

buczek18 03.10.2023 22:50

jest Klassen

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:50

Jest Klaassen

tytusek25 03.10.2023 22:50

Lambo daje rade dzis

ANIOL 03.10.2023 22:49

STOP ukrainizacji Interu

Cny 03.10.2023 22:49

trubin*

Cny 03.10.2023 22:49

a trybun pokazuje klasę. trzyma benfice na powierzchni

Weo 03.10.2023 22:49

uj że mu coś nie idzie, raz mu pójdzie i uj z taką dywagacją

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:49

Ale skubany jak on to wybronił

Cny 03.10.2023 22:48

łoooooo panie Martinez będzie potrzebował wizyty u psychologa po tym meczu

coco 03.10.2023 22:48

Trubin top pisałem, szkoda że tak wyszło

tytusek25 03.10.2023 22:48

Moze wxtej ostatniej.Reszta to nonszalancja

buczek18 03.10.2023 22:48

Klassen do ataku :D

intermed1 03.10.2023 22:48

Klassena

buczek18 03.10.2023 22:48

dokładnie

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:48

I jedno i drugie

tytusek25 03.10.2023 22:48

To Lautaro dal plame a nie Trubin broni

Weo 03.10.2023 22:48

i kogo zamienisz za Lautaro gościu?

pluto11 03.10.2023 22:48

Pavard kot

pomiot 03.10.2023 22:48

każdemu może się trafić pechowy dzień.

sampras182 03.10.2023 22:48

Ludzie którzy tutaj obrażają bramkarza mają zero mózgu !!

buczek18 03.10.2023 22:48

le no trubin jebaniec broni dzisiaj

buczek18 03.10.2023 22:47

Lauti odnajduje sie świetnie

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:47

Nie bez powodu go chcieliśmy

ANIOL 03.10.2023 22:47

Niech spier.dala

Czaglar 03.10.2023 22:47

Lautaro świetny, ale Trubin jeszcze lepszy

pomiot 03.10.2023 22:47

Trubin chce pokazać, że Inter ma czego żałować :)

cs88 03.10.2023 22:47

Turbin juz czwarty raz czaruje bramkę w meczu vs inter

ANIOL 03.10.2023 22:47

banderowska klątwa

pluto11 03.10.2023 22:47

Nie dawać na siebie siąść

pluto11 03.10.2023 22:47

Trzeba przyznać że Trubin też kot

Matiinterlegia 03.10.2023 22:47

Jprd…o co chodzi dzisiaj z Lautim. I Trubin…

intermed1 03.10.2023 22:47

Zdejmij Lautaro bo to nie ma sensu dzisiaj

INTERkibic 03.10.2023 22:46

Albo strzela albo nie

buczek18 03.10.2023 22:46

wczensiej dobitkę Barollo też wybronił dobrze nogami

INTERkibic 03.10.2023 22:46

Bo benfica będzie coś mieć

Wiciux 03.10.2023 22:46

Trubin znowu ma mecz zycia z nami tak samo jak w shaktarze

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:46

Oni powinni przynajmniej 4 dostać

pluto11 03.10.2023 22:46

Żeby nie wpadło z dupy

Borgen 03.10.2023 22:46

Ale Turbin też szacun

KaraJunior 03.10.2023 22:46

ANIOL - wez sie opanuj troche

INTERkibic 03.10.2023 22:46

Żeby to się nie zemściło

buczek18 03.10.2023 22:46

dobrze nogami broni ten Trubin

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:46

Obrona rozjechana przez Mikiego :D

pluto11 03.10.2023 22:46

Generalnie ich zgnietlismy w 2 połowie ale że nie chce tyle wpasc

INTERkibic 03.10.2023 22:46

Ta dziwka broni w uj

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:46

Broni im wszystko

tytusek25 03.10.2023 22:46

To jest kurna niemozliwe.Skrypty kurna😁

pluto11 03.10.2023 22:46

Masakra jakaś

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:45

No to aż niemożliwe

ANIOL 03.10.2023 22:45

ukraiński śmieć

buczek18 03.10.2023 22:45

niewierze

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:45

No niee

buczek18 03.10.2023 22:45

:cenzor:

ANIOL 03.10.2023 22:45

Lautaro....

pluto11 03.10.2023 22:45

Co ten Trubin broni Lautiego

ANIOL 03.10.2023 22:45

Ja pier !! !! !

buczek18 03.10.2023 22:45

Wg mnie mocno przeciętnie, nieskuteczny strasznie :/ Ale ambitny do końca co zaowocowało asystą ,

Capar 03.10.2023 22:45

?

Capar 03.10.2023 22:44

Oceńcie występ dumfrytek

MuCha2 03.10.2023 22:44

Bez emocji ten francuski komentarz

AveCaesar 03.10.2023 22:44

w okolicach naszego środka boiska

AveCaesar 03.10.2023 22:43

niezwykle fascynują mnie te wysokie piłki na Sancheza

buczek18 03.10.2023 22:43

ale mnie sędzia wkurza....

tytusek25 03.10.2023 22:43

Jest kick Ass .Dajesz mlody

eKubaL 03.10.2023 22:42

i Asllani

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:42

Jest Augusto

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się