Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:21

nie wiem co z tym Dumfriesem ale jak podawał tylko do tyłu i nie było z niego żadnego pożytku prócz jakiegoś dośrodkowania tak teraz każda piła do przodu na uruchomienie ataku :P

kadrian89 07.10.2023 15:21

I przejął kontrole bez nerw

kadrian89 07.10.2023 15:21

Oby Inter ostudził głowy zaraz

karol-wiercioch 07.10.2023 15:21

cuadrado dziś wszedł

karol-wiercioch 07.10.2023 15:20

oby

kadrian89 07.10.2023 15:20

Ale meczycho

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:20

Dumfries :D

Imrahil 07.10.2023 15:20

cienki ten somer

Claudio 07.10.2023 15:20

Bologna gówno róg po wcześniejszym faulu na Dumfriesie i dostali karnego. Oby to było ich jedyne tchnienie w tym meczu

INTERkibic 07.10.2023 15:20

Wiem ze lautaro jest dobry. ale tutaj to kurva jak debil. Po co on go w ogóle łapie 🤷‍♂️

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:19

lżej by kopnął i Sommer by wyjął

pomiot 07.10.2023 15:19

blisko był :)

pomiot 07.10.2023 15:19

ajj

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:19

śmiga?

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:19

ajjjj prawie wyjął

El_Imprezatore 07.10.2023 15:18

Dzieki

Szczupac_FCI 07.10.2023 15:18

był faul na Dumfriesie wczesniej to nie widział a był szarpany za koszulkę

Husi 07.10.2023 15:18

Dla nas by tego nie gwizdnął

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:18

nam by nie dali pewnie takiego karnego :D

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:17

łap

Claudio 07.10.2023 15:17

Jak u nas była taka sytuacja to "jest to za miękki faul" haha

pomiot 07.10.2023 15:17

musieli tą jedną strzelić :D

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:17

Sommer broń to

ANIOL 07.10.2023 15:17

Faken

ANIOL 07.10.2023 15:17

Karny

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:17

szkoda, szkoda

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:17

:D

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:17

Lautaro bramka i spowodowanie karnego

Pjerun 07.10.2023 15:16

Karny?

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:16

oho, karnego sprawdza

pomiot 07.10.2023 15:16

drhtv już od dawna jest beznadziejne

Husi 07.10.2023 15:16

Ajjj szkoda

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:16

ajjjj Pavard za mocno

El_Imprezatore 07.10.2023 15:16

Wlasnie niechce sie zaladowac i niewiem o co chodzi

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:15

na drhtv spróbuj

El_Imprezatore 07.10.2023 15:15

Ma ktos link do meczu tylko nie ze strims.top bo w robocie nam to zblokowali

Wiciux 07.10.2023 15:15

lautaro już sobie odkuwa to co zespuł z benfica . Forma mutant w tym sezonie

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:14

tylko nie odpuszczać teraz

maverik 07.10.2023 15:13

:lautaro: gool

Czaglar 07.10.2023 15:13

Jaki to jest gigant

pomiot 07.10.2023 15:13

no nic, chyba idziemy po standardowe 6-1 :D

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:13

jak widać potrafi bombe posłać a tak mało próbuje z dystansu

Imrahil 07.10.2023 15:13

wow ale wsadzil

Husi 07.10.2023 15:13

Pięknie

Husi 07.10.2023 15:13

Uuuuuu

ANIOL 07.10.2023 15:12

MATKO BOSKO CZESTOCHOSKO ale bomba

pomiot 07.10.2023 15:12

Lautaro się odblokował :)

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:12

Ulala

Imrahil 07.10.2023 15:12

ladnie technicznie uderzyl z bani

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:12

goooooooooooool

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:12

kto sie spodziewał po Acerbim że będzie takim kozakiem :D

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:11

Skorupski bez ruchu nawet

maverik 07.10.2023 15:11

:acerbi: gool

pomiot 07.10.2023 15:10

łatwo :)

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:10

ładnie wsadził

Husi 07.10.2023 15:10

Gol

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:10

ACERBIIIIIII

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:10

gooooooooooooool

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:00

a nie jakieś męczarnie jak często bywało :D

Ibracadabra eight 07.10.2023 14:59

niech szybko załatwią temat

Imrahil 07.10.2023 14:52

lecimy dziś z tematem

Imrahil 07.10.2023 14:52

yo

Ibracadabra eight 07.10.2023 14:21

Pavard to z wyjściowej 11 nie powinien się ruszać

KibicInteru 07.10.2023 14:21

De Vrij nie może narzekać na brak minut

KibicInteru 07.10.2023 14:20

W ostatniej kolejce grał pełne 90min przecież

kadrian89 07.10.2023 14:20

Cieszy ze Pavard wskoczył na stałe do skaldu

Ibracadabra eight 07.10.2023 14:19

szkoda takiego kogoś na ławce trzymać długo

Ibracadabra eight 07.10.2023 14:19

Aceri z De Vrijem powinni na zmianę w wyjściowej 11 wychodzić

kadrian89 07.10.2023 14:18

Żeby być ciagle w rytmie

kadrian89 07.10.2023 14:18

Stefan powinien grać rotacyjnie

KibicInteru 07.10.2023 14:16

Jest przerwa na repki i tak

Ibracadabra eight 07.10.2023 14:08

ze*

Ibracadabra eight 07.10.2023 14:08

Szymon chyba zorientował się że zbyt duże rotacje nic dobrego nie przynoszą, nawet se średniakami

Piekarz 07.10.2023 14:02

Najmocniejszy skład, powinno być dobrze

taboret 07.10.2023 13:49

stary sklad

taboret 07.10.2023 13:48

no szymon nie eksperymentuje

Paolo92 07.10.2023 13:26

No i kontuzjowany Lodi

Paolo92 07.10.2023 13:25

W Brazylii to tylko Guilherme Arana na podobnej pozycji co Carlos

ragnar 07.10.2023 13:06

Tak by nie pograł..Dimarco, Udogie, Parisi...

Paolo92 07.10.2023 13:02

Carlos Augusto został powołany do reprezentacji Brazylii w miejsce kontuzjowanego Renana Lodiego. To oznacza, że wahadłowy Interu Mediolan nie zagra dla kadry Włoch, z którą był łączony.

Szczupac_FCI 07.10.2023 12:44

prawdopodobnie gdybyśmy grali skrzydłami juz dawno grałby u nas

Endru 07.10.2023 10:55

Berardi to Interista

pluto11 06.10.2023 22:23

No ten Baldanzi 20 lat, chłopak będzie kotem

Atseif 06.10.2023 22:17

Berardi to jest juvek?

master1986 06.10.2023 21:35

szczęśliwy zbieg okoliczności, aż dziwny, że chłop z najwyższym kontraktem, którego nikt nie weźmie za darmo strzela sobie w kolano dopingiem i może stracić grube miliony... :)

Paolo92 06.10.2023 20:55

Mają powód by rozwiązać umowę i nie płacić gościowi który jest zbędny

Paolo92 06.10.2023 20:54

Juventus to dużo zyskał na dyskwalifikacji Pogby

Claudio 06.10.2023 20:51

patrząc na to, że to holender to już nie raz odpalił

Imrahil 06.10.2023 19:27

a ten klasen kiedy odpali ?

Seba 06.10.2023 19:14

Taki lewonożny Sensi, ale z lepszym zdrowiem

Seba 06.10.2023 19:11

Niech Marotta robi już podchody pod Baldanziego. Świetnie się zapowiada

Cmyru 06.10.2023 18:31

Ja tam bym wolał, aby mu nadal płacili kontrakt.

Imrahil 06.10.2023 17:58

jówę

Imrahil 06.10.2023 17:58

xD

Adriano_forever 06.10.2023 17:52

sb rip

lukaszbor 06.10.2023 14:54

🚨Paul Pogba uzyskał dziś pozytywny wynik testu na obecność środków dopingujących-testosteronu, co wykazało również badanie próbki B. 🇫🇷 Zawodnikowi grozi długie zawieszenie, a Juventus podejmie teraz środki prawne, łącznie z rozwiązaniem umowy. [Fabrizio Romano]

Paolo92 06.10.2023 11:41

Roma ogłosiła przedwczoraj nowego sponsora, którym jest Riyadh Season. Dwuletnia umowa ma przynieść klubowi 25 mln euro, jednak pojawiły się spore kontrowersje albowiem Rijadh konkuruje z Rzymem o organizacje EXPO w 2030 roku. Giallorossich skrytykował już chociażby prezydent miasta Roberto Gualtieri, a swoje trzy grosze dorzucił wczoraj prezydent Lazio Claudio Lotito, który w wydanym oświadczeniu bezgranicznie poparł kandydaturę Rzymu do organizacji imprezy.

FReeFonix 06.10.2023 09:03

Nie brzmi to wybitnie, ale ja się uśmiechnałem w sumie, miłego dnia i forza :D

FReeFonix 06.10.2023 09:03

https://www.youtube.com/watch?v=OMwzsfCrKbI Inter psy-trance xD

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się