nie wiem co z tym Dumfriesem ale jak podawał tylko do tyłu i nie było z niego żadnego pożytku prócz jakiegoś dośrodkowania tak teraz każda piła do przodu na uruchomienie ataku
I przejął kontrole bez nerw
Oby Inter ostudził głowy zaraz
cuadrado dziś wszedł
oby
Ale meczycho
Dumfries
cienki ten somer
Bologna gówno róg po wcześniejszym faulu na Dumfriesie i dostali karnego. Oby to było ich jedyne tchnienie w tym meczu
Wiem ze lautaro jest dobry. ale tutaj to kurva jak debil. Po co on go w ogóle łapie 🤷♂️
lżej by kopnął i Sommer by wyjął
blisko był
ajj
śmiga?
ajjjj prawie wyjął
Dzieki
był faul na Dumfriesie wczesniej to nie widział a był szarpany za koszulkę
Dla nas by tego nie gwizdnął
nam by nie dali pewnie takiego karnego
łap
Jak u nas była taka sytuacja to "jest to za miękki faul" haha
musieli tą jedną strzelić
Sommer broń to
Faken
Karny
szkoda, szkoda
Lautaro bramka i spowodowanie karnego
Karny?
oho, karnego sprawdza
drhtv już od dawna jest beznadziejne
Ajjj szkoda
ajjjj Pavard za mocno
Wlasnie niechce sie zaladowac i niewiem o co chodzi
na drhtv spróbuj
Ma ktos link do meczu tylko nie ze strims.top bo w robocie nam to zblokowali
lautaro już sobie odkuwa to co zespuł z benfica . Forma mutant w tym sezonie
tylko nie odpuszczać teraz
Jaki to jest gigant
no nic, chyba idziemy po standardowe 6-1
jak widać potrafi bombe posłać a tak mało próbuje z dystansu
wow ale wsadzil
Pięknie
Uuuuuu
MATKO BOSKO CZESTOCHOSKO ale bomba
Lautaro się odblokował
Ulala
ladnie technicznie uderzyl z bani
goooooooooooool
kto sie spodziewał po Acerbim że będzie takim kozakiem
Skorupski bez ruchu nawet
łatwo
ładnie wsadził
Gol
ACERBIIIIIII
gooooooooooooool
a nie jakieś męczarnie jak często bywało
niech szybko załatwią temat
lecimy dziś z tematem
yo
Pavard to z wyjściowej 11 nie powinien się ruszać
De Vrij nie może narzekać na brak minut
W ostatniej kolejce grał pełne 90min przecież
Cieszy ze Pavard wskoczył na stałe do skaldu
szkoda takiego kogoś na ławce trzymać długo
Aceri z De Vrijem powinni na zmianę w wyjściowej 11 wychodzić
Żeby być ciagle w rytmie
Stefan powinien grać rotacyjnie
Jest przerwa na repki i tak
ze*
Szymon chyba zorientował się że zbyt duże rotacje nic dobrego nie przynoszą, nawet se średniakami
Najmocniejszy skład, powinno być dobrze
stary sklad
no szymon nie eksperymentuje
No i kontuzjowany Lodi
W Brazylii to tylko Guilherme Arana na podobnej pozycji co Carlos
Tak by nie pograł..Dimarco, Udogie, Parisi...
Carlos Augusto został powołany do reprezentacji Brazylii w miejsce kontuzjowanego Renana Lodiego. To oznacza, że wahadłowy Interu Mediolan nie zagra dla kadry Włoch, z którą był łączony.
prawdopodobnie gdybyśmy grali skrzydłami juz dawno grałby u nas
Berardi to Interista
No ten Baldanzi 20 lat, chłopak będzie kotem
Berardi to jest juvek?
szczęśliwy zbieg okoliczności, aż dziwny, że chłop z najwyższym kontraktem, którego nikt nie weźmie za darmo strzela sobie w kolano dopingiem i może stracić grube miliony...
Mają powód by rozwiązać umowę i nie płacić gościowi który jest zbędny
Juventus to dużo zyskał na dyskwalifikacji Pogby
patrząc na to, że to holender to już nie raz odpalił
a ten klasen kiedy odpali ?
Taki lewonożny Sensi, ale z lepszym zdrowiem
Niech Marotta robi już podchody pod Baldanziego. Świetnie się zapowiada
Ja tam bym wolał, aby mu nadal płacili kontrakt.
jówę
xD
sb rip
🚨Paul Pogba uzyskał dziś pozytywny wynik testu na obecność środków dopingujących-testosteronu, co wykazało również badanie próbki B. 🇫🇷 Zawodnikowi grozi długie zawieszenie, a Juventus podejmie teraz środki prawne, łącznie z rozwiązaniem umowy. [Fabrizio Romano]
Roma ogłosiła przedwczoraj nowego sponsora, którym jest Riyadh Season. Dwuletnia umowa ma przynieść klubowi 25 mln euro, jednak pojawiły się spore kontrowersje albowiem Rijadh konkuruje z Rzymem o organizacje EXPO w 2030 roku. Giallorossich skrytykował już chociażby prezydent miasta Roberto Gualtieri, a swoje trzy grosze dorzucił wczoraj prezydent Lazio Claudio Lotito, który w wydanym oświadczeniu bezgranicznie poparł kandydaturę Rzymu do organizacji imprezy.
Nie brzmi to wybitnie, ale ja się uśmiechnałem w sumie, miłego dnia i forza
https://www.youtube.com/watch?v=OMwzsfCrKbI Inter psy-trance xD