Archiwum shoutboksa

ANIOL 07.10.2023 16:10

Ja prdle

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:10

to było wiadome przy braku bramki na 3

ANIOL 07.10.2023 16:10

Qrwa czułem

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:10

no i 2:2

pomiot 07.10.2023 16:09

Przydałaby się bramka na 3-1 dla spokoju.

Gunnar 07.10.2023 16:08

Podacie link? Bo mi apka c+ nie dziala

GreGoor 07.10.2023 16:06

Bo będziesz musiał wysysać bąki z dupy

pomiot 07.10.2023 16:06

ale spalonego to tam raczej nie było

GreGoor 07.10.2023 16:06

Pjerun uspokój się

GreGoor 07.10.2023 16:05

Cicho

pomiot 07.10.2023 16:05

Thurama to proszę nie obrażać :)

Pjerun 07.10.2023 16:05

Wracaj gościu do rynsztoka

GreGoor 07.10.2023 16:04

Jak nie umiesz

GreGoor 07.10.2023 16:04

I po co czarnuchu kiwasz

GreGoor 07.10.2023 16:03

To wolałbym żeby mi jaja ucieli

GreGoor 07.10.2023 16:03

Wiecie co wam powiem, gdybym miał takie różowe szmaty na sobie nosić

GreGoor 07.10.2023 16:02

Jakiś palec w dupę tam wjechał coś mi się wydaje

GreGoor 07.10.2023 16:01

Damian się przytulał z Motta

GreGoor 07.10.2023 16:01

Przygarbiony ale strzelał

GreGoor 07.10.2023 16:00

Dlaczego my nie mamy takiego czarnego konia typu Kryszałowicz

GreGoor 07.10.2023 16:00

Wszystko

GreGoor 07.10.2023 15:59

Zagrywa wrzutki, gole

GreGoor 07.10.2023 15:59

Andrzej Ferguson drugi Sneijder

GreGoor 07.10.2023 15:59

Marian Skrinjar

GreGoor 07.10.2023 15:58

Jak mi kurła przykro

GreGoor 07.10.2023 15:58

Skrinjar Marian podobno przepadł w tym PSG

GreGoor 07.10.2023 15:57

A pije tylko żywca więc pewnie dlatego jeszcze żyje

GreGoor 07.10.2023 15:56

Pijany, bez wódki, piwerko zawsze dobre

pomiot 07.10.2023 15:55

widzę, że weekend udany :D

pomiot 07.10.2023 15:55

:)

GreGoor 07.10.2023 15:54

Auuuuuuuu

GreGoor 07.10.2023 15:54

Sery grzechu po alkoholu już

GreGoor 07.10.2023 15:54

Ale ja uważam że to Tadzio i Norek

GreGoor 07.10.2023 15:53

Ten gruby to podobno Karol

GreGoor 07.10.2023 15:53

Tadzio i Norek

GreGoor 07.10.2023 15:53

Norek się drugi raz załapał do znachora japrdl

GreGoor 07.10.2023 15:52

Lichota zrobił robotę.

GreGoor 07.10.2023 15:52

Znachor spoko film.

GreGoor 07.10.2023 15:50

Pozdro dla tych którzy już długo tu siedza

GreGoor 07.10.2023 15:50

Tak apropo kiedyś miałem nick grzes182 ale zapomniałem haseł i reszty

GreGoor 07.10.2023 15:50

Claudio 👍

GreGoor 07.10.2023 15:49

Reklama znachora na eleven? Wrltf.

Claudio 07.10.2023 15:49

Bologna w 1 połowie bezzebna. Szkoda że tym głupim karnym podaliśmy im tlen bo do tego czasu kompletnie nie istnieli na boisku

GreGoor 07.10.2023 15:49

Lipa że nie ma napastnika

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:48

w drugiej wynik ustawimy pewnie

GreGoor 07.10.2023 15:48

A on tu w obronie dzisiaj gra

GreGoor 07.10.2023 15:47

Dr Silvestriego to ja pamiętam odkąd się zainteresowałem piłka nozna

Claudio 07.10.2023 15:47

A jak dla mnie akurat u Hakana brakuje błysku dziś

GreGoor 07.10.2023 15:47

Hakan ladnie, inteligentnie gra

GreGoor 07.10.2023 15:46

Niewidoczny

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:45

widzę że Frattesi na ławce, powinien wejść jak najszybciej za Barelke

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:44

muszę zobaczyć te jego bramki właśnie

GreGoor 07.10.2023 15:44

Co prawda ta ich gra to beton

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:44

Frattesi już może grać?

GreGoor 07.10.2023 15:44

Lakaka strzela u Mourinho

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:42

Lukaku by stracił piłkę 5 razy

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:42

ale Thuram wychodzi z tymi akcjami

Husi 07.10.2023 15:42

Ciekawa cała ta akcja z Pogba, wszystko to mega na rękę juventusowi

GreGoor 07.10.2023 15:42

Poważnie?

FENDI_SOSA 07.10.2023 15:41

xd

FENDI_SOSA 07.10.2023 15:41

Paul Pogba zarabia aktualnie ustawowe minimum w wysokości 2 tysięcy euro miesięcznie. Reszta pensji została zamrożona przez Juventus.

GreGoor 07.10.2023 15:40

Casus beli widzę póki co

kadrian89 07.10.2023 15:40

Spuchna

kadrian89 07.10.2023 15:40

Ławka ich załatwimy

Husi 07.10.2023 15:39

Nieźle sommer

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:39

ale piłeczka Sommera do Pavarda

kadrian89 07.10.2023 15:39

Inter dobry bardzo

kadrian89 07.10.2023 15:39

Bologna solidna

GreGoor 07.10.2023 15:38

Jak ktoś z Lublina to pozdrówki tak apropo

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:37

a nie tylko wrzutki i wrzutki

Imrahil 07.10.2023 15:37

xD jeden drugiemu chciał "dać"

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:37

ale my zaczeliśmy zajebiście środkiem akcje prowadzić

Husi 07.10.2023 15:37

Faken ale sobie przeszkodzili

Pjerun 07.10.2023 15:36

Ale akcyjka

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:36

przy 2:1 może im wpaść jakiś farfocel

GreGoor 07.10.2023 15:36

Andrzej Ferguson coś walczy

GreGoor 07.10.2023 15:36

Bologna nic nie gra

Imrahil 07.10.2023 15:36

4-1 mile widziane

Imrahil 07.10.2023 15:35

no oby

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:35

oby :D

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:35

spuchnie to Bologna w drugiej połowie i będzie brama jedna za drugą

Imrahil 07.10.2023 15:35

puchniemy

GreGoor 07.10.2023 15:35

Denzel jak biega to się sam kopie w czoło

GreGoor 07.10.2023 15:34

Dużo szumu mało grania

GreGoor 07.10.2023 15:34

Thuram typowy naganiacz

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:33

ajjj Dimarco

GreGoor 07.10.2023 15:33

Skacze pływa

GreGoor 07.10.2023 15:33

Kot

GreGoor 07.10.2023 15:33

Andrzej Ferguson

Imrahil 07.10.2023 15:31

pavard

Husi 07.10.2023 15:31

Pavars :O

adik218 07.10.2023 15:29

Trzeba strzelić 3 bo zacznie się robić nerwowo

Imrahil 07.10.2023 15:26

Mancini by tak grał

Imrahil 07.10.2023 15:25

z taka obrona i pomoca powinno byc 10 na caly sezon :)

Claudio 07.10.2023 15:25

Dobra jeszcze strzelamy 4 gole i 6:1 stanie się tradycja

Imrahil 07.10.2023 15:24

tak

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:24

najmniej w całej stawce

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:24

jest 8 kolejka a my tylko 4 bramki straciliśmy :P

Ibracadabra eight 07.10.2023 15:24

co?

Shoutbox

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625248

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się