Archiwum shoutboksa

Husi 07.10.2023 16:52

Jaka kpresja ?

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:51

jak presja jak wygrywali 2:0

pomiot 07.10.2023 16:51

Nie potrafimy grać pod presją, Inzaghi musi nad tym poracować.

pomiot 07.10.2023 16:51

Presja ich przerasta niestety

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:51

Szymon ma dużo roboty jeszcze

andyvdm 07.10.2023 16:51

Trzeba było grać a nie na sędziego zwalać

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:51

czasami jakiś wyskok a tak to kaszana

kadrian89 07.10.2023 16:51

Sił brak, głowy zagotowanie

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:51

gramy jak klasyczny Inter

ANIOL 07.10.2023 16:50

No zaraz mnie ch. Strzeli !! !!

kadrian89 07.10.2023 16:50

Druga połowa to klasyczny Inter gdy nie idzie

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:50

trochę lipa biorąc pod uwagę że z ławki wszedł

campioni2010 07.10.2023 16:50

Bastoni zostawił dzisiaj mózg w szatni

sammmmy 07.10.2023 16:50

Milan dziś liderem

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:50

Augusto bez sił

pomiot 07.10.2023 16:50

jakoś mocno nie musiał się wykazać :)

Adriano_forever 07.10.2023 16:50

skorupski wszystko broni

kadrian89 07.10.2023 16:49

Bolonia nie pękła ale na własne życzenie tracimy

FReeFonix 07.10.2023 16:49

Oni w ogole strzalow nie oddaja to jak maja wygrac xD

pomiot 07.10.2023 16:49

Sędzie może i słaby, ale to nie jego błędy odbierają nam punkty

INTERkibic 07.10.2023 16:49

Nie wierze. Nie wierze.

intermed1 07.10.2023 16:49

Milanek nas objeżdża

kadrian89 07.10.2023 16:49

Sedzia kiep straszny

intermed1 07.10.2023 16:49

Nic z tego nie będzie

Szczupac_FCI 07.10.2023 16:49

Gwiżdże gażde gówno przeciwko nam

Adriano_forever 07.10.2023 16:49

kolanem mu zajechał

MuCha2 07.10.2023 16:49

Wiedziałem ze Z sancheza będzie drugi Koreańczyk :/

Adriano_forever 07.10.2023 16:49

no nie wiem może

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:49

nie no, to sędziowanie to jest śmiech jakiś

Claudio 07.10.2023 16:48

Gnida co za debil

karol-wiercioch 07.10.2023 16:48

co ten idiota

ANIOL 07.10.2023 16:48

Sedzia ty qrwo !! !!

ANIOL 07.10.2023 16:48

Ja prdle

Claudio 07.10.2023 16:48

Ciekawe ile dolicza bo było sporo przerw

Husi 07.10.2023 16:47

Ajjj

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:47

z dystansu trzeba ale u nas jest z tym problem

Claudio 07.10.2023 16:47

Autobus i nie wiemy co zrobić

GreGoor 07.10.2023 16:46

Sanchez 169 wzrostu i na głowę mu

GreGoor 07.10.2023 16:46

Stan umysłu mają swój teraz

Husi 07.10.2023 16:46

Faul !! !!

ANIOL 07.10.2023 16:46

Sedzia chu...u

GreGoor 07.10.2023 16:46

Husi ❤️

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:46

faul był chyba

ANIOL 07.10.2023 16:46

Ffaul qrwa yebana

ANIOL 07.10.2023 16:45

Nie qrwaa rozumiem tego

Husi 07.10.2023 16:45

Właśnie to jest hit, Simone ściąga jedynego wysokiego napastnika i gramy wyrzutkami na 2ch knypow

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:45

Asllani byś coś ruszył do przodu a nie stoisz i podajesz do nabliższego

GreGoor 07.10.2023 16:45

Najwyższy w polu karnym

ANIOL 07.10.2023 16:45

Na ch te wrzutki

GreGoor 07.10.2023 16:44

Ale wrzucać na Sancheza to kryminal

GreGoor 07.10.2023 16:44

Augusto robi szum

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:44

ja takiego Augusto to bym wolał ale za Dumfriesa

campioni2010 07.10.2023 16:44

Sanchez to jest poziom ławki... Bologni

GreGoor 07.10.2023 16:44

Dimarco inteligentny ale wolny jest

pomiot 07.10.2023 16:43

ja tam wolę Dimarco :)

Pjerun 07.10.2023 16:43

Carlos ładnie dzisiaj

ANIOL 07.10.2023 16:43

Augusto chodzi jak trza

Claudio 07.10.2023 16:43

Bastoni i Acerbi na skrzydłach to strata akcji niestety...

Husi 07.10.2023 16:43

Augusto też jest bardzo grozny

GreGoor 07.10.2023 16:43

Augusto też ladnie

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:43

Cuadrado robi taki wiatr że prawie wchodzi do bramki a nasi nic

ANIOL 07.10.2023 16:42

Cisnąć strona mopa

pomiot 07.10.2023 16:42

Szkoda, że w środek :/

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:42

dokładnie xD

Adriano_forever 07.10.2023 16:42

kładrad się kiwa a wszyscy stojo w polu karnym i czekajo

Husi 07.10.2023 16:42

Faaaaak

ANIOL 07.10.2023 16:42

Ehhh

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:42

Augusto szkoda że w środek

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:42

ajjjj

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:42

on by coś ruszył może

Adriano_forever 07.10.2023 16:42

jak gagliardini był sabotażystą to ja nie mam słów na asslaniego

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:41

nie ma Thurama, nie ma wyniku

campioni2010 07.10.2023 16:41

Sanchez to jest poziom ławki... Bologni

pomiot 07.10.2023 16:41

:D

Husi 07.10.2023 16:41

Teraz asslani no Szymon kirwa

Claudio 07.10.2023 16:41

No Asllani odmieni losy meczu. Będzie 2-3 😂

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:41

teraz to już nie ma kim grać, nic z tego nie będzie

milosz912 07.10.2023 16:41

Skorupski

FReeFonix 07.10.2023 16:41

Intensywność ruchu bez piłki jest wyborna, oni już wygrali ten mecz

ANIOL 07.10.2023 16:41

Jakieś qrwa no nejmy i remis z nimi masakra

Claudio 07.10.2023 16:40

Ale żenadę grają. Jakby chcieli już jechać na gówno reprezentację

milosz912 07.10.2023 16:40

Czemu Skorupiaki jeszcze żółtej nie dostał za grę na czas ?

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:40

wygrany mecz był po 20 minutach

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:40

niesamowite co my robimy z wynikami

ANIOL 07.10.2023 16:39

Dobra chu.... z tego bedzie

INTERkibic 07.10.2023 16:39

Tu jedynie pavard może strzelił

Husi 07.10.2023 16:39

Wszyscy tak powinni zapierdalać jak pavard

ANIOL 07.10.2023 16:39

Do boku qrwa

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:39

reszta stoi i sie patrzy

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:38

Pavardowi sie chce jak widać

Imrahil 07.10.2023 16:38

tu sie wynik nie zmieni

pomiot 07.10.2023 16:38

Poczekajmy do końca meczu z tym -2 :)

Adriano_forever 07.10.2023 16:38

rozkładamy nogi przed takimi tuzami jak sasułolo i bologna

Wiciux 07.10.2023 16:38

genoą

Wiciux 07.10.2023 16:38

no cóż szykuje sie -2 do milanu, watpie aby sie z genowa wywalili. dobrze, że mamy dobra sytuacjie w grupie lm

ANIOL 07.10.2023 16:37

Ruszaj dupe skorupskie frajerze

Adriano_forever 07.10.2023 16:37

dobra balonik pękł

Ibracadabra eight 07.10.2023 16:37

zajebiście, dziś milaniaki wygrywają i tyle z tego

Claudio 07.10.2023 16:37

Zmiana Thuram=Alexis to coś niezwykle debilnego

INTERkibic 07.10.2023 16:37

Sanchez kurva. To nie jest jakaś słaba francuska do uja

Shoutbox

Jacenty 24.06.2026 11:27

wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Kredence 24.06.2026 11:03

Jesteś debilem absolutnym

Kredence 24.06.2026 11:03

Łajdak i szkodnik xd

Kredence 24.06.2026 11:02

Weź chłopie dej se spokój

martins2000 24.06.2026 11:02

lata"

martins2000 24.06.2026 11:01

Ausilio 4 kąta temu dawał za Cambiaso 9mln + 2 w bonusie wpadło juve wyłożyło 15 i pozamiatane powtarzam ten łajdak to największy szkodnik Interu kop w dupę raz na zawsze i wypad, zwykłe dno ,tyle co on przepalił pieniędzy to drugi klub mogliśmy stworzyć

Dzonyy 24.06.2026 10:54

Oni przyjda od niechcenia nas przelicytuja

Cny 24.06.2026 10:54

a przyszedłby do Interu, pogral u boku przyszłego kapitana Albicelestes i miał podstawę w reprezentacji po odejściu Messiego

Dzonyy 24.06.2026 10:54

No niestety z angolami to sytuacja moze wygladac jak z Palestra.

Cny 24.06.2026 10:53

jeszcze ich bym zrozumiał, ale to będzie Tottenham najpewniej. a później młody skończy jak jakiś Lamela

pluto11 24.06.2026 10:52

Ale tu znowu pojawi się ManU City czy inny Arsenal powie dzień dobry my po Paza gdzie przyłożyć kartę

Sub-Zero 24.06.2026 10:44

Nie będzie żadnego Paza. Zostaniemy przelicytowani z uśmiechem na ustach pana Angola. 60 mln funtów? (70 mln euro) Proszę na wynos zapakować. Dziękuję do widzenia

chonciak 24.06.2026 10:42

paź może chcieć wiele. Ale to nie on będzie decydował o tym gdzie zagra jeśli real będzie chciał hajs to como zwyczajnie przez ffp nie ogarnie tematu.

pluto11 24.06.2026 10:38

W sprawie Paza to chyba tylko Real może nam pomóc bo chłopak chce grać w Como

martins2000 24.06.2026 10:36

Paz mocno naciska na Como,nie wchodzi żaden inny klub

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625299

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się