Archiwum shoutboksa

Xucatlan 05.10.2023 23:50

@ragnar, odszedł. Rozwiązali kontrakt za porozumieniem stron, ale na życzenie Stankovica.

Claudio 05.10.2023 22:32

ten Youri Ribeiro w Legii strasznie przypomina mi Theo. Taki sam przygłup

ragnar 05.10.2023 22:16

Nie wiefzialem, ze kogos trenuje...a on w ogole odszedł z sampy czy go zwolnili

coco 05.10.2023 22:14

Było wiadome że w Sampdorii nie miał czym grac

coco 05.10.2023 22:13

Dejan rozpieprza Fiorentinę we Florencji

ragnar 05.10.2023 22:05

Cisną onane ale bramek nie zawalił, zle podał, byl karny, nietrafiony tyle

ragnar 05.10.2023 22:04

United tak, ale spojrzmy dalej chelsea z miliard wsadzila i co gra, piach, zero pomyslu na druzyne, byle kupic mlodego

Xucatlan 05.10.2023 21:57

Dokładnie. A banda cudaków będzie dalej pod każdym newsem pisać żeby Zhang sprzedał klub, kompletnie nie patrząc na to, że przejąć nas może banda klaunów jak Glazerowie, która uczyni z klubu kompletny cyrk, żeby nie powiedzieć burdel.

Xucatlan 05.10.2023 21:56

inter30 05.10.2023 20:34 mogą się śmiać z onany, sezon minie, odejdzie gdzieś i znowu będzie bronił, a tam przyjdą kolejni i kolejni i zapomną jak się gra w piłkę

HB 05.10.2023 21:51

AF witam i jestem gotowy

HB 05.10.2023 21:51

No niezly ten raków

Piekarz 05.10.2023 21:28

Dzień dobry

Adriano_forever 05.10.2023 20:53

zgwałcił

Ibracadabra eight 05.10.2023 20:34

zobaczcie co nasz sparingpartner zrobił, Lugano

inter30 05.10.2023 20:34

mogą się śmiać z onany, sezon minie, odejdzie gdzieś i znowu będzie bronił, a tam przyjdą kolejni i kolejni i zapomną jak się gra w piłkę

Claudio 05.10.2023 20:20

a Lille męczy się z pastuchami nawet nie oddajac celnego strzalu. Ah ta liga europejska :D

Claudio 05.10.2023 20:18

Scalvini ale frajersko zrobil karnego

Adriano_forever 05.10.2023 19:55

śmiejo się z onany w internetach

coco 05.10.2023 18:30

Frattesi e Sensi verso il rientro in gruppo. Fonte: Gianluca Di Marzio

Pader88 05.10.2023 15:49

Mogą i wydać miliard 400mln nie ma to znaczenia najpierw musza się załapać do top 4 na koniec sezonu a to się nie wydarzy

Claudio 05.10.2023 15:26

United wyda jeszcze 400mln to może wygraja w końcu grupę LM

Claudio 05.10.2023 15:24

Mnie zastanawia jakim cudem uznano drugiego gola Newcastle. Jak nie lubię PSG tak tutaj trzeba przyznać że ręka w ataku była ewidentna

Imrahil 05.10.2023 15:11

magłajer ława i w papę od każdego dostają

Imrahil 05.10.2023 15:10

beka z junajtet

speaker 05.10.2023 13:42

Jakbyście oglądali wczorajszy mecz to byście wiedzieli że on grał na środku ataku i robił furrore

speaker 05.10.2023 13:41

@Dzonyy z czego ty się śmiejesz? Co cię wzięło

pluto11 05.10.2023 13:14

Jak tak patrzę co wyprawia Onana w ManU to dobrze go sprzedaliśmy

AveCaesar 05.10.2023 12:41

Gittens miał wczoraj fajne wejście z ławki no ale to też skrzydłowy :mysli2:

Dzonyy 05.10.2023 12:03

w fmie :D

Xucatlan 05.10.2023 11:43

I gdzie niby ma grać u nas prawoskrzydłowy?

speaker 05.10.2023 11:19

Zwrocilbym tez uwage na napastnika Feyenoordu wypozyczonego z Newcastle, brac go kurcze do nas

speaker 05.10.2023 11:16

Bvb chyba 4 miejsce , no a mecze psg milan beda o awans

speaker 05.10.2023 11:15

Co do wczorajszej LM to Newcastle walczyli niemozliwie , nie widzialem takiego pressingu mocnego od dawna

Pjerun 05.10.2023 10:40

Przy drugiej bramce jedynie mógł się lepiej zachować. Przy pierwszej to nie jego błąd, przy trzeciej to nie był jego gość do krycia i nie zdążył z asekuracja. Trochę przesadzacie imo

KaraJunior 05.10.2023 10:35

też oglądnąłem skróty - pierwsza bramka to błąd innego obrońcy raczej druga , żal że tak wysoki koleś dał sie tak zrobić no a trzecia to zero reakcji - za długo z Handą chyba przebywał i ma laserowe krycie :D

Dzonyy 05.10.2023 10:32

Pierwszej nie zachowal sie super, ale tam reszta dala dupy ostro, ale 2 i 3 bramka to dramat :D

Dzonyy 05.10.2023 10:32

Obejrzalem skrot.

Dzonyy 05.10.2023 10:19

Co on sie tam tak stoczyl

Xucatlan 05.10.2023 10:04

Wczoraj trzy gole w dużej mierze na konto Skriniara. Pierwszy, blokował strzał wychodząc poza światło bramki, tym samym zupełnie ją odsłaniając xD Druga bramka, to już totalna kompromitacja. Skriniarek zmasakrowany fizycznie. Trzeci gol? Chyba Milanek się zastanawiał 'czemu znowu ja?', bo nie zrobił po prostu nic, by przeszkodzić w uderzeniu.

KaraJunior 05.10.2023 09:30

moj kolega poleciał na mecz bvb z milanem ( jako kibic Realu - dostał po prostu opcje kupna biletu ) - boże jak mi go było wczoraj żal że musiał tam jechać :D

Dzonyy 05.10.2023 09:15

A jak im wczoraj szlo bo zasnalem?

Imrahil 05.10.2023 06:48

i tak dobrze sobie radzą

Seba 05.10.2023 05:25

To samo będzie w Anglii i to Newcastle zrobi miazgę z Milanu

pomiot 05.10.2023 04:50

nie zapominajmy co zrobili z Newcastle, tam była miagzfa tylko szczęście uchroniło Anglików przed 0 punktów.

pomiot 05.10.2023 04:49

Milan da radę z PSG.

pomiot 05.10.2023 04:49

Pazza Inter amala :)

maverik 04.10.2023 23:15

oby wyszli z 3 miejsca

Claudio 04.10.2023 22:58

milan w trudnej sytuacji. Jak z PSG nie zdobędą chociaż 2 pkt to ciezko ich widze

FReeFonix 04.10.2023 22:54

BVB Milan, co za gownomecz

Xavros 04.10.2023 22:54

a psg juz 4 w plecy

Claudio 04.10.2023 22:54

wazna wygrana lazio. Moze wyjda z tej grupy

Fanatyczny 04.10.2023 22:53

Milan strzeli gola w tej edycji ligi mistrzów jak obstawiacie?

Claudio 04.10.2023 22:53

lazio gol w 96 minucie

pluto11 04.10.2023 22:46

Skriniar poświęcił bycie legenda Interu dla takiego czegoś

pomiot 04.10.2023 22:23

Ładny respekt sobie wyrobił :_)

pomiot 04.10.2023 22:23

Piękne jest to, że żaden piłkarz nawet nie dyskutuje z Marciniakiem :)

El_Imprezatore 04.10.2023 22:21

jakim cudem tam był gol

Claudio 04.10.2023 22:20

ta grupa F to tylko groźnie z nazwy wyglądała.

El_Imprezatore 04.10.2023 22:18

ale mnie to cieszy

pluto11 04.10.2023 22:17

Jeszcze początki jak zostali kupeini mieli nawet mocne ale teraz to już się robi powoli klub mem za gruby hajs

pluto11 04.10.2023 22:16

Sądzę że my też byśmy ich śmiało pojechali

Imrahil 04.10.2023 22:15

$

pluto11 04.10.2023 22:15

Tam nie ma środka pola. Veraattiego oddać tragedia co im po Mbappe jak tam nie ma komu podać

pluto11 04.10.2023 22:14

Ale to jest gówno i że Skriniar tam poszedł

pluto11 04.10.2023 22:14

Już 3

mroowa111 04.10.2023 21:50

tanczy

Ojciec SB 04.10.2023 21:43

psg mocarne juz 2:0 dostaje na leb

pomiot 04.10.2023 21:28

chyba najbardziej przereklamowany typ. Z wiekiem spadnie mu prędkość i będzie do niczego.

pomiot 04.10.2023 21:27

ten Leao w ogóle nie potrafi celnie podać do kolegi

karol-wiercioch 04.10.2023 21:16

ależ ten dziad pompuje ten milan

ZnawcaCalcio 04.10.2023 19:17

Z Haalandem ponoć było to samo jak już ładował bramki w LM dla Salzburga. Jaki tam jest beton haha

ZnawcaCalcio 04.10.2023 19:16

Wiosną 2020 r. Jude Bellingham razem z rodzicami wizytował obiekty treningowe Juventusu (trenerem był Maurizio Sarri). Oferta Juve była dobra finansowo. 17-letni Anglik miał zacząć w U23 i stopniowo przenieść się do pierwszego zespołu. Finalnie jak wiadomo wybrał Dortmund.

mroowa111 04.10.2023 18:42

clown clown

Adriano_forever 04.10.2023 18:38

czyli lepiej się nie kwalifikować

mroowa111 04.10.2023 18:37

:forza:

ragnar 04.10.2023 18:02

było euro w całej europie, to w 2 krajach luz...mś i 48 drużyn to już żenada

Paolo92 04.10.2023 18:02

Piłkarski Mundial w 2030 r. zostanie zorganizowany przez trzy kraje: Maroko, Portugalię i Hiszpanię. Wielka piłkarska impreza zawita do Afryki po raz drugi. W 2010 r. mistrzostwa świata organizowała RPA.

mroowa111 04.10.2023 17:49

A mundial 2030 w 6 krajach na 3 kontynentach

Paolo92 04.10.2023 17:36

Wielka Brytania i Irlandia zostaną organizatorami mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2028 r. Jest efekt wycofania swojej oferty przez Turcję, która jednocześnie zgłosiła się do organizacji Euro 2032 wraz z Włochami.

rchemik 04.10.2023 17:01

Farsa za chwilę sprzeda nazwę drużyny i będzi Ali Barcelona Emirates

ZnawcaCalcio 04.10.2023 17:00

Z Onaną to się nam udało

ZnawcaCalcio 04.10.2023 16:59

A nam robią łaskę xddd

ZnawcaCalcio 04.10.2023 16:59

FC Barcelona renegocjuje kontrakt z NIKE, aby ocenić nowe źródła dochodów. Klub i NIKE mają umowę, która wiąże ich do 2028 roku, ale prowadzą rozmowy w sprawie przedłużenia i poprawy warunków w interesie Barcelony. Klub zaproponował NIKE nazwę do stadionu Estadi Olímpic Lluís Companys o ile pozwoli na to rada miasta. NIKE nie widzi w tym nic złego.

Wiciux 04.10.2023 16:31

oczywiście dla nas to dobrz, że andre przepłacili :P

Wiciux 04.10.2023 16:30

w united popełnili błąd bo tam jest burdel dali wolną reke do transferów erykowi i teraz mają jego pomysły jak antony za 100 mln czy onane przepłacili. miałbyc tam ragnick nowym dyrektorem sportowym jednak gdy kończył sie sezon 21/22 i miał zostac przemianowany z trenera tymcz. za nowe d.sportowego to zrezygnował. trenerem jest średnim lecz mówił wtedy na jakiejś konferencji, że klb musi wymienić conajmniej 10 zawodników aby być znowu konkurencyjny i wymienili tylko, że zamiast wymienić znowu pieniadze wtopili

Wiciux 04.10.2023 16:26

wtedy to by city nie zatrudniłoo pepa, a liverpool kloppa

Dzonyy 04.10.2023 16:16

Juz widze jak trenerzy sie na to godza

rchemik 04.10.2023 16:14

Jak dla mnie w umowach z trenerami powinna byc jakaś klauzura co do średniej ilości zdobytych pkt na mecz. Umawiasz się z trenerem że zdobędzie powiedzmy 1.9pkt/mecz i w momecie jak chcesz go zwolnić to jak ma mniej pkt to nie musisz płacić za resztę umowy. A tak trener zawsze ma dupochron i jak nie idzie to odprawa za resztę kontraktu

rchemik 04.10.2023 16:12

Ciekawe kiedy ten cały Den Hag wyleci

edwart 04.10.2023 15:36

Tez nie ma co za wszystko obwiniac onany ta obrona united to wiecej jak dramat

Matiinterlegia 04.10.2023 12:24

Mi bardziej siadł od derbach z City czy Liverpoolem. Ze trzeba będzie pod respiratorem to oglądać 🤣😂

Dzonyy 04.10.2023 12:15

Sprzedamy im Sommera za 15 za rok

kulfon32 04.10.2023 10:58

Fajne komentarze na stornie MU: Pięknie sobie Erik w stopę strzelił tym transferem Onany. 60 baniek wy :cenzor: na ręcznik w bramce

AveCaesar 04.10.2023 10:31

obrona United co gra to jest tragedia

Dzonyy 04.10.2023 10:23

Legendarny Onana

buczek18 04.10.2023 10:12

Hojlund to będzie dobry grajek podoba mi sie ten zawodnik

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się