Archiwum shoutboksa

MuCha2 03.10.2023 22:21

Ktoś musiał

pluto11 03.10.2023 22:21

Żeby spalonego nie zrobił

INTERkibic 03.10.2023 22:21

Będzie spalony

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:20

Thuraaaaaaaam !!

intermed1 03.10.2023 22:20

Zaraz spaliny będzie

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:20

Jest !!

Husi 03.10.2023 22:20

Taaaaak jest

pomiot 03.10.2023 22:20

pytanie czy nie ma spalonego

keats 03.10.2023 22:20

please dajcie linka blagam

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:20

Goooooool

INTERkibic 03.10.2023 22:20

Należała mu się w uj !! !! !! !! !! !! !

ANIOL 03.10.2023 22:20

Marcus !! !!

MuCha2 03.10.2023 22:20

Strumyk

INTERkibic 03.10.2023 22:20

Gooollll

ANIOL 03.10.2023 22:20

Goooool

pluto11 03.10.2023 22:20

Thuram

minus09 03.10.2023 22:20

nie no to sie nie dzieje

MuCha2 03.10.2023 22:20

Zaraz ich zjemy zmianami

keats 03.10.2023 22:20

prosze o linka do streama , dzieki

INTERkibic 03.10.2023 22:20

Patrze i nie wierze. Wiecie ze to się mści?

MuCha2 03.10.2023 22:20

Wejdzie

Piekarz 03.10.2023 22:20

Thuram GENIALNY

bonjovi100 03.10.2023 22:20

Lautaro co ty odp... 2 gole zmarnował zamiast podac

KaraJunior 03.10.2023 22:20

4 braki a dzisiaj co ?? ? 4 słupki ??

MuCha2 03.10.2023 22:20

Lauatro się wystrzelał

pluto11 03.10.2023 22:19

Gramy fajnie kombinacyjnie ale nie chcę wpaść

Husi 03.10.2023 22:19

Ja pier to jest niemozliwe

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:19

To już powinno być po meczu

intermed1 03.10.2023 22:19

Ja pier

tytusek25 03.10.2023 22:19

Haha.Nie wierze

ANIOL 03.10.2023 22:19

ukraińska klątwa

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:19

No nieeee

pomiot 03.10.2023 22:19

ja pierdziele !! !

pluto11 03.10.2023 22:19

Dlaczego to jeszcze nie wpadło

ANIOL 03.10.2023 22:19

Chyba mnie zaraz rozyebie

ANIOL 03.10.2023 22:19

Qqqqrwa

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:18

Uuu Pavard

Husi 03.10.2023 22:16

Dlatego koniecznie trzeba strzelić, później poleci

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:16

Wsadzimy jedną to reszta już poleci

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:15

Oni żadnej piłki nie wygrywają

intermed1 03.10.2023 22:15

Benfiki nie ma na boisku w tym momencie

MuCha2 03.10.2023 22:15

Benfika jak my w sociedad została w szatni a my się meczymy

ANIOL 03.10.2023 22:15

Czemu nie gramy srodkiem. Jest okazja to podajemy do boku... qrwa

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:15

Benfica nic nie gra, zaraz coś musi wpaść

KaraJunior 03.10.2023 22:15

jeden z tych mecżów że nic nie chce wpaść :(

Pjerun 03.10.2023 22:15

Mamy pecha

tytusek25 03.10.2023 22:14

Oddajemy to co dostalismy w Hiszpanii

KaraJunior 03.10.2023 22:14

to jest kuźwa niemożliwe

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:14

Ale Bastoni jak da podanie

ANIOL 03.10.2023 22:14

ukraiński pomiot ma farta

Husi 03.10.2023 22:14

Jeszcze barelka też prosto w niego

pomiot 03.10.2023 22:13

no oby się to nie zemściło

intermed1 03.10.2023 22:13

Nie wierzę xF

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:13

Co tam się dzieje

Husi 03.10.2023 22:13

Jaaaaaa

tytusek25 03.10.2023 22:13

Ja pierdole

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:13

Aaaaaaaaa

pomiot 03.10.2023 22:13

poprzeczka :/

ANIOL 03.10.2023 22:13

Lautaro

pomiot 03.10.2023 22:13

[p[rzeczla "

ANIOL 03.10.2023 22:13

J3zus maria

ANIOL 03.10.2023 22:13

Ajajajajaja

minus09 03.10.2023 22:13

na razie to taki klasyk na 0:0 jak podbeskidzie-łęczna

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:13

Powinno być już przynajmniej 2:0

KaraJunior 03.10.2023 22:12

Dumfries już sam mógł wygrać ten mecz

Husi 03.10.2023 22:12

Dumfries Jezu 3 juz

intermed1 03.10.2023 22:12

Chłopie

pomiot 03.10.2023 22:12

no masakra, coś powinien już był strzelić.

tytusek25 03.10.2023 22:12

Dumfries chlopie to musi byc gol

ANIOL 03.10.2023 22:12

Dumfries do ch... pana Wacława

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:12

Dawać tego Cuadrado

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:12

No chłopie, trzy sytuacje miałeś

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:12

Kurrrr

pomiot 03.10.2023 22:12

tak blisko :/

tytusek25 03.10.2023 22:12

Kuuuuuuufa

pomiot 03.10.2023 22:12

jaaaaaaaaaa

pomiot 03.10.2023 22:11

ciężko oddać strzał

pomiot 03.10.2023 22:11

tylko, że tam jest autobus zaparkowany :)

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:11

Jesteśmy już w polu karnym to jeb na bramę i po sprawie

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:10

Taa

Husi 03.10.2023 22:10

Wejść do tej bramki chcemy

tytusek25 03.10.2023 22:10

Mam wrazenie ze za dużo koronek szyjemy

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:10

Tylko bramka szybko potrzebna

Ibracadabra eight 03.10.2023 22:09

Ogólnie siedzimy na nich

Kuba1993 03.10.2023 22:03

lecimy, na nich!

tytusek25 03.10.2023 21:56

Augusto na tym levelu tylko w playstation

tytusek25 03.10.2023 21:55

Mop bez rytmu po kontuzji,Barelli bym jednak nie zdejmowal...

tytusek25 03.10.2023 21:54

Nie ma za bardzo w sumie na kogo zmieniac

KaraJunior 03.10.2023 21:53

oby sytuacje Dumfriesa nie były tymi jedynymi w tym meczu ;)

tytusek25 03.10.2023 21:51

Ten strims top zajebista jakosc jednak.Chyba pora wywalic eleven i viaplay

broda4991 03.10.2023 21:49

Dawać klassena za barelle

FReeFonix 03.10.2023 21:49

:D

FReeFonix 03.10.2023 21:49

Bo zdecydowanie za mało było takich bez celu

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:49

Cały czas wolę jego niż Dumfriesa

FReeFonix 03.10.2023 21:49

Może jak zwiększą liczbę wrzutek to któraś wreszcie wleci na głowę

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:48

Cuadrado musi wejść i zaraz się zrobi ruch

Ibracadabra eight 03.10.2023 21:48

Benfica gra gorzej

Pjerun 03.10.2023 21:48

Pavard jest świetny. Według mnie Cuadrado za Dumfriesa musi wejsc

pluto11 03.10.2023 21:48

Nie wiem jak wy ale jak na razie najbardziej imponuje mi Pavard chłop czyści wszystko, nie traci głowy z piłką przy nodze potrafi dokładnie podać

tytusek25 03.10.2023 21:48

Ni gramy zle ale dobrze tez nie

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się