Ktoś musiał
Żeby spalonego nie zrobił
Będzie spalony
Thuraaaaaaaam
Zaraz spaliny będzie
Jest
Taaaaak jest
pytanie czy nie ma spalonego
please dajcie linka blagam
Goooooool
Należała mu się w uj
!
Marcus
Strumyk
Gooollll
Goooool
Thuram
nie no to sie nie dzieje
Zaraz ich zjemy zmianami
prosze o linka do streama , dzieki
Patrze i nie wierze. Wiecie ze to się mści?
Wejdzie
Thuram GENIALNY
Lautaro co ty odp... 2 gole zmarnował zamiast podac
4 braki a dzisiaj co
? 4 słupki
Lauatro się wystrzelał
Gramy fajnie kombinacyjnie ale nie chcę wpaść
Ja pier to jest niemozliwe
To już powinno być po meczu
Ja pier
Haha.Nie wierze
ukraińska klątwa
No nieeee
ja pierdziele
!
Dlaczego to jeszcze nie wpadło
Chyba mnie zaraz rozyebie
Qqqqrwa
Uuu Pavard
Dlatego koniecznie trzeba strzelić, później poleci
Wsadzimy jedną to reszta już poleci
Oni żadnej piłki nie wygrywają
Benfiki nie ma na boisku w tym momencie
Benfika jak my w sociedad została w szatni a my się meczymy
Czemu nie gramy srodkiem. Jest okazja to podajemy do boku... qrwa
Benfica nic nie gra, zaraz coś musi wpaść
jeden z tych mecżów że nic nie chce wpaść :(
Mamy pecha
Oddajemy to co dostalismy w Hiszpanii
to jest kuźwa niemożliwe
Ale Bastoni jak da podanie
ukraiński pomiot ma farta
Jeszcze barelka też prosto w niego
no oby się to nie zemściło
Nie wierzę xF
Co tam się dzieje
Jaaaaaa
Ja pierdole
Aaaaaaaaa
poprzeczka :/
Lautaro
[p[rzeczla "
J3zus maria
Ajajajajaja
na razie to taki klasyk na 0:0 jak podbeskidzie-łęczna
Powinno być już przynajmniej 2:0
Dumfries już sam mógł wygrać ten mecz
Dumfries Jezu 3 juz
Chłopie
no masakra, coś powinien już był strzelić.
Dumfries chlopie to musi byc gol
Dumfries do ch... pana Wacława
Dawać tego Cuadrado
No chłopie, trzy sytuacje miałeś
Kurrrr
tak blisko :/
Kuuuuuuufa
jaaaaaaaaaa
ciężko oddać strzał
tylko, że tam jest autobus zaparkowany
Jesteśmy już w polu karnym to jeb na bramę i po sprawie
Taa
Wejść do tej bramki chcemy
Mam wrazenie ze za dużo koronek szyjemy
Tylko bramka szybko potrzebna
Ogólnie siedzimy na nich
lecimy, na nich!
Augusto na tym levelu tylko w playstation
Mop bez rytmu po kontuzji,Barelli bym jednak nie zdejmowal...
Nie ma za bardzo w sumie na kogo zmieniac
oby sytuacje Dumfriesa nie były tymi jedynymi w tym meczu
Ten strims top zajebista jakosc jednak.Chyba pora wywalic eleven i viaplay
Dawać klassena za barelle
Bo zdecydowanie za mało było takich bez celu
Cały czas wolę jego niż Dumfriesa
Może jak zwiększą liczbę wrzutek to któraś wreszcie wleci na głowę
Cuadrado musi wejść i zaraz się zrobi ruch
Benfica gra gorzej
Pavard jest świetny. Według mnie Cuadrado za Dumfriesa musi wejsc
Nie wiem jak wy ale jak na razie najbardziej imponuje mi Pavard chłop czyści wszystko, nie traci głowy z piłką przy nodze potrafi dokładnie podać
Ni gramy zle ale dobrze tez nie