Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Cny 14.12.2022 22:32

nie no sorry jak gra w pierwszym składzie podstarzały obrońca z średniaka serie b to nbeppe myślał że to przedsezonowy sparing polamatorski.dwa razy się przebiegł i strzelił dwa gole

Towarzysz 14.12.2022 22:32

Ja widziałem u nich lekki stres go przed 15 minut kontrolowaliśmy środek

kontousuniete 14.12.2022 22:31

Myślę, że byli na tyle pewni siebie, że na bank to wygrają. Miny ciężko mi ocenić :)

Towarzysz 14.12.2022 22:31

Fakt faktem jeden gol im był potrzebny żeby ustawić sobie mecz

Towarzysz 14.12.2022 22:31

Nie mówię na ile byliśmy groźni, ale po minach nie byli tacy pewni swego

kontousuniete 14.12.2022 22:30

Bo jedna akcje zrobiliśmy? :) Daj spokój, nic by to nie zmieniło

Towarzysz 14.12.2022 22:30

Grali na ćwierć gwizdka, ale przed golem Giroud mieli nietęgie miny

Cny 14.12.2022 22:30

no to znaczy Zieliński miał taką swobodę momentami w grze że Francuzi pewnie chcieliby mieć go zamiast rabiota w 11

kontousuniete 14.12.2022 22:29

Dzięki cny :)

kontousuniete 14.12.2022 22:29

Miałem bekę jak ludzie się podniecali naszym meczem i Zielińskim (ogólnie jestem fanem) z Francją. Jak oni grali na ćwierć gwizdka :)

Cny 14.12.2022 22:29

warchoł «osoba wywołująca kłótnie i zamęt swoją samowolą» • warcholski • warcholstwo • warcholić

kontousuniete 14.12.2022 22:28

Hehe, to tego nie trzeba chyba tłumaczyć. Chociaż schudł :)

Towarzysz 14.12.2022 22:28

Dokładnie Cny, Francja to bardzo świadomy zespół

Cny 14.12.2022 22:28

maciek91 idealna definicja grubego spoconego prz brxydlego czeslawa

Cny 14.12.2022 22:27

panie ta Francja nic nie gra, no nic nie gra... pewnie że nie gra, im wystarczy 10 minut spiny w meczu

kontousuniete 14.12.2022 22:27

Kto to* ? :)

kontousuniete 14.12.2022 22:26

Kto go warchoł? :)

Cny 14.12.2022 22:26

a tak Szpakowski mówi że lessi najlepszy to tak jest

Cny 14.12.2022 22:26

ale oni już chyba tak muszą. te studia, programy, wywiady, wywody są dla 70letnich Januszy z taterką jak mój wujas któremu musiałem dwie godziny tłumaczyć dlaczego Michniewicz to warchoł

kontousuniete 14.12.2022 22:25

Dlatego footruck polecam

Cny 14.12.2022 22:25

ja już tych wszystkich ekspertów słuchać nie moge

kontousuniete 14.12.2022 22:24

Jednak różnica jest spora. 3 dni i 18 godzin czy 2 dni i 18 godzin. Mega niesprawiedliwe

Claudio 14.12.2022 22:24

Wszyscy w studio "niech wygra Leo Messi tytuł" znając celność tych specjalistów to wygra Francja

kontousuniete 14.12.2022 22:22

2 dni i jakieś 18 godzin.

kontousuniete 14.12.2022 22:22

Beka że mecz o 3cie sobota 16 godz. Maroko ma niecałe 3 dni do meczu :)

Claudio 14.12.2022 22:21

Eksperty w studio: "Bramki Francji przypadkowe, Francja zawiodła nic nie pokazała. Szkoda że gol szybko padł bo zabił nam mecz. Ogólnie Francja nic nie pokazała i nie zagrała. A w finale oczywiście będę za Messim i Argentyna" :D

AveCaesar 14.12.2022 22:21

Stresu i tremy chyba w niej też troszkę 😉

kontousuniete 14.12.2022 22:21

Trzeba dać pograć ale to chyba nie z tym trenerem.

AveCaesar 14.12.2022 22:20

Oby była ta głową bo jakiś potencjał na pewno jest

kontousuniete 14.12.2022 22:19

I to raczej najszybszy nasz piłkarz więc prędkość więcej niż niezła :)

kontousuniete 14.12.2022 22:18

Na razie bez głowy, kiedyś z głową

andyvdm 14.12.2022 22:18

Typowy jeździec bez głowy z niezłym dryblingiem i szybkością

kontousuniete 14.12.2022 22:17

Zobaczymy za parę lat. :) Dla mnie duży potencjał ofensywny, do wyrobienia się i na wahadło idealny

andyvdm 14.12.2022 22:16

Z Bellanovy nic nie będzie

kontousuniete 14.12.2022 22:16

No jak prawy skrzydłowy (tak grał w tym meczu), miał kryć Lewego w świetle bramki, jak na boisku byli niżej ustawieni Dumfries, skriniar, Accerbi.. to spoko :)

Cny 14.12.2022 22:16

nie takim Robercik pokazywał to

AveCaesar 14.12.2022 22:15

Robercik mu pokazał jak się gra głową

AveCaesar 14.12.2022 22:14

On tam chyba bramę zawalił 🤔

kontousuniete 14.12.2022 22:14

Zresztą nielubiany przez wielu Bellanova, też dobrze wszedł na camp boy, bardzo dobrze nawet :)

AveCaesar 14.12.2022 22:12

Z Gosensem Beppe chyba poleciał jak z Eriksen kiedy nie chciało mu się u nas biegać

kontousuniete 14.12.2022 22:11

Taaa, gosens Brameczka i ławka z sakernitaba. Bo nie był gotowy. :D

andyvdm 14.12.2022 22:10

I tak zrobil gigantyczny przeskok w krótkim czasie i nie zginął w seniorach

kontousuniete 14.12.2022 22:10

Barca, camp boy, stawka.

Cny 14.12.2022 22:10

u tu Simone zmienną jest :p

Cny 14.12.2022 22:10

ale w sumie gosens strzelił z Barceloną i też ławka więc młody pomyślał że jak nie strzeli to on chociaż będzie gral

kontousuniete 14.12.2022 22:10

Właśnie się nie zesrał, odważnie wszedł :) decyzyjność zawiodła po prostu, nigdy nie był w takiej sytuacji.

andyvdm 14.12.2022 22:09

Nic dziwnego że się zesral na Camp Nou w końcówce

AveCaesar 14.12.2022 22:09

Miki też daje radę

andyvdm 14.12.2022 22:09

On niedawno jeszcze siedział na ławce w primaverze Enpoli xD

kontousuniete 14.12.2022 22:09

😁

AveCaesar 14.12.2022 22:08

Z leszczem, jak przeżyje rok będzie grał

AveCaesar 14.12.2022 22:08

Do gułagu

kontousuniete 14.12.2022 22:08

Ta, nie podał i teraz rok kary

andyvdm 14.12.2022 22:08

A granie po 10 minut niewiele da

andyvdm 14.12.2022 22:08

Wiadomo że Asllani nie wygra rywalizacji z Brozo i Hakanem

kontousuniete 14.12.2022 22:08

Haha

Cny 14.12.2022 22:08

może wtedy nauczy się czegos

Towarzysz 14.12.2022 22:07

No i jest skreślony bo raz się zesrał xD

Cny 14.12.2022 22:07

musi swoje odsiedzieć

kontousuniete 14.12.2022 22:07

Asllani nowoczesny pomocnik. 6, 8 od biedy 10.

AveCaesar 14.12.2022 22:07

Xd

Towarzysz 14.12.2022 22:07

Ale potrzebuje kogoś takiego jak Spaleciak dla Brozo

Cny 14.12.2022 22:07

nie podał z Barceloną

Towarzysz 14.12.2022 22:07

Asllani ma dobry strzał, podanie, utrzymanie się przy piłce a co najważniejsze głowę na miejscu

Cny 14.12.2022 22:07

scalvini przy Acerbim to u Szymona może dostałby 7 minut że spezia

kontousuniete 14.12.2022 22:07

Moim zdaniem to kwestia trenera, który drży o posadę od początku sezonu i ogólnie nie umie zbudować żadnego rezerwowego :)

AveCaesar 14.12.2022 22:07

A ten Agoume to w sumie taki nijaki. Miał szansę był na obozie przygotowawczym po czym poszedł na wypożyczenie

AveCaesar 14.12.2022 22:06

Asllani to nasza przyszłość w moich oczach

kontousuniete 14.12.2022 22:06

Za Asllanuego zapłaciliśmy jakąś kasę, to będzie ciśnienie dać szansę

andyvdm 14.12.2022 22:06

Np Scalvini

andyvdm 14.12.2022 22:06

Jedynie ktoś kto może z miejsca wbić ma szansę

andyvdm 14.12.2022 22:05

Tacy jak Asllani to w Interze gniją na ławce a potem na wypożyczeniach

kontousuniete 14.12.2022 22:05

Skoro wiadomo, że Inzaghi mu nie da szansy to go wypchali. :) Chociaż co do dawania młodym szans to jestem zwolennikiem .

Cny 14.12.2022 22:04

nie no zamiast dać chłopakowi potrenować u nas to go wypychają w losowe miejsca

Towarzysz 14.12.2022 22:03

Ale wiadomo, życie pokaże

andyvdm 14.12.2022 22:03

Agume dupy z ławki nie podnosi w Troyes

Cny 14.12.2022 22:03

ale on jest za słaby. nie ma szans z potężnym Roberto G

Towarzysz 14.12.2022 22:03

Moim zdaniem Asllani jeszcze z 2-3 lata jako zmiennik i jak wejdzie do składu to nie wyjdzie

kontousuniete 14.12.2022 22:02

Wonder kid :D

Cny 14.12.2022 22:02

kurde zapomniałem o nim

Towarzysz 14.12.2022 22:02

Agoume :D

Cny 14.12.2022 22:02

ja nie daje asllaniemu wielkiej przyszłości w Interze, ale oczywiście chce się mylić.

kontousuniete 14.12.2022 22:01

A jeszcze hakan się na 6 odnalazł. Abrabat niepotrzebny

Cny 14.12.2022 22:01

kogo my z tej Francji mamy?

kontousuniete 14.12.2022 22:01

Ja tez wolę asllanuego, póki co ma wyżej sufit

Towarzysz 14.12.2022 22:00

Wolę Asllaniego od Amrabata

Towarzysz 14.12.2022 22:00

Cny mamy silnego rosłego murzyna z Francji w domu

Cny 14.12.2022 22:00

amrabat na ławkę byłby ok

kontousuniete 14.12.2022 22:00

I od tego mundialu jednego gościa z Maroko

kontousuniete 14.12.2022 21:59

Hehe, to jest jakiś kierunek :)

Cny 14.12.2022 21:59

jak chcemy się liczyć w Europie to musimy mieć że dwóch silnych rosłych murzynów z Francji i że dwóch dobrych Portugalczyków

kontousuniete 14.12.2022 21:59

Mocne słowa :)

Cny 14.12.2022 21:57

thuram to by wciągnął serie A dupą

kontousuniete 14.12.2022 21:55

Dobra, ma ktoś relacje live z paryskich ulic? :)

kontousuniete 14.12.2022 21:53

Francuzi zaczarowali bramkę. Szkoda, Maroko na jedną chociaż zadłużyli :)

kontousuniete 14.12.2022 21:49

O Gnonto już usłyszał, bo bramki w kadrze :) Zaniolo też, no ale nasi przewidzieli, że się połamie 😉😄

AveCaesar 14.12.2022 21:49

Haha może tak być

kontousuniete 14.12.2022 21:48

Albo o Fabiannie lub casadeim :)

AveCaesar 14.12.2022 21:48

Z RM Kastylia

AveCaesar 14.12.2022 21:48

Może nie długo świat usłyszy o Sergio Arribasie

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się