Archiwum shoutboksa

cuba 13.12.2022 21:39

Dikl

Claudio 13.12.2022 21:39

holandia dla mnie to nie jest top. Nikt nawet nie bral ich pod uwage jesli chodzi o polfinal

Imrahil 13.12.2022 21:39

nie

cuba 13.12.2022 21:38

Skreslamy już Maroko ?

Nerazzurx10 13.12.2022 21:38

Grali z Holandia, topowa reprezentacja, a byly karne

Claudio 13.12.2022 21:37

czy ktos pisze ze ich wina?

HB 13.12.2022 21:37

wina tu nie ma nic do rzeczy :)

cuba 13.12.2022 21:37

No ale to ich wina ?

Claudio 13.12.2022 21:37

Arg nie grala z nikim z top5 wiec ciezko powiedziec na ile sa w stanie zagrac z francja

Imrahil 13.12.2022 21:36

pol > cho

cuba 13.12.2022 21:36

Ja za Argentyną

intermed1 13.12.2022 21:36

Dybale wszedł a Lautaro siedzi

Nerazzurx10 13.12.2022 21:36

Przeciez Francja to afryka

HB 13.12.2022 21:36

Francja by mogla przegrac z Brazylia, z Argentyna to raczej gładko będzie

cuba 13.12.2022 21:36

Ja stawoalem po wyjściu z grupy Arg Port,ale hest gitara

Claudio 13.12.2022 21:36

znowu europejska druzyna wygra MS

Nerazzurx10 13.12.2022 21:35

Maroko*

Claudio 13.12.2022 21:35

stawialem na francja-brazylia, a bedzie francja - argentyna

Claudio 13.12.2022 21:35

wg mnie i tak MS wygra Francja jak stawialem na poczatku.

cuba 13.12.2022 21:35

Ale co będzie medsl to będzie

HB 13.12.2022 21:35

wiec teraz wina Messiego

HB 13.12.2022 21:35

jak Lautaro gra slabo w Interze to sie obwinia Dzeko

Nerazzurx10 13.12.2022 21:34

Jak w 2 mecze stracic murowana pozycje w kadrze

cuba 13.12.2022 21:34

Nie jestem jego fanem ale no jak z dzieckiem go potraktował

Nerazzurx10 13.12.2022 21:34

Lautaro to w kadrze jest juz chyba 3 wyborem

cuba 13.12.2022 21:33

Messi odjechał sobie gościa jak dziecko

cuba 13.12.2022 21:32

Jutro Maroko :)

Imrahil 13.12.2022 21:32

jednak korea to byl ten brakujący element, nie pojechał i druzyna w finale

cuba 13.12.2022 21:32

Argentyna :mistrz:

cuba 13.12.2022 21:31

Mój faworyt w finale git :)

Adriano_forever 13.12.2022 21:31

i nasz wchodzi

intermed1 13.12.2022 21:31

Niestety nie będziemy mieli gracza w finale

MuCha2 13.12.2022 21:31

Ale ich podkręcał. I pomyśleć jakim przegrywwm jest lauataro mógł takie piłki wbijać to się dał wygryźć z 1 składu

Nerazzurx10 13.12.2022 21:30

Lautaro by tego nie trafił

Adriano_forever 13.12.2022 21:29

co mesi zrobił to nie mam pytan

cuba 13.12.2022 21:18

Oby to nic poważnego

cuba 13.12.2022 21:18

Teraz tylko czekać na ile poważny uraz Brozo ,ehh

cuba 13.12.2022 21:12

Kurcze pieczone

cuba 13.12.2022 21:12

Leżymy i kwiczymy

MuCha2 13.12.2022 21:11

To sobie pograł na mundialu teraz znowu sobie odpocznie … ja pierd co za pech

Adriano_forever 13.12.2022 21:10

no i już mieliśmy brozowicia

ragnar 13.12.2022 20:54

Chorwacja fajnie klepie sle tylko w pomocy, brak wykonczenia

ragnar 13.12.2022 20:54

Ta druga bramka to farsa, bilard, a sosa i ten kiks to katastrofa

ragnar 13.12.2022 20:53

Karny jak zwykle...aj wpadli na siebie...

HB 13.12.2022 20:46

W kontekscie meczu brazylii z chorwacja smiesznie bedzie jak Chorwacja odpadnie z argentyna po kontrach

AveCaesar 13.12.2022 20:46

ten Alvarez to chyba trochę zaczął dostawać teścia w tym UK sądząc po twarzy XD

HB 13.12.2022 20:46

Niech gra to sie moze czegos nauczy

Imrahil 13.12.2022 20:42

jprdl.. xD

intermed1 13.12.2022 20:40

Bo chcemy mieć gracza w finale

Adriano_forever 13.12.2022 20:40

to zdrowy bedzie

Adriano_forever 13.12.2022 20:40

niech nie gra

Adriano_forever 13.12.2022 20:40

po co ma wchodzić?>

Imrahil 13.12.2022 20:40

xD ogólnie fajny gol

Nerazzurx10 13.12.2022 20:40

Lautaro plakal jak ogladal

intermed1 13.12.2022 20:40

Z taką formą to nawet z ławy nie wejdzie

Adriano_forever 13.12.2022 20:39

wylało się w obronie jak w fifie

intermed1 13.12.2022 20:39

To sobie Lautaro pograł

Imrahil 13.12.2022 20:39

lauatro.. a nie czekaj

Adriano_forever 13.12.2022 20:39

ja pierdziele całe boisko przebiegł ten Alvarez

Adriano_forever 13.12.2022 20:36

rudybrodacz

Adriano_forever 13.12.2022 20:36

irytujące te karne dla Argentyny, jakby nie to to jedną bramke by miał ten ruybrodacz

Adriano_forever 13.12.2022 20:31

i karny

Imrahil 13.12.2022 20:18

nudy

HB 13.12.2022 20:17

Lautaro dziś dobrze, jest pewnym punktem kolektywu

AveCaesar 13.12.2022 19:33

U nas chyba wybór między Mierzejewskim, a Hajto

AveCaesar 13.12.2022 19:28

Reprezentacja Portugalii oferuje Jose Mourinho posadę selekcjonera, którą mógłby łączyć z pracą w Romie. 📰 A Bola

FENDI_SOSA 13.12.2022 19:13

doobrze bo mam chorwa ;3

AveCaesar 13.12.2022 19:06

Martinez dalej ławeczka

AveCaesar 13.12.2022 19:05

ale tylko windows 95. aktualizują do windows milenium

Imrahil 13.12.2022 18:22

i jak to jest z tymi szczepionkami, poprawiają wydajność 'systemu' ?

Imrahil 13.12.2022 18:14

koroniaczki inlove

Imrahil 13.12.2022 18:13

ico

Adriano_forever 13.12.2022 16:17

RIP\

FReeFonix 13.12.2022 11:14

Kartoflany Tłuku, oby dziś jego koledzy z repry odpadli z mundialu

FReeFonix 13.12.2022 11:14

Witam, ten Tłuku to odejdzie kiedyś z Interu?

Nasir 13.12.2022 09:55

witam ja wlasnie zajechalem do biura ocenic nowy narybek akurat w piatek wigilia firmowa, juz widze jedna zawodniczka przejawia duzy ciag na knage wiec kto wie moze w piatek dostapi zaszczytu a wy co jaki odsniezania auta pod blokiem

Luki165 13.12.2022 09:48

Witam Nasir

Luki165 13.12.2022 09:48

XD

Nasir 13.12.2022 09:46

witam

Nasir 13.12.2022 09:46

hakimi a kto

Luki165 13.12.2022 09:31

To ze Dumfries odejdzie latem to pewne tylko kto za niego

domin98 13.12.2022 09:07

marciniak bardzo dobrze sędziował te dwa mecze

domin98 13.12.2022 09:07

witam

Endru 13.12.2022 09:02

marciniak najlepszy sedzia obecnie

Imrahil 13.12.2022 08:50

Orzeu jesteś?

Giu Meazza 12.12.2022 23:16

Yebac Marciniaka

Imrahil 12.12.2022 23:05

marciniak dobrze sedziuje

martins2000 12.12.2022 22:43

Inter to jednak stan umysłu

martins2000 12.12.2022 22:42

Inter Milan tracking young Hellas Verona left-back Josh Doig.

FReeFonix 12.12.2022 21:21

Polak ma sędziować, rodak

FReeFonix 12.12.2022 21:21

xd

Giu Meazza 12.12.2022 20:28

To chciałbym bardzo aby Elfath sędziował finał

Giu Meazza 12.12.2022 20:28

O ile Maroko nie przejdzie do finału

FReeFonix 12.12.2022 20:18

Ramos ma sedziowac Maroko - Francja

AveCaesar 12.12.2022 19:14

Wszystko wskazuje na to że bedziemy mieli rodaka w finale 😋

AveCaesar 12.12.2022 19:14

💥 "The Telegraph": Szymon Marciniak jest głównym kandydatem do poprowadzenia finału MŚ! Najpoważniejszymi konkurentami mają być Ismael Elfath i Carlos Ramos! TRZYMAMY KCIUKI 😍 💪

kontousuniete 12.12.2022 12:40

Dzięki Xucatlan, fajna dyskusja :) rzeczywiście, 6ka to newralgiczna pozycja i tutaj coraz częściej grają zawodnicy kompletni. To, że przez pewien okres wygryzł go Torreira i nie za bardzo mogli grać razem, nie jest najlepszą reklamą. I to prawda, fajnie potrafi zagrać na jeden kontakt, obrócić się z piłką, jest też silny fizycznie. Tylko zwyczajnie moim zdaniem gra na top poziomie może być dla niego za szybka. Maroko jest okopane i często broni się bardzo nisko, topowe kluby grają tak bardzo rzadko. To jest inna sytuacja i tutaj Amrabat pokazuje, że również świetnie się ustawia. W każdym razie mimo wszystko rzadko zawodnicy w takim wieku zostają "przegapieni", nawet przez słabsze kluby niż te z topu. No ale może to ten przypadek? Kto wie. Luki - to raczej Amrabat ma pracować na innych i ich "opanowywać", a nie odwrotnie. Nie róbmy z niego drugiego Busquetsa 😉

Luki165 12.12.2022 11:33

Skriniar też juz by mógł się określić

Xucatlan 12.12.2022 11:19

Amrabat może faktycznie nigdy nie trafić do topowego klubu, bo te jednak szukają zwykle zawodników o jak najszerszym spektrum możliwości. Amrabat to jest jednak król własnej połowy. Jest znakomity w tym co robi (mi osobiście najbardziej imponuje umiejętność wyjścia spod pressingu), ale ma braki jeśli chodzi o walory typowo ofensywne. Nawet na tym Mundialu gdzie prezentuje się fantastycznie, to jednak jak Maroko tworzy zagrożenie pod bramką rywala, to Amrabata nigdzie w pobliżu nie ma.

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się