Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

kontousuniete 14.12.2022 21:42

Za 60 mln, 30letniego defensywnego pomocnika to by tylko szejk z nieskończonym budżetem nie puścił :)

AveCaesar 14.12.2022 21:41

Nic dziwnego że puścili Casemiro

kontousuniete 14.12.2022 21:38

Znalazł się

AveCaesar 14.12.2022 21:38

Tuczmeni jest genialny

kontousuniete 14.12.2022 21:38

Nim z Włoch się interesowały kluby jak pamiętam :)

Adriano_forever 14.12.2022 21:37

pierwszy kontakt i gol na patelnie

AveCaesar 14.12.2022 21:37

Młody wszedł i brameczka

Adriano_forever 14.12.2022 21:37

kuwa

Luki165 14.12.2022 21:36

Ja nie pisalem bardzo szybkim. Lecz na nasze standardy to już sprinter

kontousuniete 14.12.2022 21:36

To bardzo czy po prostu szybkim? :) :D powoli schodzimy na skali :)

AveCaesar 14.12.2022 21:35

To nasze kochane ślimaczki 🥰

Luki165 14.12.2022 21:35

To nawet nie podlega dyskusji

Luki165 14.12.2022 21:35

Thuram jest szybkim zawodnikiem

kontousuniete 14.12.2022 21:35

No tak. Tylko oni nie są szybcy :D

Luki165 14.12.2022 21:34

Thuram by wciągał nosem Dzeko , Correa czy Lauatro w kwesti szybkości biegu

AveCaesar 14.12.2022 21:34

Bukake raczej szybszy przy tym samym wzroście

kontousuniete 14.12.2022 21:33

Tylko w tym meczu

kontousuniete 14.12.2022 21:33

No ale nie jest bardzo szybki. W tym meczu gra z 5ciu szybszych

KibicInteru 14.12.2022 21:33

Przy 192cm szybkość którą ma Thuram to na penwo jego atut

AveCaesar 14.12.2022 21:33

Przydałby się * 🙄

Luki165 14.12.2022 21:32

To juz sa sprinterzy na boisku

KibicInteru 14.12.2022 21:32

Nie wiem, znajdź sobie jakiś przymiotnik co by ci pasował

AveCaesar 14.12.2022 21:32

I tak przyda nam się bardzo ;)

kontousuniete 14.12.2022 21:31

Jak thuram jest bardzo szybki to jaki jest Mbappe, Hakimi, Dembele? :)

KibicInteru 14.12.2022 21:31

Nie no Thuram jest bardzo szybki akurat

kontousuniete 14.12.2022 21:31

No ta, dlatego w Borussi go bardziej na środek przestawili

AveCaesar 14.12.2022 21:30

Byłoby *

AveCaesar 14.12.2022 21:30

Nom ale też jakimś wielkim sprinterem nie jest. Czyli dalej bez dynamiki z przodu

kontousuniete 14.12.2022 21:30

Czy zaliczy wejście do Interu? :)

HB 14.12.2022 21:29

Włochy dostały od Macedonii i w ogóle nie pojechały na MŚ xd

kontousuniete 14.12.2022 21:29

Thuram dobre wejście

HB 14.12.2022 21:29

układ w tabeli bazuje nieraz na dosyć przypadkowych czynnikach, o czym fani Interu na pewno pamiętają w kontekście grupy 2020/2022 i Realu dostarczającego 6 pkt Szachtarowi

HB 14.12.2022 21:28

Belgia dostała od Japonii i odpadła

HB 14.12.2022 21:28

Argentyna dostała od Arabii Saudyjskiej i nie odpadła

AveCaesar 14.12.2022 21:17

Dziwne że nie gra Camavinga

Dzonyy 14.12.2022 21:16

Dawno takiego amatora nie widzialem

AveCaesar 14.12.2022 21:16

Pewnie nawet piłki nie widział

Dzonyy 14.12.2022 21:16

Jeżu co to jest za sędzia xd

AveCaesar 14.12.2022 21:16

Fofana zakręcony jak słoik na zimę przy tej akcji Maroka

kontousuniete 14.12.2022 21:12

Macron wie co się będzie działo to chętnie wyjechał z kraju :)

kontousuniete 14.12.2022 21:11

Dobry sędzia :D

kontousuniete 14.12.2022 21:10

True

AveCaesar 14.12.2022 21:07

no Argentyna chyba miała 36 meczy bez porażki do Arabii

kontousuniete 14.12.2022 21:04

No tak, jakby na chwilę się nie rozluźnił to by wygrali mistrza :)

KibicInteru 14.12.2022 21:03

Bo*

KibicInteru 14.12.2022 21:03

Niemcy odpadli po na chwilę się rozliznili z Japonia, tak to bardzo dobra drużyna

kontousuniete 14.12.2022 21:01

Po za tym HB zadaj te pytania shweintegerowi i innym specom id niemieckiej piłki :) to oni powiedzieli, że z taką grą obronną nie na szans na dobry wynik na mundialu. Także do Bastiana pisz dieny na insta, czy Argentyna ma mocniejszą obronę :)

kontousuniete 14.12.2022 21:00

Jako monolit - całkiem mocną. Natomiast obrona to nie tylko 4ech obrońce. Argentyna gra bardzo agresywnie i na pewno trudniej się im strzela bramki. Co widać po wynikach od 2-3 lat.

HB 14.12.2022 20:58

A argentyna ma mocna obrone?

kontousuniete 14.12.2022 20:55

A bez obrony jak wiadomo, nic nie wygrasz a nawet nie wyjdziesz z grupy :)

kontousuniete 14.12.2022 20:54

W ofensywie bardzo dobrzy ale w obronie słabi

kontousuniete 14.12.2022 20:54

Z takim syfem w obronie Niemcy nie mieli czego szukać

Towarzysz 14.12.2022 20:54

Niemcy wcale tacy słabi nie są

kontousuniete 14.12.2022 20:53

Z Niemcami to chyba nie :)

HB 14.12.2022 20:53

Mimo*

HB 14.12.2022 20:53

Chyba? Francja jest 2 półki wyzej kimo absencji i moglaby przegrac z Brazylia czy ogarnietymi Wlochami/Niemcami, a nie jakas argentyna czy marokiem

kontousuniete 14.12.2022 20:52

Wielki piłkarz ale to co odpierdala na tym mundialu jest żałosne. Zaczynając od Szczęsnego.

Towarzysz 14.12.2022 20:52

Dokładnie :D

kontousuniete 14.12.2022 20:52

Albo jakby Messi wziął piłkę do ręki :) haha

Towarzysz 14.12.2022 20:51

Ale oni nie cwaniakują właśnie

Towarzysz 14.12.2022 20:51

Myślę że Maroko gdyby całą drużyną prostowało to sędzia by wrócił i podyktował

kontousuniete 14.12.2022 20:50

Dziwna ta sytuacja z Theo. Przed chwilą Tchoumeni mapie gościa i wywraca, gdzie były już bardziej miękkie karne na tym mundialu. Wczoraj też Alvarez wleciał w bramkarza, który tylko interweniował, nie atakował go, jakby miał zniknąć :) sędziowanie na tym mundialu to jedna, wielką tajemnicą

AveCaesar 14.12.2022 20:48

Lloris w formie

kontousuniete 14.12.2022 20:47

Bo Maroko potrafi przycisnąć jak widać :)

kontousuniete 14.12.2022 20:45

Chociaż oby były emocje

kontousuniete 14.12.2022 20:45

Maroko mocne, nieprzypadkowo półfinał ale Francja to chyba inna półka.

AveCaesar 14.12.2022 20:44

Fju fju

Adriano_forever 14.12.2022 20:44

przewrotka i słupek ajaj

Towarzysz 14.12.2022 20:42

Maroko jakoś powoli gaśnie

AveCaesar 14.12.2022 20:39

18 z Maroka ma przeje*ane z Griezmanem

kontousuniete 14.12.2022 20:36

Tchoumeni mocny

Towarzysz 14.12.2022 20:35

Ło panie

kontousuniete 14.12.2022 20:34

Też prawda 😄

AveCaesar 14.12.2022 20:33

Ich auta nie będą płonąć 🤣

kontousuniete 14.12.2022 20:32

Także niech chłopaki nie szarżują

kontousuniete 14.12.2022 20:32

Każda strzelona bramka przez Francję = x1000 spalonych aut

Towarzysz 14.12.2022 20:31

Niech Maroko wygra a Francja płonie

kontousuniete 14.12.2022 20:31

Haha

Towarzysz 14.12.2022 20:31

Maciek sytuacja win - win

kontousuniete 14.12.2022 20:30

To jest jedyny, pewny wynik tego meczu :)

Claudio 14.12.2022 20:30

Wolę Francję ale jak można było podjąć taka decyzję?

kontousuniete 14.12.2022 20:30

Ustawione też będą płonące auta dziś w Paryżu 😉

Towarzysz 14.12.2022 20:29

Ustawione wszystko niestety

Claudio 14.12.2022 20:29

Zamiast karnego dla Maroka to faul na pierdoTeo i kartka dla Boufala xD

Husi 14.12.2022 20:28

Tak, irytujący typ na maxa.

kontousuniete 14.12.2022 20:27

O, Twitter podaje, że Inter już wycenił Fabiana :)

Towarzysz 14.12.2022 20:22

Nawet nie chodzi że merdacz

Towarzysz 14.12.2022 20:22

Was też tak Theo denerwuje?

Towarzysz 14.12.2022 20:21

Niestety tak

Adriano_forever 14.12.2022 20:20

top obrońca niestety

Towarzysz 14.12.2022 20:20

Francja taka silna a gra w obronie Żulem Kurde

AveCaesar 14.12.2022 20:18

Podobnie jak Dembele

AveCaesar 14.12.2022 20:17

Dla mnie Pogba jak chce to umie. muszą tylko być chęci 😛

Adriano_forever 14.12.2022 20:15

co pogba grał w 2022 że powinien grać w repce?

AveCaesar 14.12.2022 20:15

I tak grają bez Pogby i Benzemy

ragnar 14.12.2022 20:14

nom, da się zauważyć...

AveCaesar 14.12.2022 20:14

Ściany ;)

ragnar 14.12.2022 20:12

Ave kto nie pozwoli, Argentyna? czy sedziowie?

ragnar 14.12.2022 20:11

ogółem to za tydzien już nie bede pamiętał turnieju, ale nie chciałbym aby arg wygrała...na siłe takie przepychanie, te karne, chyba robią wszystko aby Messi na koniec kariery wygrał mś

Ibracadabra eight 14.12.2022 20:11

i cała reszta pewnie też

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się