Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

FReeFonix 10.12.2022 22:10

A Francja lepsza? Francuzi wyglądali dzis jak Juwentuc allegrego, obrzydliwa pilka

Imrahil 10.12.2022 22:05

obsrali zbroje

HB 10.12.2022 22:05

słaba ta Anglia i tyle,

Paolo92 10.12.2022 21:50

Walker już przeprosił Glika?

ANIOL 10.12.2022 21:45

Zabojady w dyche powinni grać qrwa

FReeFonix 10.12.2022 21:45

Wygrales, dz

FReeFonix 10.12.2022 21:45

AveCaesar XD

FReeFonix 10.12.2022 21:45

Szkoda

Gajdzik 10.12.2022 21:44

No i ma szczęście Teo czerwono-czarny śmieć

AveCaesar 10.12.2022 21:44

Theo na twarzy nie ma wypisanej inteligencji coś jak Gąsiewska

ANIOL 10.12.2022 21:44

Kejn

ANIOL 10.12.2022 21:44

Co on odyebał kej

Claudio 10.12.2022 21:44

Kane nie wytrzymał

Claudio 10.12.2022 21:43

Wchodzi w gościa bez piłki w polu karnym. Niezły inteligent

ANIOL 10.12.2022 21:42

Czerwień powinna być haha

FReeFonix 10.12.2022 21:42

Tffu na psa

AveCaesar 10.12.2022 21:42

Jeszcze czerwo powinien dostać

FReeFonix 10.12.2022 21:42

Jak ja go nienawidzę

FReeFonix 10.12.2022 21:41

Cwel yebany

ANIOL 10.12.2022 21:41

Jak ja go nienawidzę

ANIOL 10.12.2022 21:41

Haha yebaniec milanowski

AveCaesar 10.12.2022 21:41

Bez wyobraźni

Claudio 10.12.2022 21:41

Theo to jednak debil jest

AveCaesar 10.12.2022 21:41

Idiota

ANIOL 10.12.2022 21:41

Ewidentny karny

AveCaesar 10.12.2022 21:40

Ten Theo to zwykły pajac jednak

ANIOL 10.12.2022 21:40

Utleniony acmilanowski cwel

ANIOL 10.12.2022 21:40

Qrwa karny

ANIOL 10.12.2022 21:38

Magłajer i wszystko jasne

AveCaesar 10.12.2022 21:38

Raz Pickford go uratował teraz brama

AveCaesar 10.12.2022 21:37

Heh no dobra teraz dwa razy z rzędu Giroud mu uciekł

ANIOL 10.12.2022 21:37

Żiru cwel pjerdollony

FReeFonix 10.12.2022 21:32

No pasuje do tej repry, donbrze gra

AveCaesar 10.12.2022 21:30

Magir tryb super Hero włączył na MŚ

FReeFonix 10.12.2022 21:26

Ten sędzia to gwiżdże pod Francuzów

FReeFonix 10.12.2022 21:14

Jazda z Żabojadami !! !

FReeFonix 10.12.2022 21:12

Saka MVP

AveCaesar 10.12.2022 21:12

W końcu gwizdnął coś na Sace

HB 10.12.2022 20:51

ale slaba ta Anglia

ANIOL 10.12.2022 20:27

Ale faul był

AveCaesar 10.12.2022 20:27

Bielikowi gwizdneli

ANIOL 10.12.2022 20:27

Możliwe

FReeFonix 10.12.2022 20:27

Tzn faulu

FReeFonix 10.12.2022 20:27

Moze dlatego, ze przed linia to nie dali karnego XD

ANIOL 10.12.2022 20:26

Ale drukarz yebany

ANIOL 10.12.2022 20:26

Ja pjerdole

ANIOL 10.12.2022 20:26

Przed linią było

Paolo92 10.12.2022 20:26

Na pewno

FReeFonix 10.12.2022 20:25

Bedzie karny

ANIOL 10.12.2022 20:25

Raczej przed linią

ANIOL 10.12.2022 20:25

Qrwa faul

AveCaesar 10.12.2022 20:25

Karny

AveCaesar 10.12.2022 20:21

Nawet bez Karima

AveCaesar 10.12.2022 20:20

Francuzi chyba rozwalą ten turniej

AveCaesar 10.12.2022 20:19

Z nami też posłał bombę w ten sam róg ale wyjął go Wojtuś

minus09 10.12.2022 20:18

wspaniały mambepe

ANIOL 10.12.2022 20:18

Rosły murzyn faulował mniejszego murzyna

ANIOL 10.12.2022 20:18

Faul na sace byl w wcześniej

FReeFonix 10.12.2022 20:17

Moze powtorka z historii - 1986 i 1990 jesli chodzi o finały ;d

FReeFonix 10.12.2022 20:17

Golazo

AveCaesar 10.12.2022 20:17

Ale brama !

FReeFonix 10.12.2022 20:16

Jeden z polskich guru jeśli chodzi o informacje

FReeFonix 10.12.2022 20:16

Nie ogladam, ale niektorzy pewnie sledza Marcina

andyvdm 10.12.2022 20:07

Jak oglądasz te galę to miej choć odrobinę godności i nie chwal się tym publicznie

ragnar 10.12.2022 19:21

Brawo maroko

ragnar 10.12.2022 19:21

Amrabat, Bono, Ziyech i Hakimi, w półfinale, mental, pomysl itp a u nas dalej bedzie biadolenie że nasi graja w slabych klubach, są za ciency itd....

Skepta 10.12.2022 19:02

anglia pomimo calej niecheci do nich to dzis wygraja

Skepta 10.12.2022 19:01

teraz Della Valle bedzie krzyczal za Amrabata 70 mln xD

AveCaesar 10.12.2022 18:14

finał Chorwacja - Maroko ? :D

Paolo92 10.12.2022 18:03

Maroko tylko jeden gol stracony. Z Kanadą

ADRIANOS89 10.12.2022 18:02

Francja to seoze ale kokota obtachac

HB 10.12.2022 18:01

To francja ma juz autostrade

KibicInteru 10.12.2022 17:58

Ronaldo jeszcze azjatycka lige mistrzów ma do wygrania

Imrahil 10.12.2022 17:58

to skonczyl jako rezerwowy, bez klubu, pokonany :D

ADRIANOS89 10.12.2022 17:58

MS . Pilka jest piękna :)

Imrahil 10.12.2022 17:58

nie wazne jak zaczynasz, a jak konczysz

ANIOL 10.12.2022 17:57

Jaja jak sqrwysyn

ANIOL 10.12.2022 17:57

O JA PJERDOLE

Imrahil 10.12.2022 17:57

ronaldo schodzi ze sceny pokonany

Paolo92 10.12.2022 17:35

Maroko pierwszym półfinalistą MŚ z Afryki?

Imrahil 10.12.2022 16:47

padaja jak muchy te portugalce

AveCaesar 10.12.2022 16:44

:b

AveCaesar 10.12.2022 16:44

Ja uważam, że rozmowa o polityce nie ma sensu bo każdy ma swoje przekonania i to zawsze kończy się nieporozumieniami

AveCaesar 10.12.2022 16:43

Jak tam uważasz Imra ;)

Imrahil 10.12.2022 16:43

xD araby

KibicInteru 10.12.2022 16:42

Jaki skok

AveCaesar 10.12.2022 16:42

Co zrobił bramkarz Portugalii :)

eKubaL 10.12.2022 16:35

jaki dobrobyt :D ?

Imrahil 10.12.2022 16:07

ale dobrobyt wyprał mózgi, za dużo dają

Imrahil 10.12.2022 16:05

na obecny rzad tylko single maja prawo narzekac

AveCaesar 10.12.2022 16:03

powinno obowiązywać*

AveCaesar 10.12.2022 16:03

nie rozumiem podejścia "ja nie głosuję" wtedy też nie powinno obowiązywać "ja nie narzekam na rząd" skoro umywam ręce i odbieram sam sobie prawo do decydowania na ten temat kiedy mogę to zrobić

Imrahil 10.12.2022 15:53

a kiedy wybory? xD

Lopez 10.12.2022 15:51

ja bym się tym nie chwalił bo to nie jest powód do dumy

Piekarz 10.12.2022 15:51

pewnie taktycznie na jakieś centrum pójdę zagłosować

Lopez 10.12.2022 15:51

ciężki gnój

Piekarz 10.12.2022 15:50

ciężki temat

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się