Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Piekarz 09.12.2022 22:35

Popatrz na historię piłki i całego świata

FReeFonix 09.12.2022 22:35

Anglia wygra bo zmarła królowa Elżbieta

Piekarz 09.12.2022 22:35

Nie tylko na parę meczów

Towarzysz 09.12.2022 22:35

Śmieję się, ludzie mi tak pisali jak mowilem że Anglia faworyt

Piekarz 09.12.2022 22:35

Popatrz szerzej

Piekarz 09.12.2022 22:34

Towarzysz

Towarzysz 09.12.2022 22:34

Bo wygrała z Iranem?

KibicInteru 09.12.2022 22:34

Raczej bym stawiał na Francję ale pogromu by nie było

Piekarz 09.12.2022 22:34

Anglia wygra MŚ

crislk 09.12.2022 22:34

lautarotochyba wrak bedzie jak wroci

Towarzysz 09.12.2022 22:34

Francja wygląda teraz gorzej niż w 2018

HB 09.12.2022 22:34

bo ja bym sie spodziewal raczej wpierdolu od francji

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:33

był Glik z SerieB to jest i Di Maria

HB 09.12.2022 22:33

ok kibic czyli spodziewasz sie, ze argentyna stawi czola francji lepiej tutaj niz w rosji?

DragoDBZ 09.12.2022 22:33

Bawi że Lautao umie grać tylko z Lukaku i vice versa, ich to trzeba w pakiecie kupować i sprzedawać

FReeFonix 09.12.2022 22:33

Przebrzydly juwentyno wchodzi

Ibracadabra eight 09.12.2022 22:33

własnie miałem pisać że Lautaro to taki piłkarz który potrafi grać tylko z Lukaku xD

KibicInteru 09.12.2022 22:32

Aguero akurat w kadrze nie błyszczał z jakiegoś powodu

oster 09.12.2022 22:32

Towarzyszu dokładnie haha

Towarzysz 09.12.2022 22:32

Lautaro się zastanawia gdzie Lukaku

KibicInteru 09.12.2022 22:32

W grupie dostali z Chorwacją 0:3 na dzień dobry i ledwo z grupy wyszli

HB 09.12.2022 22:31

XD

oster 09.12.2022 22:31

Lautaro bezobiawowo uczestniczy w meczu, niby jest na boisku ale jakby go nie było

HB 09.12.2022 22:31

mieli aguero i di marie w 2018, odpadli z honorem z francja

Towarzysz 09.12.2022 22:31

Freefonix dobrze opisuje

Towarzysz 09.12.2022 22:31

Przecież 2010 Argentyna wyglądała jak guano

FReeFonix 09.12.2022 22:30

A ta Maradony co 4 od Niemcow przyjela? ;d

KibicInteru 09.12.2022 22:30

Nawet beke ludzie mieli z ich składu jak grali z Chorwacją

KibicInteru 09.12.2022 22:30

Ta z Rosji była gorsza

HB 09.12.2022 22:29

to chyba najgorsza argentyna od 2002

HB 09.12.2022 22:28

ale afro czysci

FReeFonix 09.12.2022 22:27

Niech mu dadzą, prosimy

Towarzysz 09.12.2022 22:26

Lepiej bramkarz niech strzela

KibicInteru 09.12.2022 22:26

Większość tutaj się tego domaga nawet

Towarzysz 09.12.2022 22:26

Nie powinni mu dawać karnego

KibicInteru 09.12.2022 22:26

Wiemy

FReeFonix 09.12.2022 22:26

No to jest handicap Holandii

intermed1 09.12.2022 22:25

Wiecie że Lautaro nie strzeli?

FReeFonix 09.12.2022 22:25

No tamten był wybitny

HB 09.12.2022 22:25

ale taki mecz ciezko powtorzyc

HB 09.12.2022 22:25

na pewno nie bylo tu jeszcze meczu jak Francja Argentyna 2018

Towarzysz 09.12.2022 22:25

Może

KibicInteru 09.12.2022 22:25

No bo nie ma takich powodów, mundial jak każdy inny

FReeFonix 09.12.2022 22:25

Wypaliles sie

FReeFonix 09.12.2022 22:25

Stary jestes i tyle

Towarzysz 09.12.2022 22:25

Ale nie mówię że słaby mundial, ale nie widzę powodów do wyróżniania go

Towarzysz 09.12.2022 22:24

Mało emocji skrajnych

FReeFonix 09.12.2022 22:24

I co, twierdzisz ze przez 4 lata nic sie nie zmienia w ukladzie druzyn? xD

Towarzysz 09.12.2022 22:24

A mało mnie zachwyciło na tym mundialu

HB 09.12.2022 22:24

patrze na grupy 2018 i tylko odpadniecie niemiec bylo zaskoczeniem

Towarzysz 09.12.2022 22:24

Powiem tak, ja zawsze spodziewam się że jakiś faworyt odpadnie przedwcześnie i mnie to nie podnieca

KibicInteru 09.12.2022 22:23

HB ale wiesz że orocz Belgii to opisales mundial w rosji nie?

ANIOL 09.12.2022 22:23

Były jaja

ANIOL 09.12.2022 22:23

W pewnym momencie espania i dojcze poza mundialem

ANIOL 09.12.2022 22:22

Oprócz naszej repry

ANIOL 09.12.2022 22:22

Reasumując poziom meczyków LUXTORPEDA

HB 09.12.2022 22:22

belgia i niemcy w grupie, hiszpania w 1/8, brazylia z cwiercfinale, wlochy w ogole nie awansowaly, sporo niespodzianek

Claudio 09.12.2022 22:22

przeciez nie stac by nas bylo nawet na wypozyczenie

FReeFonix 09.12.2022 22:22

Rownie dobrze mozemy sie zayebac w tym momencie idac taka logika xd

FReeFonix 09.12.2022 22:21

No tak samo zycie polega na tym, ze nie jest consans, bo wszystko sie zmienia i ewoluuje i to jest pewna rzecz, a jest to jednak cos czego nie wiemy, nie spodziewamy sie xD

ANIOL 09.12.2022 22:21

Si

Claudio 09.12.2022 22:21

Ake z city?

KibicInteru 09.12.2022 22:21

No ale niczym to nie wyróżnia tego mundialu

Adriano_forever 09.12.2022 22:21

i za drogi

Adriano_forever 09.12.2022 22:21

za młody

HB 09.12.2022 22:21

afro z holandii swietnie broni, przydalby sie w interze

FReeFonix 09.12.2022 22:21

I zawsze to są niespodzianki xd

Towarzysz 09.12.2022 22:21

W zasadzie na mundialu to że będą niespodzianki jest spodziewane imo

KibicInteru 09.12.2022 22:21

Wystarczy zobaczyć sobie skład cwiercfinalistow żeby wiedzieć że jakiś wielkich niespodzianek wzgledem poprzednich mundiali nie ma

Towarzysz 09.12.2022 22:21

Na każdym turnieju masz jakichś underdogów, jakieś niespodzianki

ANIOL 09.12.2022 22:21

Nie znam wiekszego

Adriano_forever 09.12.2022 22:21

lautaro prawe okno

ANIOL 09.12.2022 22:20

Ten sędzia to synonim KALOSZA

FReeFonix 09.12.2022 22:20

Takze Holandia juz z handicapem

Claudio 09.12.2022 22:20

chorwacja w sumie ostatni wielki turniej Modrica, Lovrena czy Perisica

Adriano_forever 09.12.2022 22:20

przerwał akcję i kartki nie dał?

FReeFonix 09.12.2022 22:20

W sumie z pewnych rzeczy w dzisiejszym meczu to jest to, ze jak dojdzie do karnych to Lautaro go nie trafi

ANIOL 09.12.2022 22:20

Ehhh

Adriano_forever 09.12.2022 22:20

przynejmarzył

Adriano_forever 09.12.2022 22:20

turlu turlu turlu turl

KibicInteru 09.12.2022 22:20

Jakiś zcaeny koń, 1-2 odpadniecia faworytów

FReeFonix 09.12.2022 22:20

No pilkarsko mundial jest dobry, reszta nie dojezdza xd

ANIOL 09.12.2022 22:19

Z kim nie gadam yo każdy mówi ze zajebisty mundial i poziom dobry

HB 09.12.2022 22:19

nie az tyle

KibicInteru 09.12.2022 22:19

Takie rzczy dzieją się na każdym mundialu

FReeFonix 09.12.2022 22:19

A Polski nie mialem, a wyszli z grupy xd

HB 09.12.2022 22:19

lol kibic w fazie grupowej bylo duzo remisow punktowych miedzy druzynami i odpadly glownie te lepsze

KibicInteru 09.12.2022 22:19

Chorwacje w finale miałeś 4 lata temu

FReeFonix 09.12.2022 22:19

No i to jest zawsze niespodzianka, nawet jesli tak sie zdarza

FReeFonix 09.12.2022 22:19

No i co z tego ze mialem odpadniecie 4 lata temu jak wtedy tez to bylo niespodzianka

KibicInteru 09.12.2022 22:19

Na kazdym mundialu 1-2 faworytów odpada w grupie

FReeFonix 09.12.2022 22:18

Ktorego nikt sie nie spodziewal, nie ukrywajmy

FReeFonix 09.12.2022 22:18

Nawet dzis mielismy awans Chorwacji

ANIOL 09.12.2022 22:18

I dzisiaj brazil do domu

KibicInteru 09.12.2022 22:18

Oglądnięcie Niemców miałeś 4 lata temu

ANIOL 09.12.2022 22:18

No właśnie

ANIOL 09.12.2022 22:18

Dupcysz farmazony

FReeFonix 09.12.2022 22:18

Albo awans Maroka z Hiszpania xd

ANIOL 09.12.2022 22:18

Taaaaa

FReeFonix 09.12.2022 22:18

Odpadniecie Niemcow nie bylo zaskakujace rozumiem

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się