Archiwum shoutboksa

Towarzysz 09.12.2022 21:58

Polska gurom

Chuchu 09.12.2022 21:57

A ja mam to w dupie

cuba 09.12.2022 21:57

Ja za Argentyną

KibicInteru 09.12.2022 21:57

Sporo od farta zależy i tak

Claudio 09.12.2022 21:56

chcialbym chorwacja-portugalia, ale cieko bedzie

Claudio 09.12.2022 21:56

Francja, Portugalia czy Anglia sa wg mnie lepszymi zespolami od Argentyny, Holandii czy CHorwacji

cuba 09.12.2022 21:56

Masz swego faworyta Claudio? Lub final? ;)

Claudio 09.12.2022 21:55

tak patrze na potencjal druzyn to ta druga drabinka wg mnie ma mistrza Świata

Claudio 09.12.2022 21:55

cieszyc to sie bedziemy jak odpadna z Brozovicami

cuba 09.12.2022 21:55

Argentyna cieszy się podwójnie bo Brazylia odpadła

Claudio 09.12.2022 21:53

ten sedzia tak nie ogarnia tego spotkania, że powinein juz sobie darowac sedziowanie na MS...dramat

Ibracadabra eight 09.12.2022 21:51

po samej sytuacji nie ma nic xd

Ibracadabra eight 09.12.2022 21:51

żółta to jest za faul

Adriano_forever 09.12.2022 21:51

tylko xDD

Adriano_forever 09.12.2022 21:51

żółta xD

Adriano_forever 09.12.2022 21:51

pffff

Ibracadabra eight 09.12.2022 21:51

i co? nic? :D

Adriano_forever 09.12.2022 21:49

no i czerwone lecą

KibicInteru 09.12.2022 21:49

No akurt dybale sami olalismy tylko nie każdy chciał się z tym pogodzić i ślepo wierzył

oster 09.12.2022 21:49

Za więcej niż kosztował Correa

HB 09.12.2022 21:48

oster za ile bys opchnal lautaro do newcastle?

oster 09.12.2022 21:47

Di Maria kontuzja ze wpuścił tego partacza sytuacji ??

HB 09.12.2022 21:47

tak jak przy bremerze czy dybali

KibicInteru 09.12.2022 21:47

Nas*

KibicInteru 09.12.2022 21:47

To czy do mas trafi to się okaże

KibicInteru 09.12.2022 21:47

Moje zdanie nie ma tu znaczenia

KibicInteru 09.12.2022 21:47

No wiele porządnych źródeł w tym dimarzio pisze że Inter jest w grze

HB 09.12.2022 21:46

no i czy inter wszedl twoim zdaniem do gry o podpis w kontekscie thurama przy zainteresowaniu bayernu?

KibicInteru 09.12.2022 21:45

HB pisałeś o wejściu do gry o podpis a nie o podpisanie,czytaj co napisałeś

MuCha2 09.12.2022 21:45

Lisandro

HB 09.12.2022 21:45

lautaro zolta na lawce zarobil?

MuCha2 09.12.2022 21:44

Elegancko wcisnęli

HB 09.12.2022 21:44

mbappe gladko zlota pilka po wygraniu mś znowu

oster 09.12.2022 21:44

Lautaro wszedł i gol stracony

AveCaesar 09.12.2022 21:44

4 bramki, 2 asysty

MuCha2 09.12.2022 21:43

I finał

MuCha2 09.12.2022 21:43

No zdecydowanie bo ta Argentyna taka średnia. Pewnie Chorwację tez przejdą taka gra byle jaka

oster 09.12.2022 21:43

Argentino Miliko

AveCaesar 09.12.2022 21:42

I Messi zrobił różnice

MuCha2 09.12.2022 21:39

Na lauatro to się chyba trener obraził

HB 09.12.2022 21:38

Bayern mu to wybije z glowy

Adriano_forever 09.12.2022 21:35

Mesi jedzie znów po złotą piłkę

FReeFonix 09.12.2022 21:35

Ale nikt mu sie do gry nie pokazuje, graja jak Polska

FReeFonix 09.12.2022 21:35

debi lyebany

FReeFonix 09.12.2022 21:35

de Jong koleczka fajnie kreci xd

Adriano_forever 09.12.2022 21:34

za 20 mln

Ibracadabra eight 09.12.2022 21:34

Dumfries do sprzedania i tak idzie

HB 09.12.2022 21:33

Nic nie gra ta holandia

Ibracadabra eight 09.12.2022 21:33

a tak dobrze mu szło xD

Adriano_forever 09.12.2022 21:33

MOTM w 1/8, a w ćwierćfinale najgorszy

Adriano_forever 09.12.2022 21:32

wyciął jak zboże

Adriano_forever 09.12.2022 21:32

no i dumfris

FReeFonix 09.12.2022 21:31

Ta Holandia cos zagra poza kółeczkami de Jonga?

cuba 09.12.2022 21:24

Denzel robi faktycznie żeby cena nie wzrosła ;)

HB 09.12.2022 21:15

zainteresowanie Interu dzis niestety nie oznacza nic

HB 09.12.2022 21:15

Kibic no i co z tego, ze sie interesuje? pisalem o podpisaniu pilkarza

cuba 09.12.2022 20:38

Argentyna :mistrz:

Adriano_forever 09.12.2022 20:34

niesamowita piła od messieo

KibicInteru 09.12.2022 20:26

Seria trwa ofcijalnie

Luki165 09.12.2022 20:25

To co kolejny zawodnik Interu w finale

AveCaesar 09.12.2022 20:15

Amrabatem ponoć się interesują

KibicInteru 09.12.2022 20:04

No Inter stara się o Thurama którym interesuje się Bayern więc twoja teoria upadła szybko

HB 09.12.2022 19:58

pytanie czy l'pool nie skupi sie na nowym pomocniku

HB 09.12.2022 19:57

upadek

HB 09.12.2022 19:57

co za updatek

HB 09.12.2022 19:57

Inter wchodzi do gry po podpis piłkarza bez kontraktu, kiedy nikt z top6 Anglii, top3 Hiszpanii + Bayern/PSG/Juve nie są zainteresowane

HB 09.12.2022 19:56

a może Inter? a nie, Inter jest bankrutem

HB 09.12.2022 19:56

pasowałby

AveCaesar 09.12.2022 19:51

za Liverpoll ponoć rekordowa oferta miałby się pojawić

AveCaesar 09.12.2022 19:50

czy coś takiego

AveCaesar 09.12.2022 19:50

kibicuje Liverpoolowi

AveCaesar 09.12.2022 19:49

mówił w jakimś wywiadzie, że marzy o Anglii

HB 09.12.2022 19:49

ciekawe gdzie gvardiol pojdzie w lecie

HB 09.12.2022 19:48

a przeciwnik muruje

HB 09.12.2022 19:48

bo w powietrzu nic nie wygrywa

HB 09.12.2022 19:48

milion wrzutek, a i tak kazda wymagajaca, zeby pilkarz brazylii wkiwał się do bramki rywala

AveCaesar 09.12.2022 19:48

dlatego ciężko ich porównać. uwielbiam te rozkminy :D

AveCaesar 09.12.2022 19:47

pewnie by mu się świetnie z Neymarem grało

HB 09.12.2022 19:47

na pewno zabraklo kogos, kto umie grac w powietrzu, jak giroud

AveCaesar 09.12.2022 19:47

inny typ napastnika z pewnością

HB 09.12.2022 19:47

inne mecze, ciezko porownac

AveCaesar 09.12.2022 19:47

tego nie powiedziałem

HB 09.12.2022 19:46

ciekawe ile goli by giroud strzelil majac tak ustawiona chorwacje

HB 09.12.2022 19:46

czyli giroud to lepszy napastnik niz neymar?

AveCaesar 09.12.2022 19:46

no to właśnie w takim meczu kogoś takiego zabrakło ;)

HB 09.12.2022 19:45

no bo w brazylii wszyscy moga strzelac

AveCaesar 09.12.2022 19:45

ino

AveCaesar 09.12.2022 19:45

Richalison uciułał 3 bramki

kadrian89 09.12.2022 19:44

Denzel wali karzełka dziś i w styczniu 60 melonów pęka

AveCaesar 09.12.2022 19:42

3 gole (+ 1 asysta) – Goncalo Ramos, 2 gole (+ 3 asysty) – Bruno Fernandes (Portugalia), Leao 2 bramki

AveCaesar 09.12.2022 19:40

Brazylia nie miała żadnego egzekutora

AveCaesar 09.12.2022 19:39

Mbappe 5 + 2 asysty

AveCaesar 09.12.2022 19:39

Giroud ma 3 bramki

HB 09.12.2022 19:36

anglia nie ma mentalu

HB 09.12.2022 19:36

mimo braku benzemy

HB 09.12.2022 19:36

bez Brazylii to mozna stawiac domy na Francje imo

AveCaesar 09.12.2022 19:35

Magir Mistrzem Świata XD

HB 09.12.2022 19:33

bardzo mozliwe

AveCaesar 09.12.2022 19:33

;)

AveCaesar 09.12.2022 19:33

zwycięzca pary Francja - Anglia będzie mistrzem

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się