Archiwum shoutboksa

domin98 07.12.2022 20:25

witam Endru

Endru 07.12.2022 20:25

A co ty maciek prujesz sie ministranta? Poyebalo Cie?

domin98 07.12.2022 20:19

każdy pragnie Twojego malkontenctwa

domin98 07.12.2022 20:18

dobrze że Ty nam tu opisujesz piłkę i wyjaśniasz tajniki

kontousuniete 07.12.2022 20:06

Domin daj spokój. Od Ciebie nawet poważnej traktuje Skepte i Nasira. Chociaż są oryginalni i wiedzą więcej o kobietach, niż Ty o piłce 😉

FReeFonix 07.12.2022 19:57

Juz bez przesady, wlasnie dobrze ze gra pierwszy sklad bo musza powoli lapac forme fizyczna

domin98 07.12.2022 19:55

Tobie nic nie pasuje

domin98 07.12.2022 19:55

jakby grali juniorzy cały mecz to byś narzekał że powinien grać pierwszy skład żeby się zgrywać i łapać pewność siebie xd

domin98 07.12.2022 19:54

no i?

kontousuniete 07.12.2022 19:53

Ładnie, ładnie. Tylko liga za miesiąc :) a my pełnym składem już lecimy 😁

KibicInteru 07.12.2022 19:50

4:0, ładnie

kontousuniete 07.12.2022 19:50

Piękne wejście gosensa przy bramce na 4:0

kontousuniete 07.12.2022 19:48

Samobój był

Lucash 07.12.2022 19:45

Miki

KibicInteru 07.12.2022 19:44

Kto trzecią strzelił?

ragnar 07.12.2022 19:41

Sparingi to piłka szuka mkhitaryana

ragnar 07.12.2022 19:41

Jak tak sie oglada lige czy nawet

kontousuniete 07.12.2022 19:34

Jan Żuberek

broda4991 07.12.2022 19:28

Macie link do meczu ?

kontousuniete 07.12.2022 19:12

Gosens co dał ciasteczko. Kozak

kontousuniete 07.12.2022 19:11

Ale nasi żwawi, szkoda, że liga za miesiąc 😅😄

maverik 07.12.2022 18:50

:acerbi:

KibicInteru 07.12.2022 18:43

Spalony był ale kij z tym xd

InterMistrzKamil 07.12.2022 18:42

Hakan w formie, oby w lidze tak wykonywał stałe fragmenty

maverik 07.12.2022 18:41

trzeba bedzie to naprawic niestety

maverik 07.12.2022 18:41

ups :D

maverik 07.12.2022 18:41

:acerbi:

maverik 07.12.2022 18:41

gool

KibicInteru 07.12.2022 18:21

Chyba nawet karny nam się należał ale nie ma varu

KibicInteru 07.12.2022 18:21

Dobrze gramy

maverik 07.12.2022 18:19

:mkhitaryan:

maverik 07.12.2022 18:19

gool

InterMistrzKamil 07.12.2022 17:54

Macie może jakąś transmisje do meczu?

domin98 07.12.2022 17:14

żeby san siro przynosiło nam jakkolwiek porządną kasę, to po pierwsze musiałoby być nasze, po drugie musiałoby zostać praktycznie całkowicie przebudowane

domin98 07.12.2022 17:11

co to za pieprzenie o 100 letnich stadionach, przecież one nie wyglądają tak jak wtedy xD

domin98 07.12.2022 17:10

no dokl

AveCaesar 07.12.2022 16:42

to nie my wymyśliliśmy sobie, że nie opłaca się modernizować obecnego stadionu. są ludzie, którzy to skrzętnie

AveCaesar 07.12.2022 16:31

ale Arsenal nie stał się średniakiem przez budowę stadionu tylko przez beznadziejną politykę transferową, a te 100 letnie stadiony pewnie były modernizowane x razy za grubą kasę. Z San Siro nie da się tego zrobić. poza tym jak sam podkreśliłeś są własnością tych klubów. San Siro nie jest naszą własnością i jak widać nigdy nie będzie.

Orzeu 07.12.2022 16:10

po co więc dyskutować czy na 50-letnim swoim stadionie byśmy zarabiali

Orzeu 07.12.2022 16:10

w grę wchodzi tylko i wyłącznie nowy obiekt

Orzeu 07.12.2022 16:09

nie ma tematu kupna stadionu przez Inter i nie będzie

Orzeu 07.12.2022 16:09

Xucatlan ale po co xD

Xucatlan 07.12.2022 16:01

Warto też przestudiować wiek stadionów, na których grają czołowe kluby niemieckie czy hiszpańskie.

Xucatlan 07.12.2022 16:00

*Southampton nie. Pomyłka.

Xucatlan 07.12.2022 15:59

Klubem który uparł się na nowy stadion był Arsenal i co? Z dominatora dzięki budowie nowego stadionu na długie lata wpadli w przeciętność.

Xucatlan 07.12.2022 15:58

Lpool, Nottingham, Fulham, Southampton, Leeds, Leicester, Everton Wolverhampton, Newcastle, Chelsea, grają na stadionach z XIXw. XIX wieku !! !

domin98 07.12.2022 15:55

jeśli tak, to po gruntownych modernizacjach i przebudowach, jak liverpool i anfield chociażby

domin98 07.12.2022 15:54

i które to kluby grają na 100 letnich obiektach? xd

domin98 07.12.2022 15:54

angielskie kluby srają kasą bo mają gigantyczne przychody z tv

domin98 07.12.2022 15:54

nie da się go już dostosować na taką skalę

domin98 07.12.2022 15:54

san siro jest za stare żeby przynosiło nam duże pieniadze, nawet jakby było na wlasność

domin98 07.12.2022 15:53

no nieprawda niestety

Xucatlan 07.12.2022 15:46

Nowy stadion jest nam potrzebny jak świni kamizelka. Angielskie kluby srajo kasą, grają na ponad 100-letnich obiektach i nikomu to nie przeszkadza. Nikt nie narzeka, że przestarzałe czy coś. Własny stadion - tak, oczywiście. Nowy stadion - niekoniecznie.

Skepta 07.12.2022 13:52

Today, kolega today Today promocja, dwie buty today Dwie buty today, today dwie buty w cenie jednego

AveCaesar 07.12.2022 13:21

weś ty ić i im powiec że my tego tutej tak nie robimy. ciebie posłychają'"

AveCaesar 07.12.2022 13:20

"pacz Massimo przyszli mi jakieś Chinczyki tutej i chcą swój stadion mnie budować"

AveCaesar 07.12.2022 13:19

bo tutaj nie ma na co czekać

AveCaesar 07.12.2022 13:18

ciekawe czy jest coś na rzeczy z inną lokalizacją czy tylko blef w negocjacjach

Dzonyy 07.12.2022 13:13

Modl sie, zeby stalo sie to za Twojego zycia

Luki165 07.12.2022 12:56

a już dawno powinna być pierwsza łopa wbita

Luki165 07.12.2022 12:54

no nie ma opcji

domin98 07.12.2022 12:54

ten nowy stadion nigdy nie powstanie

Orzeu 07.12.2022 12:54

Sala: “Fixing the San Siro is my favorite hypothesis.

Orzeu 07.12.2022 12:53

Repubblica – Juventus, not just Ronaldo: debt also to Dybala

domin98 07.12.2022 12:52

xddd

Luki165 07.12.2022 12:51

ze Marotta ma wrócić do Juve i taki jest plan działania Juve na nowy rozdział ;P

domin98 07.12.2022 12:51

a co tam Republika opisała?

Luki165 07.12.2022 12:50

nie no jak człowiek o tym pomyśli to nie wiadomo czy się smiać czy płakac

Luki165 07.12.2022 12:49

a juve w tym czasie Madragore opyla za 20 baniek albo Sturaro za 18 mln

Luki165 07.12.2022 12:48

my się bujamy z Gaga i Vecino do końca kontraktów bo nikt nie chce zapłacić

Luki165 07.12.2022 12:48

xD

Orzeu 07.12.2022 12:47

"cześć Beppe nie chciałbyś podziałać w Serie B?|"

Orzeu 07.12.2022 12:47

nom nawet tego tu nie wrzucam

Luki165 07.12.2022 12:47

i w czyjej kieszeni są gazety

Luki165 07.12.2022 12:46

akurat ten artykuł republici jest idealnym przykładem jak się odwraca kota ogonem

Luki165 07.12.2022 12:46

złodziej był i nim będzie

martins2000 07.12.2022 12:46

Juve, Marotta può tornare: una telefonata del club bianconero lo farebbe vacillare

Luki165 07.12.2022 12:45

i jak ma być dobrze

Luki165 07.12.2022 12:45

a ws. stadionu widze nadal ta sama śpiewka

Piekarz 07.12.2022 12:44

kosmos jakiś ten klub złodziejski

Piekarz 07.12.2022 12:43

więc 13 lat wytrzymali xD

Piekarz 07.12.2022 12:43

tematy od 2019

Dzonyy 07.12.2022 12:43

a nie wyciaga na swoje dlugi

Orzeu 07.12.2022 12:43

obrzydliwy Juventus gdziekolwiek afera tam oni zawsze się kręcą

Dzonyy 07.12.2022 12:43

ktory wklada hajs w klub

Dzonyy 07.12.2022 12:43

szastali dlatego, ze maja super wlasciciela

Orzeu 07.12.2022 12:42

dokl

Piekarz 07.12.2022 12:42

do pierdla z oszustami

Orzeu 07.12.2022 12:42

no dokl wszyscy zaciskali pasa, a Juve szastało forsą

Piekarz 07.12.2022 12:42

obrzydliwy klub

Luki165 07.12.2022 12:42

nie no cudownie :)

Piekarz 07.12.2022 12:42

won ze złodziejstwem

Luki165 07.12.2022 12:42

my musieliśmy sprzedać Lukaku i Hakimiego, a JUve w tym czasie przekręcało kase i kupowało sobie Vlahovicia, Loce czy Chiese

Piekarz 07.12.2022 12:42

ojj będzie grubo

Piekarz 07.12.2022 12:41

więc będzie grubo

Luki165 07.12.2022 12:41

to jest taka beka co wychodzi

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się