Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Claudio 06.12.2022 16:48

Można krytykować ale z rozwagą. A wy krytykujecie Non stop. Wszystko co się da. Polskę, reprezentację, mistrzostwa, Inter...

andyvdm 06.12.2022 16:47

Oho psycha siada wycieczki osobiste zostały

kadrian89 06.12.2022 16:47

Czyli trzeba być antypolakiem i mieć nieudane życie żeby na cokolwiek spojrzeć krytycznie ? Gratuluje

Claudio 06.12.2022 16:47

Najlepsze jest to że wyszło to od gościa z WP który miał informacje z 3 niezależnych źródeł. No pewnie to samo źródło które twierdzi że Inter był bardziej u oczony w calciopoli niż Juve.

Claudio 06.12.2022 16:45

Bo płaczecie jak cipki, nic wam nie pasuje, nic nie podoba, ciągle marudzą i ogólnie jakby wam życie dało tak po dupie ze siadać nie możecie.

Claudio 06.12.2022 16:44

Dobra frajerzy pokażcie mi gdzie ten premier mówi o 30 mln dla zawodników albo zamknijcie się w końcu.

andyvdm 06.12.2022 16:43

Borek to znany antypolak

kadrian89 06.12.2022 16:41

Borek tez sobie wymyślił wszystko będąc tam na miejscu i mając dobre kontakty w druzynie ?

kadrian89 06.12.2022 16:40

Tylko o premii ale nikt z nim o tym nie rozmawiał

kadrian89 06.12.2022 16:40

Zagłęb sie w temat, ze Kulesza sam odpowiedział, iż słyszał

Claudio 06.12.2022 16:39

No tak było zdecydowanie. Też to wyczytałeś na WP Onecie czy innej wyborczej?

Claudio 06.12.2022 16:39

"W ogóle jak to możliwe, ze o premii na szkolenie młodych premier poinformował trenera i piłkarzy a nie Kuleszę?"

Claudio 06.12.2022 16:35

Lotito co za typ jak broni Juve i Agnellego....pewnie sam z nimi coś kręcił, a SMS już miał pewnie dogadanego

andyvdm 06.12.2022 16:30

Oprócz lewackich antypolskich niemieckich mediów

kadrian89 06.12.2022 16:30

Dział sportowy braci Karnowskich musi się wypowiedzieć z oficjalna wersja xd

andyvdm 06.12.2022 16:29

Każdy wie że chodziło o szkolenie młodzieży xD

andyvdm 06.12.2022 16:29

Jak się sprawicie dobrze to będzie dobra nagroda

andyvdm 06.12.2022 16:29

Trzeba poczekać na ich wersję

andyvdm 06.12.2022 16:29

Polskapress to jedynie nielewackie rzetelne zrodlo

kadrian89 06.12.2022 16:29

W ogóle jak to możliwe, ze o premii na szkolenie młodych premier poinformował trenera i piłkarzy a nie Kuleszę?

HB 06.12.2022 16:28

wszystko, czym nie zarządza pisowski janusz z pzpr, jest lewackie!

HB 06.12.2022 16:28

wp to lewackie media? xD

andyvdm 06.12.2022 16:27

Trzeba słuchać przedstawicieli pisu jak było naprawdę

andyvdm 06.12.2022 16:27

Mi się wydaje że to wszystko wina wrogich mediów niemieckich

kadrian89 06.12.2022 16:15

Więcej TVPinfo - tam wszystko jest takie propolskie ;)

kadrian89 06.12.2022 16:13

Jakos nikt ze strony drużyny nie wyszedł zaprzeczać a jedynie aparatczyk partyjny i jemu to trzeba zaufać xd

kadrian89 06.12.2022 16:12

Tyle, ze tu nie ma jakiegoś wymysłu jednego dziennikarza

KibicInteru 06.12.2022 16:05

Wystarczy że tuttosport puści jakieś negatywne info i sporo osób to łyka bez popity

Towarzysz 06.12.2022 16:04

nie tylko co polskie, ale szef zły, żona, inter gra gówno, itd

KibicInteru 06.12.2022 16:04

Odnośnie Interu reakcje są podobne

Towarzysz 06.12.2022 16:04

claudio często to cały zestaw myślowy

Claudio 06.12.2022 16:03

Ważne by po napieprzać na reprezentację, rząd i wszystko co polskie. A czy zweryfikowane info? Ważne że jest anty i to wystarczy

FReeFonix 06.12.2022 16:03

andyvdm to znany nienawistnik, nic mnie tu nie dziwi

Claudio 06.12.2022 16:01

Morawiecki mówił że będzie nagroda. Ale nie 30mln o których się pisze. To może być cześć tej kwoty, bo większość ma trafić na młodzież co zostało ustalone z PZPN. Ale takie andy, hb czy inne kadriany łykają wszystko co im lewe media podstawia. Standard zawsze nalapia jeleni. Czy to Grażyna w fioletowych włosach, ciepły seba czy Makumba.

KibicInteru 06.12.2022 16:00

Nie zaśmiecaj sb nieporzebnie

KibicInteru 06.12.2022 15:59

Masz te newsy na stronie

pablo77 06.12.2022 15:25

xD

martins2000 06.12.2022 15:20

Claudio przecież tę gówno burzę rozpętał matoł z WP Szymon Jadczak,muszą czymś grać a grają na obalenie rządu oraz wywołują niepokoje społeczne,węglęm grali że nie będzie teraz mówią ze jest i nie ma co z nim zrobić,cukru miało nie być,rtęć w odrze i setki innych kłamstw,kłamstewek ,nie mają nic dla Polaków to jadą z przekazem dziennym

HB 06.12.2022 15:01

wy*ebać z polski wszystko, co nie jeszcze obsadzone pisowskimi rodzinami

HB 06.12.2022 15:00

Claudio woli przekaz partyjny, szanuję

Towarzysz 06.12.2022 14:59

ale też bym chciał mieć komu kibicować, maroko oby dzisiaj 1/4

Towarzysz 06.12.2022 14:58

cuba kibice nigdy nienasyceni niespodziankami

cuba 06.12.2022 14:52

Witam,jakaś niespodzianka na MS ? Może tak Maroko awans ?

andyvdm 06.12.2022 14:42

A po co przepraszać skoro to działa xD

kadrian89 06.12.2022 14:39

lepiej Goebbelsa od propagandy puścić w media i kłamać

kadrian89 06.12.2022 14:38

wystarczyłoby wyjsć, przeprosić, ale po co?

andyvdm 06.12.2022 14:33

Ale wystarczy powiedzieć że to na młodzież miało być i jak widać znajdą się tacy co uwierzą

andyvdm 06.12.2022 14:33

Przecież na kanale łączy nas piłka jest nagrade jak premier im kasę obiecuje za awans xD

kadrian89 06.12.2022 14:31

jak syf wypłynął, to szybko zaczęli szukać ucieczki. Chcieli sciagnac zapewne Lewego, żeby ten wyszedl z nimi do mediow i to sprzedal jakos. Tak samo bylo z Kubica. Nagrania jak premier cieszy sie z jego wypadku, a dwa dni pozniej Orlen, hajs i Kubica kupiony.

kadrian89 06.12.2022 14:28

Boras ma dojścia i ewidentnie nakreslil, ze bylo spotkanie przed mundialem na ktorym sam premier obiecywal hajs starszyznie

kadrian89 06.12.2022 14:26

czyli premia miala byc na rozwoj mlodych ale warunkiem bylo wyjscie z grupy? ehes ..;p

andyvdm 06.12.2022 13:59

Jak ten Muller opowiada że cena paliwa to wina wojny to też tak wierzysz ochoczo

Claudio 06.12.2022 13:55

Ty w nic nie wierzysz więc nie wiem po co się odzywasz

andyvdm 06.12.2022 13:47

Wierzyć rzecznikowi rządu

Claudio 06.12.2022 13:34

Czyli jak zwykle jakieś WP czy onety ruszyły z propagandą... Serio wyyebac te gówniane media z Polski.

Claudio 06.12.2022 13:32

Do sprawy podczas wczorajszej konferencji prasowej odniósł się rzecznik rządu. - Artykuł Wirtualnej Polski może być klarownym przykładem, jak na bazie zasłyszanych informacji można zbudować opowieść i wzbudzić niepotrzebne negatywne emocje, i to pomimo tego, że mamy największy sukces reprezentacji polskiej od 36 lat na Mundialu. Widzę, że zamiast dobrej atmosfery, redakcja chce zepsuć te humory - stwierdził Mueller. - Premier obiecał w rozmowie z prezesem PZPN i trenerem dodatkowe środki i to się dzieje - mówił Mueller i doprecyzował, że chodzi o środki na rzecz rozwoju sektora piłki nożnej. Dopytywany, czy to oznacza, że premier nie obiecał premii piłkarzom, rzecznik rządu odpowiedział: "jeżeli pan rozumie to jako premię, te środku dla całego sektora, to tak".

Ibracadabra eight 06.12.2022 13:19

Siema

Skepta 06.12.2022 13:11

A nie czesiu w przepoconej marynarce ktora wyciagnal z wesela u brata z roku 2001

Skepta 06.12.2022 13:11

Pachnacy i dbajacy o siebie chad z charyzma i nienaganna fryzura i ubiorem. Nie jedna 20 latka by sie oddala dla niego

Skepta 06.12.2022 13:10

Dawac na trenere Herve Renarda z arabii

Skepta 06.12.2022 13:07

Jeszcze co chwila sapie na tych konferencjach eo tych biednych dziennikarzow przewrazliwiony czesiu. Szkoda ze nikt o fryzjerze nie wspomnial ale by byla imba na konferencji

Skepta 06.12.2022 13:07

Opasły knur

Skepta 06.12.2022 13:06

A michniewicz tez dobre ziółko wystawial repre jak najbezpieczniej jak mogl zeby tylko kontrakt dostac na kolejne lata od pzpn

Skepta 06.12.2022 13:05

Dac te 30 mln na rozwoj polskiej pilki a nie do kieszeni bogatych pilkarzykow. Nagroda qrwa xddd wyjscie z grupy majac taka kadre to byl obowiazek a nie sukces

Skepta 06.12.2022 13:04

Lewy sie targuje o marne miliony zlotych mimo ze sam miesiecznie trzepie miliony i to w euro nie zlotowkach w dodatku nie tylko z kontraktu z barca

Nasir 06.12.2022 12:54

dokl wychodzi ze zaprzestanie ogladanie tych pajacow po mundialu 2018 to byla dobra decyzja

Skepta 06.12.2022 12:48

Oni przyjechali po 30 kafli od premiera a nie do kibicow

Skepta 06.12.2022 12:48

Hahahahhah

andyvdm 06.12.2022 12:47

Ludzie co jadą na lotnisko witać tych amatorow dostali to na co zasłużyli

andyvdm 06.12.2022 12:47

Nasir 06.12.2022 12:09 Reprezentanci Polski "olali" kibiców i dziennikarzy po przylocie do kraju z Kataru. Fani nie mieli możliwości cieszyć się z drużyną na lotnisku z sukcesu osiągniętego na mistrzostwach świata. Żaden z zawodników nie chciał też rozmawiać z mediami

ragnar 06.12.2022 12:39

Z jednej strony nie wypada, z drugiej dziennikarze i ci cali youtuberzy to niezle szuje...

Margiorno 06.12.2022 12:25

Somsiady, wczoraj zadebiutował u was niejaki Tomasso Guercio. Jak się zaprezentował? Wychowajcie nam reprezentanta. Błagam nie zepsujcie tego. Macie wreszcie szansę zrobić coś dobrego dla futbolu 😘

Nasir 06.12.2022 12:09

SUKCESU XDDD

Nasir 06.12.2022 12:09

Reprezentanci Polski "olali" kibiców i dziennikarzy po przylocie do kraju z Kataru. Fani nie mieli możliwości cieszyć się z drużyną na lotnisku z sukcesu osiągniętego na mistrzostwach świata. Żaden z zawodników nie chciał też rozmawiać z mediami.

Nasir 06.12.2022 12:08

witam czy wiadomo juz ile procent premii dla sztabu?

HB 06.12.2022 11:52

a po tym zapalił szluga i poszedł się przebiec wokół stadionu

FReeFonix 06.12.2022 11:40

Marcelo Brozović pobił rekord przebiegniętych km podczas meczu Mistrzostw Świata. Podczas meczu z Japonią przebiegł aż 1️⃣6️⃣.7️⃣ km 🤯 Poprzedni rekord należał do... niego. W 2018 przebiegł 16.4 km w meczu z Anglią. via Piłkarskie Bałkany

madvillain666 06.12.2022 09:19

Argentyńczycy będą mieli problemy z Holendrami. Jednak skurwiała taktyka + dobrze ogarnięta defensywa + doświadczony trenejro może tam zrobić robotę, ale mimo wszystko stawiam na to, że Argentyna w półfinale.

Imrahil 06.12.2022 08:09

wszystko dla partii

Nasir 06.12.2022 07:55

witam czy jest juz stanowisko stanowskiego odnosnie podzialu premii od premiera?

Piekarz 05.12.2022 21:53

Może grać Roberto Carlos w następnym meczu ??

HB 05.12.2022 20:59

w studiu jedna pani

HB 05.12.2022 20:46

można wzywać Polaków

HB 05.12.2022 20:45

XD

KibicInteru 05.12.2022 20:41

Można dac znać Japończykom że tutaj już posprzątane

HB 05.12.2022 20:38

niech sędzia już zakończy mecz i ratuje ludzkie istnienia

HB 05.12.2022 20:32

wiec nie rozumiem tego trendu

HB 05.12.2022 20:32

no tylko ze wiekszosc kobiet nie obchodzi pilka, nie gra w pilke

HB 05.12.2022 20:32

X D

HB 05.12.2022 20:32

andyvdm 05.12.2022 20:24 Za parę lat w kładzie każdej drużyny piłkarskiej będzie musiała być kobieta bo to niesprawiedliwe że nie ma i nie zarabiają tyle

FReeFonix 05.12.2022 20:29

Jak psów

FReeFonix 05.12.2022 20:27

Wazne ze Szpaku nadąża

KibicInteru 05.12.2022 20:27

Na tvp nie komentuje żadna

andyvdm 05.12.2022 20:24

Za parę lat w kładzie każdej drużyny piłkarskiej będzie musiała być kobieta bo to niesprawiedliwe że nie ma i nie zarabiają tyle

andyvdm 05.12.2022 20:23

Parytety

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się