Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

KibicInteru 05.12.2022 18:23

Takich normalnych linków nie będzie raczej, co najwyżej na yt ktoś ogarnie

Klanies 05.12.2022 18:21

panowie, a ktos ma link jakis piracki? wieki nie musialem ogladac interu na streamie

KibicInteru 05.12.2022 18:17

Chłopaki na brozo czekają

KibicInteru 05.12.2022 18:16

Przed 18 wyszli na rozgrzewkę

maverik 05.12.2022 18:16

ten mecz to sie chyba nie zacznie jeszcze dlugo

interinho 05.12.2022 18:15

Panowie jak ktos ma konto na fortunie to mozna ogladac . Wlasnie odpalilem, jakosc slaba ale zawsze .

Klanies 05.12.2022 18:11

niestety, 9.zł.ale w polsce nie mozna wykupic transmisji. sklad super. pewnie gdzies jest piracki streaming. za 5 min start

KibicInteru 05.12.2022 18:01

Na fb jest do kupienia za 9zł ale nie u nas

KibicInteru 05.12.2022 18:01

I tak nic nie rozumiem

AveCaesar 05.12.2022 18:00

ohh myślałem, że tu transmisja będzie XD

KibicInteru 05.12.2022 18:00

Studia przedmeczowego nie chcę

KibicInteru 05.12.2022 17:59

Nie ma ani na fb, ani na yt

HB 05.12.2022 17:52

az sie zaplulem

HB 05.12.2022 17:52

z Gzira United

HB 05.12.2022 17:52

xD

maverik 05.12.2022 17:35

FB

ragnar 05.12.2022 17:33

Chyba nawet na yt

embiakowsky 05.12.2022 17:32

będzie można gdzieś obejrzeć jak nasi grają?

Seba 05.12.2022 17:24

można wyłączać

Paolo92 05.12.2022 17:21

Yuto schodzi

Seba 05.12.2022 17:20

Wakabayashi jaka parada

Seba 05.12.2022 17:19

w koncu zdjął tego amatora

ANIOL 05.12.2022 17:14

Dynia mistrzostwo

Seba 05.12.2022 17:13

Ivan klasa

Seba 05.12.2022 17:10

Ten Petkowik to z B klasy czy skąd?

KibicInteru 05.12.2022 16:57

Dobra przystawka przed hitem o 18

Nasir 05.12.2022 16:45

jezu yuto zaraz puchar swiata podniesie, swiat sie konczy

Paolo92 05.12.2022 16:44

Nagatomo prowadzi Japonię do zwycięstwa

Nasir 05.12.2022 16:43

japonia mistrzem swiata chyba

AveCaesar 05.12.2022 16:43

Tottenham to niech łyka mokry sen Conciaka z Chelsea, puszcza Kane do Niemiec, a wtedy Beppe rozkmini dla nas Thurama

Nasir 05.12.2022 16:37

witam inzi ja wlasnie wszedlem na wage i widze -3kg w 14 dni i to wszystko miedzy praca interesami pieskiem i magdalena a ty co nadal bebcon ci widac i podwojne gardle tfuuu

FReeFonix 05.12.2022 16:08

Typowy Perisić

FReeFonix 05.12.2022 16:08

Typowy PErisić

KibicInteru 05.12.2022 15:53

No a za tyle go nie sprzedamy

Orzeu 05.12.2022 15:51

35 ktoś da to będzie cud

Orzeu 05.12.2022 15:51

nom też mi się wydaje

KibicInteru 05.12.2022 15:49

Nikt tyle nie wyłoży więc nie ma co się zastanawiać

Luki165 05.12.2022 15:45

i kto za Dumfriesa

Luki165 05.12.2022 15:45

jakoś nie chce mi się wierzyć ze ktoś położy takie pieniądze

Orzeu 05.12.2022 15:38

cena od 60 mln euro

Orzeu 05.12.2022 15:37

Chelsea, Tottenham i Junajted po Dumfriesa

FReeFonix 05.12.2022 15:15

Orzeu właścicielem fcincel.pl

Skepta 05.12.2022 15:08

Mowisz ze jestes wlascicielem fcinter.pl a reszta dzieje sie juz sama

Skepta 05.12.2022 15:07

Ale dla innych nie ma ratunku

Skepta 05.12.2022 15:07

Ale tobie akurat nie potrzebna idealny uklad kostny szczęki wystarczy ze jestes wlascicielem fcinter.pl

Skepta 05.12.2022 15:06

Orzeu opisz swoją linie żuchwy

jurson09 05.12.2022 14:52

Grassani to prawnik Napoli. Juve grozi degradacja jeśłi nieprawidłowości mogły by mieć wpływ na uzyskanei licencji. Pisała o tym m. in. LGDS. Dodatkowo Prisma ma charakter rozwojowy i może ono objąć również inne kluby. Obecnie mówi się, że blisko wszczęcia postępowań jest Genoa i Atalanta.

Endru 05.12.2022 14:02

Orzeu jak cos randama serio chce te kalendarze

Orzeu 05.12.2022 13:59

:soon: B

Orzeu 05.12.2022 13:57

„W 2006 Juventus wpływał z góry na system sędziowski. Dziś, ci którzy zajmowali się tamtą sprawą, mówią, że kłopoty klubu są poważniejsze niż wtedy. Kontakty z arbitrami to inne przewinienie od kombinowania przy dokumentach. Takie zachowanie narusza równą konkurencję z innymi klubami i burzy porządek prawny ligi. Nie można zaciemniać prawdy o sytuacji finansowej klubu. To tak jakbym zasilał jego budżet naklejkami Panini albo banknotami z gry Monopoly, tak by księgowość się zgadzała”. „Sytuacja w UEFA nie zaszła jeszcze zbyt daleko. Metody Juventusu są nowe także dla nich. Działania klubu wykraczają daleko poza naruszenia Finansowego Fair Play. W przypadku Juventusu blokada na rynku transferowym nie byłaby odpowiednią karą, bo ich sytuacja to coś zupełnie innego”.

Endru 05.12.2022 13:53

Inzaghi to najgorszy trener w historii Interu

Endru 05.12.2022 13:52

nasir +

Orzeu 05.12.2022 13:52

się okaże Xucatlan

Nasir 05.12.2022 13:46

witam moze lepiej sie skupic kto za inziego nowym trenerem bo z ta ulana swinia to maks 4 miejsce

Xucatlan 05.12.2022 13:45

Nie chce mi się googlować liczb, ale tak obrazowo rzecz ujmując: Jeśli muszisz mieć 100 sztuk złota żeby móc grać w Serie A, a ty masz 105 z czego 25 to oszustwo, to wielki problem. Natomiast jeżeli masz 500 sztuk złota, z czego 217, to oszustwo, to wciąż warunki licencyjne spełniasz bez problemów i żadna degradacja, a nawet ujemne punkty ci nie grożą.

Xucatlan 05.12.2022 13:42

Przecież wysokość kwoty, na którą oszukali nie ma, bądź lepiej bezpiecznie napisać, może nie mieć kompletnie żadnego znaczenia w kontekście wymogów licencyjnych.

HB 05.12.2022 12:54

Nasir jaka reszta się dzieje, opisz

Orzeu 05.12.2022 12:42

taka różnica

Orzeu 05.12.2022 12:42

Juve na 217

Orzeu 05.12.2022 12:42

Chievo oszukało na 25 mln euro

Orzeu 05.12.2022 12:41

hehe

Xucatlan 05.12.2022 12:39

Warto tutaj cofnąć się do 2018 i sytuacji Chievo, które kwoty z transferów księgowało inaczej niż faktycznie one były. Skończyło się na 3 ujemnych punktach. i karze finansowej, a Chievo faktycznie balansowało na granicy wymogów licencyjnych.

Xucatlan 05.12.2022 12:34

No przecież nie ma. Juventus nie kręcił, bo groził finansowy upadek klubu i mógł nie uzyskać licencji na grę w Serie A, tylko kręcił po to by wrócić na szczyt i dalej się wzmacniać.

Orzeu 05.12.2022 12:33

trzeba czekać na rozwój sytuacji

Orzeu 05.12.2022 12:32

tutaj też ten Grassani mówi o możliwej degradacji https://fcinter.pl/news/grassani-juventusowi-grozi-degradacja-jest-gorzej-niz-z-calciopoli

Orzeu 05.12.2022 12:32

no ale czyli nie masz racji, że nie ma żadnych argumentów za degradacją

Xucatlan 05.12.2022 12:31

Patrząc na to jak wyglądała sytuacja finansowa niektórych klubów Serie A w ostatnich latach chyba nie ma wątpliwości, że nie po to Juventus kręcił z kasą żeby spełnić wymogi licencyjne :)

Xucatlan 05.12.2022 12:29

Minąłeś najważniejszy fragment mówiący o tym, że kara punktowa/degradacja wyłącznie jeśli bez machlojek Juventus nie byłby w stanie sprostać warunkom wymaganym otrzymania licencji na grę w Serie A.

Xucatlan 05.12.2022 12:28

Orzeu 05.12.2022 10:46 " Ustęp 2. przepisów stanowi, że kary wahają się od “odebrania jednego lub więcej punktów w tabeli” przez “przesunięcia na ostatnie miejsce w tabeli, a tym samym degradacji na niższy poziom rozgrywkowy“, aż po całkowite wykluczenie z rozgrywek i przeniesienie na niższy poziom."

Nasir 05.12.2022 12:27

witam no ja to po prostu zakladam wloskie jeansy do tego kaszmirowy plaszcz, nie musze nic mowic, same podchodza pytaja o jakiegos snapa

Skepta 05.12.2022 12:17

juz dawno

FReeFonix 05.12.2022 12:15

Skepta, a zrobiles look maxing?

Skepta 05.12.2022 12:14

na szczescie ja tego problemu nie posiadam

Skepta 05.12.2022 12:13

sylwetka nie pomoze jesli ma sie cofnieta szczeke

Nasir 05.12.2022 12:12

witam ja po prostu zdejmuje koszulke, reszta dzieje sie sama

Skepta 05.12.2022 12:12

musiales cos poprawiac troszeczke kwaskiem hialuronowym czy nie trzeba bylo

Skepta 05.12.2022 12:11

jak tam linia żuchwy Nasir

Nasir 05.12.2022 12:01

witam ja wlasnie koncze hom ofis, prowizja 30% sie zgadza za moment pierwszy posilek nastepnie wizytacja w nowym biurze zobaczyc jak robaki tyraja na rate leasingu a wy jakie plany pewnie wyprawa na okecie powitac orly michniewicza

HB 05.12.2022 11:58

lol

Luki165 05.12.2022 11:49

A co bedzie sie spieszyl :) jest w top formie

Orzeu 05.12.2022 11:44

Lukaku jednak nie wraca do treningu, zawodnik postanowił wyjechać na wakacje

Orzeu 05.12.2022 11:41

nom trafne wnioski

Luki165 05.12.2022 11:07

a jest naszym zawodnikiem

Luki165 05.12.2022 11:07

młodzik co fajnie się prezentuje w Regginie

FReeFonix 05.12.2022 11:04

Łukasz chyba

Dzonyy 05.12.2022 11:04

co to Fabbian?

Luki165 05.12.2022 10:59

czy znowu bedziemy robić na takich zawodnikach plus na bilansie

Luki165 05.12.2022 10:58

ciekawe czy damy w końcu dać grac komuś takiemu jak Fabbian

Luki165 05.12.2022 10:57

też mi się tak wydaje

Orzeu 05.12.2022 10:55

wykluczenie z europejskich rozgrywek można brać za pewnik

domin98 05.12.2022 10:54

witam

Luki165 05.12.2022 10:53

nie no to, że bedą mieli bana na rynek transferowy to raczej pewne, mozliwe jest tez wykluczenie z rozgrywek europejskich jezeli się to wszystko potwierdzi. Fifa nie będzie się cackać jak Włosi względem Juve

Luki165 05.12.2022 10:51

no to druga gwiazdka nadchodzi :P haha

Orzeu 05.12.2022 10:46

" Ustęp 2. przepisów stanowi, że kary wahają się od “odebrania jednego lub więcej punktów w tabeli” przez “przesunięcia na ostatnie miejsce w tabeli, a tym samym degradacji na niższy poziom rozgrywkowy“, aż po całkowite wykluczenie z rozgrywek i przeniesienie na niższy poziom."

Orzeu 05.12.2022 10:46

czy argumentów brak?

Xucatlan 05.12.2022 10:43

Luki165, moja krytyka nie do ciebie jakby co, ale do takich osób jak ten cymbał którego cytowałeś. Teraz jemu podobni będą głosić debilne tezy próbując zabłysnąć i zyskać atencję. Drażniące to xD Mówienie, że degradacja Juventusu jest możliwa, to tak jak mówienie, że możliwe jest Scudetto dla Salernitany. No teoretycznie możliwe, ale argumentów na potwierdzenie realności takiego rozwiązania brak.

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się