Wierzyć rzecznikowi rządu
Czyli jak zwykle jakieś WP czy onety ruszyły z propagandą... Serio wyyebac te gówniane media z Polski.
Do sprawy podczas wczorajszej konferencji prasowej odniósł się rzecznik rządu. - Artykuł Wirtualnej Polski może być klarownym przykładem, jak na bazie zasłyszanych informacji można zbudować opowieść i wzbudzić niepotrzebne negatywne emocje, i to pomimo tego, że mamy największy sukces reprezentacji polskiej od 36 lat na Mundialu. Widzę, że zamiast dobrej atmosfery, redakcja chce zepsuć te humory - stwierdził Mueller. - Premier obiecał w rozmowie z prezesem PZPN i trenerem dodatkowe środki i to się dzieje - mówił Mueller i doprecyzował, że chodzi o środki na rzecz rozwoju sektora piłki nożnej. Dopytywany, czy to oznacza, że premier nie obiecał premii piłkarzom, rzecznik rządu odpowiedział: "jeżeli pan rozumie to jako premię, te środku dla całego sektora, to tak".
Siema
A nie czesiu w przepoconej marynarce ktora wyciagnal z wesela u brata z roku 2001
Pachnacy i dbajacy o siebie chad z charyzma i nienaganna fryzura i ubiorem. Nie jedna 20 latka by sie oddala dla niego
Dawac na trenere Herve Renarda z arabii
Jeszcze co chwila sapie na tych konferencjach eo tych biednych dziennikarzow przewrazliwiony czesiu. Szkoda ze nikt o fryzjerze nie wspomnial ale by byla imba na konferencji
Opasły knur
A michniewicz tez dobre ziółko wystawial repre jak najbezpieczniej jak mogl zeby tylko kontrakt dostac na kolejne lata od pzpn
Dac te 30 mln na rozwoj polskiej pilki a nie do kieszeni bogatych pilkarzykow. Nagroda qrwa xddd wyjscie z grupy majac taka kadre to byl obowiazek a nie sukces
Lewy sie targuje o marne miliony zlotych mimo ze sam miesiecznie trzepie miliony i to w euro nie zlotowkach w dodatku nie tylko z kontraktu z barca
dokl wychodzi ze zaprzestanie ogladanie tych pajacow po mundialu 2018 to byla dobra decyzja
Oni przyjechali po 30 kafli od premiera a nie do kibicow
Hahahahhah
Ludzie co jadą na lotnisko witać tych amatorow dostali to na co zasłużyli
Nasir 06.12.2022 12:09 Reprezentanci Polski "olali" kibiców i dziennikarzy po przylocie do kraju z Kataru. Fani nie mieli możliwości cieszyć się z drużyną na lotnisku z sukcesu osiągniętego na mistrzostwach świata. Żaden z zawodników nie chciał też rozmawiać z mediami
Z jednej strony nie wypada, z drugiej dziennikarze i ci cali youtuberzy to niezle szuje...
Somsiady, wczoraj zadebiutował u was niejaki Tomasso Guercio. Jak się zaprezentował? Wychowajcie nam reprezentanta. Błagam nie zepsujcie tego. Macie wreszcie szansę zrobić coś dobrego dla futbolu 😘
SUKCESU XDDD
Reprezentanci Polski "olali" kibiców i dziennikarzy po przylocie do kraju z Kataru. Fani nie mieli możliwości cieszyć się z drużyną na lotnisku z sukcesu osiągniętego na mistrzostwach świata. Żaden z zawodników nie chciał też rozmawiać z mediami.
witam czy wiadomo juz ile procent premii dla sztabu?
a po tym zapalił szluga i poszedł się przebiec wokół stadionu
Marcelo Brozović pobił rekord przebiegniętych km podczas meczu Mistrzostw Świata. Podczas meczu z Japonią przebiegł aż 1️⃣6️⃣.7️⃣ km 🤯 Poprzedni rekord należał do... niego. W 2018 przebiegł 16.4 km w meczu z Anglią. via Piłkarskie Bałkany
Argentyńczycy będą mieli problemy z Holendrami. Jednak skurwiała taktyka + dobrze ogarnięta defensywa + doświadczony trenejro może tam zrobić robotę, ale mimo wszystko stawiam na to, że Argentyna w półfinale.
wszystko dla partii
witam czy jest juz stanowisko stanowskiego odnosnie podzialu premii od premiera?
Może grać Roberto Carlos w następnym meczu
w studiu jedna pani
można wzywać Polaków
XD
Można dac znać Japończykom że tutaj już posprzątane
niech sędzia już zakończy mecz i ratuje ludzkie istnienia
wiec nie rozumiem tego trendu
no tylko ze wiekszosc kobiet nie obchodzi pilka, nie gra w pilke
X D
andyvdm 05.12.2022 20:24 Za parę lat w kładzie każdej drużyny piłkarskiej będzie musiała być kobieta bo to niesprawiedliwe że nie ma i nie zarabiają tyle
Jak psów
Wazne ze Szpaku nadąża
Na tvp nie komentuje żadna
Za parę lat w kładzie każdej drużyny piłkarskiej będzie musiała być kobieta bo to niesprawiedliwe że nie ma i nie zarabiają tyle
Parytety
czemu prawie kazdy mecz musi komentowac jedna kobieta
koniec, Gzira ograna 6:1
takiego karnego w meczu napoli juve podyktowano z rok temu
curwa co to za karny, padolino jak s
syn, do teatru sie nadaje
Karny Brazylia
małe oczka, podluzna czaszka, szczęka cofnieta i obrzydliwe łoniaki na brodzie
perisic gdyby nie miliony na koncie to bylby wypisz wymaluj podrecznikowy incel
dzieki za link
bo tyle co z pracy jestem
dajcie linka
ale wsadzil Hakan z wolnego
jakis youtube ?\
gdzie transmisje moge znaleźć ?\
Skriniar zgubil krycie
1:2
ladny strzal ale szmata wpuszczona mimo wszystko
starczy puscic kupon za 2zl i masz dostep
STS
Gdzie oglądasz?
XD
szkoda albo i nie szkoda. zespoły azjatyckie w ogóle nie powinny brać udziału w mundialu, bo nie rozumieją piłki. w mundialu powinny brać udział zespoły z Afryki i ewentualnie Europy i Ameryki Południowej
ale mimo wszystko chorwaci mają wieksze szanse z brazylią
mieli lepsze sytuacje
Szkoda Japonii, bardzo dobry turniej w ich wykonaniu
Livaja chcial przykozaczyc, z kroka hahha
karne japonnii taki sam poziom jak wrzutki yuto...lekkie i beznadziejne
Livakovic wyjaśnia
Livaja
XDDDDDD
arabescu ale jest :O
Brodzowicze
Brozo
Goool
?
Siema, macie link
No nie działa ten link
Gzira xddd
martins nie dziala mi link
gramy
wychodza
Aż nie zdejmą