Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

cuba 04.12.2022 18:44

Sredia wieku

cuba 04.12.2022 18:44

Jaka jest najsyarsza drużyna wiekowo w tym turnieju wie ktoś może?

cuba 04.12.2022 18:42

Pewnie 100 razy padnie słowo szkoda no ale jest jak jest

cuba 04.12.2022 18:41

Myślę że nie mamy się czego wstydzić po tym meczu z Francją

cuba 04.12.2022 18:40

Na niego

cuba 04.12.2022 18:40

Może ta Roma sie ba niego skusi

cuba 04.12.2022 18:40

Bereś i Szczesny MVP Polski,bardzo mądry skromny wywiad Beteszynskiego super chłopak

Dantte 04.12.2022 18:37

myslicie ze za 4 lata na MS piatek bedzie juz w wieczystej krakow?

Giu Meazza 04.12.2022 18:36

To może być fantastyczny projekt e rękach Emeriego

Giu Meazza 04.12.2022 18:36

Zwłaszcza kiedy Emery przejął schyde po Stevenie

Giu Meazza 04.12.2022 18:35

Szkoda byłaby gdyby uciekł z Aston Villi

Skepta 04.12.2022 18:33

cash zapracowal na transfer do porządnego klubu z premier league

Giu Meazza 04.12.2022 18:33

Cash świetny mecz ale dla mnie Bereś był absolutnym topem

FReeFonix 04.12.2022 18:32

A Cash? Cash mvp

FReeFonix 04.12.2022 18:32

Wszystkie zmiany poza Grosickim slabe

Giu Meazza 04.12.2022 18:32

Ale jeśli kogoś wyróżnić w tym meczu to Zielu i Bereś, ale z racji tego, że Beresia interwencje były ważniejsze to Bereś mvp

Giu Meazza 04.12.2022 18:30

No*

Giu Meazza 04.12.2022 18:30

Bo i Zalewski fatalna zmiana

Giu Meazza 04.12.2022 18:30

Lewy dreptał i grał gowno

Giu Meazza 04.12.2022 18:30

Kiwior tylko obsrany i robił błąd za błędem

Giu Meazza 04.12.2022 18:29

W tym meczu praktycznie wszyscy wyglądali super akurat

cuba 04.12.2022 18:18

Niedosyt w oczak tętni, wcale mu sie nie dziwię

cuba 04.12.2022 18:17

Zielu

cuba 04.12.2022 18:17

Ziely trochę wkur... zna chlopak swoją klasę

cuba 04.12.2022 18:16

Szkoda że nie objelismy prowadzenia a byla na to okazja

cuba 04.12.2022 18:15

Michnik jeszcze z długim kontraktem,liczę na młodzież i nową krew

cuba 04.12.2022 18:13

Szczesny Bereś :top:

cuba 04.12.2022 18:12

Podania ba odległość max 2metry

cuba 04.12.2022 18:12

Nie nadaje sie nawet do tarcia Chrzanów

cuba 04.12.2022 18:11

Krychowiak to już mega pomyłka

cuba 04.12.2022 18:11

Glik to samo

cuba 04.12.2022 18:11

Lewandowski

cuba 04.12.2022 18:11

Lrwy niech już da spokój

cuba 04.12.2022 18:10

Bereś myślę że Romie się przyda jak przejdzie

Giu Meazza 04.12.2022 18:08

On ma 34 lata, i tak długo by nie pograł

Dantte 04.12.2022 18:08

ale tak

Dantte 04.12.2022 18:08

no tak miedzy wierszami

andyvdm 04.12.2022 18:08

Czy źle zrozumiałem

andyvdm 04.12.2022 18:08

Lewandowski w wywiadzie właśnie zasugerował że z taką taktyka rezygnuje z gry w rep? Xd

Giu Meazza 04.12.2022 18:07

XD

Giu Meazza 04.12.2022 18:07

Ja tam kibicuje Japoni

cuba 04.12.2022 18:07

I tak mym faworytem zistaje Argentyna choć jest wielu innych hihi

Giu Meazza 04.12.2022 18:07

Kamiński też top

Giu Meazza 04.12.2022 18:06

Zielu mvp ale w tym meczu

Giu Meazza 04.12.2022 18:06

No Szczęsny i Bereś najlepsi na mundialu

Dantte 04.12.2022 18:06

ja to uwazam ze gdyby krychowiak bly w formie jak kilka lat temu, duzo walki i odbiorow to nasza gra by wygladala inaczej

andyvdm 04.12.2022 18:06

Do takich pazdzierzakow jak polska reprezentacja bardziej klasowy SO by się przydał niż napastnik

cuba 04.12.2022 18:05

O yak,wybacz,zapimnialem

Dantte 04.12.2022 18:05

i zielu w ostatnim meczu ;)

cuba 04.12.2022 18:05

Najlepsi na tym turnieju z Polaków to Szczesny,Bereszynski i tyle

andyvdm 04.12.2022 18:05

To jest świetny piłkarz do dobrej drużyny

Giu Meazza 04.12.2022 18:04

Dreptal sobie na tych meczach

Giu Meazza 04.12.2022 18:03

Znaczy ja nie jestem jakimś hejterem Lewego, bo trochę to tak po mnie widać. Zawsze byłem za nim, ale na tym mundialu to naprawdę, grał według mnie tragicznie

Dantte 04.12.2022 18:02

grosika mozesz do innych skrzydlowych porownac

Dantte 04.12.2022 18:02

nie no, obaj po jednym karnym wywalczonym :P

Giu Meazza 04.12.2022 18:01

Grosik zrobił więcej niż lewy przez cały mundial

Dantte 04.12.2022 18:01

fajnie ze grosika wpuscil. mily gest :P

cuba 04.12.2022 18:00

Lewy znow będzie płakał? :D

cuba 04.12.2022 18:00

Zejc ze sceny chyba aearyjnie z lawki

cuba 04.12.2022 17:59

Lewy odpusc już te mundiale

cuba 04.12.2022 17:58

Szczesnemu jest winien

cuba 04.12.2022 17:58

Lewy i tak jest winien paczkę fajek ze wyszli z grupy

Giu Meazza 04.12.2022 17:57

Lewy naprawdę tragiczny mecz, tragiczne mistrzostwa

cuba 04.12.2022 17:56

Pfffff

cuba 04.12.2022 17:55

Co za typ :D

Giu Meazza 04.12.2022 17:55

XDDDD

andyvdm 04.12.2022 17:55

Buhahahba

Giu Meazza 04.12.2022 17:54

Lewy tego nie strzeli xD

cuba 04.12.2022 17:53

Gwałt? Przecież oni nawet sie nie meczyli na pół gwizdka na luzie ,jaki gwałt :D

andyvdm 04.12.2022 17:50

To na tyle by było

andyvdm 04.12.2022 17:50

Bo i co 3-0 niskim nakładem sił bez zbędnego przemęczania się

Giu Meazza 04.12.2022 17:49

Kylian to piłkarz z innej galaktyki

Adriano_forever 04.12.2022 17:48

no taki wynik to już kiepsko wygląda

andyvdm 04.12.2022 17:45

Zalewski ma dna Romy

Giu Meazza 04.12.2022 17:39

Najgorszy kiwior i lewy. Zalewski to też daje tragiczna zmiane

Giu Meazza 04.12.2022 17:37

Zielu dzisiaj Pan Profesor

ANIOL 04.12.2022 17:37

Jakby zielu wtedy przykurwił brame to kto wie co by było. Już nie ma sily. Po meczu

Tifosinho 04.12.2022 17:34

Pintus w sztabie Francuzów?

ANIOL 04.12.2022 17:31

Ale zajebal

Adriano_forever 04.12.2022 17:31

no i małpa

ANIOL 04.12.2022 17:31

My już rękawami oddychamy

Adriano_forever 04.12.2022 17:31

gdzie ten gwałt co miał być na Polsce?

cuba 04.12.2022 17:24

Wcale

cuba 04.12.2022 17:24

A przecież Francja dziś wcake nie gra jakoś by ich nie wyeliminowac

cuba 04.12.2022 17:23

Krychowiak to jest jakaś pomyłka,on ma jakieś zadania dziś prócz tego by było 11?

ANIOL 04.12.2022 17:14

Krychowiak to jest qrwa cieć

Piekarz 04.12.2022 17:01

moje zdanie oczywiście

Piekarz 04.12.2022 17:01

tego bruda z łańcuszkami powinni wyje.bać i Francja w dziesiątkę

ANIOL 04.12.2022 17:00

Pozdrawiam

ANIOL 04.12.2022 17:00

Yebana qrwa żiru !

andyvdm 04.12.2022 16:53

Wstydu nie ma jak w meczu z Argentyna

cuba 04.12.2022 16:53

Szkoda bo do przerwy mogliśmy do przerwy dojechać z tym remisem

Dantte 04.12.2022 16:49

no i o takie nastawienie chodzilo. nie wygladamy tak tragicznie jak w meczu z argentyna

Adriano_forever 04.12.2022 16:45

dziadzio

andyvdm 04.12.2022 16:44

Żiruuuuuuuuuuuuuuuuu

pluto11 04.12.2022 16:40

Dzisiaj to naprawdę dobrze wygląda

Adriano_forever 04.12.2022 16:38

Zieliński ogór

cuba 04.12.2022 16:33

Wiem ze potrafimy na koniec mówić że szkoda itd ale można dziś serio powalczyć o awans

cuba 04.12.2022 16:32

Możemy dziś sprawić sensację choć do końca daleko,dziś ta Francja wcale nie jest jakaś kosmiczna

cuba 04.12.2022 16:29

Na szczęście Zyro nie strzelil

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się