Archiwum shoutboksa

Ojciec SB 01.12.2022 21:10

imponuja mi kitajce

ANIOL 01.12.2022 21:10

Ja pjerdole ale jaja

Imrahil 01.12.2022 21:09

:banan:

Ojciec SB 01.12.2022 21:09

bramka!

andyvdm 01.12.2022 21:08

Chyba ze się zmieściła jakimś cudem

andyvdm 01.12.2022 21:08

Wyszła cała ale o centymetr xd

Ojciec SB 01.12.2022 21:07

aj szkoda bylaby druga

Ojciec SB 01.12.2022 21:05

kitajce walczaki

Ojciec SB 01.12.2022 21:04

gooooooooool

mateomazzini 01.12.2022 20:59

it's funny because it's true

HB 01.12.2022 20:58

brutal

HB 01.12.2022 20:58

XD

mateomazzini 01.12.2022 20:58

jak komuś fakty przeszkadzają, to niech TVP włączy, tylko że nawet w TVP Polska gra fatalnie

mateomazzini 01.12.2022 20:57

ale powiedzenie, że Polska gra najgorszą piłke na mundialu, to jest fakt, nie opinia

AveCaesar 01.12.2022 20:57

tak jabyśmy byli Brazylią z 5 tytuałmi na koszulce

mateomazzini 01.12.2022 20:57

Ja akurat jestem z tej szkoły, w której się wierzy, że w piłce nożnej liczy się tylko jedna rzecz i jest to zawsze wynik

mateomazzini 01.12.2022 20:56

ale kto tu narzeka?

AveCaesar 01.12.2022 20:56

zamiast się cieszyć tylko narzekamy. typowo Polskie

AveCaesar 01.12.2022 20:56

od kiedy nie przegraliśmy 1 meczu na MŚ ? Od kiedy nie przegraliśmy drugiego meczu o wszystko ? od którego roku pierwszy raz wyszliśmy z grupy ?

andyvdm 01.12.2022 20:50

W catenaccio chyba nie chodziło tylko o rozpaczliwe wybijanie piłek

HB 01.12.2022 20:50

catenaccio 2.0

HB 01.12.2022 20:50

Włochy w domu, Belgia jedzie, Polska idzie po złoto

HB 01.12.2022 20:46

liczy się wynik czego nie rozumiesz

HB 01.12.2022 20:46

Mateusz uważałbym z takimi komentarzami tutaj, pablo jeszcze grasuje na sb

mateomazzini 01.12.2022 20:45

HB ale do tego naprawdę wystarczy dwie nogi mieć

HB 01.12.2022 20:45

technicznie Kostaryka wygląda o wiele lepiej niż Polska

Cny 01.12.2022 20:37

coś jak my, tylko w drugą stronę xd

Cny 01.12.2022 20:37

tzn czarnym koniem, nie że zawojują świat, ale ze pokażą fajny futbol

Cny 01.12.2022 20:36

no i dla mnie Maroko było czarnym koniem. dużo obiecywałem sobie po tej grupie, wyszło średnio ale fajnie że Maroko dalej

Cny 01.12.2022 20:36

akurat Belgii życzyłem żeby odpadli ze względu na szybszy powrót Lukaku :p

Paolo92 01.12.2022 20:29

Do stycznia się wyleczy

Ojciec SB 01.12.2022 20:28

lakaka wroci i sie okaze ze kontuzja i znow nie bedzie gral

AveCaesar 01.12.2022 20:28

Brozo przebiegł 13,45 km przeciwko Belgii

Paolo92 01.12.2022 20:26

Dobrze , że Lukak wraca wcześniej

KibicInteru 01.12.2022 20:20

Babka co jest liniowa w meczu Niemców nie zauważyła że piłka wyszła za boisko tak z 50cm xd, no zdarza się

Nerazzurx10 01.12.2022 20:18

Nawet jesli bedzie mial liczby gorsze od correi?

Piekarz 01.12.2022 20:18

Ja będę pisał że kot

Nerazzurx10 01.12.2022 20:18

Chetnie zobaczę co będziecie pisac na koniec sezonu

Nerazzurx10 01.12.2022 20:17

A ja juz wiem

ragnar 01.12.2022 20:17

ale tego się nei dowiemy

Nerazzurx10 01.12.2022 20:17

Upaslym kocurem tak, takim co spi na piecu

ragnar 01.12.2022 20:17

5 cm w bok, przy słupku, byłby inny odbiór, jakby to wpadło...tak bywa...z Lewego po golu też zeszło ciśnienie, Lukaku jakby strzelił, to pewnie też jakby pozniej coś mial to by strzelił

Nerazzurx10 01.12.2022 20:16

I to nie jest od wczoraj tylko od jakiegos 1,5 roku

Piekarz 01.12.2022 20:16

Niby patrzysz, a nie widzisz, że jest kocurem

Nerazzurx10 01.12.2022 20:16

I jak sie porusza i prezentuje

Nerazzurx10 01.12.2022 20:16

Bo chyba jako jedyny widze jak gra

Piekarz 01.12.2022 20:16

opisz

Piekarz 01.12.2022 20:15

Jest kocurem i będzie ładował bramy

Piekarz 01.12.2022 20:15

Chłopie ale czemu Ty coś takiego piszesz?

Nerazzurx10 01.12.2022 20:15

Kochani, gosc jest fizycznie wrakiem

Nerazzurx10 01.12.2022 20:15

Czy wy naprawdę myślicie, ze Lakaka jak wroci do klubu to zacznie napierdalac?

Piekarz 01.12.2022 20:13

4 lata temu odszedł a mam wrażenie że z 10

Piekarz 01.12.2022 20:12

Boże Nagatomo ma 36 lat

Piekarz 01.12.2022 20:12

przecież ta Hiszpania wygląda jak ROma

KibicInteru 01.12.2022 20:12

Niech Hiszpania strzela żeby Niemcy weszli

Imrahil 01.12.2022 19:57

won won won z gejspanią

Imrahil 01.12.2022 19:55

yuto xD

KibicInteru 01.12.2022 19:51

W lecie trzeba znaleźć kogoś za tego Corre bo już z tego nie wyjdzie raczej

AveCaesar 01.12.2022 19:28

sobie odsapnie trochę

AveCaesar 01.12.2022 19:25

dla nas dobrze, że pojawił się na boisku. niech wraca do zdrowia bo jest nam potrzebny. Correa znowu wypadł. Dobrze, że jest ta przerwa w sezonie bo może Dzeko nie umrze w jego drugiej części.

KibicInteru 01.12.2022 19:09

Nam to na rękę że odpadł

KibicInteru 01.12.2022 19:09

Podobnie jak od innych belgow na tym turnieju

Dzonyy 01.12.2022 19:08

lukaku w tym meczu róznił się od słupka tylko kolorem

KibicInteru 01.12.2022 19:06

De bruyne też gdyby zrobił cokolwiek przez te 3 mecze też by pewnie awansowali

KibicInteru 01.12.2022 19:05

To samo moge pisać o mertensie który wyszedł sam na sam w 1 połowie a kopnął w trybuny

Piekarz 01.12.2022 19:02

To jak wyjaśnisz to, że gdyby strzelił, to by awansowała

KibicInteru 01.12.2022 19:01

To już Lautaro się potrafi gorzej zbłaźnić

KibicInteru 01.12.2022 18:59

Belgia odpadła po zagrała słabo w 3 meczach, nie dlatego że lukaku nie strzelił bramki mając 1,67xg

KibicInteru 01.12.2022 18:57

O awasie decydują zawsze 3 mecze, nigdy 1 ani 7

KibicInteru 01.12.2022 18:56

Odnoszę się do wypowiedzi

KibicInteru 01.12.2022 18:56

pablo77 01.12.2022 18:52 wlasnie niektorzy pisza ze Radu zawalil mistrzostwo w kilka sekund xD

AveCaesar 01.12.2022 18:55

ale co ma do tego Radu i tamten mecz ?

KibicInteru 01.12.2022 18:55

Remis w tantym meczu scudetto nam nie dawał

KibicInteru 01.12.2022 18:55

A Ci co twierdzą ze radu nam przegrał mistrzostwo to nawet matematyki prostej nie ogarniaja więc nie wiem czemu akurat ten przykład był przytoczony

AveCaesar 01.12.2022 18:54

nie koniecznie ale może tak być samo twoje stwierdzenie tego nie wyklucza

AveCaesar 01.12.2022 18:53

lub jedna bramaka wszystko przekreślić. to jest turniej

KibicInteru 01.12.2022 18:53

Jak widać po Francji nie koniecznie

AveCaesar 01.12.2022 18:53

ale o awansie często decyduje ostani mecz jak można zauważyć

AveCaesar 01.12.2022 18:52

Manu jak wyrwało LM Bayernowi

KibicInteru 01.12.2022 18:52

Finał to 1 mecz, faza grupowa to 3

pablo77 01.12.2022 18:52

wlasnie niektorzy pisza ze Radu zawalil mistrzostwo w kilka sekund xD

pablo77 01.12.2022 18:51

jakos nikt nie mowi ze cala druzyna miala 90 min mogli strzelic 3 bramki

pablo77 01.12.2022 18:51

w lfc do dzisiaj uwazaja ze Karius zawalil im LM w finale

AveCaesar 01.12.2022 18:51

co tam awans

AveCaesar 01.12.2022 18:51

mistrzostwo można zawalić w minutę

KibicInteru 01.12.2022 18:51

Zawalenie winy na lewego za nie wyjscie z grupy to dopiero by była beka xd

KibicInteru 01.12.2022 18:50

Po to są 3 mecze

pablo77 01.12.2022 18:50

jakby polska nie wyszla z grupy to bym uwazal ze powodem odpadniecia był gość co w 10 sekund nie strzelil karnego....

KibicInteru 01.12.2022 18:50

Nie można

Xucatlan 01.12.2022 18:49

Awans można zawalić w minutę, a co dopiero w 60.

KibicInteru 01.12.2022 18:49

Jeśli ktoś uważa że powodem odpanieia Belgia jest gość co zagrał łącznie na tym turnieju z 60min to nawet nie wiem jak na to zareagować

pablo77 01.12.2022 18:48

nie wyjście z grupy też nie robi z nikogo dobrej drużyny.

KibicInteru 01.12.2022 18:47

Belgia dała dupy i tyle, podobnie jak dania

KibicInteru 01.12.2022 18:47

Wyjscie z grupy nie czyni z polski dobrej drużyny

KibicInteru 01.12.2022 18:47

Ale Polska się skompromitowała to czego mam tu bronić

pablo77 01.12.2022 18:47

*skompromitowali

pablo77 01.12.2022 18:46

bo się nie skompromitował jak Belgowie i Lukaku w ostatnim meczu i wyszli z grupy ? :D

pablo77 01.12.2022 18:46

KibicInteru 01.12.2022 18:45 Nie wiem czemu miałbym ich bronić

KibicInteru 01.12.2022 18:46

No tu się zgodzę akurat

pablo77 01.12.2022 18:45

szkoda gadać :)

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się