Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

pablo77 01.12.2022 15:44

dokładnie

andyvdm 01.12.2022 15:44

Jak w legii

pablo77 01.12.2022 15:43

Michniewicz tez by dał :lol:

domin98 01.12.2022 15:43

też mnie śmieszy jego płacz o transfery, ale nie kwestionujmy jego warsztatu tutaj

domin98 01.12.2022 15:43

dał mistrzostwo po 11 latach, przypomnę tylko

pablo77 01.12.2022 15:43

Conte pokazał mental w LM xD

domin98 01.12.2022 15:43

my mówimy o stylu gry

andyvdm 01.12.2022 15:43

Bo to urudozby zwyciezca i z biedakami nie będzie pracował proste

domin98 01.12.2022 15:43

to inna sprawa

pablo77 01.12.2022 15:43

ta taki mental pokazał obsraniec jak nie dostał transferów :D

domin98 01.12.2022 15:42

Conte lubił zamurować, ale kontry i gra bezpośrednio były widowiskowe

HB 01.12.2022 15:42

ciekawe co powiesz jak michniewicz pojdzie do chelsea po mundialu

andyvdm 01.12.2022 15:42

I pełne gacie przed meczem

andyvdm 01.12.2022 15:42

To był mental zwycięzców a ci się boją trzy podania zrobić

domin98 01.12.2022 15:42

dokl

domin98 01.12.2022 15:42

xD

andyvdm 01.12.2022 15:42

Gdzie tu gry styl Conte

pablo77 01.12.2022 15:42

:D

pablo77 01.12.2022 15:42

Conte to pajac mam go w tyłku :

pablo77 01.12.2022 15:41

najgorsze były wszystkie z 4 miejsc a pozniej z 3

HB 01.12.2022 15:41

pablo murem za conte i michniewiczem

pablo77 01.12.2022 15:41

haha, dzieki :D

andyvdm 01.12.2022 15:41

Najgorszej drużyny na tegorocznym mundialu

andyvdm 01.12.2022 15:40

No nic pozostaje Pablo życzyć wielu emocji oglądając rzygowiny i imitację gry w piłkę nożną w niedzielę

pablo77 01.12.2022 15:40

no i tym się bedziesz podniecać ? 5 strzałami xd

HB 01.12.2022 15:39

xd

andyvdm 01.12.2022 15:39

No to 5 do 11 w strzałach lepiej niż 17 do 0

HB 01.12.2022 15:39

najlepiej polska grała za nawałki

pablo77 01.12.2022 15:38

no jak ja ciagle slysze ze byl styl i tak dalej

HB 01.12.2022 15:38

no ale co ma do tego sousa, nikt nie opisuje, ze za nim teskni

pablo77 01.12.2022 15:38

12 strzałów do 5

pablo77 01.12.2022 15:38

708 podań do 211

pablo77 01.12.2022 15:37

Hiszpania posiadanie piłki 77% xDDD

pablo77 01.12.2022 15:37

do dzisiaj się podniecają 1:1 z Hiszpanią na Euro ale sobie tak patrze na statystyki....

HB 01.12.2022 15:37

mecz ze słowacją to nie jest dobry przykład z uwagi na grę w 10

pablo77 01.12.2022 15:36

nie mogliśmy Węgrów pokonać, Słowaków, Szwedów czy Hiszpanów albo Anglików. A do dzisiaj jest masturbacja stylem gry z Anglia czy Hiszpanią ale co z tego ?

pablo77 01.12.2022 15:36

a co gwarantował styl Sousy ? :D

pablo77 01.12.2022 15:35

HB 01.12.2022 15:34 pablo ale ten styl, który preferuje Michniewicz, nic nie gwarantuje - wczoraj ten mecz mógł się spokojnie skończyć 0-5 mimo autobusu

andyvdm 01.12.2022 15:35

Nic by nie było

pablo77 01.12.2022 15:35

ale gdybać mozna chce sie wam gdybać, kto wie co by było jakby Glik z główki trafił w bramkę na 1:1....

andyvdm 01.12.2022 15:35

Prawda jest taka że to nie ma prawa się wydarzyć xD

andyvdm 01.12.2022 15:34

Na co my liczymy tak grając? Że Argentyna w bramkę nie trafi za każdym razem

pablo77 01.12.2022 15:34

prawda jest taka ze jakbysmy po karnych przeszli Francje i Anglie pozniej to do konca zycia wszyscy bili by konia ze top4 mundialu

HB 01.12.2022 15:34

pablo ale ten styl, który preferuje Michniewicz, nic nie gwarantuje - wczoraj ten mecz mógł się spokojnie skończyć 0-5 mimo autobusu

andyvdm 01.12.2022 15:34

A tu nie ma nic poza wybijaniem na oślep

andyvdm 01.12.2022 15:33

Ludzie do Grecji z 2004 porównują ale ta Grecja ze stałych fragmentów zrobiła sztukę

andyvdm 01.12.2022 15:33

Ale do defensywnej gry też trzeba mieć pomysł

pablo77 01.12.2022 15:33

ale co z tego jak nie wyszylismy z grupy a trener spyerdolil przy pierwszej okazji ?

pablo77 01.12.2022 15:32

my dominowaliśmy slowaków mielismy 60% posiadania piłki i 17 strzałów.

pablo77 01.12.2022 15:32

Mi też się podobał styl ze Słowacją na euro ale co z tego jak dostalismy w trąbe ?

pablo77 01.12.2022 15:31

i turniej to nie jest miejsce gdzie bede oczekiwać stylu tylko wyników.

pablo77 01.12.2022 15:31

nie, ale uważam, że druzyny typu Argentyna, Francja, Belgia, Hiszpania itd nie są naszym poziomie są znacznie wyżej.

pablo77 01.12.2022 15:30

andyvdm 01.12.2022 15:24 Pablo uwierzył Michnirwiczowi że styl z Argentyna to jedyne co polska może zaoferować xD

HB 01.12.2022 15:27

ja wole te moje - z Ronaldo i Pete'm Samprasem

HB 01.12.2022 15:27

Pablo ma w pokoju plakaty z megasportu z Michniewiczem

andyvdm 01.12.2022 15:24

Pablo uwierzył Michnirwiczowi że styl z Argentyna to jedyne co polska może zaoferować xD

HB 01.12.2022 15:20

polska grała fajną piłkę całkiem w 2016

cuba 01.12.2022 15:19

Za 0-0 zz Francją haha s-f

cuba 01.12.2022 15:18

Bazujemy na szczesciu

cuba 01.12.2022 15:18

I tak od x czasu

pablo77 01.12.2022 15:17

fajnie się mowi ze mamy piłkarzy w dobrych klubach ale nie mamy śo, śpd, skrzydłowych i bocznych obrońców.

cuba 01.12.2022 15:17

Po MS

cuba 01.12.2022 15:17

Lewy niech juz zniknie

pablo77 01.12.2022 15:16

Lewandowski, Szczesny, Zieliński moze

cuba 01.12.2022 15:16

Szczęsny i Bereszynski top

pablo77 01.12.2022 15:16

ilu naszych piłkarzy jest w top 10-20 na swojej pozycji ?

HB 01.12.2022 15:16

wg transfermarkt usa i polska sa obok siebie w rankingu - 270 usa, 250 pol

cuba 01.12.2022 15:16

My grany na szczęściu a nie ze jest jakiś plan

pablo77 01.12.2022 15:16

u nas w kadrze są ludzie z 2 ligii angielskiej albo wloskiej....

pablo77 01.12.2022 15:15

wiesz ile jest kasy w MLS ? Wiesz ze praktycznie cała 11-stka gra w europie ?

HB 01.12.2022 15:15

różnica klas

HB 01.12.2022 15:15

porównaj sobie mecz USA z Anglią do Polski z Argentyną

cuba 01.12.2022 15:15

Co usa ?

pablo77 01.12.2022 15:15

USA ?

cuba 01.12.2022 15:15

Pozdro Pablo :)

HB 01.12.2022 15:14

nie wierzę, że Polska nie jest w stanie grać czegoś bardziej cywilizowanego jak USA

pablo77 01.12.2022 15:14

jak ktoś mysli ze jestesmy na poziomie Francji i nawet jakby nas wziął Enrique ze wygralibyśmy to pozdro.

cuba 01.12.2022 15:14

Pesymista to dobrze poingormowany optymista

andyvdm 01.12.2022 15:13

Pablo się uspokoi dopiero w niedzielę jak zobaczy znowu kunszt taktyczny Czesława z Francja

pablo77 01.12.2022 15:13

no proste :D

cuba 01.12.2022 15:13

Piszę ci myśli

cuba 01.12.2022 15:13

Mowo co mysli

HB 01.12.2022 15:13

rozjuszony pablo

pablo77 01.12.2022 15:13

nie podoba mi się to.

pablo77 01.12.2022 15:12

bo łatwo jest uderzać w tony które panują tak jak jest nagonka na Michniewicza i teraz nagle każdemu przeszkadza styl

cuba 01.12.2022 15:12

Sportowych

cuba 01.12.2022 15:12

To fakt tych kanałów spirtowych jest tyle że aż mdli i te same pierdzielenia

pablo77 01.12.2022 15:12

więc niech sie pyerdolą wszyscy co wyjda i populistycznie pyerdolna haslo ze "to co robi katar jest obrzydliwe" bo mam to w dupie ich zdanie.

pablo77 01.12.2022 15:11

żaden kanał sportowy nie powiedział - NIE nie beziemy robić 30 programów o mundialu dziennie i nie bedziemy na tym zarabiać.

andyvdm 01.12.2022 15:11

I co w tym szokującego?

cuba 01.12.2022 15:11

Sport sporyem,praea człowieka prawem człowieka dwa światy w jednyn

pablo77 01.12.2022 15:10

Żadna stacja telewizyjna nie powiedziała - NIE nie bedziemy transmitować mundialu w którym są łamane prawa człowieka.

pablo77 01.12.2022 15:10

Żadna federacja nie powiedziała - NIE ! nie jedziemy na mundial do kraju w którym są łamane prawa człowieka. Nie zgadzamy się na to i nie jedziemy.

cuba 01.12.2022 15:09

Owdzem chcę byc mule zaskiczony i będę kibicował naszym bo inaczej nie można :)

pablo77 01.12.2022 15:09

ja tak samo, ale każdy się oburza ale nikt z tym nic nie zrobił.

andyvdm 01.12.2022 15:09

Polecam oglądać mecz z Francja jak Inter za Mazzariego, dla beki

cuba 01.12.2022 15:08

Nie ma co sie kłócić Panowie,jeszcze troszkę i możemy zaśpiewać "ta ostatnia niedzieeeela" :)

cuba 01.12.2022 15:07

W dupie mam co tam jest choć z tym się nie zgadzam bo i tak nic z tym nie zrobię

cuba 01.12.2022 15:06

To ich klimat

pablo77 01.12.2022 15:06

Wszyscy krytykują Katar ze taki straszny ile ludzi umarło a kazdy to monetyzuje i trzepie kase, ha tfu

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się