Archiwum shoutboksa

pablo77 01.12.2022 18:42

po meczu z marokiem wciąż byli w grze po meczu z Chorwacją i pudłach Roma już nie

KibicInteru 01.12.2022 18:41

Teraz mogli strzelić też w 1 połowie skoro to takie proste, nie było wtedy lukaku

KibicInteru 01.12.2022 18:41

Z marokiem przez niego przegrali?

pablo77 01.12.2022 18:39

mógł ich wybawić ? on ich wyeliminował

Claudio 01.12.2022 18:38

UEFA rozpoczęła dochodzenie w sprawie Juventusu w sprawie złamania przepisów odnośnie FFP

KibicInteru 01.12.2022 18:37

Lukaku to ich co najwyżej mógł wybawic ale wyszło jak wyszło

KibicInteru 01.12.2022 18:36

To z tego że zwalania winy na lukaku mija się z celem

pablo77 01.12.2022 18:36

liczy się to co w sieci, bramki a oni zdobyli ich mniej niż Polska :)

pablo77 01.12.2022 18:35

ale co z tego jak tylko się ośmieszyli na cały świat tą połową xDDD

pablo77 01.12.2022 18:35

KibicInteru 01.12.2022 18:17 Ta połowa z lukaku to jedyn 45 min gdzie belgia coś grała na tych mistrzostwach

HB 01.12.2022 18:27

Chelsea are having some serious regrets over the decision to allow striker Romelu Lukaku to join Inter on loan during the current season.

KibicInteru 01.12.2022 18:17

Ta połowa z lukaku to jedyn 45 min gdzie belgia coś grała na tych mistrzostwach

KibicInteru 01.12.2022 18:16

A nie wszedł nawet na minutę taki z niego kozak

KibicInteru 01.12.2022 18:16

Xdd

pablo77 01.12.2022 18:16

jakby dzisiaj wszedł to pewnie też by jedną strzelił albo dwie co mial lakaka

pablo77 01.12.2022 18:16

no i z kanada strzelił bramke i wygrali

KibicInteru 01.12.2022 18:15

Ale w poprzednich grał

pablo77 01.12.2022 18:15

ładnie mecz oglądałeś :D

pablo77 01.12.2022 18:15

Batshuayi nie grał w tym meczu

KibicInteru 01.12.2022 18:15

Dopóki lukaku nie wszedł to nie zrobili nic

KibicInteru 01.12.2022 18:14

No właśnie widziałem jak stworzyła gdy był mertens czy batschuai

Nerazzurx10 01.12.2022 18:14

29.06.2022 o 08:26 przez pluto11 - Dawaj ROM zniszcz ta ligę na nowo

pablo77 01.12.2022 18:14

ten Doku dał dobrą zmianę.

pablo77 01.12.2022 18:13

pomogła bo stworzyła 4 stu procentowe sytuacje

KibicInteru 01.12.2022 18:13

Reszta tych kasztanów też nie pomogła

pablo77 01.12.2022 18:13

z takim obrońcą nie mogła stać się im krzywda :D

pablo77 01.12.2022 18:13

Lukaku wyeliminował dzisiaj Belgie i był najlepszym zawodnikiem Chorwacji

FReeFonix 01.12.2022 18:11

Dramat z nim

pablo77 01.12.2022 18:10

to samo pomyslalem :D

Nerazzurx10 01.12.2022 18:10

To juz nie jest lakaka tylko wrakaka

pablo77 01.12.2022 18:10

Dantte 01.12.2022 18:04 Prawie jak w finale LE z Sewilla

Nerazzurx10 01.12.2022 18:09

Ja im sie nie dziwie

DragoDBZ 01.12.2022 18:09

Ale na Twitterze lecą ostro po Lukaku

Nerazzurx10 01.12.2022 18:06

Ale siaty rozrywa xde

Nerazzurx10 01.12.2022 18:06

Hehe

Nerazzurx10 01.12.2022 18:06

Cuba - Bestia powróciła i może że zdwojoną siłą  Taboret - THE KING IS BACK Cuba - Coś czuję że Romek będzie siate zrywać regularnie,świetnie że znów jesteś,Witamy Serdeczne Romelu

Dantte 01.12.2022 18:04

Prawie jak w finale LE z Sewilla

Dantte 01.12.2022 18:03

Najlepsza była ta cała meunier strzelał a lukaku dzielnie zablokował xd

pablo77 01.12.2022 18:03

hit :D

pablo77 01.12.2022 18:03

najpierw w słupek trafił, później wystawił przeszczep i sie odbiła obok bramki, potem na klate przyjął do bramkarza zamiast z główki ładować i jeszcze jedna była :D

kadrian89 01.12.2022 18:02

Lewy błaga o takie pół sytuacji xd

Dantte 01.12.2022 18:02

Jak tak patrzę coś lukaku dzisiaj zmarnował to aż mi się przypomniały moje setki w B-klasie :P efekt był ten sam :D

pablo77 01.12.2022 18:01

4 setki co on odyebal w tym meczu to nawet Milik z Robertem nie sa w stanie tego powtorzy xD

HB 01.12.2022 18:01

:(

kadrian89 01.12.2022 18:01

Ma co nadrabiać fizycznie

kadrian89 01.12.2022 18:01

W każdym razie, dla Interu lepiej ze Lukaku wraca

cuba 01.12.2022 18:00

Zaczęło się od Romka nie wyszło to teraz na Lautaro :D

Imrahil 01.12.2022 18:00

lautaro w uja nie wali i gra dla Interu, a lukak co robi?

martins2000 01.12.2022 18:00

Lautaro to chociaż 2 gole strzelił a że ze spalonych to co

Nerazzurx10 01.12.2022 18:00

Lautaro jeszcze pojedzie na tym zr Argentyna ma szanse na medal

kadrian89 01.12.2022 18:00

Ławka już teraz go czeka raczej

kadrian89 01.12.2022 18:00

Gra to za duże słowo

cuba 01.12.2022 17:59

Jeszcze gra

kadrian89 01.12.2022 17:59

Lautaro tez swojej wartości nie podwoił na MŚ xd

martins2000 01.12.2022 17:58

Dobrze że Inter zrezygnował z wykupu

cuba 01.12.2022 17:58

Ha tam wierzę że nie raz Ci co plują mu w twarz napiszą "Romek wreszcie"

andyvdm 01.12.2022 17:58

Strzelby Interu błyszczą na ms

andyvdm 01.12.2022 17:58

Jeden przegrywa miejsce w składzie z gówniarzem rezerwowym City drugi marnuje same setki

kadrian89 01.12.2022 17:58

W ważnych meczach często zawodzi

Nerazzurx10 01.12.2022 17:58

Zaraz wkleje

Nerazzurx10 01.12.2022 17:58

Ide sobie pokopiowac komentarze jak to mial zjesc lige jak przychodzil xDD

kadrian89 01.12.2022 17:57

Ja nie mam żadnych oczekiwań już wobec Lukaku

andyvdm 01.12.2022 17:57

Lakaka jest skończony

cuba 01.12.2022 17:57

Patrzę przez ligę a nie MS

cuba 01.12.2022 17:57

Romek da radę

kadrian89 01.12.2022 17:57

Chłop póki co Introwi nic nie daje

HB 01.12.2022 17:57

:((((((((((

cuba 01.12.2022 17:56

Ja nie

pablo77 01.12.2022 17:56

Lukaku to kot, 4 setki zyebać :D

Piekarz 01.12.2022 17:56

boję się o chłopa

cuba 01.12.2022 17:56

Belgia sama w siebie nie wierzyła

Piekarz 01.12.2022 17:56

normalny zawodnik byłby po tym jeszcze bardziej zmotywowany, ale on ma psychikę z porcelany

DragoDBZ 01.12.2022 17:56

Belgia to nie Polska niestety, jakby Glik był w Belgii to piłka między defensywą a ofensywą szybko by latała

kadrian89 01.12.2022 17:56

Pindolem by trafił Milik nawet

pablo77 01.12.2022 17:56

super ofensywna belgia z pieknym stylem... 1 gol w 3 meczach xD

Piekarz 01.12.2022 17:56

no, ale nie cała Belgia nie trafiała na pustą bramkę w rozstrzygającym meczu

kadrian89 01.12.2022 17:56

Ta ostatnia syt to jakaś paranoja

pablo77 01.12.2022 17:56

Belgia najgorsza druzyna na tym turnieju

cuba 01.12.2022 17:55

Dokl

danielinter 01.12.2022 17:55

Lula w formie jest ogień

domin98 01.12.2022 17:55

odpadła to cała belgia, która od początku była chu jowa

pablo77 01.12.2022 17:55

hahahahaha Lakaka xDDDD

kadrian89 01.12.2022 17:55

Niech wraca do klubu i trenuje

cuba 01.12.2022 17:55

Lewy też wył

Imrahil 01.12.2022 17:55

lukak placze

Piekarz 01.12.2022 17:55

to nie jest chłop na udźwignięcie odpadnięcia z MŚ ze swojej winy

cuba 01.12.2022 17:55

Ja tam do do Romelu nic nie mam

Imrahil 01.12.2022 17:55

xD

Nerazzurx10 01.12.2022 17:54

A lakaka niech wraca do swojej ukochanej chelseq

Piekarz 01.12.2022 17:54

zapomnijcie już o nim

DragoDBZ 01.12.2022 17:54

w sumie i tak by prędzej czy póżniej odpadli z taką grą, to piłkarze sie cieszą że wrócą do klubów

Piekarz 01.12.2022 17:54

właśnie nervous breakdown nastąpił u Lukaksona xd

Nerazzurx10 01.12.2022 17:54

I bardzo dobrze, niech belgia wraca tam gdzie powinna byc, sredniak europejski

Imrahil 01.12.2022 17:53

haaha won belgia

Nerazzurx10 01.12.2022 17:53

Lakaka to juz inny pilkarz

Ojciec SB 01.12.2022 17:53

dzieki kontuzji to zostal powolany, bo w innym wypadku to by zostal w mediolanie pokazujac to co robi

El_Imprezatore 01.12.2022 17:53

Nic nie zrobi bo juz pintusa i conciaka niema. On juz nie wroci do tego co bylo

Nerazzurx10 01.12.2022 17:53

Aaa no tak, bo wy chyba zapomnieliście ze to nie jest 2020 rok tylko 2023 prawię

minus09 01.12.2022 17:53

brak formy nie ma nic wspolnego z nie trafniemiem z metra do pustej bramki nawet

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się