Archiwum shoutboksa

Imrahil 01.12.2022 21:27

a jednak

Imrahil 01.12.2022 21:27

var, spalony bedzie

Paolo92 01.12.2022 21:27

Costa*

ANIOL 01.12.2022 21:27

Espaniia i szkopy out

Paolo92 01.12.2022 21:26

Vista Rica!

ANIOL 01.12.2022 21:26

Ja pjerdole

Ojciec SB 01.12.2022 21:26

co sie dzieje co za wieczor

Ojciec SB 01.12.2022 21:26

gooool jprdl

ANIOL 01.12.2022 21:25

Kostaryka

ANIOL 01.12.2022 21:25

Goooool

Imrahil 01.12.2022 21:25

jak dla mnie to brak technicznego wyszkolenia, oni się nadają do biegania jak pies za piłką i laga do przodu

Ojciec SB 01.12.2022 21:23

dla mnie najwiekszym problemem naszej repki to jest ze oni slysza nazwe druzyny przeciwnej i juz obsrana zbroja, zamiast robic swoje. Sama obrona czestochowy ok, to tez jest sposob i taktyka, ale to trzeba wyprowadzac szybkie kontry, jak sie nie uda to sie cofac do lebokiej obrony i znow szybka kontra. Wtedy mamy chwile odpoczynku z tylu, a dodatkowo mozemy urzadzlic rywala

Imrahil 01.12.2022 21:21

odd 2002 tak jest

ANIOL 01.12.2022 21:20

Na serio . Nasza reprezentacja gra najgorszy powtarzam NAJGORSZY syf na tych mś

Ojciec SB 01.12.2022 21:20

japonce graja tak jak sie powinno, wychodza i robia swoje, nie przejmuja sie poziomem przeciwnika

ANIOL 01.12.2022 21:18

Masakra

Ojciec SB 01.12.2022 21:16

alez by byly jaja

ANIOL 01.12.2022 21:16

Haha kostaryka jeszcze yebnie to hiszpania out

Imrahil 01.12.2022 21:15

ta pani sedzia osrana

andyvdm 01.12.2022 21:14

Widać że się na futbolu nie znają

Ojciec SB 01.12.2022 21:14

goooooooool hahahhaha

Ojciec SB 01.12.2022 21:14

gooooooooool

Imrahil 01.12.2022 21:14

HAHAHAHAha

andyvdm 01.12.2022 21:14

Zamiast się okopac na 0-0 to ci japończycy gole strzelają

Ojciec SB 01.12.2022 21:14

goooooool

ANIOL 01.12.2022 21:14

Hahaha

ANIOL 01.12.2022 21:14

1 1 kostaryka

Paolo92 01.12.2022 21:14

Hiszpania bilans 9-3 , Niemcy 3-3

ANIOL 01.12.2022 21:14

Mówcie co chcecie ale poziom gry wszystkich ekip no może poza Polską zayebisty

Ojciec SB 01.12.2022 21:13

jeszcze kostaryka niech brame strzeli i to bedzie piekny wieczor

Imrahil 01.12.2022 21:11

xD

Paolo92 01.12.2022 21:10

Niemcy poza mundialem na razie

Ojciec SB 01.12.2022 21:10

imponuja mi kitajce

ANIOL 01.12.2022 21:10

Ja pjerdole ale jaja

Imrahil 01.12.2022 21:09

:banan:

Ojciec SB 01.12.2022 21:09

bramka!

andyvdm 01.12.2022 21:08

Chyba ze się zmieściła jakimś cudem

andyvdm 01.12.2022 21:08

Wyszła cała ale o centymetr xd

Ojciec SB 01.12.2022 21:07

aj szkoda bylaby druga

Ojciec SB 01.12.2022 21:05

kitajce walczaki

Ojciec SB 01.12.2022 21:04

gooooooooool

mateomazzini 01.12.2022 20:59

it's funny because it's true

HB 01.12.2022 20:58

brutal

HB 01.12.2022 20:58

XD

mateomazzini 01.12.2022 20:58

jak komuś fakty przeszkadzają, to niech TVP włączy, tylko że nawet w TVP Polska gra fatalnie

mateomazzini 01.12.2022 20:57

ale powiedzenie, że Polska gra najgorszą piłke na mundialu, to jest fakt, nie opinia

AveCaesar 01.12.2022 20:57

tak jabyśmy byli Brazylią z 5 tytuałmi na koszulce

mateomazzini 01.12.2022 20:57

Ja akurat jestem z tej szkoły, w której się wierzy, że w piłce nożnej liczy się tylko jedna rzecz i jest to zawsze wynik

mateomazzini 01.12.2022 20:56

ale kto tu narzeka?

AveCaesar 01.12.2022 20:56

zamiast się cieszyć tylko narzekamy. typowo Polskie

AveCaesar 01.12.2022 20:56

od kiedy nie przegraliśmy 1 meczu na MŚ ? Od kiedy nie przegraliśmy drugiego meczu o wszystko ? od którego roku pierwszy raz wyszliśmy z grupy ?

andyvdm 01.12.2022 20:50

W catenaccio chyba nie chodziło tylko o rozpaczliwe wybijanie piłek

HB 01.12.2022 20:50

catenaccio 2.0

HB 01.12.2022 20:50

Włochy w domu, Belgia jedzie, Polska idzie po złoto

HB 01.12.2022 20:46

liczy się wynik czego nie rozumiesz

HB 01.12.2022 20:46

Mateusz uważałbym z takimi komentarzami tutaj, pablo jeszcze grasuje na sb

mateomazzini 01.12.2022 20:45

HB ale do tego naprawdę wystarczy dwie nogi mieć

HB 01.12.2022 20:45

technicznie Kostaryka wygląda o wiele lepiej niż Polska

Cny 01.12.2022 20:37

coś jak my, tylko w drugą stronę xd

Cny 01.12.2022 20:37

tzn czarnym koniem, nie że zawojują świat, ale ze pokażą fajny futbol

Cny 01.12.2022 20:36

no i dla mnie Maroko było czarnym koniem. dużo obiecywałem sobie po tej grupie, wyszło średnio ale fajnie że Maroko dalej

Cny 01.12.2022 20:36

akurat Belgii życzyłem żeby odpadli ze względu na szybszy powrót Lukaku :p

Paolo92 01.12.2022 20:29

Do stycznia się wyleczy

Ojciec SB 01.12.2022 20:28

lakaka wroci i sie okaze ze kontuzja i znow nie bedzie gral

AveCaesar 01.12.2022 20:28

Brozo przebiegł 13,45 km przeciwko Belgii

Paolo92 01.12.2022 20:26

Dobrze , że Lukak wraca wcześniej

KibicInteru 01.12.2022 20:20

Babka co jest liniowa w meczu Niemców nie zauważyła że piłka wyszła za boisko tak z 50cm xd, no zdarza się

Nerazzurx10 01.12.2022 20:18

Nawet jesli bedzie mial liczby gorsze od correi?

Piekarz 01.12.2022 20:18

Ja będę pisał że kot

Nerazzurx10 01.12.2022 20:18

Chetnie zobaczę co będziecie pisac na koniec sezonu

Nerazzurx10 01.12.2022 20:17

A ja juz wiem

ragnar 01.12.2022 20:17

ale tego się nei dowiemy

Nerazzurx10 01.12.2022 20:17

Upaslym kocurem tak, takim co spi na piecu

ragnar 01.12.2022 20:17

5 cm w bok, przy słupku, byłby inny odbiór, jakby to wpadło...tak bywa...z Lewego po golu też zeszło ciśnienie, Lukaku jakby strzelił, to pewnie też jakby pozniej coś mial to by strzelił

Nerazzurx10 01.12.2022 20:16

I to nie jest od wczoraj tylko od jakiegos 1,5 roku

Piekarz 01.12.2022 20:16

Niby patrzysz, a nie widzisz, że jest kocurem

Nerazzurx10 01.12.2022 20:16

I jak sie porusza i prezentuje

Nerazzurx10 01.12.2022 20:16

Bo chyba jako jedyny widze jak gra

Piekarz 01.12.2022 20:16

opisz

Piekarz 01.12.2022 20:15

Jest kocurem i będzie ładował bramy

Piekarz 01.12.2022 20:15

Chłopie ale czemu Ty coś takiego piszesz?

Nerazzurx10 01.12.2022 20:15

Kochani, gosc jest fizycznie wrakiem

Nerazzurx10 01.12.2022 20:15

Czy wy naprawdę myślicie, ze Lakaka jak wroci do klubu to zacznie napierdalac?

Piekarz 01.12.2022 20:13

4 lata temu odszedł a mam wrażenie że z 10

Piekarz 01.12.2022 20:12

Boże Nagatomo ma 36 lat

Piekarz 01.12.2022 20:12

przecież ta Hiszpania wygląda jak ROma

KibicInteru 01.12.2022 20:12

Niech Hiszpania strzela żeby Niemcy weszli

Imrahil 01.12.2022 19:57

won won won z gejspanią

Imrahil 01.12.2022 19:55

yuto xD

KibicInteru 01.12.2022 19:51

W lecie trzeba znaleźć kogoś za tego Corre bo już z tego nie wyjdzie raczej

AveCaesar 01.12.2022 19:28

sobie odsapnie trochę

AveCaesar 01.12.2022 19:25

dla nas dobrze, że pojawił się na boisku. niech wraca do zdrowia bo jest nam potrzebny. Correa znowu wypadł. Dobrze, że jest ta przerwa w sezonie bo może Dzeko nie umrze w jego drugiej części.

KibicInteru 01.12.2022 19:09

Nam to na rękę że odpadł

KibicInteru 01.12.2022 19:09

Podobnie jak od innych belgow na tym turnieju

Dzonyy 01.12.2022 19:08

lukaku w tym meczu róznił się od słupka tylko kolorem

KibicInteru 01.12.2022 19:06

De bruyne też gdyby zrobił cokolwiek przez te 3 mecze też by pewnie awansowali

KibicInteru 01.12.2022 19:05

To samo moge pisać o mertensie który wyszedł sam na sam w 1 połowie a kopnął w trybuny

Piekarz 01.12.2022 19:02

To jak wyjaśnisz to, że gdyby strzelił, to by awansowała

KibicInteru 01.12.2022 19:01

To już Lautaro się potrafi gorzej zbłaźnić

KibicInteru 01.12.2022 18:59

Belgia odpadła po zagrała słabo w 3 meczach, nie dlatego że lukaku nie strzelił bramki mając 1,67xg

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się