Archiwum shoutboksa

Imrahil 01.12.2022 17:46

mówię wrak

minus09 01.12.2022 17:46

odbilo sie od hebanowej gałęzi

Ojciec SB 01.12.2022 17:46

lakaka xd

Imrahil 01.12.2022 17:46

xD

cuba 01.12.2022 17:42

Bardzo mili ludzie polecem wakacje

cuba 01.12.2022 17:42

No bliżej przyznam mi do Chorwacji

cuba 01.12.2022 17:41

To i tak specyficzne MS plus ta liga w czasie

minus09 01.12.2022 17:41

przeciez ta chorwacja to sobie jaja robi z belgow a belgom to pasuje xd

cuba 01.12.2022 17:41

Może ten szybszy powrót do Interu wyjedzie mu na dobre

cuba 01.12.2022 17:40

Myślę że ma w głowie ligę i albo odpali albo się spali

Ojciec SB 01.12.2022 17:38

lakaka nie wrocil myslami z ukochanej czelsi

cuba 01.12.2022 17:37

Romelu musi poczuć boisko a Brozo na spikojnie czeka :)

cuba 01.12.2022 17:36

No to ktowróci do Mediolanu predzej.. Brozo czy Lukaku

pluto11 01.12.2022 17:33

Ale żeby z takiej grupy Maroko z pierwszego wychodziło

DragoDBZ 01.12.2022 17:27

chorwacki zamaskowany obrońca mija jak pionków tych Belgów XD

pluto11 01.12.2022 17:23

A Co stoją i grają 34-35 latkami

pluto11 01.12.2022 17:23

Tak Brazylią Francja Hiszpania czy Niemcy zmieniają zawodników na nowych młodych

pluto11 01.12.2022 17:22

Belgia i Argentyna nie zrobiła zmiany pokoleniowej t grają nadal ci którzy grali 8 i 4 lata temu

DragoDBZ 01.12.2022 17:22

ale i tak chyba wyszło, to jakby weszło to by nie było gola

pluto11 01.12.2022 17:22

Ale Lakaka daje

andyvdm 01.12.2022 17:20

Ależ mamy strzelby na tych ms

andyvdm 01.12.2022 17:19

Lakaka

andyvdm 01.12.2022 17:19

Aaahahahahahha

ZnawcaCalcio 01.12.2022 17:16

zmarnował potencjał tej drużyny

ZnawcaCalcio 01.12.2022 17:16

Belgowie powinni podziękować przede wszystkim Wilmotsowi

HB 01.12.2022 17:07

WITAMY ROMELU

HB 01.12.2022 16:51

slabo gra belgia

DragoDBZ 01.12.2022 16:38

Za Witsela powinien grać tielemans, a za Alderweilds i Verthonegena powinni grać Faes i Theate, ale co tam postawie na dziadów z emeryturki w lini obrony. Niech nie nadążają za grą

kadrian89 01.12.2022 16:36

Allejedelewejled

Xucatlan 01.12.2022 16:35

Od słuchania Szpakowskiego można raka dostać.

DragoDBZ 01.12.2022 16:35

potencjał mają ale Martinez zaponiał który mamy rok i wystawia dziadów

ZnawcaCalcio 01.12.2022 16:34

nadal nie rozumiem jak ktoś mógł uważać Belgów za pretendentów do medalu xDD

DragoDBZ 01.12.2022 16:34

zagra pewnie w jakiejś turcji a potem do Anderlechtu

kadrian89 01.12.2022 16:32

Przy jego parametrach to 3/4 lata i emerytura może być

Imrahil 01.12.2022 16:31

lukaku to wrak

mateomazzini 01.12.2022 16:30

brąz MŚ to nie jest tak mało

kadrian89 01.12.2022 16:27

Lukaku niech wraca i zapiernicza, bo tam na urlopie siedzi

kadrian89 01.12.2022 16:24

Maroko 2:0

HB 01.12.2022 16:23

ale odpadniecie z walia to kompro

HB 01.12.2022 16:23

mś 14 odpadli z argentyna, 2018 z francja, 2020 z wlochami

DragoDBZ 01.12.2022 16:23

To że gra Verthogen i Aldewreild, to sabotaż mając młodych Theate i Faesa

HB 01.12.2022 16:23

ale tez szczescia do losowan belgowie nie mieli

HB 01.12.2022 16:22

szkoda, ze taka ekipa nic nie osiagnela poza brązem na mś

DragoDBZ 01.12.2022 16:22

Betonowy Martinez

HB 01.12.2022 16:22

do tego regres hazarda, absencja lukaku

HB 01.12.2022 16:22

no tam ponoc sa olbrzymie kwasy w druzynie

DragoDBZ 01.12.2022 16:19

juz nawet tego co rok temu na euro grali nie ma

DragoDBZ 01.12.2022 16:19

Belgowie nic nie przypominaja siebie z 2018 roku

Imrahil 01.12.2022 16:19

no byl spalony

HB 01.12.2022 16:18

UFFFF

DragoDBZ 01.12.2022 16:18

zimny prysznic dla Belgów

Imrahil 01.12.2022 16:18

hehe

HB 01.12.2022 16:16

zalosny carrasco

DragoDBZ 01.12.2022 16:13

Mertens XD

Imrahil 01.12.2022 16:13

xD dies...

HB 01.12.2022 16:11

brakowało mi na ekranie miłej buzi Perisica

HB 01.12.2022 16:02

tylko belgia

Imrahil 01.12.2022 16:01

toco, calym sercem za choprwatami? xD

Towarzysz 01.12.2022 16:01

to tak jak z rządem, trzeba na coś ponarzekać

Towarzysz 01.12.2022 16:01

Dokładnie, dodatkowo jaki trener u nas by nie był, to każdy jest zły prędzej czy później

pablo77 01.12.2022 16:01

ciekaw jestem jakby Krychowiak wyglądał na śo

pablo77 01.12.2022 16:01

Moder, Bielik, Zieliński/Szymański bedzie mozna budować cos nowego

Towarzysz 01.12.2022 16:00

Michniewicz nie sprawi że Zieliński nagle przestanie mieć problemy z głową podobne do Lautaro

pablo77 01.12.2022 16:00

I w eliminacjach do euro 2024 Czesiek bedzie miec czas i mozliwosc budować druzyny i latwiej bedzie o "styl" z czechami albania mołdawia czy wyspami owczymi

Towarzysz 01.12.2022 16:00

nie mamy środka pola i musimy grać lagę, no tak to obecnie wygląda

Towarzysz 01.12.2022 15:59

Glik to już obowiązkowo powinien zwolnić miejsce w kadrze, mecz z Francją powinien być pożegnalny

Towarzysz 01.12.2022 15:58

myślę że gdybyśmy nie grali na najniższy wymiar kary to możę byśmy poszli bardziej ofensywnie

pablo77 01.12.2022 15:58

ja też mam nadzieje, że po mundialu ktoś z dwójki Krychowiak-Glik zakonczy kariere albo obaj, wróci Moder bedzie inaczej.

HB 01.12.2022 15:58

no wczoraj po prostu zabraklo tego luziku

HB 01.12.2022 15:57

XD

HB 01.12.2022 15:57

Towarzysz 01.12.2022 15:56 Ale gdyby Lewy strzelił karnego to byśmy grali na luzie o 1 miejsce z Argentyną

Towarzysz 01.12.2022 15:57

u nas wystarczyłby transfer Brozovicia za Krychowiaka i bylibyśmy poważnym zespołem

Towarzysz 01.12.2022 15:57

jedyne co mam za złe to że gramy Krychowiakiem jakimś obesranym który nie umie kontrolować tempa gry

pablo77 01.12.2022 15:57

dokładnie Towarzysz

HB 01.12.2022 15:57

2016

HB 01.12.2022 15:57

cwiercfinal euro

pablo77 01.12.2022 15:56

:lol:

Towarzysz 01.12.2022 15:56

Wszyscy w ekstazie jaki to Michniewicz Bóg taktyki

Towarzysz 01.12.2022 15:56

Ale gdyby Lewy strzelił karnego to byśmy grali na luzie o 1 miejsce z Argentyną

pablo77 01.12.2022 15:56

domin98 01.12.2022 15:55 bo potem wlezie adriano furywer i napisze sb rip

Towarzysz 01.12.2022 15:55

można to zrzucać, że fart bo Meksyk wyjątkowo słaby, fart bo Rosja dyskwalifikowana, fart bo coś tam

Towarzysz 01.12.2022 15:55

ale nie można odmówić że Michniewicz jako jedyny trener XXI wieku ulepił jakiś wynik

domin98 01.12.2022 15:55

bo potem wlezie adriano furywer i napisze sb rip

domin98 01.12.2022 15:55

po prostu nabijam wpisy na sb

Towarzysz 01.12.2022 15:54

rzygać sie chce od oglądania Polski

domin98 01.12.2022 15:54

niepowiem

Towarzysz 01.12.2022 15:54

tak naprawdę wy obaj macie rację Panowie

pablo77 01.12.2022 15:52

opisz :D

domin98 01.12.2022 15:52

:mysli:

pablo77 01.12.2022 15:51

co Ty Dominik znowu ode mnie chcesz ? :D

domin98 01.12.2022 15:50

i go trzyma

domin98 01.12.2022 15:50

upił się wczoraj po meczu

domin98 01.12.2022 15:50

Pablo pijany chyba

pablo77 01.12.2022 15:46

a jak nie ma wyniku to jedyne co możesz zrobić to włączyć zraszacze :D

pablo77 01.12.2022 15:46

w piłce liczy się wynik

HB 01.12.2022 15:46

conte to trener, ktory wygral premier league, ma prawo miec oczekiwania co do projektu

domin98 01.12.2022 15:45

a można by sobie wmówić że się nie da ze Skriniarem np

domin98 01.12.2022 15:44

Inter za Conte potrafił rozgrywać od tyłu, nawet na Camp Nou, co ostatecznie nei dało wygranej

pablo77 01.12.2022 15:44

przecież zdobył z Legią mistrzostwo

andyvdm 01.12.2022 15:44

W 2 stronę tabeli

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się