Archiwum shoutboksa

Dzonyy 01.12.2022 13:19

4 stycznia to bedzie dzien Pana Dzeko!

domin98 01.12.2022 13:18

niech sie kuruje na 4 stycznia

HB 01.12.2022 13:18

:(

Dzonyy 01.12.2022 13:16

belgowie i tak dostana po dupie

Dzonyy 01.12.2022 13:16

No i dobrze

HB 01.12.2022 13:15

a czytam wlasnie, ze nawet z chorwacja nie wyjdzie w podstawie

HB 01.12.2022 13:15

myslalem, ze sie kuruje na mundial

Dzonyy 01.12.2022 13:15

Ostatnio jesczze dawales mu szanse na wiosne

HB 01.12.2022 13:15

nie sądziłem, że to napiszę, ale transfer Lukaku to wtopa

Dzonyy 01.12.2022 13:03

xD

FReeFonix 01.12.2022 13:03

Argentyna niech sie cieszy ze nas pokonala, a inflacja ich rozyebie xD

FReeFonix 01.12.2022 13:03

Raczej mialbym w dupie to co gada o polskiej reprezentacji xd

Dzonyy 01.12.2022 13:03

Oczywiscie, ze nie Cny.

Cny 01.12.2022 13:02

czy to że jesteśmy w tej 1/8 jest zasługą jakichkolwiek planów, systemów. czy my musimy być zmuszani do zadawania się już nawet nie byle jakością, tyle beznadziejnością? chcecie pojechać za granicę , pogadać z kimś na luzie i usłyszeć że nasza reprezentacja to śmietnik?

Dzonyy 01.12.2022 13:02

jakos ten awans zrobil

Dzonyy 01.12.2022 13:02

ciezko pozegnac typa, ktory ledwo do repki przyszedl

FReeFonix 01.12.2022 13:00

No wlasnie ja myslalem, ze po mundialu uda sie jakos go pozegnac, a teraz trzeba liczyc ze sie zesramy, problem ze mamy latwa grupe eliminacyjna xd

Cny 01.12.2022 13:00

ale wy patrzycie tylko z punktu tu i teraz. mamy 1/8 sukces ok. ale co dalej? Czesław zostaje i dalej tak gramy? on nic innego nie wymyśli. Teraz była masa farta innym razem jej nie będzie. a eliminacje do euro są takie że to idealny moment do przebudowy starej reprezentacji

FReeFonix 01.12.2022 13:00

XDDDDDDDd

FReeFonix 01.12.2022 13:00

King Nasir vs Violet Nyers

Nasir 01.12.2022 13:00

agatka mowi ze tak

FReeFonix 01.12.2022 12:59

Ponoc po tym awansie kontrakt Czesiowi przedluza do 2024 do euro XD no to jednak troche lipa

andyvdm 01.12.2022 12:55

Ja bym święto narodowe ustanowił

andyvdm 01.12.2022 12:54

Wielki sukces psim swędem awansować z grupy z gówniana Arabia i beznadziejnym Meksykiem licząc kartki do ostatniej minuty i oddając 4 celne strzały w 3 meczach

FReeFonix 01.12.2022 12:50

A masz wieksza armate?

Nasir 01.12.2022 12:49

king jest tylko jeden

Nasir 01.12.2022 12:49

witam nie wiem kto to

domin98 01.12.2022 12:44

naprawdę mamy niezłych zawodników

domin98 01.12.2022 12:44

tzn. przynajmniej jeśli chodzi o nazwiska

domin98 01.12.2022 12:44

a ja się nie zgodzę że jest bardzo słaba

FReeFonix 01.12.2022 12:32

+1

Towarzysz 01.12.2022 12:31

Niektórzy zapominają że Polska reprezentacja w piłkę jest bardzo słaba i to wyjście z grupy to naprawdę sukces

FReeFonix 01.12.2022 12:31

Gra na grzechotce, trójkącie, perkusji

domin98 01.12.2022 12:28

muzyk xdd

domin98 01.12.2022 12:27

xD dobra widze

FReeFonix 01.12.2022 12:26

To jest ktos blizej contentu Nasirowego kielcowego

FReeFonix 01.12.2022 12:26

Aczkolwiek to nie o to chodzi, sprawdz sobie

FReeFonix 01.12.2022 12:26

Google podaje go jako muzyka, to fakt hahah

domin98 01.12.2022 12:26

pewnie jakiś twórca muzyki której słuchasz

domin98 01.12.2022 12:26

kto to king nasir

FReeFonix 01.12.2022 12:25

Nasir, wez mi napisz co masz wspolnego z Kingiem Nasirem

domin98 01.12.2022 12:24

Peszkin xD

FReeFonix 01.12.2022 12:21

Sie sprul jakis dzieciaczek pod komentarzem Rybusa, alez zenujacy typek barcelonski

domin98 01.12.2022 12:12

chociaż no fajnie by było jakby awans połączyć z odważniejszą grą

FReeFonix 01.12.2022 12:12

ja tez, przeciez przed mundialem mielismy i tak odpasc, a awansowalismy, nie ma co plakac

domin98 01.12.2022 12:12

ja tam się cieszę ogólnie

domin98 01.12.2022 12:12

no dobra

FReeFonix 01.12.2022 12:12

No dobra, moze zbyt odwazne slowo

domin98 01.12.2022 12:11

ale nie wielki

FReeFonix 01.12.2022 12:11

Nieporownywalnie mniejszy od medalu, ale jednak

FReeFonix 01.12.2022 12:11

Chyba

FReeFonix 01.12.2022 12:11

No skoro awansowalismy po 36 latach to jest to sukces xD

domin98 01.12.2022 12:11

wielki to był medal

domin98 01.12.2022 12:11

czy wielki? może teżnie przesadzajmy

domin98 01.12.2022 12:11

FReeFonix 01.12.2022 12:10 Dla nas to tez wielki sukces, awans do fazy pucharowej, co by nie bylo

domin98 01.12.2022 12:11

xdd

Nasir 01.12.2022 12:10

polaki co najwyzej mogli gwalcic grosickiego w pokoju

FReeFonix 01.12.2022 12:10

Kanada pokazala sie tak super ponoc na tym mundialu, a pojada prawdopodobnie bez punkow do domu

Nasir 01.12.2022 12:10

witam no Inter zgwalcil barce w pierwszym meczu

FReeFonix 01.12.2022 12:10

Dla nas to tez wielki sukces, awans do fazy pucharowej, co by nie bylo

FReeFonix 01.12.2022 12:09

Caly mecz sie bronili zeby awansowac do tego finalu xD i co

FReeFonix 01.12.2022 12:09

równie dobrze Inter w rewanzowym meczu z Barcelona pokazal ostateczne gowno, bo nie oddal nawet strzalu ,a wygral potrojna korone

FReeFonix 01.12.2022 12:09

dokładnie

domin98 01.12.2022 12:06

ale nawałka, janas czy engel też pewnie by chcieli awansować, chociażby w taki sposób

domin98 01.12.2022 12:06

i nie, nie bronię tego stylu, bo też mi się nie podoba

domin98 01.12.2022 12:06

nikt ich nie dał za darmo

domin98 01.12.2022 12:05

4 punkty zdobyliśmy

domin98 01.12.2022 12:05

idiotyczne porównanie

domin98 01.12.2022 12:05

bez przesady

Cny 01.12.2022 12:00

cieszyć się z tego awansu to tak samo jakby się cieszyć, że muryzn, który Cię zgwacił miał mała fujare, a mógł wyciągnąć 30cm

FReeFonix 01.12.2022 11:48

andyvdm smutny czlowiek, nie pozwoli sie cieszyc

andyvdm 01.12.2022 11:41

No mogą zazdrościć najgorszej grupy i mnóstwa szczęścia

cuba 01.12.2022 11:29

Na Francję wystaeilbym Milika choć i tak gramy toporny futbol ,nie mniej grany topory futbol i jedziemy na szczęściu ale trudno się nie cieszyć że wyszliśmy z grupy,nie jedna reprezentacja nan może zazdrościć choć dla oka mogła grać lepiej :) to tylko moje zdanie :)

cuba 01.12.2022 11:25

Nowy minister obrony Szczęsny ? :)

cuba 01.12.2022 11:24

Witam

FReeFonix 01.12.2022 11:13

Gorąco tam było..

domin98 01.12.2022 11:08

witam

FReeFonix 01.12.2022 11:04

Wyszukaj na jutubie kanał andyvdm89

Dzonyy 01.12.2022 11:01

jaki filmik?

Dzonyy 01.12.2022 11:01

o co chodzi?

FReeFonix 01.12.2022 11:00

To moze niedlugo razem w studiu z Kapicą się pojawisz

andyvdm 01.12.2022 10:59

Niestety nie

FReeFonix 01.12.2022 10:54

A nowe konto jakies masz? Jest jakas proba kontynuacji niczym Stoch po Małyszu?

andyvdm 01.12.2022 10:51

Nie pamiętam hasła do tego konta

FReeFonix 01.12.2022 10:47

andyvdm kiedy nowy film

Skepta 01.12.2022 10:47

DJ Pytong, dzis robione kopyto

FReeFonix 01.12.2022 10:40

Oki dziekuje

andyvdm 01.12.2022 10:39

Twitter Pola

FReeFonix 01.12.2022 10:38

Wpisalem Twoja frazę w google zeby poszukac zrodla i wyskoczylo mi.. fcinter.pl

andyvdm 01.12.2022 10:38

Upokorzenie dumnego narodu

FReeFonix 01.12.2022 10:38

XDˣᴰ

martins2000 01.12.2022 10:31

Scaloni do Messiego: "2:0, 2:0. Jak im strzelimy jeszcze jednego gola, to odpadną. Oni więcej nie chcą..."

kadrian89 01.12.2022 10:30

Kontuzja poważna, tak to bywa

Skepta 01.12.2022 10:29

Gosens sie u nas nagral co, taki kocur mial byc

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się