Pis byl mega znienawidzony przed PO, a i tak ich doprowadial do wladzy
kaczynski to swietny polityk.
Kaczyński akurat głupim politykiem nie jest, w zakresie tego gdzie ma swobodę działania to sprawnie się porusza. gorzej że przykazali mu moravitza żeby brać pożyczki od właściwego żymianina
to tylko o nas świadczy, że za cara państwa mamy takiego kogoś jak Kaczyński
Poza tym jak patrze na tych debili z opozycji to nie zdziwie sie jak znowu pis wygra
Tam sie taki hajs kreci, ze im na dwa pokolenia starczy.
ostatnie miesiące na ustawianie
W rzadzie to oni sa ustawieni. Im to lata.
jedno jest pewne - kryzys idzie, a w rządzie ratuj się kto może
Orzeu i tak nie zrozumiesz
kiedyś ropę Amerykanie do rzek wylewali xd dopiero Polacy zrobili ciężarówkę na silnik na ropę i od tego czasu diesel się przydaje
jakim cudem ze Świderskiego zeszliście na temat ceny paliwa i walki PO / PIS
?
a to głupota do tego ziko droższy na litrze odpad z produkcji benzyny czyli ropa od której ceny zależy cały transport
To PO pewnie z karnistrem bedzie chodzic i pokazywac ile ceny paliwa to podatki i jak moga to obnizyc
Trzymają wysokie ceny specjalnie żeby po powrocie vatu tylko lekko podrosły
oprocz zywnosci
tak
a nie znowu 80gr szok na stacjach że z 5,70 wraca do 6,5
Ta
Kiedy vat wraca? Od nowego roku?
no z ropa to zagrywka że VAT wróci to cena zostanie
Raz, ze nie ma na kogo glosowac to Pis czy Po to glosu nie powinni dostac
Cena ropy sprzed roku, dolar spadł a polaczki dalej płacą 7 zł za benzynę i cicho siedzą
5? raczej okolo 7-8
Szkoda 30 min raz na kilka lat.
PiS lepszy nie jest bo do tej inflacji sami spokojnie wrzucili z 5%
Dlatego ja zakonczylem kariere wyborcza.
xD
I co z tego jak Polakom można płuc na mordę a oni Tuska będą wklejac xD
i nie jestem za pisem, ale obóz zaprzaństwa który teraz nazwie się rządem ocalenia narodowego doprowadzi nas do ruiny i całkowitego uzależnienia od wymysłów komunistów z europy
w łatwych czasach fajnie się rozdaje i wszystko zasluga rządu. A w trudnych nic od nich nie zależy.
a przed wojna juz inflacja sie bujala i nic z tym nie robli. drukarki chodzily
tak, Putinflacja, jasne jasne
Kryzys i tak mimo wszystko ogolnoswiatowy
za to doczekam w 23 i 24 kryzysu gospodarczego
teraz wyobraź sobie że śpiewają Kaczyńskiemu sto lat w programie gdzie typ dostawał od Tuska potężne pieniądze za odcinek
Nie doczekasz nigdy.
ja chce madrej wladzy, ktora nie laduje kraju w kryzys
Tu masz bezstronna
a chcesz bezstronnego TVP kardian to patrz
ale na temat SORu mam zupelnie inne zdanieniz pisza w mediach
tam chodziło o to, że jego ojciec zmarł i nie było żadnego błędu lekraskiego. Ale Ziobro cały aparat wytoczył tym profesorom panstwa, łącznie z wchodzeniem na chatę o 6 rano
dzonyy o tym mówię dokładnie
kardian89 każde państwo dofinansowuje publiczna tv, np żebyś mógł obejrzeć każdy mecz mś za frajer... w Niemczech każdy nawet jak nie ma tv to płaci abonament
No nie wiem cny. Niestety mialem sporo problemøw ze zdrowiem i przewinalem sie przez dziesiatki lekarzy i mocno rozczarowany jestem. Tylko kilku mialo dobre podejscie do pacjenta.
taki urok niestety... tyle ile mam styczności z lekarzami to wiem że jak dasz pieniążka to jest git, bez pieniążka ciężko. ale młodzi lekarze na szczęście mają już normalne podejście do oeczenia
btw. 2,7 mld na TVP w przyszłym roku
cisne z nich beke po prostu
ale tu widzę bagatelizowanie
kardian89 każda władza prześladuje, zawsze się ktoś znajdzie
ale to dziwne, czyżby nowa prawicowa władza, zwana przez zachodnie media faszystami, walczyła aż tak z masoneria, bo przecież rod angellich w Europie był swego czasu drugi najważniejszy po rotschieldach
akurat PiS przesladuje, poczytaj co Ziobro zrobil lekarzom swojego zmarłego ojca
tak jak biednego sthura w pisowskim panstwie
Widze, ze we wloszech tez pis rzadzi i przesladuja niewinnych
xDDDD
xDDDD
coś mi kolega kibic Juve tylko wczoraj wspomniał że cały zarząd razem z angellim uciekł z wloszech
Pozawijali juz niewinnych zarzad z turyny?
a kto napisal, ze swiderski dobry?
swiderski gra w jakimś charlotte bobcats czy innym klubie, gdzie piłka nozna kobiet grzeje ludiz bardziej niz kopanie skory przez facetoe
pisałem, że Świderski to najabrdziej januszowaty piłkarz. Jak chcesz pokazać, że znasz sie na reprezentacji, to musisz napisać, że Swiderski dobry, no bo nie napiszesz ze Glik czy Krycha dobrzy, bo z pozostałych to jeszcze tylko Lewego, Ziela i Szczęsnego kojarzysz.
kurde ucieło mi komentarz
dobrzy, bo z pozostałych to jeszcze tylko Lewego, Ziela i Szczęsnego kojarzysz.
swiderski to kojarze taki siatkarz byl, dobrze serwowal
Ja praktycznie nie ogladam, a go znam
no ja nie ogladam
Nie no, zeby swiderskiego nie kojarzyc to chyba wogole sie repki nie oglada
I jeszcze Skoras jakiś
Dobrze ktoś napisał że ten awans to jak dorobienie się na prostytucji, kasa jest ale niesmak jest duży
dokladnie xddddddddddddd
Piekarz 01.12.2022 00:29 Kamiński, Świderski, Frankowski, Szymański... dla mnie to jeden piłkarz, żadnego nie kojarzę
witam widze spoleczenstwo podzielone
u nas nie mozna sie cieszyc
Dumni Polacy xD
No wielki sukces awans z gównianej grupy po żenującej grze drżąc do ostatnich minut żeby Meksyk gola nie strzelił czasem
głupoty straszne z tym awansem piszecie. przed nami okres dwóch lat które są idealne do budowy nowej kadry, bez Glika, Krychowiaka, opartej na młodych grających w Europie. awans w zasadzie sprawia że zostaje Michniewicz, a on nie potrafi nic zbudować... na tym polega tragizm tej sytuacji. wychodzimy z grupy ale zostaje warchoł, nie wychodzimy to zwyczajnie szkoda niektórych piłkarzy którzy tracą na tym co zaproponował michniewicz... a pisanie, że grupa trudna to komedia. najsłabszy Meksyk od kiedy zaczęli tam grać w piłkę, skłócony, bez trenera, największą gwiazdą rezerwowy Napoli, do tego arabia, której nikt poważnie nigdy nie traktował. żeby nie pierwszy mecz, błąd w matrixie i spalony lautaro bo wystawił 3 manometry barku to nikt nawet by się po za Michniewiczem nie zająknął że Arabią jest groźna, nawet wawrzyniak w studio TVP... inna sprawa, że od momentu zatrudnienia Ma chniewicza, nie jest to moja kadra, pierwszy raz mecze są mi w miarę obojętne. wczorajsza błazenada w końcówce nawet przez sekundę nie sprawiła że serce zabiło mi mocniej. autentycznie czułem wstyd, że nie spróbowaliśmy nawet przez chwilę zagrać w sport zwany piłka nożną, ale wszystko to sprawiła jedna osoba, która powinna gnić w więzieniu razem z Forbichem.
Lewandowski robił co mógł, gdyby nie jego inteligentna gra to piła na polowie przeciwnika była by tylko przy rozpoczeciu meczu XD. Najgorzej wypadł środek boiska ( daremny Krychowiak ) co to jest za daremniak to głowa mała, nawet jak miał czas i miejsce to paraliż w nogach i albo niedokłądnie albo strata. LAutaro widzę po ekscesie październikowym wróci do swojej dyspozycji przeciętniaka
ja tez ich nie kojarze
xd
Żeby Świderskiego nie kojarzyć to akurat wstyd
Kamiński, Świderski, Frankowski, Szymański... dla mnie to jeden piłkarz, żadnego nie kojarzę
zmiany ogólnie słabe były, Skóraś i Kamiński niestety półkę niżej niż Frankowski i Świderski
prawda, szkoda tego gonga po przerwie. Szybko stracona bramka ustawiła ten mecz
Mnie boli dupa że nie udało nam się zremisować bo Australia a potem Holandia/USA to byłaby naprawdę dobra droga po medal
Argentyna to nadal faworyt do wygrania złota
Jest dobrze Panowie Lewy i ZIelu grali 3 mecze na pół gwizdka i mimo tego jest awans
Meksyk od 94 roku za kazdym razem wychodził z grupy, 7 turniejów z rzedu grali w 1/8 i kto przerwał serie ?
ten karny to totalnie z tylka byl, pierwszy raz widzialem taki shit
naj. razem niech wojtuś skacze z zaciśniętą pięścią, zęby wybije i karnego nie da ;p
to mamy to! piszemy historie!
mimo ze podczas meczu bluznilem i wlosy z glowy wyrywalem
ja tez, bo grupa trudna byla
moj pierwszy awans z grupy naszej reprezentacji na ms i jestem dumny
no i proste
a historia nie mowi jak pieknie grali przegrani i w jakim stylu sie awansowalo
Grabara też był dobry "Bede się uczyc hymnu Danii bo pewnie zajda dalej niz my" xDDD
za styl pkt nie daja, fani pilki noznej powinni to wiedziec od lat
ja słyszałem po pierwszej kolejce pyerdolenie "boze jak kanada pięknie grała.... chicałbym zeby Polska tak pieknie grała jak kanada" i uj Kanada 0 pkt i do domu po 2 meczach xD