Archiwum shoutboksa

Dzonyy 01.12.2022 09:14

Pis byl mega znienawidzony przed PO, a i tak ich doprowadial do wladzy

Dzonyy 01.12.2022 09:14

kaczynski to swietny polityk.

Cny 01.12.2022 09:13

Kaczyński akurat głupim politykiem nie jest, w zakresie tego gdzie ma swobodę działania to sprawnie się porusza. gorzej że przykazali mu moravitza żeby brać pożyczki od właściwego żymianina

kadrian89 01.12.2022 09:11

to tylko o nas świadczy, że za cara państwa mamy takiego kogoś jak Kaczyński

Dzonyy 01.12.2022 09:09

Poza tym jak patrze na tych debili z opozycji to nie zdziwie sie jak znowu pis wygra

Dzonyy 01.12.2022 09:08

Tam sie taki hajs kreci, ze im na dwa pokolenia starczy.

kadrian89 01.12.2022 09:08

ostatnie miesiące na ustawianie

Dzonyy 01.12.2022 09:08

W rzadzie to oni sa ustawieni. Im to lata.

kadrian89 01.12.2022 09:08

jedno jest pewne - kryzys idzie, a w rządzie ratuj się kto może

Dzonyy 01.12.2022 09:07

Orzeu i tak nie zrozumiesz

Cny 01.12.2022 09:07

kiedyś ropę Amerykanie do rzek wylewali xd dopiero Polacy zrobili ciężarówkę na silnik na ropę i od tego czasu diesel się przydaje

Orzeu 01.12.2022 09:07

jakim cudem ze Świderskiego zeszliście na temat ceny paliwa i walki PO / PIS :D ?

Cny 01.12.2022 09:06

a to głupota do tego ziko droższy na litrze odpad z produkcji benzyny czyli ropa od której ceny zależy cały transport

Dzonyy 01.12.2022 09:06

To PO pewnie z karnistrem bedzie chodzic i pokazywac ile ceny paliwa to podatki i jak moga to obnizyc

andyvdm 01.12.2022 09:06

Trzymają wysokie ceny specjalnie żeby po powrocie vatu tylko lekko podrosły

kadrian89 01.12.2022 09:06

oprocz zywnosci

kadrian89 01.12.2022 09:06

tak

Cny 01.12.2022 09:06

a nie znowu 80gr szok na stacjach że z 5,70 wraca do 6,5

andyvdm 01.12.2022 09:06

Ta

Dzonyy 01.12.2022 09:06

Kiedy vat wraca? Od nowego roku?

Cny 01.12.2022 09:06

no z ropa to zagrywka że VAT wróci to cena zostanie

Dzonyy 01.12.2022 09:05

Raz, ze nie ma na kogo glosowac to Pis czy Po to glosu nie powinni dostac

andyvdm 01.12.2022 09:05

Cena ropy sprzed roku, dolar spadł a polaczki dalej płacą 7 zł za benzynę i cicho siedzą

kadrian89 01.12.2022 09:05

5? raczej okolo 7-8

Dzonyy 01.12.2022 09:05

Szkoda 30 min raz na kilka lat.

Cny 01.12.2022 09:05

PiS lepszy nie jest bo do tej inflacji sami spokojnie wrzucili z 5%

Dzonyy 01.12.2022 09:05

Dlatego ja zakonczylem kariere wyborcza.

Dzonyy 01.12.2022 09:05

xD

andyvdm 01.12.2022 09:05

I co z tego jak Polakom można płuc na mordę a oni Tuska będą wklejac xD

Cny 01.12.2022 09:04

i nie jestem za pisem, ale obóz zaprzaństwa który teraz nazwie się rządem ocalenia narodowego doprowadzi nas do ruiny i całkowitego uzależnienia od wymysłów komunistów z europy

kadrian89 01.12.2022 09:04

w łatwych czasach fajnie się rozdaje i wszystko zasluga rządu. A w trudnych nic od nich nie zależy.

kadrian89 01.12.2022 09:03

a przed wojna juz inflacja sie bujala i nic z tym nie robli. drukarki chodzily

kadrian89 01.12.2022 09:02

tak, Putinflacja, jasne jasne

Dzonyy 01.12.2022 09:02

Kryzys i tak mimo wszystko ogolnoswiatowy

kadrian89 01.12.2022 09:02

za to doczekam w 23 i 24 kryzysu gospodarczego

Cny 01.12.2022 09:02

teraz wyobraź sobie że śpiewają Kaczyńskiemu sto lat w programie gdzie typ dostawał od Tuska potężne pieniądze za odcinek ;)

Dzonyy 01.12.2022 09:01

Nie doczekasz nigdy.

kadrian89 01.12.2022 09:00

ja chce madrej wladzy, ktora nie laduje kraju w kryzys

Dzonyy 01.12.2022 09:00

Tu masz bezstronna

Cny 01.12.2022 09:00

a chcesz bezstronnego TVP kardian to patrz

Dzonyy 01.12.2022 09:00

ale na temat SORu mam zupelnie inne zdanieniz pisza w mediach

kadrian89 01.12.2022 09:00

tam chodziło o to, że jego ojciec zmarł i nie było żadnego błędu lekraskiego. Ale Ziobro cały aparat wytoczył tym profesorom panstwa, łącznie z wchodzeniem na chatę o 6 rano

Cny 01.12.2022 09:00

dzonyy o tym mówię dokładnie ;)

Cny 01.12.2022 08:59

kardian89 każde państwo dofinansowuje publiczna tv, np żebyś mógł obejrzeć każdy mecz mś za frajer... w Niemczech każdy nawet jak nie ma tv to płaci abonament

Dzonyy 01.12.2022 08:59

No nie wiem cny. Niestety mialem sporo problemøw ze zdrowiem i przewinalem sie przez dziesiatki lekarzy i mocno rozczarowany jestem. Tylko kilku mialo dobre podejscie do pacjenta.

Cny 01.12.2022 08:58

taki urok niestety... tyle ile mam styczności z lekarzami to wiem że jak dasz pieniążka to jest git, bez pieniążka ciężko. ale młodzi lekarze na szczęście mają już normalne podejście do oeczenia

kadrian89 01.12.2022 08:58

btw. 2,7 mld na TVP w przyszłym roku

Dzonyy 01.12.2022 08:57

cisne z nich beke po prostu

kadrian89 01.12.2022 08:57

ale tu widzę bagatelizowanie

Cny 01.12.2022 08:57

kardian89 każda władza prześladuje, zawsze się ktoś znajdzie

Cny 01.12.2022 08:57

ale to dziwne, czyżby nowa prawicowa władza, zwana przez zachodnie media faszystami, walczyła aż tak z masoneria, bo przecież rod angellich w Europie był swego czasu drugi najważniejszy po rotschieldach

kadrian89 01.12.2022 08:56

akurat PiS przesladuje, poczytaj co Ziobro zrobil lekarzom swojego zmarłego ojca

Dzonyy 01.12.2022 08:56

tak jak biednego sthura w pisowskim panstwie

Dzonyy 01.12.2022 08:56

Widze, ze we wloszech tez pis rzadzi i przesladuja niewinnych

Dzonyy 01.12.2022 08:56

xDDDD

Dzonyy 01.12.2022 08:55

xDDDD

Cny 01.12.2022 08:55

coś mi kolega kibic Juve tylko wczoraj wspomniał że cały zarząd razem z angellim uciekł z wloszech

Dzonyy 01.12.2022 08:54

Pozawijali juz niewinnych zarzad z turyny?

Dzonyy 01.12.2022 08:52

a kto napisal, ze swiderski dobry?

Cny 01.12.2022 08:52

swiderski gra w jakimś charlotte bobcats czy innym klubie, gdzie piłka nozna kobiet grzeje ludiz bardziej niz kopanie skory przez facetoe

Cny 01.12.2022 08:51

pisałem, że Świderski to najabrdziej januszowaty piłkarz. Jak chcesz pokazać, że znasz sie na reprezentacji, to musisz napisać, że Swiderski dobry, no bo nie napiszesz ze Glik czy Krycha dobrzy, bo z pozostałych to jeszcze tylko Lewego, Ziela i Szczęsnego kojarzysz.

Cny 01.12.2022 08:50

kurde ucieło mi komentarz

Cny 01.12.2022 08:50

dobrzy, bo z pozostałych to jeszcze tylko Lewego, Ziela i Szczęsnego kojarzysz.

Nasir 01.12.2022 08:48

swiderski to kojarze taki siatkarz byl, dobrze serwowal

Dzonyy 01.12.2022 08:47

Ja praktycznie nie ogladam, a go znam

Nasir 01.12.2022 08:47

no ja nie ogladam

Dzonyy 01.12.2022 08:46

Nie no, zeby swiderskiego nie kojarzyc to chyba wogole sie repki nie oglada

andyvdm 01.12.2022 08:46

I jeszcze Skoras jakiś

andyvdm 01.12.2022 08:46

Dobrze ktoś napisał że ten awans to jak dorobienie się na prostytucji, kasa jest ale niesmak jest duży

Nasir 01.12.2022 08:45

dokladnie xddddddddddddd

Nasir 01.12.2022 08:45

Piekarz 01.12.2022 00:29 Kamiński, Świderski, Frankowski, Szymański... dla mnie to jeden piłkarz, żadnego nie kojarzę

Nasir 01.12.2022 08:45

witam widze spoleczenstwo podzielone

Dzonyy 01.12.2022 08:42

u nas nie mozna sie cieszyc

andyvdm 01.12.2022 08:37

Dumni Polacy xD

andyvdm 01.12.2022 08:37

No wielki sukces awans z gównianej grupy po żenującej grze drżąc do ostatnich minut żeby Meksyk gola nie strzelił czasem

Cny 01.12.2022 08:23

głupoty straszne z tym awansem piszecie. przed nami okres dwóch lat które są idealne do budowy nowej kadry, bez Glika, Krychowiaka, opartej na młodych grających w Europie. awans w zasadzie sprawia że zostaje Michniewicz, a on nie potrafi nic zbudować... na tym polega tragizm tej sytuacji. wychodzimy z grupy ale zostaje warchoł, nie wychodzimy to zwyczajnie szkoda niektórych piłkarzy którzy tracą na tym co zaproponował michniewicz... a pisanie, że grupa trudna to komedia. najsłabszy Meksyk od kiedy zaczęli tam grać w piłkę, skłócony, bez trenera, największą gwiazdą rezerwowy Napoli, do tego arabia, której nikt poważnie nigdy nie traktował. żeby nie pierwszy mecz, błąd w matrixie i spalony lautaro bo wystawił 3 manometry barku to nikt nawet by się po za Michniewiczem nie zająknął że Arabią jest groźna, nawet wawrzyniak w studio TVP... inna sprawa, że od momentu zatrudnienia Ma chniewicza, nie jest to moja kadra, pierwszy raz mecze są mi w miarę obojętne. wczorajsza błazenada w końcówce nawet przez sekundę nie sprawiła że serce zabiło mi mocniej. autentycznie czułem wstyd, że nie spróbowaliśmy nawet przez chwilę zagrać w sport zwany piłka nożną, ale wszystko to sprawiła jedna osoba, która powinna gnić w więzieniu razem z Forbichem.

rchemik 01.12.2022 07:40

Lewandowski robił co mógł, gdyby nie jego inteligentna gra to piła na polowie przeciwnika była by tylko przy rozpoczeciu meczu XD. Najgorzej wypadł środek boiska ( daremny Krychowiak ) co to jest za daremniak to głowa mała, nawet jak miał czas i miejsce to paraliż w nogach i albo niedokłądnie albo strata. LAutaro widzę po ekscesie październikowym wróci do swojej dyspozycji przeciętniaka

Endru 01.12.2022 07:26

ja tez ich nie kojarze

KKazam 01.12.2022 06:54

xd

Towarzysz 01.12.2022 00:30

Żeby Świderskiego nie kojarzyć to akurat wstyd

Piekarz 01.12.2022 00:29

Kamiński, Świderski, Frankowski, Szymański... dla mnie to jeden piłkarz, żadnego nie kojarzę :)

pablo77 01.12.2022 00:24

zmiany ogólnie słabe były, Skóraś i Kamiński niestety półkę niżej niż Frankowski i Świderski

pablo77 01.12.2022 00:23

prawda, szkoda tego gonga po przerwie. Szybko stracona bramka ustawiła ten mecz :D

Towarzysz 01.12.2022 00:20

Mnie boli dupa że nie udało nam się zremisować bo Australia a potem Holandia/USA to byłaby naprawdę dobra droga po medal

Mateusz17 01.12.2022 00:05

Argentyna to nadal faworyt do wygrania złota

Mateusz17 01.12.2022 00:05

Jest dobrze Panowie Lewy i ZIelu grali 3 mecze na pół gwizdka i mimo tego jest awans

pablo77 01.12.2022 00:02

Meksyk od 94 roku za kazdym razem wychodził z grupy, 7 turniejów z rzedu grali w 1/8 i kto przerwał serie ? :D

Ojciec SB 01.12.2022 00:02

ten karny to totalnie z tylka byl, pierwszy raz widzialem taki shit

Imrahil 01.12.2022 00:00

naj. razem niech wojtuś skacze z zaciśniętą pięścią, zęby wybije i karnego nie da ;p

Ojciec SB 30.11.2022 23:58

to mamy to! piszemy historie!

Ojciec SB 30.11.2022 23:57

mimo ze podczas meczu bluznilem i wlosy z glowy wyrywalem

Imrahil 30.11.2022 23:57

ja tez, bo grupa trudna byla

Ojciec SB 30.11.2022 23:56

moj pierwszy awans z grupy naszej reprezentacji na ms i jestem dumny

pablo77 30.11.2022 23:55

no i proste :)

Ojciec SB 30.11.2022 23:55

a historia nie mowi jak pieknie grali przegrani i w jakim stylu sie awansowalo

pablo77 30.11.2022 23:55

Grabara też był dobry "Bede się uczyc hymnu Danii bo pewnie zajda dalej niz my" xDDD

Ojciec SB 30.11.2022 23:54

za styl pkt nie daja, fani pilki noznej powinni to wiedziec od lat

pablo77 30.11.2022 23:53

ja słyszałem po pierwszej kolejce pyerdolenie "boze jak kanada pięknie grała.... chicałbym zeby Polska tak pieknie grała jak kanada" i uj Kanada 0 pkt i do domu po 2 meczach xD

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się