Archiwum shoutboksa

Orzeu 30.11.2022 14:22

pewnie liczy na dobrą prowizję

Orzeu 30.11.2022 14:21

Thuram odpowiedział Ausilio, że nie ma zamiaru ruszać się z Bundesligi w styczniu

Towarzysz 30.11.2022 13:51

Ale nie ma co wychodzić za daleko do przodu, co będzie to będzie

Towarzysz 30.11.2022 13:49

Kara na europejskie puchary, dyskwalifikacja zawodników i będzie po Juve

kontousuniete 30.11.2022 13:47

+ ograniczenia na okienka transferowe. Konkretny zysk do wypracowania jak my mamy 😅😁🤔

kontousuniete 30.11.2022 13:46

Najważniejsze żeby dostali kary na europejskie puchary. To by było niszczące i adekwatne :) np. 3 lata. A od włoskiego sądy to pewnie jakieś kary a właśnie zarząd odpowiedzialność karna :)

Towarzysz 30.11.2022 13:46

Może skonczyc się tak, że część zawodników Juve zostanie zdyskwalifikowana na kilka miesięcy :)

Towarzysz 30.11.2022 13:45

Ale co jest ciekawe, kary mogą dotyczyć również zawodników

Towarzysz 30.11.2022 13:45

A Juve najprawdopodobniej kary finansowe i może odjęcie kilku punktów

Towarzysz 30.11.2022 13:45

I oby tak skończyli fajfusy

Towarzysz 30.11.2022 13:45

Byłemu zarządowi grozi więzienie

Towarzysz 30.11.2022 13:44

Temat stoi ale naczytałem się trochę

kontousuniete 30.11.2022 13:34

Siema Panowie! Macie jakieś newsy z obozu juve? Czy na razie temat stoi?

Orzeu 30.11.2022 12:33

„Inter szuka na rynku chińskim nowego sponsora głównego” - Gazzetta dello Sport

Xucatlan 30.11.2022 10:54

Plotki o Hisense ajko sponsorze głównym, to chyba już tak od 3 lat mniej więcej. Już Pirelli mieli zastępować ;)

Orzeu 30.11.2022 10:50

pokerface

FReeFonix 30.11.2022 10:42

Orzeu, wez Ty sie wyspij wreszcie, on nie mial przygody w Interze, a w Barczellonie

Orzeu 30.11.2022 09:48

źródło: kolega z bazaru

Orzeu 30.11.2022 09:48

Hisense może zostać sponsorem głownym

Dzonyy 30.11.2022 09:21

Legenda.

Claudio 30.11.2022 00:28

W czasach covidowych wiekszosc klubow bawilo sie pewnie w kreatywna ksiegowosc, ale jak zwykle juve zapomnialo zaciagnac hamulec w swoich dzialaniach.

Towarzysz 30.11.2022 00:27

Czyli zrezygnował dla dobra klubu bo czeka go areszt?

Claudio 30.11.2022 00:26

powiem tak...jesli UEFIE tez przedstawiali w ostatnich latach falszywe dane to wg mnie moga wyleciec z europy na kilka lat. Dlatego Agnelli na siłę walczył o tą SuperLigę bo nie miał już nic do stracenia i wiedzial co sie święci.

Claudio 30.11.2022 00:23

jak ktos chce to niech sobie poczyta https://chejuventus.pl/calcio-e-finanza-powody-dymisji-zarzadu/

Towarzysz 30.11.2022 00:22

I pytanie czy im się uda czy prokuratura zdobędzie jakieś dowody

Towarzysz 30.11.2022 00:22

Na moją logikę oni tą dymisją próbują zatrzeć ślady znacznie poważniejszych świństw

pablo77 30.11.2022 00:14

jeżeli nie dostaną przynajmniej zakazu transferowego na 2 lata i wykluczenia z europejskich pucharów w przyszłym sezonie to lipa

Towarzysz 30.11.2022 00:13

Tylko, że nie wiadomo do końca co tak naprawdę w Juve się dzieje i za co mogą beknąć

Imrahil 30.11.2022 00:08

za pare lat juve bedzie żadac odszkodowania za "nagla dymisję zarzadu"

pablo77 30.11.2022 00:07

łee jak Juve nic nie grozi to lipa. Opłaca się kręcić wałki widocznie. A my nie potzebnie się sramy z tym FFP

HB 29.11.2022 23:18

Acerbi Dumfries Lautaro

HB 29.11.2022 23:18

zadne Bremery Kostice i Vlahovice

Xucatlan 29.11.2022 23:17

Juventus nie zostanie zdegradowany. Degradacja możliwa jest wyłącznie jeżeli bez machlojek nie udałoby się im sprostać wymaganiom żeby przystąpić do rozgrywek w Serie A. Dodatkowo jest to najwyższy możliwy wymiar kary. To tak jak spekulować, że ktoś może dostać 3 lata za przylanie komuś w mordę kiedy wiadomo, że w praktyce dostanie z pół roku w zawiasach.

pluto11 29.11.2022 23:17

Bremer Kostic i Vlaho byli by dla nas jak znalazł

Towarzysz 29.11.2022 23:07

Bremer od stycznia z powrotem w Torino

pablo77 29.11.2022 23:04

można już brać Bremera i Kosticia za free ? :D

pablo77 29.11.2022 23:04

juve już zdegradowane ?

Piekarz 29.11.2022 22:51

juve xddddddddddddddd

pablo77 29.11.2022 22:14

Jutro Argentyna odpada :D

pablo77 29.11.2022 22:14

Imrahil 29.11.2022 21:23 turniej niespodzianek slyszalem

Imrahil 29.11.2022 22:13

i dobrze

Adriano_forever 29.11.2022 22:12

Takie bez żadnych praw

Rebelde 29.11.2022 22:07

fajne te Iranki

Imrahil 29.11.2022 22:06

[=

Adriano_forever 29.11.2022 22:04

Prawdopodobnie część piłkarzy Iranu zginie tragicznie

Imrahil 29.11.2022 22:03

brawo jankesy

Adriano_forever 29.11.2022 22:03

Szkoda Iranu

Imrahil 29.11.2022 21:23

a wychodza sami faworyci

Imrahil 29.11.2022 21:23

turniej niespodzianek slyszalem

Imrahil 29.11.2022 21:22

ico

Claudio 29.11.2022 21:11

tam nie ma co kupowac. Wstyd to ruszac

chinter 29.11.2022 21:09

Apple ma kupić Juve , cały Pakiet lub mniejszościowy ciekawe czy prawda

Claudio 29.11.2022 20:58

dopiero co czytalem ze Leao chce 10mln

AveCaesar 29.11.2022 19:49

jak tylko jest mln różnicy to pewnie też się dogadają

AveCaesar 29.11.2022 19:48

Benek z Leao

AveCaesar 29.11.2022 19:47

oni właśnie gdzieś takie kwoty chcieli jak podajesz Dzonyy

pablo77 29.11.2022 19:43

Milan niby oferuje 6

pablo77 29.11.2022 19:43

Leao chce 7

Dzonyy 29.11.2022 19:42

a watpie, zeby mogli mu tyle dac

Dzonyy 29.11.2022 19:42

ale jak on dostaje 4 to leao bedzie chcial z 8

Dzonyy 29.11.2022 19:41

Mysle, ze benka podpisza

Adriano_forever 29.11.2022 19:41

nie wiem czy nie wieksza wtopa niż dollar do psg

Adriano_forever 29.11.2022 19:41

no szkriniar odchodzi

AveCaesar 29.11.2022 19:41

tak jak my ze Skriniarem ;)

AveCaesar 29.11.2022 19:41

z Leao też niby mieli się dogadać :P

Adriano_forever 29.11.2022 19:40

Nie podpisał a podpisze

Adriano_forever 29.11.2022 19:40

La Gazzetta dello Sport" podaje, że piłkarz otrzyma znaczną podwyżkę. Dotychczas zarabiał 1,5 mln euro netto rocznie, na mocy nowego kontraktu będzie inkasował 4 mln euro za sezon

Adriano_forever 29.11.2022 19:40

Ismael Bennacer zostanie w Milanie na dłużej. "La Gazzetta dello Sport" podaje, że pomocnik niedługo podpisze nowy kontrakt. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/wazny-pilkarz-ac-milanu-podpisze-nowy-kontrakt-wloskie-media-sa-pewne/200287-n

AveCaesar 29.11.2022 19:39

transfermarkt podaje, że ma do 30 cze 2024. on tam też coś marudził w tamtym sezonie

pablo77 29.11.2022 19:35

Belgia albo Chorwacja do domu po fazie grupowej, niezle

Dzonyy 29.11.2022 19:28

Bennacer chyba dopiero kontrakt przedluzyl.

Adriano_forever 29.11.2022 19:27

Pewnie nic nadzwyczajnego, kara finansowa jakaś i zakaz transferowy na jedno okno to pewnie max

pluto11 29.11.2022 19:06

Ciekawe co z tego się wykluje z tej całej afery w Juve

AveCaesar 29.11.2022 18:13

i De Vrija

kontousuniete 29.11.2022 18:13

Obyśmy my Skriniara dowieźli.

AveCaesar 29.11.2022 18:12

podobno Rabiot też ma odejść za darm, chce 10 mln na kontrakcie

kontousuniete 29.11.2022 18:12

Podobno bennacer chce odejść, leao to samo. Juve każdy widzi. Czy Inter nie jest najlepiej prowadzonym klubem? :D

AveCaesar 29.11.2022 18:11

Valencia też spoko

DragoDBZ 29.11.2022 18:08

Caicedo dobry grajek

AveCaesar 29.11.2022 18:07

Gakpo już 3 bramki jak dobrze liczę w każdym meczu strzelał

DragoDBZ 29.11.2022 18:07

szkoda Ekwadoru

Paolo92 29.11.2022 17:28

Ekwador gol

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:05

i niech lukaku odpada

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:05

czarnuszkow nie chcemy w play he

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:05

awansowac

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:05

ekwa nie swirowac!

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:04

bardziej to mnie nakreca xd

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:04

juz nawet wywalone w ten mundial

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:04

auu J do B

Imrahil 29.11.2022 16:46

jednak banana pajac i mop

Adriano_forever 29.11.2022 16:41

karny

Orzeu 29.11.2022 16:01

tak jest

Imrahil 29.11.2022 15:52

toco, Ekwador v Senegal ?

kontousuniete 29.11.2022 15:19

I teraz będą pisać, że to Moratti haha :)

kontousuniete 29.11.2022 15:18

Racja. Jak zawsze kur.. oni :D

Orzeu 29.11.2022 15:11

na chwilę obecną zamieszane jest tylko Juve

Orzeu 29.11.2022 15:11

być może

Shoutbox

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

rchemik 25.06.2026 19:43

Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

rchemik 25.06.2026 19:42

wiesz, tu chodzi aby chłopaka urobić. Pwnie, moze Totenham czy inny everton wywalic kasę i dać mu nawet 8-10 mln za sezon gry. Z tym że to nie będzie ani LM ani prestiżowy klub, tylko jeden wielki pociąg do kasy.

Claudio 25.06.2026 19:41

po akcji z Palestrą to boję się nawet jakiegos Bournemouth....

rchemik 25.06.2026 19:40

no to wóz albo przewóz. Nie będziemy bliżej takiego talentu jeszcze na takiej pozycji przez następne 10 lat, więc tu powinna być walka o każdy mln euro. zastawmy jak farsa nawet nazwę stadionu XD

Claudio 25.06.2026 19:40

Na prawdę twierdzisz, że Como bedzie poswiecalo swoja kadrę dla Paza przed LM?

Claudio 25.06.2026 19:39

tutaj problemem są kluby angielskie. Bo wiadomo już, że Real chce kasy na swoje transfery i Jose już go skreslil, a COmo nie stac na niego.

rchemik 25.06.2026 19:39

za chwile popchają kilku za 30-50 mln i będą prawie na 0

Claudio 25.06.2026 19:38

ale co Como da jak ogranicza ich FFP?

rchemik 25.06.2026 19:38

jeśli damy tyle ile como, to wybierze como

Claudio 25.06.2026 19:38

Como tutaj nie jest problemem

rchemik 25.06.2026 19:37

namieszały nam Mylan i Jufki dając miejsce Como w LM i teraz Paziowi się pewnie zachciało chociaż 1 sezon grać z nimi w Lm.

Claudio 25.06.2026 19:37

No tak tak....bo Marotta z Perezem ostatnio rozmawiali sobie tylko o meczu legend w Madrycie. Inter dokładnie wie na czym stoi i czeka czy wskoczy jakas oferta nie do odrzucenia z Anglii dla Realu czy będą mogli na poważnie brać transfer Paza. Dyrdymały tych wszystkich pismaków to jak informacje z jakiegoś pudelka i "interes się kręci i są wyświetlenie"

Claudio 25.06.2026 19:35

„Inter w swoich życzeniach chce włączyć Nico Paza jako mezzalę w ustawieniu 3-5-2. Tu w siedzibie panuje całkowita cisza i szacunek dla sytuacji, gdy tylko pozna rzeczywistą cenę, można zacząć rozmawiać. Inter ma dwa atuty w rękawie: relacje między Marottą a Florentino Perezem oraz przyjacielską relację między tatą Nico Paza a Zanettim” @MatteoBarzaghi

martins2000 25.06.2026 18:57

Como pyta o Antonio Vergara,Napoli chce 30 mln

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625466

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się