Archiwum shoutboksa

Imrahil 30.11.2022 23:57

ja tez, bo grupa trudna byla

Ojciec SB 30.11.2022 23:56

moj pierwszy awans z grupy naszej reprezentacji na ms i jestem dumny

pablo77 30.11.2022 23:55

no i proste :)

Ojciec SB 30.11.2022 23:55

a historia nie mowi jak pieknie grali przegrani i w jakim stylu sie awansowalo

pablo77 30.11.2022 23:55

Grabara też był dobry "Bede się uczyc hymnu Danii bo pewnie zajda dalej niz my" xDDD

Ojciec SB 30.11.2022 23:54

za styl pkt nie daja, fani pilki noznej powinni to wiedziec od lat

pablo77 30.11.2022 23:53

ja słyszałem po pierwszej kolejce pyerdolenie "boze jak kanada pięknie grała.... chicałbym zeby Polska tak pieknie grała jak kanada" i uj Kanada 0 pkt i do domu po 2 meczach xD

pablo77 30.11.2022 23:52

amen

Ojciec SB 30.11.2022 23:52

nie zebym w to wierzyl, czy szukal jakis szans, ale przypadki sie zdarzaja ile to razy najwiekszy odpadal z potencjalnie najslabszym :)

Imrahil 30.11.2022 23:51

póki co najciekawsza grupa :)

Ojciec SB 30.11.2022 23:51

teraz odprawimy wielka francje z kwitkiem i sie dopiero zacznie

Ojciec SB 30.11.2022 23:50

polaki rodaki narzekaja na wszystko, takie spoleczenstwo, taka mentalnosc, trzeba sie cieszyc z awansu ktory pewnie wiekszosc z nas pierwszy raz na oczy widzi naszej reprezentacji, a to co gralismy? no coz... Dania grala ladnie i odpadla, my awansowalismy i jestesmy dalej w grze

pablo77 30.11.2022 23:47

pewnie jestes jednym z tych "szkoda ze wyszlismy z grupy bo by szymka już nie było" ?

Ojciec SB 30.11.2022 23:47

pablo co wyjasnia

pablo77 30.11.2022 23:46

ale jak kibice Interu piszą że wstyd to mi ręce opadają. Może byłeś załamany po triplecie bo Eto'o grał na obronie i wstyd tak grać w Europie albo teraz przeszkadzało Ci że z Barceloną w grupie graliśmy z kontry a Bayern to nas tak samo upokorzył jak Argentyna dzisiaj...

pablo77 30.11.2022 23:45

ja bym jeszcze zrozumiał jak by to pisali jakieś visca łebki koniobijcy Barcelony

pablo77 30.11.2022 23:43

może pora zacząć się leczyć :D

Cny 30.11.2022 23:41

nie myślałem że dożyje momentu gdy awans będzie mnie smucil

Cny 30.11.2022 23:40

błagam was. wstyd, sromota i hańba. zenadometr po za skala, myślałem że nic gorszego od Polska Japonia nie zobaczę, a jednak... jedyne czego grubemu warchołowi nie można odmówić to szczęście... fura farta i życiową forma Wojtka... nie możemy się z tego cieszyć. naszą narodową piłka właśnie robi ogromny krok w tył Jedlicze 711 zostanie po mundialu na stanowisku.

FENDI_SOSA 30.11.2022 23:39

a lauti mogl.

FENDI_SOSA 30.11.2022 23:39

szkooda ze handi -2.5 po zaje kursie nie siadlo

FENDI_SOSA 30.11.2022 23:38

ojeciec ty ojciec not.

Ojciec SB 30.11.2022 23:29

w styl to uj jak jest awans, nie wazne jak wazne ze jest i tyle

FReeFonix 30.11.2022 23:24

Pablo 5!

pablo77 30.11.2022 23:21

Ale teraz znaleźli się... 30 mln estetów i im styl przeszkadza xD

pablo77 30.11.2022 23:21

Ile on miał czasu na przygotowania ? A nie dość ze wywalczył awans na mistrzostwa i do tego wyszedł z grupy.

pablo77 30.11.2022 23:20

co by nie mówić gość wziął repke chwile przed barażem ze Szwecją i 90% nie dawała szans ze pojedziemy na turniej.

pablo77 30.11.2022 23:18

curva chłop tydzień przed turniejem zaczął grać 3 obrońców xD

pablo77 30.11.2022 23:17

Nawałka to już się pokazał w Rosji

Ojciec SB 30.11.2022 22:54

czyli wszystko wyliczone, byl plan przegrania, ale awansowania. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu

Ojciec SB 30.11.2022 22:52

ze kontrolowalismy*

Ojciec SB 30.11.2022 22:52

Michu gada ze kontrowalismy wyniki spotkania xD

Ojciec SB 30.11.2022 22:51

"pilka jest jedna bramki sa dwie"

Xucatlan 30.11.2022 22:51

Nie no, dobrze graliśmy. Widać, że Argentyńczycy się nas bali. Dlatego zamiast dążyć do zdobywania kolejnych bramek klepali piłkę na własnej połowie żeby nie nadziać się na jeden z naszych totalnie chaotycznych i pozbawionych jakiegokolwiek pomysłu szybkich ataków.

andyvdm 30.11.2022 22:50

Xd

FReeFonix 30.11.2022 22:50

Taktyka Michniewicza jest oparta na filozifii pewnego polskiego erudyty, filantropa i w wolnej chwili rapera z Opola. Dewiza brzmi: Z tego nic nie będzie choć powstanie

Ojciec SB 30.11.2022 22:49

nasza taktyka to brak taktyki

Ojciec SB 30.11.2022 22:47

nikt nie ogarnia naszej gry, kazdy podejdzie jak do sparingu i nagle zdzifko

Ojciec SB 30.11.2022 22:47

tu nie ma co analizowac, to jest sposob Michniewicza

FReeFonix 30.11.2022 22:47

Wiecie jak to sie dla nich skonczy

FReeFonix 30.11.2022 22:47

Deszą - dobra, chuia graja, opyerdolimy ich

andyvdm 30.11.2022 22:47

Wyobraźcie sobie ze sztab Francji będzie musiał ten mecz oglądać i analizować grę Polaków

FReeFonix 30.11.2022 22:46

Dokł Capar, przeciez wszyscy wiedzielismy ze tak bedzie wiec czego teraz mamy sapac

Ojciec SB 30.11.2022 22:46

ja obstawiam Ronaldo we francji

Capar 30.11.2022 22:46

Ktoś przyjmie Ronaldo teraz?

Ojciec SB 30.11.2022 22:46

roznica miedzy nim a Cr7 jest prosta, jeden i drugi moze byc uj warty, za to tamten karne strzela

Capar 30.11.2022 22:45

Ten mundial to jedna wielka improwizacja, pretensje do Michniewicza że wybrał najprostsze środki to jakiś surrealizm

FReeFonix 30.11.2022 22:45

No dzifka przeokrutna, ogolnie cos sapali ze on jest elegancki, a Penaldziak nie, no to wlasnie pokazal, ze jest taki sam :D

Ojciec SB 30.11.2022 22:44

za tego karnego to mu krycha powinien wjechac tak w nozki zeby popamietal

Ojciec SB 30.11.2022 22:44

ale tego lessiego calego to nie trawie okrutnie

Ojciec SB 30.11.2022 22:43

Michu to ogolnie wyglada jak czlowiek ktory ma wiecej doswiadczenia w rozpoznawaniu wodeczki jak w pilce noznej

Ojciec SB 30.11.2022 22:42

niepodwazalny fakt FF

Skepta 30.11.2022 22:42

obrzydliwego wuefiste mamy na lawce trenerskiej PL

FReeFonix 30.11.2022 22:41

Z tym, że ma więcej ikry i bardziej sie nadaje na kapitana

Ojciec SB 30.11.2022 22:40

broni te karne jak kiedys Handa :D

FReeFonix 30.11.2022 22:36

To może Cieznego do Interu co?

FReeFonix 30.11.2022 22:36

- Cieszę się, bo rzut karny w końcowym rozrachunku coś dał. Duża satysfakcja. Bardzo duża. - Od razu mówiłem sędziemu, że dotknąłem go (Messiego - red.) ręką w twarz, ale przejechałem tylko z boku. Powiedziałem, że kontakt był, ale karnego nie. Sędzia zadecydował inaczej i dobrze, bo mogłem się popisać. - Czy wiedziałem, gdzie będzie strzelał Messi? Teraz mogę ci powiedzieć, że wiedziałem, ale wtedy nie byłem taki pewny. Fajnie. Byłem to winny zespołowi. Leo niektóre karne uderza mocno. Wiedziałem, że jak strzeli mocno, to raczej w moją lewą stronę. Widziałem, że się nie zatrzymywał, więc poszedłem, wyczułem, obroniłem. Jesteśmy szczęśliwi.

FReeFonix 30.11.2022 22:35

No ale Pazza Polonia Amala

FReeFonix 30.11.2022 22:35

Ogolnie wazyly sie tez losy Lewandowskiego w tych ostatnich minutach

Ojciec SB 30.11.2022 22:33

nie tylko dla Dybali chcial tez dopasowac sie do kolegi z zespolu coreii

FReeFonix 30.11.2022 22:32

Nom, on specjalnie to zrobil dla kolegi Dybały z polskimi korzeniami

Ojciec SB 30.11.2022 22:29

Lautaro top, dzieki niemu awansowalismy wiec prosze na niego nie pluc

pluto11 30.11.2022 22:28

Dobrze że Lautaro potrafi 13 sytuacji do strzelania

Ojciec SB 30.11.2022 22:28

kompletnie tej zmiany nie rozumiem, wpuscil goscia co nic nie daje w grze, nie pokryje zadnej pozycji, nie rozegra. Jedynie do czego sie nadaje to do dobitki jakis sytuacji, a ten go wpuszcza gdy sie bronimy i nic z przodu nie robimy

Ojciec SB 30.11.2022 22:26

po dzisiejszym wpuszczeniu Piatka to bym sie nie zdziwil jakby dal niego zamiast Ziela

Towarzysz 30.11.2022 22:25

Nie zdziwie sie jak Michniewicz wyjdzie bez zielińskiego tylko sami defensywni

Claudio 30.11.2022 22:25

Giroud, Mbappe i samobój Glika

Claudio 30.11.2022 22:25

Francja 3-0 Polska. Stawiajcie

Towarzysz 30.11.2022 22:25

ale to będzie chyba nasz plan

Towarzysz 30.11.2022 22:25

prawda

Ojciec SB 30.11.2022 22:25

0:0 i karne z murzynami/ciapatymi to bylby cud

Towarzysz 30.11.2022 22:23

0-0 do końca i karne

Towarzysz 30.11.2022 22:23

Nasz będzie bardzo wyrównany

Claudio 30.11.2022 22:22

zapowiadaja sie bardzo jednostronne mecze 1/8

FReeFonix 30.11.2022 22:22

Dopiero w finale? czy w polfinale

FReeFonix 30.11.2022 22:22

To kiedy graja rewanz z Polska Claudio

Towarzysz 30.11.2022 22:22

Oby jutro somsiedzi odpadli i już człowiek będzie szczęśliwy

FReeFonix 30.11.2022 22:21

Spokojnie, Michniewicz niedlugo wyleci ale sukces jest i to sie liczy xD

Ojciec SB 30.11.2022 22:21

a dalej to juz jakies zebate, souse

Claudio 30.11.2022 22:21

argetyna z piekla teraz trafia w 1/8 na australie i szykuje sie na cwiercfinal z Holandia/USA. Więc polfinal maja naprawde bardzo realny

Ojciec SB 30.11.2022 22:20

dla mnie ogolnie Nawalka mial jakis pomysl na ta reprezentacje, fakt trafil na ich najlepszy moment itd, ale byl pomysl gry

Dzonyy 30.11.2022 22:20

bo sporo nawet nie wymuszonych bledow bylo

Dzonyy 30.11.2022 22:20

Oni to chyba nie udzwigneli tego meczu

Dzonyy 30.11.2022 22:20

Auuuuuuu!

pablo77 30.11.2022 22:20

Czesio top :)

andyvdm 30.11.2022 22:20

Ale żeby jednej składnej akcji przez Clay mecz nie zagrać xD

andyvdm 30.11.2022 22:20

Nikt nie oczekuje zbey z Argentyna na wymianę ciosow iść

Dzonyy 30.11.2022 22:19

Tylko, ze potencjal pilkarski to wtedy byl lepszy nzi teraz.

Ojciec SB 30.11.2022 22:19

wiem, porownuje bardziej jezeli chodzi o "sukces" a nie o styl i to co gralismy, bo tam gralismy, lub staralismy sie na rownym poziomie z przeciwnikiem

andyvdm 30.11.2022 22:18

No i fart się przydarzył

andyvdm 30.11.2022 22:18

Tu jest wykopywanie piłek do przodu i liczenie na farta

andyvdm 30.11.2022 22:17

Do euro to nawet porównania nie ma

FReeFonix 30.11.2022 22:17

I kompromitacja Messiego

FReeFonix 30.11.2022 22:17

Lautarak przebrzydły

Ojciec SB 30.11.2022 22:17

moze to nie jest to co gralismy na euro 2016 ale jednak to nie euro a ms, wiec brawo

FReeFonix 30.11.2022 22:17

Moze styl huiowy, ale sukces niebywały, nie ukrywajmy

Dzonyy 30.11.2022 22:15

Stawialem, ze bedize 3 razy lomot i wakacje.

Ojciec SB 30.11.2022 22:15

amen Dzonyy mam tak samo jak Ty

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się