ja tez, bo grupa trudna byla
moj pierwszy awans z grupy naszej reprezentacji na ms i jestem dumny
no i proste
a historia nie mowi jak pieknie grali przegrani i w jakim stylu sie awansowalo
Grabara też był dobry "Bede się uczyc hymnu Danii bo pewnie zajda dalej niz my" xDDD
za styl pkt nie daja, fani pilki noznej powinni to wiedziec od lat
ja słyszałem po pierwszej kolejce pyerdolenie "boze jak kanada pięknie grała.... chicałbym zeby Polska tak pieknie grała jak kanada" i uj Kanada 0 pkt i do domu po 2 meczach xD
amen
nie zebym w to wierzyl, czy szukal jakis szans, ale przypadki sie zdarzaja ile to razy najwiekszy odpadal z potencjalnie najslabszym
póki co najciekawsza grupa
teraz odprawimy wielka francje z kwitkiem i sie dopiero zacznie
polaki rodaki narzekaja na wszystko, takie spoleczenstwo, taka mentalnosc, trzeba sie cieszyc z awansu ktory pewnie wiekszosc z nas pierwszy raz na oczy widzi naszej reprezentacji, a to co gralismy? no coz... Dania grala ladnie i odpadla, my awansowalismy i jestesmy dalej w grze
pewnie jestes jednym z tych "szkoda ze wyszlismy z grupy bo by szymka już nie było" ?
pablo co wyjasnia
ale jak kibice Interu piszą że wstyd to mi ręce opadają. Może byłeś załamany po triplecie bo Eto'o grał na obronie i wstyd tak grać w Europie albo teraz przeszkadzało Ci że z Barceloną w grupie graliśmy z kontry a Bayern to nas tak samo upokorzył jak Argentyna dzisiaj...
ja bym jeszcze zrozumiał jak by to pisali jakieś visca łebki koniobijcy Barcelony
może pora zacząć się leczyć
nie myślałem że dożyje momentu gdy awans będzie mnie smucil
błagam was. wstyd, sromota i hańba. zenadometr po za skala, myślałem że nic gorszego od Polska Japonia nie zobaczę, a jednak... jedyne czego grubemu warchołowi nie można odmówić to szczęście... fura farta i życiową forma Wojtka... nie możemy się z tego cieszyć. naszą narodową piłka właśnie robi ogromny krok w tył Jedlicze 711 zostanie po mundialu na stanowisku.
a lauti mogl.
szkooda ze handi -2.5 po zaje kursie nie siadlo
ojeciec ty ojciec not.
w styl to uj jak jest awans, nie wazne jak wazne ze jest i tyle
Pablo 5!
Ale teraz znaleźli się... 30 mln estetów i im styl przeszkadza xD
Ile on miał czasu na przygotowania ? A nie dość ze wywalczył awans na mistrzostwa i do tego wyszedł z grupy.
co by nie mówić gość wziął repke chwile przed barażem ze Szwecją i 90% nie dawała szans ze pojedziemy na turniej.
curva chłop tydzień przed turniejem zaczął grać 3 obrońców xD
Nawałka to już się pokazał w Rosji
czyli wszystko wyliczone, byl plan przegrania, ale awansowania. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu
ze kontrolowalismy*
Michu gada ze kontrowalismy wyniki spotkania xD
"pilka jest jedna bramki sa dwie"
Nie no, dobrze graliśmy. Widać, że Argentyńczycy się nas bali. Dlatego zamiast dążyć do zdobywania kolejnych bramek klepali piłkę na własnej połowie żeby nie nadziać się na jeden z naszych totalnie chaotycznych i pozbawionych jakiegokolwiek pomysłu szybkich ataków.
Xd
Taktyka Michniewicza jest oparta na filozifii pewnego polskiego erudyty, filantropa i w wolnej chwili rapera z Opola. Dewiza brzmi: Z tego nic nie będzie choć powstanie
nasza taktyka to brak taktyki
nikt nie ogarnia naszej gry, kazdy podejdzie jak do sparingu i nagle zdzifko
tu nie ma co analizowac, to jest sposob Michniewicza
Wiecie jak to sie dla nich skonczy
Deszą - dobra, chuia graja, opyerdolimy ich
Wyobraźcie sobie ze sztab Francji będzie musiał ten mecz oglądać i analizować grę Polaków
Dokł Capar, przeciez wszyscy wiedzielismy ze tak bedzie wiec czego teraz mamy sapac
ja obstawiam Ronaldo we francji
Ktoś przyjmie Ronaldo teraz?
roznica miedzy nim a Cr7 jest prosta, jeden i drugi moze byc uj warty, za to tamten karne strzela
Ten mundial to jedna wielka improwizacja, pretensje do Michniewicza że wybrał najprostsze środki to jakiś surrealizm
No dzifka przeokrutna, ogolnie cos sapali ze on jest elegancki, a Penaldziak nie, no to wlasnie pokazal, ze jest taki sam
za tego karnego to mu krycha powinien wjechac tak w nozki zeby popamietal
ale tego lessiego calego to nie trawie okrutnie
Michu to ogolnie wyglada jak czlowiek ktory ma wiecej doswiadczenia w rozpoznawaniu wodeczki jak w pilce noznej
niepodwazalny fakt FF
obrzydliwego wuefiste mamy na lawce trenerskiej PL
Z tym, że ma więcej ikry i bardziej sie nadaje na kapitana
broni te karne jak kiedys Handa
To może Cieznego do Interu co?
- Cieszę się, bo rzut karny w końcowym rozrachunku coś dał. Duża satysfakcja. Bardzo duża. - Od razu mówiłem sędziemu, że dotknąłem go (Messiego - red.) ręką w twarz, ale przejechałem tylko z boku. Powiedziałem, że kontakt był, ale karnego nie. Sędzia zadecydował inaczej i dobrze, bo mogłem się popisać. - Czy wiedziałem, gdzie będzie strzelał Messi? Teraz mogę ci powiedzieć, że wiedziałem, ale wtedy nie byłem taki pewny. Fajnie. Byłem to winny zespołowi. Leo niektóre karne uderza mocno. Wiedziałem, że jak strzeli mocno, to raczej w moją lewą stronę. Widziałem, że się nie zatrzymywał, więc poszedłem, wyczułem, obroniłem. Jesteśmy szczęśliwi.
No ale Pazza Polonia Amala
Ogolnie wazyly sie tez losy Lewandowskiego w tych ostatnich minutach
nie tylko dla Dybali chcial tez dopasowac sie do kolegi z zespolu coreii
Nom, on specjalnie to zrobil dla kolegi Dybały z polskimi korzeniami
Lautaro top, dzieki niemu awansowalismy wiec prosze na niego nie pluc
Dobrze że Lautaro potrafi 13 sytuacji do strzelania
kompletnie tej zmiany nie rozumiem, wpuscil goscia co nic nie daje w grze, nie pokryje zadnej pozycji, nie rozegra. Jedynie do czego sie nadaje to do dobitki jakis sytuacji, a ten go wpuszcza gdy sie bronimy i nic z przodu nie robimy
po dzisiejszym wpuszczeniu Piatka to bym sie nie zdziwil jakby dal niego zamiast Ziela
Nie zdziwie sie jak Michniewicz wyjdzie bez zielińskiego tylko sami defensywni
Giroud, Mbappe i samobój Glika
Francja 3-0 Polska. Stawiajcie
ale to będzie chyba nasz plan
prawda
0:0 i karne z murzynami/ciapatymi to bylby cud
0-0 do końca i karne
Nasz będzie bardzo wyrównany
zapowiadaja sie bardzo jednostronne mecze 1/8
Dopiero w finale? czy w polfinale
To kiedy graja rewanz z Polska Claudio
Oby jutro somsiedzi odpadli i już człowiek będzie szczęśliwy
Spokojnie, Michniewicz niedlugo wyleci ale sukces jest i to sie liczy xD
a dalej to juz jakies zebate, souse
argetyna z piekla teraz trafia w 1/8 na australie i szykuje sie na cwiercfinal z Holandia/USA. Więc polfinal maja naprawde bardzo realny
dla mnie ogolnie Nawalka mial jakis pomysl na ta reprezentacje, fakt trafil na ich najlepszy moment itd, ale byl pomysl gry
bo sporo nawet nie wymuszonych bledow bylo
Oni to chyba nie udzwigneli tego meczu
Auuuuuuu!
Czesio top
Ale żeby jednej składnej akcji przez Clay mecz nie zagrać xD
Nikt nie oczekuje zbey z Argentyna na wymianę ciosow iść
Tylko, ze potencjal pilkarski to wtedy byl lepszy nzi teraz.
wiem, porownuje bardziej jezeli chodzi o "sukces" a nie o styl i to co gralismy, bo tam gralismy, lub staralismy sie na rownym poziomie z przeciwnikiem
No i fart się przydarzył
Tu jest wykopywanie piłek do przodu i liczenie na farta
Do euro to nawet porównania nie ma
I kompromitacja Messiego
Lautarak przebrzydły
moze to nie jest to co gralismy na euro 2016 ale jednak to nie euro a ms, wiec brawo
Moze styl huiowy, ale sukces niebywały, nie ukrywajmy
Stawialem, ze bedize 3 razy lomot i wakacje.
amen Dzonyy mam tak samo jak Ty