Archiwum shoutboksa

pluto11 29.11.2022 19:06

Ciekawe co z tego się wykluje z tej całej afery w Juve

AveCaesar 29.11.2022 18:13

i De Vrija

kontousuniete 29.11.2022 18:13

Obyśmy my Skriniara dowieźli.

AveCaesar 29.11.2022 18:12

podobno Rabiot też ma odejść za darm, chce 10 mln na kontrakcie

kontousuniete 29.11.2022 18:12

Podobno bennacer chce odejść, leao to samo. Juve każdy widzi. Czy Inter nie jest najlepiej prowadzonym klubem? :D

AveCaesar 29.11.2022 18:11

Valencia też spoko

DragoDBZ 29.11.2022 18:08

Caicedo dobry grajek

AveCaesar 29.11.2022 18:07

Gakpo już 3 bramki jak dobrze liczę w każdym meczu strzelał

DragoDBZ 29.11.2022 18:07

szkoda Ekwadoru

Paolo92 29.11.2022 17:28

Ekwador gol

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:05

i niech lukaku odpada

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:05

czarnuszkow nie chcemy w play he

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:05

awansowac

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:05

ekwa nie swirowac!

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:04

bardziej to mnie nakreca xd

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:04

juz nawet wywalone w ten mundial

FENDI_SOSA 29.11.2022 17:04

auu J do B

Imrahil 29.11.2022 16:46

jednak banana pajac i mop

Adriano_forever 29.11.2022 16:41

karny

Orzeu 29.11.2022 16:01

tak jest

Imrahil 29.11.2022 15:52

toco, Ekwador v Senegal ?

kontousuniete 29.11.2022 15:19

I teraz będą pisać, że to Moratti haha :)

kontousuniete 29.11.2022 15:18

Racja. Jak zawsze kur.. oni :D

Orzeu 29.11.2022 15:11

na chwilę obecną zamieszane jest tylko Juve

Orzeu 29.11.2022 15:11

być może

kontousuniete 29.11.2022 15:04

Ale to takie gdybanie tylko patrząc na działania :) jeśli 216 mln zniknęło to sporo osób / klubów może być zamieszanych.

kontousuniete 29.11.2022 15:02

Wracając jeszcze do juve. Zarząd sam by się cały nie zdymisjonował więc na pewno prokurator / sąd postawił takie warunki + współpraca, może podsłuchy itd. inaczej by sami nie odeszli. Myślę że klub odpowie normalnie a wymienione osoby unikną może więzienia itd. czyli jakieś zawiasy, tylko kary finansowe. Tak mi się wydaje, że tam naprawdę jest grubo. To podchodzi pod korupcję, pranie kasy i oszukiwanie na podatkach (co najważniejsze :) ) a tego żadne Państwo nie popuści :D

kontousuniete 29.11.2022 14:57

Dobre pytanie. Chyba te prognozy, że go już były mocno optymistyczne. Chociaż oby tak się stało oczywiście

AveCaesar 29.11.2022 14:57

dokładnie świat patrzy bo już nie pierwszy raz

madvillain666 29.11.2022 14:56

Btw. wiadomo co z nową umową Skriniara? Bo miało być parktycznie zrobione, a wciąż cisza. Liczyłem, że w listopadzie na 100% zamkniemy temat....

madvillain666 29.11.2022 14:56

To jest kejs, który będzie się ciągnać miesiącami.

kontousuniete 29.11.2022 14:55

Ale jak już La Liga i Europa się interesuje to UEFA musi podziałać na grubo.

kontousuniete 29.11.2022 14:55

W sensie rozważań, dużo niewiadomych

kontousuniete 29.11.2022 14:55

Taka blokada na lm na ileś lat to byłaby spoko kara :) tylko za szybko chyba na to... :)

kontousuniete 29.11.2022 14:53

Pewnie wystarczy zarządzanie transferu w takiej sytuacji... Klub nie będzie miał wyjścia za bardzo i po co iść na wojnę z agentami, menadżerami i piłkarzami? Tego nie da się wygrać :)

Towarzysz 29.11.2022 14:52

Ciekaw jestem czy jeśli dojdzie do blokady LM, kar itd to czy piłkarze będą mogli pozwać klub i zerwać kontrakt

kontousuniete 29.11.2022 14:51

Trochę na pewno ich interesuje :) ale zawsze piłkarze i agenci sobie poradzą i jesxssc wyjdą na plus na końcu :)

Imrahil 29.11.2022 14:50

i tak nic z tego nie będzie, trochę medialnego szumu, jakieś "rezygnację", po cichu opłacą kogo trzeba i latem znów sypną sianem na transfery

AveCaesar 29.11.2022 14:50

sądząc po oświadczeniu LaLiga i tym jak mają z uefa to mogą też oni śledzić sprawę

AveCaesar 29.11.2022 14:49

myślę, że jednak trochę interesuje bo wszystko zależy do kar. jak to nie będzie nic poważnego to pewnie tak ale jak wypali coś grubego i będą kary to ejdnak ich zainteresuje ;)

kontousuniete 29.11.2022 14:48

Zobaczymy HB, chociaż rzeczywiście za szybko żeby o tym mówić. Ale do stycznia się pewnievwcmiare wyklaruje

kontousuniete 29.11.2022 14:48

Najwyżej zgarną kolejne prowizje za transfery :D

HB 29.11.2022 14:47

nikt nie odejdzie z juve

kontousuniete 29.11.2022 14:47

Dokl

HB 29.11.2022 14:47

dla piłkarzy liczy się kasa i poziom sportowy

HB 29.11.2022 14:47

wątpię, żeby piłkarzy obchodziły machloje księgowe, to nie to samo, co kupowanie meczów

kontousuniete 29.11.2022 14:47

W sensie, nie mają jakiś dużych obaw. Do stycznia się wyjaśni :)

kontousuniete 29.11.2022 14:46

Jak po calciopoli np. Zlatana itd

kontousuniete 29.11.2022 14:45

Myślę, że o tym nie myślą bo jak wyjdzie na grubą aferę to sobie odejdą taniej gdziekolwiek z ich aktualna pozycją :)

AveCaesar 29.11.2022 14:45

wizerunkowej, marketingowej i mam ndzieje konsekwencjami

AveCaesar 29.11.2022 14:44

ciekawe co teraz mają w głowie Bremer z Vlaho którzy spokojnie mogli np być u nas i czy ta cała następna odbudowa bedzie taka prosta po następnej wpadce korupcyjnej

kontousuniete 29.11.2022 14:44

Jak gazety były zaskoczone to tutaj gruba odpowiedzialność karna i obowiązek milczenia podejrzanych musiał wejść w grę

Imrahil 29.11.2022 14:44

rozstrzelać

AveCaesar 29.11.2022 14:43

skoro nikogo już z nich w zarządzie nie ma z miejsca

kontousuniete 29.11.2022 14:43

Nie no jak to wszystko idzie na taką skalę i po cichu to pewnie sporo i ludzi i klubów jest umoczonych

AveCaesar 29.11.2022 14:42

tam musiało grubo lecieć

Towarzysz 29.11.2022 14:42

Mi chodziło o to, że gdyby to chodziło tylko o kasę, to raczej by nie było dymisji

kontousuniete 29.11.2022 14:42

Ok :D świeże info więc myślałem, że coś tu nowego jest na rzeczy :)

AveCaesar 29.11.2022 14:41

Towarzysz 29.11.2022 14:41 Nie no to sarkazm jak mniemam

Towarzysz 29.11.2022 14:41

Nie no to sarkazm jak mniemam

kontousuniete 29.11.2022 14:40

Ave jest jakieś info, że te 16 mln / jakaś operacja ich wtopiła?

kontousuniete 29.11.2022 14:40

AveCaesar 29.11.2022 14:35 16 mln zaważyło. zachłanni głupcy

Endru 29.11.2022 14:39

5 miejsce to bedzie wstyd

Towarzysz 29.11.2022 14:39

Chodziło mi o co innego

Endru 29.11.2022 14:39

to nie zmienia faktu, ze chinole to powinni zrobic wyjazd z Interu

kontousuniete 29.11.2022 14:39

Brawo Orzeu, fajnie, że czytasz :)

Towarzysz 29.11.2022 14:39

AveCaesar 29.11.2022 14:35 16 mln zaważyło. zachłanni głupcy

Orzeu 29.11.2022 14:38

czyli w tym roku bardzo prawdopodobne że 5 miejsce wystarczy do LM

Orzeu 29.11.2022 14:38

no ja od miesięcy czytam o przeszukaniach i podejrzeniach wobec Juventusu

kontousuniete 29.11.2022 14:37

W ogóle sprawa mega niejasna. Już uznawali juve za niewinnych a tu takie info. Ciekawa sprawa. Coś rzeczywiście musiała wyjść niedawno

AveCaesar 29.11.2022 14:36

jak to szło .. Juve w drugiej części sezonu będzie szło lepiej

kontousuniete 29.11.2022 14:35

Dobrze, że jest przerwa to do stycznia może coś ustala :D

kontousuniete 29.11.2022 14:35

W takim trybie

kontousuniete 29.11.2022 14:35

Cały zarząd out

kontousuniete 29.11.2022 14:35

Towarzysz - nie pamiętam czegoś podobnego w innych klubach w Europie

AveCaesar 29.11.2022 14:35

16 mln zaważyło. zachłanni głupcy

kontousuniete 29.11.2022 14:34

Bez paniki, pewnie :) tylko jak Inter teraz negocjuje z np. nowym sponsorem to Juve właśnie zmniejszyło wartość dealu :) itd. to mnie martwi. Nie bezz powodu najbogatsi wola kupować kluby w innych krajach niż w pięknej Italii :)

Towarzysz 29.11.2022 14:33

Gdyby to było tylko 200 mln euro to nie rzuciliby się do dymisji, moim zdaniem

HB 29.11.2022 14:32

Maćku nie ma jeszcze powodów do paniki

Orzeu 29.11.2022 14:32

hehe

kontousuniete 29.11.2022 14:32

Lekko liga dzięki Milanowi, Romie, Interowi się idbudowywała a tu taki gong. Tak jak pisze Towarzysz to pewnie wierzchołek góry lodowej

Towarzysz 29.11.2022 14:32

Zwrot do Torino

Imrahil 29.11.2022 14:31

z paragonem

HB 29.11.2022 14:31

anulowanie transferow xdddd

Towarzysz 29.11.2022 14:31

Byliby w dupie i mam nadzieję że im nawet pokuszą się o anulowanie transferów

kontousuniete 29.11.2022 14:31

Tym samym serie a znowu będzie na ustach Europy jako najwięksi wałkarze.. smutne.

Orzeu 29.11.2022 14:31

bez Vlahovicia, Bremera itp

kontousuniete 29.11.2022 14:31

Nievtylo o lidze, o kraju i poziomie sądów, koruocji

Towarzysz 29.11.2022 14:30

Bo to świadczy o całej lidze

Orzeu 29.11.2022 14:30

to sobie wyobraźcie gdzie oni by byli teraz bez tych 216 mln euro

Towarzysz 29.11.2022 14:30

Orzeu ale mnie też to boli

Towarzysz 29.11.2022 14:29

Może nawet Marotta ich opuścił bo wiedział co tam ich czeka

Orzeu 29.11.2022 14:29

no Maćka chyba bardzo boli, że takie rzeczy się w Juve dzieją

Towarzysz 29.11.2022 14:29

Ale Juvki to inny poziom

AveCaesar 29.11.2022 14:29

jest w pierwszym fragmencie który wkleiłem

Towarzysz 29.11.2022 14:29

Dokładnie

kontousuniete 29.11.2022 14:29

Na bank wyjdą inne rzeczy z innymi klubami :) przecież jube same że sobą transferów nie robiło :D tym samym liga wygląda niepoważnie

Luki165 29.11.2022 14:29

xD

AveCaesar 29.11.2022 14:29

"Wnioski prokuratury mają mówić o 216 milionach euro niezadeklarowanych strat."

Imrahil 29.11.2022 14:28

tak, bo sponsorzy kochają ładować kasę w korupcję

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się