Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Imrahil 28.11.2022 11:49

pocisk

FReeFonix 28.11.2022 11:27

Mocne stanowisko Czesława Michniewicza przed starciem z Argentyną ‼️‼️ 🗣️„Na pewno nie zagramy na 0:0, bo z Argentyną nie nie da się tak zagrać. To jeden z kandydatów do mistrzostwa świata i zawsze znajdą się sytuacje, żeby coś w meczu strzelić. 🗣️Obrona to ważna rzecz, ale chcemy też zdobywać gole. Musi być balans miedzy obroną a atakiem i od tego bardzo dużo zależy. Nastawiając się na bronienie nie mamy szans na dobry wynik. Musimy odbierać piłkę wysoko pressingiem, przeprowadzać ataki pozycyjne, szybkie kontry. Drużyna musi być gotowa na każdy element. 🗣️Będą momenty, że trzeba się wybronić. Ale ważniejsze jest, żeby nawet po ciosie umieć się podnieść. To tak jak w walce o zawodowe mistrzostwo świata w boksie. Można leżeć przez chwilę na deskach, ale zaraz po tym wstać i walczyć dalej. I zwyciężyć."

domin98 28.11.2022 11:18

Orzeu kompro

domin98 28.11.2022 11:18

XD

Kebo 28.11.2022 11:13

Orzeu@ przeczytaj jeszcze raz to co romano napisał i to co ty napisałeś w tym newsie xd

FReeFonix 28.11.2022 11:09

Jak gra Onana (2): 61 - André Onana had 61 touches against Switzerland, the most for a goalkeeper in a #FIFAWorldCup match this year. Sweeper.

Seba 28.11.2022 11:08

może były mediacje :P

andyvdm 28.11.2022 11:08

Po meczu ze Szwajcaria a usunwty został przed samym meczem?

domin98 28.11.2022 11:07

no i coś narobił Endru

Seba 28.11.2022 11:07

O ile ta wersja faktycznie jest prawdziwa

domin98 28.11.2022 11:07

xDD\

Seba 28.11.2022 11:07

a Eto'o usunął, ale Onanę :D

Seba 28.11.2022 11:07

Poszedł do Eto'o i zażądał usunięcia tego gościa

Seba 28.11.2022 11:06

Po meczu ze Szwajcarią jakiś gościu się pojawił i zaczął tłumaczyć im taktykę. Onana wstał i powiedział "Kim ty jesteś, aby mówić nam jak grać?"

domin98 28.11.2022 11:06

bo o tej kłótni podał F. Romano

domin98 28.11.2022 11:05

opisz

Seba 28.11.2022 11:05

W TV teraz podali inną wersję

domin98 28.11.2022 11:04

może Etoo kazał grać onanie tradycyjnie

domin98 28.11.2022 11:02

swoją drogą wiele osób podejrzewa że trener kamerunu to słup wykonujący polecenia z góry

domin98 28.11.2022 11:02

i jak te afrykańskie kadry mają osiągać coś więcej niż wyjście z grupy

domin98 28.11.2022 11:02

jaka beka

domin98 28.11.2022 11:02

XDDD

Dzonyy 28.11.2022 11:00

I z ktorje strony to jest tradycyjne bronienie?

Dzonyy 28.11.2022 11:00

xDDD

andyvdm 28.11.2022 10:59

A Onana się nie zgodził

andyvdm 28.11.2022 10:59

No właśnie mu Zabronił tak wysoko wychodzić

Dzonyy 28.11.2022 10:58

To zwracam Honor murzynkowi

Dzonyy 28.11.2022 10:58

I tak mu kazal trener robic ? D

andyvdm 28.11.2022 10:57

Podobno rekord kontaktów z piłką poza polem karnym bramkarza na ms

Dzonyy 28.11.2022 10:56

xD

andyvdm 28.11.2022 10:52

Pewnie mu drybling ów w polu karnym zakazał xd

Dzonyy 28.11.2022 10:48

Co ten trener mu kazal robic xD

Orzeu 28.11.2022 10:31

no czyli pokłóciłsię z trenerem

mORGAN 28.11.2022 10:28

Romano

Orzeu 28.11.2022 10:28

źródło?

Endru 28.11.2022 10:26

Powodem wykluczenia Onany była dyskusja z CT, ponieważ nalegał na inny, bardziej "tradycyjny" styl bramkarski. Onana nie zamierza zmieniać swojego stylu - napięta sytuacja, stąd wykluczenie.

Endru 28.11.2022 10:18

co zrobil Endru Onana?

FReeFonix 28.11.2022 10:16

Dobijamy do 2k!

FReeFonix 28.11.2022 10:16

Ale wyswietlenia podskoczyly xD

Orzeu 28.11.2022 10:14

nie no Xucatlan nie wiadomo za co

Skepta 28.11.2022 10:11

ale nie przed snem

Skepta 28.11.2022 10:10

ide wlasnie na poranny spacer

Dzonyy 28.11.2022 10:10

Podobno weszli do pokoju, a on siadal na butle z nandrolonem

Xucatlan 28.11.2022 10:08

Dużo tak piszą na twitterze, fakt, ale to jak go złapali? Na gorącym? Jakiejś wewnętrznej kontroli antydopingowej przecież nie mają.

Orzeu 28.11.2022 10:04

podobno żony tabletki znowu przypadkowo wziął

Dzonyy 28.11.2022 10:02

To Batmanovic wraca od stycznia

martins2000 28.11.2022 09:59

L'Inter accelera per Truffert, il Dimarco francese. Addio Gosens

Dzonyy 28.11.2022 09:57

xDDD

FReeFonix 28.11.2022 09:56

To teraz Serbia dwie wygrane

FReeFonix 28.11.2022 09:56

watch him burn

Nasir 28.11.2022 09:54

onana BAN

gil86 28.11.2022 09:50

gdzie takie info ??

martins2000 28.11.2022 09:48

To jest szajbus

Orzeu 28.11.2022 09:48

ciekawe za co

martins2000 28.11.2022 09:48

Długo u nas nie pogra

martins2000 28.11.2022 09:48

Przecież tylko czekać jak u nas wypali

Orzeu 28.11.2022 09:46

no

mateomazzini 28.11.2022 09:43

Oho, Onana wyłączony z kadry Kamerunu z przyczyn dyscyplinarnych

FReeFonix 28.11.2022 08:49

No i mam nadzieje, ze Helweci dostana w dziure

FReeFonix 28.11.2022 08:49

Ja dzis za Serbią, Słowianie jadom

FReeFonix 28.11.2022 08:49

Dziekujemy Piekarz za te wypowiedzi, doceniamy zaangazowanie

cuba 28.11.2022 08:01

Pozdrawiam :)

cuba 28.11.2022 08:00

Kamerun dziś remis,Ghana powinna wygrać, nie lekceważylbym tej Szwajcarii choć na Brazylie nawet bez Neymara to może być i tak miało ( zapowoada ciekawie) i Pirtugalia vs Urugwaj,chyba niespodzianką będzie wygrana Urugwaju ,dobre meczyki dziś tym bardziej że to już druga runda i niektóre zespoły nie mogą nawet zremisować :) trochę bramek powinno dziś paść :) ,Pizdrawiam i milego dnia każdemu z osobna :)

Piekarz 28.11.2022 00:48

piłkarsko i mentalnie

Piekarz 28.11.2022 00:48

chyba najjaskrawszym przykładem przeciwnym, jaki mi przychodzi do głowy z ostatnich czasów, jest Ibrahimović, który nigdy nie wygrał LM bo wręcz hamował te najwybitniejsze ekipy swoim indywidualizmem, ale doskonale potrafił ciągnąć za uszy drużyny z ubytkami

Piekarz 28.11.2022 00:45

to jest po prostu wzorcowy przykład wybitnego piłkarza do wybitnych zespołów

Piekarz 28.11.2022 00:43

oczywiście mówić że lepiej żeby go nie było niż żeby był to już kompletny absurd, ale głosy rozczarowania, że nie dał kadrze tyle ile powinien dać piłkarz który się otarł o złotą piłkę są niebezzasadne, ale w zasadzie nie mogło być inaczej

Piekarz 28.11.2022 00:41

no nie jest to charakterologicznie najbardziej wyrazisty piłkarz w historii

Piekarz 28.11.2022 00:41

cechy przywódcze to też takie średnio na jeża u niego

Piekarz 28.11.2022 00:40

już chyba lepiej by ta kadra wyszła na jakimś kozackim ŚO, genialnym plejmejkerze czy może nawet kosmicznym bramkarzu (co zresztą ostatni mecz pokazał)

Piekarz 28.11.2022 00:39

więc taki paradoks, kiedy Polska wreszcie wygrała w toto lotka wybitnego piłkarza, to akurat o takiej charakterystyce, której nie da się za bardzo wykorzystać przez jakość reszty składu

Piekarz 28.11.2022 00:37

jemu też się zdarza zrobić coś praktycznie z niczego, ale to nie jest jego domena

Piekarz 28.11.2022 00:36

żaden z nich by raczej nie robił takich liczb jak Lewy w Bayernie, ale to dużo bardziej przydatni piłkarze dla gównianych zespołów niż Bobby

Piekarz 28.11.2022 00:34

jakiś nie wiem, Lukaku w wybitnej formie, Ibrahimović w średniej formie, Totti, Samuel Eto'o

Piekarz 28.11.2022 00:32

prawdopodobnie więcej by tej kadrze dał ktoś, kto piłkarzem jest nawet dość wyraźnie słabszym, ale bardziej samodzielnym

Piekarz 28.11.2022 00:32

faktem jest że Lewandowski to nie jest najszczęśliwszy typ piłkarza, jakiego mogła trafić Polska

pablo77 27.11.2022 23:12

mam nadzieje ze to jego ostatni mundial.

pablo77 27.11.2022 23:11

biorąc pod uwagę jak grał Piątek z Holandia w LN to mógłby Lewy torbę nosić na trening :)

HB 27.11.2022 23:10

nie jest przyzwyczajony do gry w amatorskiej drużynie

pablo77 27.11.2022 23:08

pomijając już tego karnego to on praktycznie w ogóle nie biegał w pressingu. Nie przesuwał nie pomagał w defensywie. Wyglądał tak jak Dżeko

pablo77 27.11.2022 23:07

a biorąc pod uwagę jego gre z Meksykiem to był chyba najgorszy na boisku

pablo77 27.11.2022 23:07

tak szczerze to za wiele on nie dał tej reprezentacji.

pablo77 27.11.2022 23:06

andyvdm 27.11.2022 22:49 Jeszcze zatęsknicie za Lewandowskim

Towarzysz 27.11.2022 23:06

+1

HB 27.11.2022 23:03

FF

andyvdm 27.11.2022 22:49

Jeszcze zatęsknicie za Lewandowskim

FReeFonix 27.11.2022 22:16

watpie zeby Meksyk nastukał goli Arabusom

FReeFonix 27.11.2022 22:16

rownie dobrze moglismy stracic cos

pablo77 27.11.2022 22:13

nie tylko karny ale z Arabią zmarnował dwie setki a bramki będą miały ogromne znaczenie

FReeFonix 27.11.2022 22:09

Ogolnie beka,bo zawsze jak jest sytuacja na karny z VARem to zawsze jest dyktowany na tym turnieju

FReeFonix 27.11.2022 22:08

Karnego, ktory w sumie byl naciagany tak jak ten Arabusów

FReeFonix 27.11.2022 22:08

Ta, bo sam karnego wywalczyl i zmarnowal :D

pablo77 27.11.2022 22:07

jak nie wyjdziemy z grupy to zasługa tylko Robercika :)

FReeFonix 27.11.2022 21:25

Robercik potrafi cos tam technicznie, no ale nie wygra sam meczu xd

Adriano_forever 27.11.2022 21:22

taki robercik troche

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się