Archiwum shoutboksa

ragnar 26.11.2022 14:52

O to chodzi

ragnar 26.11.2022 14:52

Za duzo

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

prawie w każdym meczu :D

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

przecież jest dużo karnych

ragnar 26.11.2022 14:52

Mi tylko chodzi o to, ze byloby duzo karnych co mecz jak kazdy kontakt bylby gwizdany

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

ja nic o rożnych nie mówię tylko o tym co było tutaj

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

ja mówię o akcjach a Ty o rożnych

ragnar 26.11.2022 14:51

No nic nie wazne

ragnar 26.11.2022 14:51

No to troche jestes nie konsekwentny, czyli lekkie kopniecie w akcji to karny, a odepchniecie przy roznym, nie, bo to nie z akcji

Adriano_forever 26.11.2022 14:51

kopnął go w achillesa

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

rożny to rożny tutuaj była akcja

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

wiec daruj sobie

ragnar 26.11.2022 14:50

Ja tam nie lubie takich naciaganych karnych

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

to dziwne zeby karny był

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

tam to lewy faulował

eKubaL 26.11.2022 14:50

Karny?

eKubaL 26.11.2022 14:50

Lewandowski też był w kontakcie przy tej akcji co nadepnął na reke

ragnar 26.11.2022 14:50

Af to co powiesz o roznych, tam sie wszyscy przepychają trzymają za koszulki

Seba 26.11.2022 14:49

Dlatego jak Dimarco faulował Bonaventure, to od razu na wysokości kolana z dużą siłą, aby nie było wątpliwości

Adriano_forever 26.11.2022 14:49

był kontakt jest karny :D

ragnar 26.11.2022 14:49

Kazdy rozny by sie k9nczyl karnym

Adriano_forever 26.11.2022 14:49

przepisy są jasne

Adriano_forever 26.11.2022 14:49

no to niech warują wszystko

ragnar 26.11.2022 14:49

O to to

andyvdm 26.11.2022 14:48

Var po każdym dotknięciu w polu karnym jakby miał być to po 10 karnych w meczu

ragnar 26.11.2022 14:48

Dokładnie.hollywood czeka na niego

andyvdm 26.11.2022 14:48

Z dupy ten karny był ledwo go dotknął ta niga

Adriano_forever 26.11.2022 14:48

nie ma co gadac

Adriano_forever 26.11.2022 14:48

nie no faul był

eKubaL 26.11.2022 14:47

Jakby go ktoś prądem raził

eKubaL 26.11.2022 14:47

Po tym jak ten kolo upadał było widać że aktorzy

ragnar 26.11.2022 14:47

Te mś to wieksze dziadostwo jak 2002 i przepychanie korei...karne z dpy, doliczanie po 14 min aby jak najwiecej bramek padło

Adriano_forever 26.11.2022 14:46

uff

Seba 26.11.2022 14:46

jednak nie

Adriano_forever 26.11.2022 14:46

powtórka będzie?

Seba 26.11.2022 14:46

zaraz powtorzą karnego :D

ragnar 26.11.2022 14:46

Duze troche, 20 karnych co mecz mogloby byc takich

Adriano_forever 26.11.2022 14:46

Szczęsny karnego obronił xD

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

ło kurła

Seba 26.11.2022 14:45

nie ma :D

Chuchu 26.11.2022 14:45

+10 xD

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

ale od tyłu zajubał mu fast

ANIOL 26.11.2022 14:45

Kopnal qrwa kozojebce

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

od przodu wyglądało to niewinnie

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

na kamerze z tyłu było widać

Seba 26.11.2022 14:45

przesadził sędzia

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

fest

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

zajubał mu

ANIOL 26.11.2022 14:45

Bielik ty piz.do

Chuchu 26.11.2022 14:44

Ledwo go musnął

andyvdm 26.11.2022 14:44

Trochę z dupy ten karny

Adriano_forever 26.11.2022 14:44

bielik dziekujemy

Seba 26.11.2022 14:44

lol

Adriano_forever 26.11.2022 14:43

zdecydowanie

Adriano_forever 26.11.2022 14:43

karny

Seba 26.11.2022 14:43

co oni z tymi dziurami w getrach? cisną ich czy co>

Adriano_forever 26.11.2022 14:43

ok karny

ragnar 26.11.2022 14:40

Czyli pilke dotknal, ti chyba z 3 raz w tej polowie

ragnar 26.11.2022 14:39

Chyba wykrakałem :)

Adriano_forever 26.11.2022 14:39

nie ma nawet varu

andyvdm 26.11.2022 14:39

Spalony

Adriano_forever 26.11.2022 14:39

no i mamy zielińskiego! :D

Seba 26.11.2022 14:37

Ciekawe co w studiu powiedzą, bo miała być deklasacja :D

ragnar 26.11.2022 14:37

Zielu kreator, drugi mecz padaka...taki typ, dobrze gra jaj druzyna gra dobrze

ragnar 26.11.2022 14:36

0 strzalow, 0 goli ...

andyvdm 26.11.2022 14:33

Polaczki tylko zakopać się wy :cenzor: do przodu i może coś się uda na afere

andyvdm 26.11.2022 14:32

Arabia pokazuje wysoki poziom konstruowania akcji

Seba 26.11.2022 14:32

"Pokażemy dzisiaj kulturę gry Saudyjczykom" :D

Chuchu 26.11.2022 14:31

Ale że Dudka nie powołali

Chuchu 26.11.2022 14:31

Franek łowca bramek

andyvdm 26.11.2022 14:30

Co to za Frankowski

Adriano_forever 26.11.2022 14:30

...

Adriano_forever 26.11.2022 14:29

boże frankowski coś ty chciał zagrać teraz

Adriano_forever 26.11.2022 14:25

teraz dobrze!

ANIOL 26.11.2022 14:24

Ale jesteśmy piz.dy

andyvdm 26.11.2022 14:24

A czego się spodziewałeś?

ANIOL 26.11.2022 14:24

Arabia saudyjska jedzie z nami wysokim pressingiem haha

ANIOL 26.11.2022 14:24

Ale gramy choojnie

Seba 26.11.2022 14:23

Kasz się ościędzia :D

Skepta 26.11.2022 14:22

rzeźnik z premier league

Skepta 26.11.2022 14:22

cash jest odklejony

Seba 26.11.2022 14:21

ale jakby dał to by się wybronił

Seba 26.11.2022 14:21

nie będzie bo by musial dać bezpośrdnie czerwo

Adriano_forever 26.11.2022 14:21

będzie varował?

andyvdm 26.11.2022 14:20

No powinno

Seba 26.11.2022 14:20

powinno byc drugie żółtko

andyvdm 26.11.2022 14:20

Inzi by już Casha zdjal

ANIOL 26.11.2022 14:20

Qrwaaaąaa zaraz mnie ch strzeli! Nie wierze w co pacze

andyvdm 26.11.2022 14:20

Powinien z czerwoną wylecieć chyba

andyvdm 26.11.2022 14:20

Oj oj

pluto11 26.11.2022 14:20

Dalej zero gry

Adriano_forever 26.11.2022 14:19

Milik won w przerwie

Adriano_forever 26.11.2022 14:19

coż oni to robią

andyvdm 26.11.2022 14:19

XD

andyvdm 26.11.2022 14:16

No i dwie zasłużone

Adriano_forever 26.11.2022 14:16

stawiam 5 zł na czerwo w tym meczu

Adriano_forever 26.11.2022 14:15

już druga zółta

andyvdm 26.11.2022 14:15

XD

Adriano_forever 26.11.2022 14:15

lol

Adriano_forever 26.11.2022 14:15

\po co ta żółta mordo

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się