Archiwum shoutboksa

ragnar 26.11.2022 14:40

Czyli pilke dotknal, ti chyba z 3 raz w tej polowie

ragnar 26.11.2022 14:39

Chyba wykrakałem :)

Adriano_forever 26.11.2022 14:39

nie ma nawet varu

andyvdm 26.11.2022 14:39

Spalony

Adriano_forever 26.11.2022 14:39

no i mamy zielińskiego! :D

Seba 26.11.2022 14:37

Ciekawe co w studiu powiedzą, bo miała być deklasacja :D

ragnar 26.11.2022 14:37

Zielu kreator, drugi mecz padaka...taki typ, dobrze gra jaj druzyna gra dobrze

ragnar 26.11.2022 14:36

0 strzalow, 0 goli ...

andyvdm 26.11.2022 14:33

Polaczki tylko zakopać się wy :cenzor: do przodu i może coś się uda na afere

andyvdm 26.11.2022 14:32

Arabia pokazuje wysoki poziom konstruowania akcji

Seba 26.11.2022 14:32

"Pokażemy dzisiaj kulturę gry Saudyjczykom" :D

Chuchu 26.11.2022 14:31

Ale że Dudka nie powołali

Chuchu 26.11.2022 14:31

Franek łowca bramek

andyvdm 26.11.2022 14:30

Co to za Frankowski

Adriano_forever 26.11.2022 14:30

...

Adriano_forever 26.11.2022 14:29

boże frankowski coś ty chciał zagrać teraz

Adriano_forever 26.11.2022 14:25

teraz dobrze!

ANIOL 26.11.2022 14:24

Ale jesteśmy piz.dy

andyvdm 26.11.2022 14:24

A czego się spodziewałeś?

ANIOL 26.11.2022 14:24

Arabia saudyjska jedzie z nami wysokim pressingiem haha

ANIOL 26.11.2022 14:24

Ale gramy choojnie

Seba 26.11.2022 14:23

Kasz się ościędzia :D

Skepta 26.11.2022 14:22

rzeźnik z premier league

Skepta 26.11.2022 14:22

cash jest odklejony

Seba 26.11.2022 14:21

ale jakby dał to by się wybronił

Seba 26.11.2022 14:21

nie będzie bo by musial dać bezpośrdnie czerwo

Adriano_forever 26.11.2022 14:21

będzie varował?

andyvdm 26.11.2022 14:20

No powinno

Seba 26.11.2022 14:20

powinno byc drugie żółtko

andyvdm 26.11.2022 14:20

Inzi by już Casha zdjal

ANIOL 26.11.2022 14:20

Qrwaaaąaa zaraz mnie ch strzeli! Nie wierze w co pacze

andyvdm 26.11.2022 14:20

Powinien z czerwoną wylecieć chyba

andyvdm 26.11.2022 14:20

Oj oj

pluto11 26.11.2022 14:20

Dalej zero gry

Adriano_forever 26.11.2022 14:19

Milik won w przerwie

Adriano_forever 26.11.2022 14:19

coż oni to robią

andyvdm 26.11.2022 14:19

XD

andyvdm 26.11.2022 14:16

No i dwie zasłużone

Adriano_forever 26.11.2022 14:16

stawiam 5 zł na czerwo w tym meczu

Adriano_forever 26.11.2022 14:15

już druga zółta

andyvdm 26.11.2022 14:15

XD

Adriano_forever 26.11.2022 14:15

lol

Adriano_forever 26.11.2022 14:15

\po co ta żółta mordo

Adriano_forever 26.11.2022 14:15

krła

andyvdm 26.11.2022 14:13

Arabscy książęta pustyni jebia polaczków jak chcą

andyvdm 26.11.2022 14:06

TVP Sport strona albo aplikacja

interfann 26.11.2022 13:58

Chłopaki jestem w trasie. Gdzie mogę znaleźć jakąś transmisję meczu Polska?

FReeFonix 26.11.2022 12:52

Ona nie była kobietą mojego życia, była moim życiem zamienionym w kobietę 👸🏼🌹. Historie Disneya mają też drugie sezony. 🎬 XDDDDD

FReeFonix 26.11.2022 12:51

https://www.instagram.com/p/ClWJhe7IaL6/ obrzydliwy cuckold

FReeFonix 26.11.2022 12:49

Icardi jak sie zeszmacil xD

cuba 26.11.2022 12:41

Chciałbym żeby ta Tunezja strzeliła

cuba 26.11.2022 12:39

Jak nie wyjdxiemy z grupy bo braknie tego karnego niestrzelonego przez Lewego to bedzie laba

cuba 26.11.2022 12:34

No i w wyjściowym składzie Milik i Lewy elegancko

Towarzysz 26.11.2022 12:32

Aramco witamy

martins2000 26.11.2022 12:25

Sandro Sabatini: “L’Inter non finirà il 2023 con Zhang: ho saputo che il passaggio di proprietà è molto più vicino e concreto di quanto sia stato già detto, mi danno una scadenza di circa due mesi”.

cuba 26.11.2022 08:10

Jest i Rabij ,git

cuba 26.11.2022 08:09

Dziś Polska wygra :)

cuba 26.11.2022 08:07

Dzen Dobry SB :)

Xucatlan 25.11.2022 22:24

Bo trener to angielska wersja Brzęczka.

Xucatlan 25.11.2022 22:24

pluto11 25.11.2022 21:43 Anglia niby taki skład i taka głębia składu a nic rewelacyjnego nie grają

Dantte 25.11.2022 21:55

soccer* ;)

Dantte 25.11.2022 21:55

USA bardzo fajny football pokazuja. Mily dla oka

pluto11 25.11.2022 21:43

Anglia niby taki skład i taka głębia składu a nic rewelacyjnego nie grają

cuba 25.11.2022 19:21

Bardzo pozytywna osoba

cuba 25.11.2022 19:21

Bartłomiej Rabij :top:

cuba 25.11.2022 19:19

Oby w tym studio sklad sie nie zmienial

cuba 25.11.2022 19:14

Holandia gra najslabiej jak pamietam

cuba 25.11.2022 19:13

Katar

cuba 25.11.2022 19:13

Wiec odpadna zaraz po wyjściu z grupy

cuba 25.11.2022 19:13

Tylko oni wiedzą ze jatar opierdziela

cuba 25.11.2022 19:11

Jestem ciekaw czy zAnglia też taka bedzie choć podobnie skuteczna

Xucatlan 25.11.2022 19:11

No tak, plus on w dużym stopniu odpowiada za gola, bo Estupinan, którego strzał dobijał Valencia, to był 'jego' zawodnik.

cuba 25.11.2022 19:10

Denzel dziś jak cala Holandia

cuba 25.11.2022 19:09

Glik,Krychowiak,Lewy,Sxczesny tym goscia bym juz podziękował za reprezentację

Xucatlan 25.11.2022 19:08

Dumfries cienko dzisiaj. Chyba Mundial nie podbije jego wartości.

Dantte 25.11.2022 19:08

ostatnio to glik z workiem lodu na glowie biegal :D

cuba 25.11.2022 19:07

Być mało :)

cuba 25.11.2022 19:07

No fakt bo ostatni byl z tym problem ale to moze hyc malo :) obym sie mylil :)

Dantte 25.11.2022 19:06

cuba, ale wiesz ze jutro gramy na klimatyzowanym stadionie? ;)

cuba 25.11.2022 18:58

Jak poszerza MS do jeszcze wiecej ekip to jeszcze beda grupy z san marino

cuba 25.11.2022 18:51

Ciekawy meczyk się szykuje senegal vs ekwador

cuba 25.11.2022 18:46

Przezctego nie strzelonego karnego może okazać się że nie wyszliśmy z grupy

cuba 25.11.2022 18:44

Ma być goraco w tych godzinach w których gramy więc mam nadzieję że kondycyjnie nie siadziemy

cuba 25.11.2022 18:42

Oby jutro nasi dali radę

cuba 25.11.2022 18:42

I Anglia

ragnar 25.11.2022 18:41

Poki co chyba francja hiszpania i brazylia wygkadaja najlrpiej

cuba 25.11.2022 18:41

No jutro karą byloby nie oglądać Pilski :)

ragnar 25.11.2022 18:41

Ale Dania czy nawet ta Kanada co fajnie grała z belgią, wzbudzają moja sympatie :)

cuba 25.11.2022 18:40

Najlepsi są kibice Japoni,jak kulturalnie potrafili posprzątać po sobie

ragnar 25.11.2022 18:39

Mnie mś walą, zwladzcza te w kraju nie zwuazanym z pilka przy nawet nie zapełnionych stadionach

cuba 25.11.2022 18:39

Tez tak sądzę ragnar

ragnar 25.11.2022 18:39

Niby niemcy kojarzeni z solidniścia stad japonia i wygrana to duza niespodzianka

cuba 25.11.2022 18:36

I nadal twierdzę ze zaskoczylanie miło Japonia .

cuba 25.11.2022 18:36

Ja jak nie ma Włochów to mam Argentyne

andyvdm 25.11.2022 18:35

Jak nie ma Włochów to mam w dupie kto wygra

andyvdm 25.11.2022 18:35

Nie

cuba 25.11.2022 18:34

Masz jakiegoś faworyta ?

andyvdm 25.11.2022 18:34

Mogą sobie nawet pozwolić na posadzenie takiego Tomiyasu na ławce

cuba 25.11.2022 18:33

Wynik

andyvdm 25.11.2022 18:33

Dużo poważnych grajkow

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się