Archiwum shoutboksa

cuba 25.11.2022 15:03

Katar strzeli ?

cuba 25.11.2022 15:03

I fajnie

cuba 25.11.2022 15:02

Jednym sie podoba innym nie k fajnie ;)

cuba 25.11.2022 15:02

Dobra,i tak tego nie zmienimy jest jak jest,tyle.

cuba 25.11.2022 15:00

Jedyny plus to wolę to niż reklamy

andyvdm 25.11.2022 15:00

Co

cuba 25.11.2022 14:59

No to co minute mozna udawać albo że glowa go boli i tak można się bawić a kibic pójdzie na miasto i wpadnie w 90min bo jeszcze z 10min przed nim

maverik 25.11.2022 14:59

czemu w innych sportach tego nie robia, bo tam nic nie zyskaja proste

maverik 25.11.2022 14:59

tylko w pilce jest kladzenie sie i udawanie kontuzji albo faulu

maverik 25.11.2022 14:58

skoro nie ma zatrzymywanego czasu jak w hokeju czy koszu to mozna doliczyc tyle ile trzeba

maverik 25.11.2022 14:58

mi tam tez sie podoba to doliczanie na mś

chonciak 25.11.2022 14:58

szczególnie, że to turniej gdzie grają co 3 dni...

maverik 25.11.2022 14:57

no to wlasnie o to chodzi, jak zobacza ze sedzia skrupulatnie dolicza co do sekundy to przestana udawac

cuba 25.11.2022 14:57

Przesada z tym czasem

cuba 25.11.2022 14:57

No o tym właśnie piszę

chonciak 25.11.2022 14:57

45+7 1 połowa, 45+11 2 połowa, 15+6 1 dogrywka, 15+10 2 dogrywka bo przecież udają skurcze

andyvdm 25.11.2022 14:56

Dokładnie

cuba 25.11.2022 14:56

:D

KibicInteru 25.11.2022 14:56

Ja nie mogę patrzeć czasami jak Inter gra z jakimiś ogórkami i w 75minucie przy wyniku 1:1 do końca meczu to z 5 minut leżą,kolejne 5 spacerują po aucie zanim wyrzuca, zrobią pare zmian na ktore pójdzie kolejne 5 min i 5 min na koniec sobie pogramy

chonciak 25.11.2022 14:56

Mecz po 200 minut xD

cuba 25.11.2022 14:56

A jak dojdą dogrywki ?

cuba 25.11.2022 14:55

I to pierwsza czy druga polowa

cuba 25.11.2022 14:55

Ja rozumiem ze są mecze w ktorych należy doliczyć ale na tych mistrzostwach to już kosmis,co mecz to srednio ok moze 6min

chonciak 25.11.2022 14:54

Powinni starać się ucinać takie tematy. Mają kamery widzą jak reagują zawodnicy. Skoro ktoś był w stanie turlać się przez 5m to jest w stanie zejść z boiska.

andyvdm 25.11.2022 14:54

A bo to raz było że rywal w ostatnich 15 minutach tylko się kładzie i opóźnia wszystko jak się da a i tak 3 minuty doliczone

chonciak 25.11.2022 14:53

Nie ma czegoś takiego ;d

cuba 25.11.2022 14:53

Co to jest sprawiedliwe doliczanie ?

chonciak 25.11.2022 14:53

przy takiej intensywności meczy to nie powinno wyglądać tak, że grają po 100 parę minut

andyvdm 25.11.2022 14:52

Sprawiedliwe doliczenie czasu to dobry pomysł

cuba 25.11.2022 14:52

Sa takie podobno plany

chonciak 25.11.2022 14:52

Jak nie chce zejść to czerwona i będzie musiał zejść xD

chonciak 25.11.2022 14:52

najlepiej jakby testowo wprowadzili 40 minutowe połowy i zatrzymywali czas na takie okazje xd

andyvdm 25.11.2022 14:51

Wziąć na ręce i wynieść za boisko xD

andyvdm 25.11.2022 14:51

Jak ktoś specjalnie leży i się nie podnosi to jak ma to sędzia ukrócić?

cuba 25.11.2022 14:51

:D

cuba 25.11.2022 14:51

I bez remisów

cuba 25.11.2022 14:51

Tomoze piwinny byc mecze nie na czas tylko np kto strzeli pierwszy 5 bramek

andyvdm 25.11.2022 14:51

Jaki ogół xD

chonciak 25.11.2022 14:50

sędziowie powinni ucinać takie coś a nie karać ogół.

andyvdm 25.11.2022 14:50

Jak chcą lezec na boisku zamiast grać to cyk +10

cuba 25.11.2022 14:50

Mają

cuba 25.11.2022 14:50

Chore bo maha podkbni takie wytyczne

andyvdm 25.11.2022 14:50

Mi się to nowe doliczanie podoba

chonciak 25.11.2022 14:49

Nogi czy ręki nie urwało to wypad za boisko

chonciak 25.11.2022 14:49

chore to było, że sędziowie na to pozwalali i pozwalają.

cuba 25.11.2022 14:49

W drugiej polowie doliczy z 10

andyvdm 25.11.2022 14:49

Chore to było jak ktoś wygrywał 1-0 ukradł 10 minut a sędzia 3 doliczał

cuba 25.11.2022 14:49

No to jest przesada z tym doliczaniem

chonciak 25.11.2022 14:49

1 połowy*

chonciak 25.11.2022 14:49

+7 minut do połowy?

KibicInteru 25.11.2022 14:49

Mają i w serie a też tak ma być

andyvdm 25.11.2022 14:49

Czemu chore?

chonciak 25.11.2022 14:48

Ci sędziowie mają jakieś chore wytyczne odnośnie doliczonego czasu gry?

KibicInteru 25.11.2022 14:47

Machaja tymi nogi a piłka lata gdzie popadnie

cuba 25.11.2022 14:47

Dziś juz się żegnają powoli ms

KibicInteru 25.11.2022 14:47

Tak czy siak ci katarczycy są przeslabi

cuba 25.11.2022 14:47

Nie nie KibicInteru mowa o tu i tetaz :)

cuba 25.11.2022 14:46

To doliczanie czasu jest kosmiczne

KibicInteru 25.11.2022 14:46

Myślałem że chodzi ze na tych mistrzostwach dawno nie było varu

cuba 25.11.2022 14:44

Myslam o meczu kataru z senegalem KibicInteru...

KibicInteru 25.11.2022 14:41

Nie tak dawno bp był w meczu iran-walia pod koniec

KibicInteru 25.11.2022 14:40

cuba 25.11.2022 14:34 Dawno nie bylo varu

cuba 25.11.2022 14:40

gool

cuba 25.11.2022 14:40

No

Dzonyy 25.11.2022 14:39

Sedzia idzie zobaczyc jak go wola var

cuba 25.11.2022 14:38

Ze ten sędzia nawet nie poszed zobaczyc...

cuba 25.11.2022 14:37

Ewidentny

Dzonyy 25.11.2022 14:37

Nie zrozumiala decyzja dla mnie.

andyvdm 25.11.2022 14:37

No raczej karny

cuba 25.11.2022 14:36

Sedziowie maja byc bardziej przychylni gospodarza bo tak mieli powiedziane,dobrze słyszałem komentatora ?

Dzonyy 25.11.2022 14:35

Beka xD

cuba 25.11.2022 14:35

Powinien być karny,nawet lowinien podejść do monitoringu

cuba 25.11.2022 14:34

Dawno nie bylo varu

cuba 25.11.2022 14:08

Trener senegalu wglada z profila jak snoop dog :D

cuba 25.11.2022 14:05

I tak ich sport slabo interesuje

cuba 25.11.2022 14:04

Dziś gospodarz turnieju zegna się z szansami na wyjście z grupy i na trzeci mecz mogą nie przychodzić,potrafią wychodzić na 10min przed i to gospodarz to niech wcale nie przychodza

cuba 25.11.2022 13:59

No ja tam juz nie pamietam kidy gralem w tego menagera 2003 ale o ile pamietam to Vieri,Martins,K,Gonzales itp

chonciak 25.11.2022 13:57

znaczy się w cenie 5 zł/miesiąc :P

chonciak 25.11.2022 13:57

a ja mam za darmoszkę fm23

cuba 25.11.2022 13:56

Ja mam gdzieś na plycie jeszcze championship menager 2003 :D

chonciak 25.11.2022 13:49

Też masz chore wyceny zawodników? Tak, że jak Ty chcesz kupić to musisz płacić 150% ceny a od Ciebie chcą kupić za max 75% wartości?

Dzonyy 25.11.2022 13:44

ja gram

chonciak 25.11.2022 13:30

walia*

chonciak 25.11.2022 13:30

90+11 co tam się odwaliło w meczu iran-wali?

chonciak 25.11.2022 13:28

pytanko mam, gra ktoś może w fm23 ?

cuba 25.11.2022 13:25

Ja tak 1-2 Senegal

cuba 25.11.2022 13:19

Ale kurs chyba jest

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:19

1-0 2-0 sene

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:19

nie szczeli

cuba 25.11.2022 13:17

Ile jrst na katar ze strzeli ?

cuba 25.11.2022 13:16

No jakiś tam uraxik i dmuchaja i chuchaja

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:16

belgia amatorka nawet ich nie chce ze wzgledu na lukaku

cuba 25.11.2022 13:15

Niemcy czuję tez się podniosą

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:15

nie ogladalem wlasnie meczyku

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:15

foty widzialem spuchnietej kostki

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:15

a neymi jakas konti? ;o

cuba 25.11.2022 13:15

Ja tam nie lubie krystyny ale mowa o zespole

kibix 25.11.2022 13:14

Cr jak zwykle musiał się symulką popisać

cuba 25.11.2022 13:14

No ale Pirtugalia to też zespol w sumie też jeden z faworytów

FENDI_SOSA 25.11.2022 13:14

effect cr he

Shoutbox

rchemik 25.06.2026 16:33

my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

AveCaesar 25.06.2026 16:07

Ważne żeby ta sytuacja wyjaśniła się szybko bo będzie powtórka z poprzedniego letniego okienka.

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Matti 25.06.2026 15:55

oferta Spurs była rok temu

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625458

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się