Katar strzeli ?
I fajnie
Jednym sie podoba innym nie k fajnie
Dobra,i tak tego nie zmienimy jest jak jest,tyle.
Jedyny plus to wolę to niż reklamy
Co
No to co minute mozna udawać albo że glowa go boli i tak można się bawić a kibic pójdzie na miasto i wpadnie w 90min bo jeszcze z 10min przed nim
czemu w innych sportach tego nie robia, bo tam nic nie zyskaja proste
tylko w pilce jest kladzenie sie i udawanie kontuzji albo faulu
skoro nie ma zatrzymywanego czasu jak w hokeju czy koszu to mozna doliczyc tyle ile trzeba
mi tam tez sie podoba to doliczanie na mś
szczególnie, że to turniej gdzie grają co 3 dni...
no to wlasnie o to chodzi, jak zobacza ze sedzia skrupulatnie dolicza co do sekundy to przestana udawac
Przesada z tym czasem
No o tym właśnie piszę
45+7 1 połowa, 45+11 2 połowa, 15+6 1 dogrywka, 15+10 2 dogrywka bo przecież udają skurcze
Dokładnie
Ja nie mogę patrzeć czasami jak Inter gra z jakimiś ogórkami i w 75minucie przy wyniku 1:1 do końca meczu to z 5 minut leżą,kolejne 5 spacerują po aucie zanim wyrzuca, zrobią pare zmian na ktore pójdzie kolejne 5 min i 5 min na koniec sobie pogramy
Mecz po 200 minut xD
A jak dojdą dogrywki ?
I to pierwsza czy druga polowa
Ja rozumiem ze są mecze w ktorych należy doliczyć ale na tych mistrzostwach to już kosmis,co mecz to srednio ok moze 6min
Powinni starać się ucinać takie tematy. Mają kamery widzą jak reagują zawodnicy. Skoro ktoś był w stanie turlać się przez 5m to jest w stanie zejść z boiska.
A bo to raz było że rywal w ostatnich 15 minutach tylko się kładzie i opóźnia wszystko jak się da a i tak 3 minuty doliczone
Nie ma czegoś takiego ;d
Co to jest sprawiedliwe doliczanie ?
przy takiej intensywności meczy to nie powinno wyglądać tak, że grają po 100 parę minut
Sprawiedliwe doliczenie czasu to dobry pomysł
Sa takie podobno plany
Jak nie chce zejść to czerwona i będzie musiał zejść xD
najlepiej jakby testowo wprowadzili 40 minutowe połowy i zatrzymywali czas na takie okazje xd
Wziąć na ręce i wynieść za boisko xD
Jak ktoś specjalnie leży i się nie podnosi to jak ma to sędzia ukrócić?
I bez remisów
Tomoze piwinny byc mecze nie na czas tylko np kto strzeli pierwszy 5 bramek
Jaki ogół xD
sędziowie powinni ucinać takie coś a nie karać ogół.
Jak chcą lezec na boisku zamiast grać to cyk +10
Mają
Chore bo maha podkbni takie wytyczne
Mi się to nowe doliczanie podoba
Nogi czy ręki nie urwało to wypad za boisko
chore to było, że sędziowie na to pozwalali i pozwalają.
W drugiej polowie doliczy z 10
Chore to było jak ktoś wygrywał 1-0 ukradł 10 minut a sędzia 3 doliczał
No to jest przesada z tym doliczaniem
1 połowy*
+7 minut do połowy?
Mają i w serie a też tak ma być
Czemu chore?
Ci sędziowie mają jakieś chore wytyczne odnośnie doliczonego czasu gry?
Machaja tymi nogi a piłka lata gdzie popadnie
Dziś juz się żegnają powoli ms
Tak czy siak ci katarczycy są przeslabi
Nie nie KibicInteru mowa o tu i tetaz
To doliczanie czasu jest kosmiczne
Myślałem że chodzi ze na tych mistrzostwach dawno nie było varu
Myslam o meczu kataru z senegalem KibicInteru...
Nie tak dawno bp był w meczu iran-walia pod koniec
cuba 25.11.2022 14:34 Dawno nie bylo varu
No
Sedzia idzie zobaczyc jak go wola var
Ze ten sędzia nawet nie poszed zobaczyc...
Ewidentny
Nie zrozumiala decyzja dla mnie.
No raczej karny
Sedziowie maja byc bardziej przychylni gospodarza bo tak mieli powiedziane,dobrze słyszałem komentatora ?
Beka xD
Powinien być karny,nawet lowinien podejść do monitoringu
Dawno nie bylo varu
Trener senegalu wglada z profila jak snoop dog
I tak ich sport slabo interesuje
Dziś gospodarz turnieju zegna się z szansami na wyjście z grupy i na trzeci mecz mogą nie przychodzić,potrafią wychodzić na 10min przed i to gospodarz to niech wcale nie przychodza
No ja tam juz nie pamietam kidy gralem w tego menagera 2003 ale o ile pamietam to Vieri,Martins,K,Gonzales itp
znaczy się w cenie 5 zł/miesiąc
a ja mam za darmoszkę fm23
Ja mam gdzieś na plycie jeszcze championship menager 2003
Też masz chore wyceny zawodników? Tak, że jak Ty chcesz kupić to musisz płacić 150% ceny a od Ciebie chcą kupić za max 75% wartości?
ja gram
walia*
90+11 co tam się odwaliło w meczu iran-wali?
pytanko mam, gra ktoś może w fm23 ?
Ja tak 1-2 Senegal
Ale kurs chyba jest
1-0 2-0 sene
nie szczeli
Ile jrst na katar ze strzeli ?
No jakiś tam uraxik i dmuchaja i chuchaja
belgia amatorka nawet ich nie chce ze wzgledu na lukaku
Niemcy czuję tez się podniosą
nie ogladalem wlasnie meczyku
foty widzialem spuchnietej kostki
a neymi jakas konti? ;o
Ja tam nie lubie krystyny ale mowa o zespole
Cr jak zwykle musiał się symulką popisać
No ale Pirtugalia to też zespol w sumie też jeden z faworytów
effect cr he
optymistyczna teza