Archiwum shoutboksa

ferii 26.11.2022 22:23

Musah z USA bardzo mi imponuje :) 19 lat a do srodka pola super grajek

bonjovi100 26.11.2022 22:00

Szkoda, ze LM gra taki szrot jak przez połowe sezonu w Interze bo nikt go nie będzie chciał kupić za 70+ mln

martins2000 26.11.2022 21:52

Brać tego Alcazara bo będzie podobnie

Pjerun 26.11.2022 21:51

Meksyk dzisiaj miał siły na 60 minut. Dla Lautaro źle się złożyło, że po jego zejściu spuchli kompletnie

Claudio 26.11.2022 21:50

Enzo gra mecz na MS a jego enfica wlasnie gra w pucharze ligi Portugalskiej

martins2000 26.11.2022 21:49

Enzo Gran

martins2000 26.11.2022 21:49

Mogliśmy go mieć ale po co Marotta nie lubi piłkarzy ściągać z ligi argentyńskiej

Nerazzurx10 26.11.2022 21:46

Jakby podanie Di Marii bylo nie za plecy to by mial okazje,

Claudio 26.11.2022 21:44

a ile tych podan dostal Lautaro? Ile miał okazji? Jak macie tak pindolić to lepiej niektórzy niech nic nie piszą.

Nerazzurx10 26.11.2022 21:34

Lautaro zszedl i kdrazu gol, przykre

kontousuniete 26.11.2022 21:31

Piękną siatkę założył ma 60 metrze. Szkoda, że żadnego dobrego zagrania pod bramką rywali.

Towarzysz 26.11.2022 21:29

Wystarczy mecz z Polską

kontousuniete 26.11.2022 21:26

Jak tam wielki Lautaro? Czeka na mecze z Cremonese albo Sampdorie? Na mundialu ich nie ma :)

Adriano_forever 26.11.2022 21:24

messi

ragnar 26.11.2022 21:20

Z tym cudownym neczem bym nie przesadzał...ale fakt, dobry, w przeciwienstwie do wielu padak na tych mś

coco 26.11.2022 20:52

żeby jeszcze zaburzyć mundialowy nastrój dodam że Sabatini (dziennikarz) podał że Zhang maksymalnie za 2 miesiące nie będzie już właścicielem Interu. :)

coco 26.11.2022 20:51

Francja Dania to był cudowny mecz, a tu popelina że aż żal oglądać

coco 26.11.2022 20:50

niezła odskocznia od gówna jakie serwują Argentyna z Meksykiem

FReeFonix 26.11.2022 20:49

kogo obchodzi u21 podczas mundialu

coco 26.11.2022 20:48

Cassadei dzisiaj hattrick dla u21 złoty chłopak nam uciekł przez pieprzoną niemożność zhanga

FReeFonix 26.11.2022 20:27

teraz sprawdzilem komentarze i napisal to jedynie oster, takze mam nadzieje ze dzis dlawi sie knagą potężnego Roberta

FReeFonix 26.11.2022 20:23

Ci co umniejszali RL9 w stosunku do Badżjo powinni zejść teraz na kolana i obciągnąć jego wielką patriotyczną knagę

FReeFonix 26.11.2022 20:22

kim jest Roberto Baggio przy Robercie Lewandowskim? Zwykłym pryszczem do wyciśnięcia

Towarzysz 26.11.2022 18:53

Wszyscy wiemy jak się im to skończyło

Towarzysz 26.11.2022 18:53

Michniewicz stosuje taktykę Portugalii z 2016

Towarzysz 26.11.2022 18:53

chonciak oczywiście że tak

Endru 26.11.2022 17:45

Pintus na lawce Francji

Paolo92 26.11.2022 17:35

O, Marciniak sędziuje Francja - Dania

chonciak 26.11.2022 17:24

medal xD Chyba pocieszenia. Jeśli tylko wyjdziemy z grupy to tacy hiszpanie nas rozjadą jakby grali mecz treningowy

Towarzysz 26.11.2022 16:43

Jedziemy po medal

Towarzysz 26.11.2022 16:42

Polska 1-0 Argentyna tak będzie

Skepta 26.11.2022 16:16

i mozna pakowac sie do polski xD

Skepta 26.11.2022 16:16

pozniej nami

Skepta 26.11.2022 16:16

teraz argentyna zamiata podloge meksykiem

Dzonyy 26.11.2022 16:03

Pozdrawiam 30 milionów polskich trenerów, którzy zwalniali Michniewicza po meczu z Meksykiem bo była tylko laga na Roberta :) Polska! Auu!

ANIOL 26.11.2022 15:47

Odwołuje haha

ANIOL 26.11.2022 15:38

Dziękuję za uwagę

ANIOL 26.11.2022 15:38

Ja główny naczelny obrońca Lewego dzisiaj muszę stwierdzić że gra syf straszny

andyvdm 26.11.2022 15:25

Ale klepią

andyvdm 26.11.2022 15:20

XD

Skepta 26.11.2022 15:11

Rzeznik z premier league

Skepta 26.11.2022 15:11

Cash odklejony niech schodzi

Piekarz 26.11.2022 15:05

tam jednego poważnego nazwiska nie ma chyba

Piekarz 26.11.2022 15:05

niby jaki skład?

Adriano_forever 26.11.2022 14:56

tak ogólnikowo rożny to rożny to ciężko pwoeidzieć

Adriano_forever 26.11.2022 14:56

daj przykłady tych rożnych to się wypowiem

andyvdm 26.11.2022 14:56

A różne są jakoś inaczej uwzględnione w przepisach?

Adriano_forever 26.11.2022 14:53

czy tam hokeju

Adriano_forever 26.11.2022 14:53

jak w koszu

Adriano_forever 26.11.2022 14:53

minut doliczonych tez jest za dużo ale każdą przerwę w grze zatrzymują zegarek

ragnar 26.11.2022 14:52

O to chodzi

ragnar 26.11.2022 14:52

Za duzo

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

prawie w każdym meczu :D

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

przecież jest dużo karnych

ragnar 26.11.2022 14:52

Mi tylko chodzi o to, ze byloby duzo karnych co mecz jak kazdy kontakt bylby gwizdany

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

ja nic o rożnych nie mówię tylko o tym co było tutaj

Adriano_forever 26.11.2022 14:52

ja mówię o akcjach a Ty o rożnych

ragnar 26.11.2022 14:51

No nic nie wazne

ragnar 26.11.2022 14:51

No to troche jestes nie konsekwentny, czyli lekkie kopniecie w akcji to karny, a odepchniecie przy roznym, nie, bo to nie z akcji

Adriano_forever 26.11.2022 14:51

kopnął go w achillesa

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

rożny to rożny tutuaj była akcja

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

wiec daruj sobie

ragnar 26.11.2022 14:50

Ja tam nie lubie takich naciaganych karnych

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

to dziwne zeby karny był

Adriano_forever 26.11.2022 14:50

tam to lewy faulował

eKubaL 26.11.2022 14:50

Karny?

eKubaL 26.11.2022 14:50

Lewandowski też był w kontakcie przy tej akcji co nadepnął na reke

ragnar 26.11.2022 14:50

Af to co powiesz o roznych, tam sie wszyscy przepychają trzymają za koszulki

Seba 26.11.2022 14:49

Dlatego jak Dimarco faulował Bonaventure, to od razu na wysokości kolana z dużą siłą, aby nie było wątpliwości

Adriano_forever 26.11.2022 14:49

był kontakt jest karny :D

ragnar 26.11.2022 14:49

Kazdy rozny by sie k9nczyl karnym

Adriano_forever 26.11.2022 14:49

przepisy są jasne

Adriano_forever 26.11.2022 14:49

no to niech warują wszystko

ragnar 26.11.2022 14:49

O to to

andyvdm 26.11.2022 14:48

Var po każdym dotknięciu w polu karnym jakby miał być to po 10 karnych w meczu

ragnar 26.11.2022 14:48

Dokładnie.hollywood czeka na niego

andyvdm 26.11.2022 14:48

Z dupy ten karny był ledwo go dotknął ta niga

Adriano_forever 26.11.2022 14:48

nie ma co gadac

Adriano_forever 26.11.2022 14:48

nie no faul był

eKubaL 26.11.2022 14:47

Jakby go ktoś prądem raził

eKubaL 26.11.2022 14:47

Po tym jak ten kolo upadał było widać że aktorzy

ragnar 26.11.2022 14:47

Te mś to wieksze dziadostwo jak 2002 i przepychanie korei...karne z dpy, doliczanie po 14 min aby jak najwiecej bramek padło

Adriano_forever 26.11.2022 14:46

uff

Seba 26.11.2022 14:46

jednak nie

Adriano_forever 26.11.2022 14:46

powtórka będzie?

Seba 26.11.2022 14:46

zaraz powtorzą karnego :D

ragnar 26.11.2022 14:46

Duze troche, 20 karnych co mecz mogloby byc takich

Adriano_forever 26.11.2022 14:46

Szczęsny karnego obronił xD

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

ło kurła

Seba 26.11.2022 14:45

nie ma :D

Chuchu 26.11.2022 14:45

+10 xD

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

ale od tyłu zajubał mu fast

ANIOL 26.11.2022 14:45

Kopnal qrwa kozojebce

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

od przodu wyglądało to niewinnie

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

na kamerze z tyłu było widać

Seba 26.11.2022 14:45

przesadził sędzia

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

fest

Adriano_forever 26.11.2022 14:45

zajubał mu

ANIOL 26.11.2022 14:45

Bielik ty piz.do

Chuchu 26.11.2022 14:44

Ledwo go musnął

Shoutbox

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Jeśli tak jest Inter powinien w to isc

tylkointer3 25.06.2026 11:32

60 mln na juz na stol i klauzula odkupu np 80 mln to najbardziej sensowna opcja dla Realu

tylkointer3 25.06.2026 11:31

Stąd dziwię się, ze ktoś wierzy ze Real poszedlby na odroczona płatność za Paza

tylkointer3 25.06.2026 11:30

Właśnie tak. Dlatego Real chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przytulić trochę kasy, ale jednocześnie mieć jakąś kontrolę nad Pazem w przyszłości

tylkointer3 25.06.2026 11:28

W tym jest jedyna nasza szansa, ze my możemy na to pójść. Jeśli Real chciałbym po prostu większy hajs to Anglia go da ale nikt tam nie pójdzie na klauzule odkupu

Sub-Zero 25.06.2026 11:27

Jak Real zbiera kase na jakiś szalony transfer za Olise za 200 mln. To kasa za Paza ma być na już. Gdyby im nie zależało na czasie, to zostałby w Como do 2027 i dalej sie rozwijał. A Realowi sie spieszy

tylkointer3 25.06.2026 11:27

A nie wydaje mi się, że Real chce go stracić bez klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Stad te 60 mln ale pod warunkiem klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Wydaje mi sie ze Real jest skłonny zaakceptować niższą oferte za Paza pod warunkiem klauzuli odkupu

HB 25.06.2026 11:24

większość Premiere jest w stanie przelicytować Inter

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625426

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się