Archiwum shoutboksa

Ojciec SB 28.11.2022 21:52

dobrze mi sie oglada Portugalie, moga powalczyc o trofeum

Imrahil 28.11.2022 21:52

bramkarz miękki wafel

Kunbaskier 28.11.2022 21:51

takich karnych nie powinni dopuszczać, cyrki przed strzałem

Paolo92 28.11.2022 21:51

Gol, Bruno Fernandes

Imrahil 28.11.2022 21:48

ja bym nie dal

Paolo92 28.11.2022 21:48

Karny dla Portugalii?

Imrahil 28.11.2022 21:45

stary wolał wyebac zarzad niz maxa

Lucash 28.11.2022 21:45

no to Bremer, Vlaho i Kostić witamy. Zahng Ty bierz kredyt :P

Dzonyy 28.11.2022 21:44

Ciekawe ocb.

Lucash 28.11.2022 21:44

a mówiłem, że ich transfery na kredyt i że się wykoleją. Nie sądziłem, że tak szybko tylko

Imrahil 28.11.2022 21:42

maksio nietykalny

FReeFonix 28.11.2022 21:41

🚨Zarząd Juve podał się do DYMISJI!🇮🇹 Decyzja o nowym zarządzie i nowej strukturze klubu zostanie podjęta w ciągu najbliższych miesięcy ℹ️Fabrizio Romano

Imrahil 28.11.2022 21:37

jprdl

Imrahil 28.11.2022 21:19

nom

Mateusz17 28.11.2022 21:15

wg mnie Fernandes

Mateusz17 28.11.2022 21:15

ronaldo to strzelil?

HB 28.11.2022 18:58

Only Brazil.

danielinter 28.11.2022 17:53

Do 2025 ? To będzie mial zaledwie 36 lat co taki krotki

martins2000 28.11.2022 16:57

:rozpacz:

martins2000 28.11.2022 16:56

Darmian podpisuje dwuletni kontrakt.

Towarzysz 28.11.2022 15:31

Pazza Ghana Amala

FReeFonix 28.11.2022 15:25

dobre mecze dzis

FReeFonix 28.11.2022 15:24

Haha

KibicInteru 28.11.2022 15:24

Nie mogli znieść mojej obelgi

Paolo92 28.11.2022 15:21

Korea 2-2

KibicInteru 28.11.2022 15:09

Correa > Korea

Orzeu 28.11.2022 13:55

dokl

Towarzysz 28.11.2022 13:51

Ale podejrzewam że piłkarze USA nawet nie wiedzą gdzie Iran leży i nie będą grać na większej napince niż z jakimkolwiek innym rywalem

Towarzysz 28.11.2022 13:49

Chyba że tak

FReeFonix 28.11.2022 13:48

Jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych arbitrów na świecie więc ma xD

Towarzysz 28.11.2022 13:41

Jakie ma znaczenie kto to sędziuje?

Adriano_forever 28.11.2022 13:11

Atom

FReeFonix 28.11.2022 13:08

Nie wiem czy każdy sobie zdaje z tego sprawę, ale do sędziowania meczu Iranu z USA został wyznaczony Mateu Lahoz. Ciekawe więc będą reakcje, jak hiszpański arbiter popełni w tym spotkaniu jakiś błąd.

Dzonyy 28.11.2022 12:45

Cos jak Sule :D

Dzonyy 28.11.2022 12:45

Co za pet

Capar 28.11.2022 12:32

Cyrk

Capar 28.11.2022 12:32

Dwa razy w przeciągu kilku minut złamał linie spalonego w ten sam sposób

Capar 28.11.2022 12:32

Milenkovic xd

Nasir 28.11.2022 12:31

3-3 xd

Towarzysz 28.11.2022 12:26

Andre Onana nie mógł doczekać się nowego odcinka rolnika szuka żony więc zrezygnował z mundialu

Orzeu 28.11.2022 12:17

André Onana has decided to leave the World Cup with permanent effect and he will not be back, confirmed. ⛔️🇨🇲 #Qatar2022

FReeFonix 28.11.2022 12:15

witamy Neraz i zyczymy duzo zdrowka

Neraz1908 28.11.2022 12:01

na lekach ale ogolnie ok juz

Nasir 28.11.2022 11:59

ok ale rozumiem ze wrociles silniejszy?

Neraz1908 28.11.2022 11:58

nie bede pisal dokladnie bo to prywatne sprawy ale cos z psycha :)

Nasir 28.11.2022 11:58

witam neraz jaki oddzial

mateomazzini 28.11.2022 11:56

o co tu sie dzieje :D

Neraz1908 28.11.2022 11:53

ja bylem w szpitalu zamkniety na 2 lata i tam nie bylo neta xd ale juz w domu i ogladam sobie meczyki

Nasir 28.11.2022 11:51

nie

Neraz1908 28.11.2022 11:51

uwazasz ze jestes zabawny?

Nasir 28.11.2022 11:51

witam od 1998

Neraz1908 28.11.2022 11:50

Nasir od kiedy ty ogladasz mundial

Imrahil 28.11.2022 11:50

trener niemodne dredy

Nasir 28.11.2022 11:50

2 gol leciutko do wyjecia

Neraz1908 28.11.2022 11:50

witam

Nasir 28.11.2022 11:49

2 gongi w 2 minuty

Nasir 28.11.2022 11:49

witam trener nie chcial onany to jedzie do domu

Imrahil 28.11.2022 11:49

pocisk

FReeFonix 28.11.2022 11:27

Mocne stanowisko Czesława Michniewicza przed starciem z Argentyną ‼️‼️ 🗣️„Na pewno nie zagramy na 0:0, bo z Argentyną nie nie da się tak zagrać. To jeden z kandydatów do mistrzostwa świata i zawsze znajdą się sytuacje, żeby coś w meczu strzelić. 🗣️Obrona to ważna rzecz, ale chcemy też zdobywać gole. Musi być balans miedzy obroną a atakiem i od tego bardzo dużo zależy. Nastawiając się na bronienie nie mamy szans na dobry wynik. Musimy odbierać piłkę wysoko pressingiem, przeprowadzać ataki pozycyjne, szybkie kontry. Drużyna musi być gotowa na każdy element. 🗣️Będą momenty, że trzeba się wybronić. Ale ważniejsze jest, żeby nawet po ciosie umieć się podnieść. To tak jak w walce o zawodowe mistrzostwo świata w boksie. Można leżeć przez chwilę na deskach, ale zaraz po tym wstać i walczyć dalej. I zwyciężyć."

domin98 28.11.2022 11:18

Orzeu kompro

domin98 28.11.2022 11:18

XD

Kebo 28.11.2022 11:13

Orzeu@ przeczytaj jeszcze raz to co romano napisał i to co ty napisałeś w tym newsie xd

FReeFonix 28.11.2022 11:09

Jak gra Onana (2): 61 - André Onana had 61 touches against Switzerland, the most for a goalkeeper in a #FIFAWorldCup match this year. Sweeper.

Seba 28.11.2022 11:08

może były mediacje :P

andyvdm 28.11.2022 11:08

Po meczu ze Szwajcaria a usunwty został przed samym meczem?

domin98 28.11.2022 11:07

no i coś narobił Endru

Seba 28.11.2022 11:07

O ile ta wersja faktycznie jest prawdziwa

domin98 28.11.2022 11:07

xDD\

Seba 28.11.2022 11:07

a Eto'o usunął, ale Onanę :D

Seba 28.11.2022 11:07

Poszedł do Eto'o i zażądał usunięcia tego gościa

Seba 28.11.2022 11:06

Po meczu ze Szwajcarią jakiś gościu się pojawił i zaczął tłumaczyć im taktykę. Onana wstał i powiedział "Kim ty jesteś, aby mówić nam jak grać?"

domin98 28.11.2022 11:06

bo o tej kłótni podał F. Romano

domin98 28.11.2022 11:05

opisz

Seba 28.11.2022 11:05

W TV teraz podali inną wersję

domin98 28.11.2022 11:04

może Etoo kazał grać onanie tradycyjnie

domin98 28.11.2022 11:02

swoją drogą wiele osób podejrzewa że trener kamerunu to słup wykonujący polecenia z góry

domin98 28.11.2022 11:02

i jak te afrykańskie kadry mają osiągać coś więcej niż wyjście z grupy

domin98 28.11.2022 11:02

jaka beka

domin98 28.11.2022 11:02

XDDD

Dzonyy 28.11.2022 11:00

I z ktorje strony to jest tradycyjne bronienie?

Dzonyy 28.11.2022 11:00

xDDD

andyvdm 28.11.2022 10:59

A Onana się nie zgodził

andyvdm 28.11.2022 10:59

No właśnie mu Zabronił tak wysoko wychodzić

Dzonyy 28.11.2022 10:58

To zwracam Honor murzynkowi

Dzonyy 28.11.2022 10:58

I tak mu kazal trener robic ? D

andyvdm 28.11.2022 10:57

Podobno rekord kontaktów z piłką poza polem karnym bramkarza na ms

Dzonyy 28.11.2022 10:56

xD

andyvdm 28.11.2022 10:52

Pewnie mu drybling ów w polu karnym zakazał xd

Dzonyy 28.11.2022 10:48

Co ten trener mu kazal robic xD

Orzeu 28.11.2022 10:31

no czyli pokłóciłsię z trenerem

mORGAN 28.11.2022 10:28

Romano

Orzeu 28.11.2022 10:28

źródło?

Endru 28.11.2022 10:26

Powodem wykluczenia Onany była dyskusja z CT, ponieważ nalegał na inny, bardziej "tradycyjny" styl bramkarski. Onana nie zamierza zmieniać swojego stylu - napięta sytuacja, stąd wykluczenie.

Endru 28.11.2022 10:18

co zrobil Endru Onana?

FReeFonix 28.11.2022 10:16

Dobijamy do 2k!

FReeFonix 28.11.2022 10:16

Ale wyswietlenia podskoczyly xD

Orzeu 28.11.2022 10:14

nie no Xucatlan nie wiadomo za co

Skepta 28.11.2022 10:11

ale nie przed snem

Skepta 28.11.2022 10:10

ide wlasnie na poranny spacer

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się