Archiwum shoutboksa

Imrahil 30.11.2022 21:10

jesli stracimy gola albo meksyk strzeli to papa

Adriano_forever 30.11.2022 21:09

no to robi się ciepło

Imrahil 30.11.2022 21:09

gol meksyk

Imrahil 30.11.2022 21:08

teraz ten 2. ciekawszy

Imrahil 30.11.2022 21:08

polacy po meczu

ANIOL 30.11.2022 21:07

Śmierdziele araby strzelą i papa

Adriano_forever 30.11.2022 21:07

tryb god mode się skończył

andyvdm 30.11.2022 21:06

Ale sznata od drugiej nogi xD

Ojciec SB 30.11.2022 21:05

no i uj

ANIOL 30.11.2022 21:05

1 w dupe

andyvdm 30.11.2022 21:05

Szybko poszło

ANIOL 30.11.2022 21:05

No i zajebiscie

Imrahil 30.11.2022 21:05

majowie cisna

ANIOL 30.11.2022 21:04

Też wlasnie patrzalem i mexico lepsE

Imrahil 30.11.2022 21:04

paczalem na staty

ANIOL 30.11.2022 21:04

A ktoś patrzy na mecz arabusów?

Dzonyy 30.11.2022 21:02

Wiedzieli, ze i tak nie będą mogli pracowa

Imrahil 30.11.2022 21:02

xD

Towarzysz 30.11.2022 21:02

Oni dlatego się zdymisjonowali

Towarzysz 30.11.2022 21:02

Dzonyy to kwestia czasu

Dzonyy 30.11.2022 21:02

Coraz piękniejszy ten wieczor

Dzonyy 30.11.2022 21:02

Podobno nakazy aresztowania na były zarząd juve xddd

Imrahil 30.11.2022 21:01

pojdzie kontra i cyk

Imrahil 30.11.2022 21:01

nom, to jest taktyka, nasi swoim kalectwem usypiaja przeciwnika

andyvdm 30.11.2022 21:00

Argentyna nawet nie pressuje bo po co jak wybijają na oślep ledwo piłkę przejmą xD

andyvdm 30.11.2022 20:59

Bo to wygląda gorzej niż u Cremonese

andyvdm 30.11.2022 20:58

Przede wszystkim nie tracić piłki po kretyńskich podaniach na swojej połowie

Ojciec SB 30.11.2022 20:56

ale nasi musza sie troche wziac w garsc i cos chociaz probowac do przodu

Adriano_forever 30.11.2022 20:56

nie było tematu :D

Ojciec SB 30.11.2022 20:55

no wlasnie xd

Adriano_forever 30.11.2022 20:55

na euro 2012 z grecją to Tytoń obronił jednak :D

Adriano_forever 30.11.2022 20:54

znalazłem xD

Adriano_forever 30.11.2022 20:54

08/09 Eliminacje do Mistrzostw Świata Europa Eliminacje do Mistrzostw Świata Europa Polska 10 wrz 2008 San Marino 0:2 Polska Andy Selva

Ojciec SB 30.11.2022 20:52

a obronil? nie pamietam. Ja go kojarze ze zawsze w druga strone, szczegolnie na euro 2016

andyvdm 30.11.2022 20:50

Wybijanie piłki przez 90 minut z pola karnego rzadko kiedy się udaje

andyvdm 30.11.2022 20:50

Oj polaczki polaczki

Adriano_forever 30.11.2022 20:49

a jak wojtuś karnego zrobił to kto obronił karnego?

Ojciec SB 30.11.2022 20:48

no ja sobie nie przypominam, jedynie co to zawsze ze sie rzucal w druga strone niz ktos strzelal

Adriano_forever 30.11.2022 20:48

no jak nie

Ojciec SB 30.11.2022 20:48

w repce nie bronil karnych

Adriano_forever 30.11.2022 20:47

no jak nie bronił?

Ojciec SB 30.11.2022 20:47

tym sie rozni wlasnie Szczesny od Fabiana, tamten karnych nie bronil

Imrahil 30.11.2022 20:46

obronil jak kot

Adriano_forever 30.11.2022 20:46

z arabią karny z dupy i tez obronił

Ojciec SB 30.11.2022 20:46

dobrze ze wyciagnal

Ojciec SB 30.11.2022 20:46

karny z dupy totalnie

Ojciec SB 30.11.2022 20:46

nasi musza troche bardziej po kostkach skrobac by tamtym sie troche odechcialo grac

ANIOL 30.11.2022 20:46

Cwel holenderski yebany

Claudio 30.11.2022 20:45

ale no nie wierze ze ciota holenderska dala za to karny

ANIOL 30.11.2022 20:43

Qrwa nie wierze w to co nasi grają

Nasir 30.11.2022 20:43

Witam sędzia chyba z turynu

ANIOL 30.11.2022 20:43

Haha zielinski top

Claudio 30.11.2022 20:43

na 20 metrze czy na bokach po 2 zawodnikow a my jak debile w 6 stoimy w swoim polu karnym...

Paolo92 30.11.2022 20:42

Za takie coś dawać karne.....

Claudio 30.11.2022 20:42

sedziowanie na tych MS to poziom samych MS

Imrahil 30.11.2022 20:42

juz ja znam te ruchy

Imrahil 30.11.2022 20:42

sedzia chyba sprzedany co

ANIOL 30.11.2022 20:41

Sqrwysyn

ANIOL 30.11.2022 20:41

Sedzia ty chooju !! !

Ojciec SB 30.11.2022 20:40

Cr7 > lessi zawsze i wszedzie

Piekarz 30.11.2022 20:39

Niech już kończy karierę bez MŚ i zdycha

Paolo92 30.11.2022 20:39

Karakanie yebany

Imrahil 30.11.2022 20:39

jprdl

Piekarz 30.11.2022 20:39

Je.bany karzeł autystyczny

Adriano_forever 30.11.2022 20:38

SZCZESNY!

Claudio 30.11.2022 20:38

to jest nieprawdopodobne

Adriano_forever 30.11.2022 20:38

zawsze szczesny coś odwali na mistrzostwach, zawsze

Adriano_forever 30.11.2022 20:38

piłki nie dotknął, w messiego się wwalił, i karny

Imrahil 30.11.2022 20:38

1 raz widze takiego karnego

Adriano_forever 30.11.2022 20:37

to pa

Adriano_forever 30.11.2022 20:37

karny

Imrahil 30.11.2022 20:37

ja tez

Claudio 30.11.2022 20:37

jak bedzie karny to chyba wylacze

Adriano_forever 30.11.2022 20:37

nie dotknął piłki

Adriano_forever 30.11.2022 20:37

bęzie

Ojciec SB 30.11.2022 20:36

zadnek karny

Imrahil 30.11.2022 20:36

no co ty

Claudio 30.11.2022 20:36

co oni sprawdzaja haha

Adriano_forever 30.11.2022 20:36

czyli karny

Adriano_forever 30.11.2022 20:36

var

Ojciec SB 30.11.2022 20:32

jak Inter barca na camp nol za murinia

Ojciec SB 30.11.2022 20:31

chyba nikt nie myslal ze bedzie inaczej

Imrahil 30.11.2022 20:28

to będzie heroiczna obrona

Claudio 30.11.2022 20:25

De Paul jak gral w Udine to byl gosc. A w Atletico tak się zgównił i zrobił się takim wkvrwiajacym ciulem

Ojciec SB 30.11.2022 20:18

Paul to powinien u nas smigac

Adriano_forever 30.11.2022 20:09

wygramy to

Nerazzurx10 30.11.2022 20:01

Ejj Wally w sztabie! Top

Nerazzurx10 30.11.2022 20:01

Lautaro to sie musi co mecz przelamywac

Adriano_forever 30.11.2022 19:59

z arabią strzelił, tylko var

Adriano_forever 30.11.2022 19:59

z nami by się przełamał

Nerazzurx10 30.11.2022 19:59

Lautaro by nam wsadził? On i gol to tak średnio

Ojciec SB 30.11.2022 19:57

sram od tylu to mars a messi? :D

Adriano_forever 30.11.2022 19:57

to dobrze akurat, bo nam by wsadził

Nerazzurx10 30.11.2022 19:57

Chlop stracil miejsde w kadrse bawet

Nerazzurx10 30.11.2022 19:57

Mowilem ze lautaro nie zagra

Adriano_forever 30.11.2022 19:55

MARSZ MARSZ DĄBROWSKI

AveCaesar 30.11.2022 19:15

serbska love story tym razem w Turynie ?

Balkanczyk 30.11.2022 19:12

Witam, wrzucam tylko link i zachęcam do lektury

AveCaesar 30.11.2022 19:01

Haha

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się