Archiwum shoutboksa

FReeFonix 01.12.2022 10:06

Kulesza otworzy nowe studio dyskopolowe

Cny 01.12.2022 10:05

a pzpn za mundial przytulil juz jakies 60m złotych. Przeciez to ejst hajs na kontrakt dla Conte. A oni poxniej wezma Czesia, Probierza albo innego pachoła za 100k miesiecznie i powiedza ze nie maja hajsu.

FReeFonix 01.12.2022 10:01

andyvdm opisz jakie tagi dales ze tyle wyswietlen

kadrian89 01.12.2022 10:01

oglądacie Dzieli nas piłka?

FReeFonix 01.12.2022 10:00

Trochę zbyt smutno na sb dzis, trzeba Was pocieszyc https://www.youtube.com/watch?v=txZrdEfSsig

kadrian89 01.12.2022 10:00

nic tak nie scala ludzi jak wspólne smrody ;p

Cny 01.12.2022 09:59

bo jakby zaczeli sie na nowo dobierac do wsyztskich to pewnie przez te 15 lat jeszcze sie nazbieralo dowodow m.in. na jego spolkowanie z osobami zamieszanymi w korpucje

Cny 01.12.2022 09:59

no dokaldnie, dlatego tez stanowski bedzie to wsyztsko pompowal jako sukces, zeby mnimalizowac ryzyko wznowienia sledztwa z fryzjerem

kadrian89 01.12.2022 09:58

Czesiek kupuje sobie spokoj i odcięcie od przeszłości

Cny 01.12.2022 09:57

nie bylo wiecej akcji. 3 mecze, jedna akcja. Reszta to wykopywanie. W pierwszym emczu to pryznajmniej byla jeszcze laga, a wczoraj tragedia

Cny 01.12.2022 09:57

przez caly turniej zrobilismy jedna akcje, jedna zakonczona strzalem. przy pierwsyzm golu dla Arabii

Dzonyy 01.12.2022 09:57

Ja juz widzialem pilke w brame

Cny 01.12.2022 09:56

a zagrozeniem maja byc stale fragmenty gry z okolic sordkowej czesci boiska i wczoraj prawie glik tak strzelil

Cny 01.12.2022 09:56

nei no nie nazywajmy tego futbolem co polacy graja na mistrzostwach. michniewicz przeszedl samego siebie. kazdy wiedzial, ze to nie bedzie piekna gra, autobus i murowanko, ale on zakazal im atakowac bramke rywali

Cny 01.12.2022 09:55

a stano sie dorobil anwet redaktora w przegladzie sportowym wiec raczej raz mial plecy i dwa byl decyzyjny

Skepta 01.12.2022 09:55

alefutbol michniewicza to "strategia" juz co

Cny 01.12.2022 09:55

nie ustawial meczow ale fryzjer trzymal w garsci dzienniakrski polswiatek zeby nie wyplywaly zadne historyjki w ich gazetach

Skepta 01.12.2022 09:55

brzeczka zwalniali za ohydny futbol

Skepta 01.12.2022 09:54

karygodny

Skepta 01.12.2022 09:54

wuefista

Dzonyy 01.12.2022 09:53

No czesiek winny jak dla mnie

Cny 01.12.2022 09:53

prokuratura miala na nowo ruszyc sprawe z tym ustawianiem, ale poszedl rpzykaz z góry ze najpierw mundial i nie bedzie macic

Dzonyy 01.12.2022 09:53

no, ale co stanowski mogl robic?

Cny 01.12.2022 09:52

z reszta co do stanowskeigo to on tez bywal w willi u fryzjera na bankietach, wiec on rowniez umoczony jest w tym co czesiu 711, stad on teraz zrobi wszytsko, zeby przekuc nasz wystep na mundialu w sukces

Cny 01.12.2022 09:51

ale chyba tvp ogarnelo i teraz nie bierze kobiet to studia, tyle ze nie sledze za bardzo meczow

Cny 01.12.2022 09:51

tlyko zblaznil sie jak konczyl euro po zawale eriksena na zywo w studiu razem z tą komiczną kobiciną

Cny 01.12.2022 09:50

jak anwet kotleszke tvp bierze na te australie czy inna egoztyke a to gosc wypromowany przez stanowskeigo i uchodzi za speca od lig egoztycznych

FReeFonix 01.12.2022 09:44

Ciezny i Bereś wygranymi mundialu w kadrze

FReeFonix 01.12.2022 09:42

Na pewno mnostwo, no ale lepiej dac im niz tym od wiadomosci xD

kadrian89 01.12.2022 09:42

no mają, ale jak rozbudowaną i ciekawe ile hajsu na to poszło ;)

FReeFonix 01.12.2022 09:41

No ale TVP tez dba o swoj content, nie ma co ukrywac, ze dobra ekipe maja na ten mundial

kadrian89 01.12.2022 09:41

pewnie składki ZUS też im my płacimy ;p

kadrian89 01.12.2022 09:41

pływają

kadrian89 01.12.2022 09:41

mowie, ze sprytnie łączą

FReeFonix 01.12.2022 09:41

No ale oni juz pracowali w TVP wczesniej, choc Michalik to nie wiem

kadrian89 01.12.2022 09:40

Bór, Podolinski, Michalik

kadrian89 01.12.2022 09:40

przeciez na MS wiekszosc z nich za nasze poleciala

kadrian89 01.12.2022 09:39

KS ma zajebiste relacje np. z TVP i stamtad tez gruby hajs ciągną

kadrian89 01.12.2022 09:39

a reszta pływa w tym szambie z innymi

FReeFonix 01.12.2022 09:39

Dokladnie, a jak są jakies kontrowersje to sie po prostu nie wypowiada na sile jak reszta

kadrian89 01.12.2022 09:38

bo Pol jest sobą

FReeFonix 01.12.2022 09:38

Chyba Pola najbardziej lubie z tej czworki, ale wydaje mi sie ze wiekszosc tak ma

FReeFonix 01.12.2022 09:37

Kał portowy niestety, meczyki top

kadrian89 01.12.2022 09:36

Bór to samo, tylko więcej lubi się bawić niż skupiać na biznesie

FReeFonix 01.12.2022 09:35

Ale aspirował do 20% takiego gowna

kadrian89 01.12.2022 09:35

Stano to biznesmen z krwi, pelny hipokryta

andyvdm 01.12.2022 09:35

Nigdy takiego gówna jak polsxa wczoraj nie zagrał

Cny 01.12.2022 09:35

i tylko jednego nei mozna odmowic stanowskiemu, ze potrafi robic biznesy, trafic w odpowiednie miejsce i nie jest glupi, mimo ze nie zgadzam sie z nim w wielu kwestiach

andyvdm 01.12.2022 09:35

Fryfoniarz nie obrazaj Interu może co

Dzonyy 01.12.2022 09:34

nie dziwne. kanal sportowy to jest giga hajs

Cny 01.12.2022 09:34

czytam wesżło od bardzo dawna, teraz już to nie jest oczko w głowie stana, przestał anwet tam pisywać i oddał portal pod redakcje rokuszewskiego, poziom spada cały czas

kadrian89 01.12.2022 09:34

nie chce mi się szukac, ale co jechali po Brzeczku za brak stylu i dokad to zmierza

Cny 01.12.2022 09:33

ale to wlasnie ta hipokryzja... Po Brzęczku jeździł, że wuja i gra Kuba, a teraz sam wyprawia coś takiego

kadrian89 01.12.2022 09:33

jak beda zwalniac Czeska to bedzie plakac

Cny 01.12.2022 09:33

w sensie dla jego dzieci

Cny 01.12.2022 09:33

tego akurat stano nie ukrywa, wrecz sie tym chwali ze michniewicz to wuja dla niego

kadrian89 01.12.2022 09:33

dlatego typ powinien jechac, swietowac z Czeskiem, ale nie udawac dziennikarza ;p

FReeFonix 01.12.2022 09:32

A tego to nie wiedzialem, wszystko jasne

Dzonyy 01.12.2022 09:32

czesiek jest chrzestnym jego dziecka

FReeFonix 01.12.2022 09:32

Poniekad tak jak mowiles, gdyby na jego miejscu byl Brzeczek czy Sousa to by sie nad nimi pastwil

kadrian89 01.12.2022 09:32

KS jechało po Brzeczku jak po burej, a teraz wywiady z nim robią i pytaja czy dlugo bolało ;p

Dzonyy 01.12.2022 09:32

oni to jak rodzina

FReeFonix 01.12.2022 09:32

Stanowski to dobry kumpel Czesia, przy tym hipokryta totalny

kadrian89 01.12.2022 09:31

Co nie zmienia faktu, że ludzi pokroju Stanowskiego odkleilo totalnie

FReeFonix 01.12.2022 09:29

Ciezny chociaz sie zapisal w kartach futbolu, moze kiedys to bedzie nowa wersja Tomaszewskiego w mediach

kadrian89 01.12.2022 09:27

mentalność i podejscie do gry w pilke

FReeFonix 01.12.2022 09:27

Co jak co ale Barbero musi zrobic won, tylko czy po tym awansie tak sie stanie

FReeFonix 01.12.2022 09:27

Potrzebne sa zmiany kadrowe i sztabowe

FReeFonix 01.12.2022 09:27

Sukcesem jest awans, ale wazne aby sie dzialo po mundialu

FReeFonix 01.12.2022 09:26

Nie dawal przyjemnosci z ogladania

FReeFonix 01.12.2022 09:26

Nie no, troche przesadzilem, ale Inter tez wielokrotnie gral kupe xD

kadrian89 01.12.2022 09:26

no nie, Polska grala w inna dyscypline wczoraj

Dzonyy 01.12.2022 09:26

ale odleciales fryfoniarz xD

Orzeu 01.12.2022 09:26

tak obrzydliwie Inter Przenajświętszy nigdy nie zagrał

Orzeu 01.12.2022 09:26

chyba inne mecze oglądaliśmy

FReeFonix 01.12.2022 09:25

W niektorych meczach gra niemal tak samo masakrycznie, no moze ie oddaje rywalom takiej inicjatywy

kadrian89 01.12.2022 09:25

serio uwazasz , że Inter gra porownywalnie koszmarny futbol?

FReeFonix 01.12.2022 09:25

To cxzemu kibicujesz Interowi, ktory wielokrotnie obrzydzal swoja gra mecze xD

kadrian89 01.12.2022 09:25

a my wczoraj gralismy jak jakies San Marino

kadrian89 01.12.2022 09:24

dla mnie pilka jest dla ludzi, ma byc z tego jakakolwiek przyjemnosc ogladania

Dzonyy 01.12.2022 09:24

Bylo jeszcze glupsze niz jego zatrudnienie.

FReeFonix 01.12.2022 09:24

Zwolnienie Brzeczka bylo glupie poniekad,

Dzonyy 01.12.2022 09:24

A udalo sie awansowac mimo obrzydliwego stylu

kadrian89 01.12.2022 09:23

tak, wierzę. Za co został zwolniony Brzeczek? za awans ?;p

Dzonyy 01.12.2022 09:23

ale mi to wisi. Pierwszy raz nie oczekiwalem nic po repce

Dzonyy 01.12.2022 09:23

pewnie bedzie obicie mocno

FReeFonix 01.12.2022 09:23

Cel zostal osiagniety, a Wy jako kibice Interu powinniscie wiedziec, ze cel jest wazniejszy od stylu

FReeFonix 01.12.2022 09:23

Awansowalibysmy po 36 latach z grupy, wierzysz w masakracje?

FReeFonix 01.12.2022 09:22

Watpie kadrian, hiperbolizujesz w uj xD

andyvdm 01.12.2022 09:22

4 celne strzały w 3 meczach

kadrian89 01.12.2022 09:21

Brzęczek po takim awansie zostałby zmasakrowany i wypluty

Dzonyy 01.12.2022 09:21

Dla mnie tak. Wyszlismy z grupy.

kadrian89 01.12.2022 09:20

hipotetycznie dostajemy 4:0 od Francji i co? udany mundial? pokazalismy Polske z dobrej strony?

kadrian89 01.12.2022 09:19

ja mam inne proporcje miedzy zażenowaniem a radością

Dzonyy 01.12.2022 09:19

ja tez swietuje. Spodziewalem sie 3x lomotu.

kadrian89 01.12.2022 09:18

najważniejsze, że Krzysio Stanowski swietuje od wczoraj ;p

kadrian89 01.12.2022 09:17

ale bez podniety, do ukarania klubu chyba daleka droga

kadrian89 01.12.2022 09:16

Polowanie na czarownice się zaczęło w Turynie

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się