Archiwum shoutboksa

Dantte 01.12.2022 14:27

O dziwo wyszliśmy z grupy na MŚ w kraju w którym jest ograniczony dostęp do alkoholu. Przypadek ? :D

cuba 01.12.2022 14:27

No Argentyna zrobiła co mogła by nie wygrać wyzej

pablo77 01.12.2022 14:26

dobra dyskusja widze nie ma sensu

cuba 01.12.2022 14:26

Teraz Szczęsny będzie miał w uj pracy w niedzielę

andyvdm 01.12.2022 14:26

Argentyna się zlitowala i już w ostatnich 20cminutaxh grała żeby dograć

Dantte 01.12.2022 14:26

Albo żeby daleko nie szukać, Australia z Dania

cuba 01.12.2022 14:25

Szczęście szczęście

Dantte 01.12.2022 14:25

Bo robić kontry to trzeba umieć. Real tak wygrywał LM :D

cuba 01.12.2022 14:25

Dokl

andyvdm 01.12.2022 14:25

To wczorajsze gówno nawet antyfutbolem nie można nazwać

cuba 01.12.2022 14:25

Złe porównanie klub a reprezentacja to inne światy

andyvdm 01.12.2022 14:24

Ja widzę różnicę w defensywnym stylu gry a rozpaczliwym bronieniem się i wybijaniem wszystkiego na oślep z 1 wrzutka przez cały mecz

Dantte 01.12.2022 14:24

10/10

pablo77 01.12.2022 14:24

to ocencie styl Interu z Bayernem

Dantte 01.12.2022 14:23

Czyli 50% szans. Świetnie :D

pablo77 01.12.2022 14:23

gra sie tak jak przeciwnik pozwala

cuba 01.12.2022 14:23

My nie mamy stylu,tajtyka to laga i uda sie albo się nie uda :)

Dantte 01.12.2022 14:23

I wyniki adekwatne do naszej gry

Dantte 01.12.2022 14:23

Nie mówiłem o MS. Tam akurat była padaka

pablo77 01.12.2022 14:23

i oceń styl z senegalem i kolumbia

pablo77 01.12.2022 14:22

zobacz co graliśmy za nawałki na MŚ

pablo77 01.12.2022 14:22

xd

Dantte 01.12.2022 14:22

Ale potrafiliśmy wyjść na połowę przeciwnika, zrobić jakąś akcję. Nie neguje faktu że graliśmy defensywnie. Drużyny jak nasza nie mogą się otwierać bo dostaną kilka bramek

pablo77 01.12.2022 14:22

polska niemcy - posiadanie pilki 29% strały celne 0

cuba 01.12.2022 14:22

Polsa grupa śmierci San Marino,Lichtenstein..

pablo77 01.12.2022 14:21

https://www.google.com/search?q=euro+2016+polska+niemcy&oq=euro+2016+polska+niemcy&aqs=chrome..69i57j0i22i30l4j0i15i22i30l2j0i22i30l3.4103j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8#sie=m;/g/11f5433kgr;2;/m/01l10v;dt;fp;1;;;

andyvdm 01.12.2022 14:21

Wyjdziemy z grupy z Gujana i Beninem i Pablo będzie fetował sukces

pablo77 01.12.2022 14:21

pewnie jestem starszy od Ciebie w kazdym meczu była defensywka my tam strzeliliśmy 4 bramki na calym turnieju

cuba 01.12.2022 14:21

W hgrupie San Marino ? :D

andyvdm 01.12.2022 14:20

Czemu niech będzie i 80

cuba 01.12.2022 14:20

Az przeraża mnie jak będą MS i będzie 48 drużyn

Dantte 01.12.2022 14:20

Ty widziałeś w ogóle te mecze czy za młody jesteś? :P

andyvdm 01.12.2022 14:20

Prawie tak samo gówniany jak polska

pablo77 01.12.2022 14:20

i co na euro twoim zdaniem dominowalismy wszystkich gralismy w pilke ?

andyvdm 01.12.2022 14:20

Jak ten Meksyk jest najsłabszy odkąd występują na ms

pablo77 01.12.2022 14:19

i co Irlandia to jest poziom meksyku ? czy Ukraina ?

pablo77 01.12.2022 14:19

euro 2016 ?? :lol:

Dantte 01.12.2022 14:19

Dziękuję dobranoc

cuba 01.12.2022 14:18

Lewy ma szczęście że ma Szczesnego

Dantte 01.12.2022 14:18

Euro 2016

pablo77 01.12.2022 14:18

no to słucham gdzie i z kim graliśmy w piłkę i był dobry wynik ?

andyvdm 01.12.2022 14:18

Wow z Arabia

pablo77 01.12.2022 14:18

Dantte 01.12.2022 14:18 Pablo, odwracasz kota ogonem. Nikt nie wymaga bycia druga Brazylią, tikitakow itd. Oczekujemy namiastki gry w piłkę

pablo77 01.12.2022 14:18

z Arabią lewandowski słupek, milik poprzeczka, lewandowski sam na sam w 90 nie strzela i oprocz tego 2 bramki...

Dantte 01.12.2022 14:18

Pablo, odwracasz kota ogonem. Nikt nie wymaga bycia druga Brazylią, tikitakow itd. Oczekujemy namiastki gry w piłkę

andyvdm 01.12.2022 14:17

A czyli nic nie ma albo się gra jak Hiszpania albo nie potrafi jednej akcji zawiązać z 1 wrzutka i 0 strzałów przez cały mecz

pablo77 01.12.2022 14:17

no slucham kiedy my byliśmy w tym wieku drugą brazylia

Dantte 01.12.2022 14:17

Co ma ten lewy tam sam robić na połowie przeciwnika?

cuba 01.12.2022 14:17

Fakt pablo

cuba 01.12.2022 14:17

Bereszynski też niebywały

pablo77 01.12.2022 14:17

lewy to akurat jeden ze slabszych na tym turnieju

cuba 01.12.2022 14:16

Gdyby nie Szczęsny to lewy by juz płakał z piwrotu do domu

andyvdm 01.12.2022 14:16

Też będziesz fetował że z grupy z jakimiś pastuchami wyjdziemy po żałosnej parodii futbolu xD

pablo77 01.12.2022 14:16

to powiedzcie kiedy graliśmy jak hiszpania i robilismy 1000 podań na mecz ?

andyvdm 01.12.2022 14:16

Za 4 lata będzie już 50 krajów

pablo77 01.12.2022 14:16

ok to kiedy graliśmy lepiej ?

andyvdm 01.12.2022 14:15

To nic nie znaczy że po 36 latach, coraz więcej drużyn gra na ms i coraz łatwiej jets wyjść

Dantte 01.12.2022 14:15

Ale Pablo, miałoby było czasem zobaczyć coś innego niż laga na Robercik a i kontra jednym zawodnikiem

pablo77 01.12.2022 14:15

CNY 01.12.2022 13:00 ale wy patrzycie tylko z punktu tu i teraz. mamy 1/8 sukces ok. ale co dalej? Czesław zostaje i dalej tak gramy? on nic innego nie wymyśli. Teraz była masa farta innym razem jej nie będzie. a eliminacje do euro są takie że to idealny moment do przebudowy starej reprezentacji

pablo77 01.12.2022 14:15

wyszli z grupy po 36 latach, a meksyk przez 28 lat od 94 co 4 lata wychodził z grupy 7 mundiali z rzędu.

andyvdm 01.12.2022 14:15

Ty jesteś odklejony ze akceptujesz takie gówno

Dantte 01.12.2022 14:15

Dokładnie. Jakoś Portugalia nie potrzebowała wygrywać na euro żeby do finału dojść :D

pablo77 01.12.2022 14:14

a jak ktoś pisze o stylu na turnieju to jest totalnie odklejonym.

pablo77 01.12.2022 14:14

a ten wygrał baraż pojechał na turniej i wyszedł z grupy...

pablo77 01.12.2022 14:13

każdy pisał jak Sousa nas zostawił "o ch**j to po mistrzostwach, nikt nie przygotuje drużyny do barażu w takim czasie"

Dantte 01.12.2022 14:13

Czesław podobno testuje taktykę z dwoma bramkarzami. Resztę męczy remisujemy 0-0, wygrywamy w karnych... Prosta droga do finału

pablo77 01.12.2022 14:12

ale co Ty chcesz przebudowywać w trakcie turnieju ? Co chcesz od typa który wziął repke po eliminacjach przed meczem barażowym ?

pablo77 01.12.2022 14:12

CNY 01.12.2022 13:00 ale wy patrzycie tylko z punktu tu i teraz. mamy 1/8 sukces ok. ale co dalej? Czesław zostaje i dalej tak gramy? on nic innego nie wymyśli. Teraz była masa farta innym razem jej nie będzie. a eliminacje do euro są takie że to idealny moment do przebudowy starej reprezentacji

pablo77 01.12.2022 14:11

nie wierze w to co czytam

pablo77 01.12.2022 14:11

ale tu jest banda odklejeńców :D

domin98 01.12.2022 14:02

tak na szybko zerknąłem

domin98 01.12.2022 14:02

z top7 tylko

Towarzysz 01.12.2022 13:55

To warto wspomnieć o golu z Liverpoolem

Towarzysz 01.12.2022 13:55

A, z top7

Towarzysz 01.12.2022 13:55

Liczysz gola z Liverpoolem?

domin98 01.12.2022 13:54

sezon 2021/22, 11 meczów, 2 gole, 0 asyst

domin98 01.12.2022 13:53

sezon 2020/21, 12 meczów, 5 goli, 1 asysta

domin98 01.12.2022 13:51

11 meczów, 4 gole, 0 asyst

Towarzysz 01.12.2022 13:51

Pierwszy raz w XXI wieku naszą zaletą są skrzydła a my gramy jakieś 4-2-3-1 czy autobusy

domin98 01.12.2022 13:50

Lautaro sezon 2020/21, mecze z TOP7:

Towarzysz 01.12.2022 13:50

Można dostawić kilku graczy do tego grona, ale nasz selekcjoner skutecznie dławi potencjał naszej kadry

Towarzysz 01.12.2022 13:50

domin nasi nieźli zawodnicy kończą się na Lewym, Zielińskim Szczęsnym i Cashu

Dzonyy 01.12.2022 13:44

Aczkolwiek jesli pojdzie do arabow tobede mocno zaskoczony. myslalem, ze skonczy w USA

Dzonyy 01.12.2022 13:43

Wywalone na kryszczjano

HB 01.12.2022 13:38

lukaku skillowo to polka wyzej niz lautaro, dlatego w niego wierze, on ma 29 lat, nie 35

HB 01.12.2022 13:37

lepiej opiszcie jaki next club cristiano

HB 01.12.2022 13:37

bo strzeli hattricka crotone? ciekawe jak wygladaja jego staty z top10 serie a

Dzonyy 01.12.2022 13:37

Lautaro mimo wszystko co jakis czas ma dobry okres.

Dzonyy 01.12.2022 13:36

Przed chwila jeszce wierzyles w Lukake, ktory od 1,5 rku nic nie gra.

domin98 01.12.2022 13:35

:D

domin98 01.12.2022 13:35

tylko wiara

domin98 01.12.2022 13:35

a co nam zostało

HB 01.12.2022 13:35

fascynuje mnie Wasza wiara w lautaro

domin98 01.12.2022 13:33

a on lubi ukąsić Napoli

domin98 01.12.2022 13:33

teraz nie strzela to jak wróci serie a to wypadnie jego okres strzelania

Dzonyy 01.12.2022 13:32

No i pewnie lautarowizna zepsuje jakas patelnie

domin98 01.12.2022 13:28

o, Pan Dzeko spodziewa się dziecka xd

domin98 01.12.2022 13:27

i na drugą część sezonu wjedzie z formą aż miło będzie patrzeć

domin98 01.12.2022 13:27

Pan Dżeko teraz sobie odpoczął z rodziną i piękną żoną

domin98 01.12.2022 13:27

oj tak

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się