Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

pablo77 01.12.2022 15:05

kolejni hipokryci.

pablo77 01.12.2022 15:05

w dupie mam kanał sportowy

andyvdm 01.12.2022 15:05

Z takimi bzdurami to na kanał sportowy

pablo77 01.12.2022 15:05

jezeli nikt nic nie udowodnił mu nie przedstawił zadnych dowodow oraz nie postawiono mu zadnych zarzutów

andyvdm 01.12.2022 15:04

Nie kompromituj się już pablo

cuba 01.12.2022 15:04

Mam swoje zadanie na ten temat ale to nie jest miejsce by tu podnosić ciśnienie

pablo77 01.12.2022 15:03

ze miales 711 polaczen nawet w czasie gdy byles w pracy i pamietasz o czym rozmawialiscie ?

pablo77 01.12.2022 15:03

albo jakbyś miał w rodzinie pedofila to by znaczyło ze tez jestes pedofil bo miales z nim czesty kontakt ?

pablo77 01.12.2022 15:02

czy jak napisze Cny to pedofil to masz juz byc wykluczony ze spoleczenstwa ?

pablo77 01.12.2022 15:02

chyba mamy w kraju domniemanie niewinności ?

cuba 01.12.2022 15:02

Jezzzu od sportu do pedałów ehh

andyvdm 01.12.2022 15:02

Gówno piłka i liczenia na farta

Cny 01.12.2022 15:02

miłego popołudnia mordeczki :)

andyvdm 01.12.2022 15:02

Jaki z Michniewicza dobry trener xD

pablo77 01.12.2022 15:01

ja uważam, że powinien dostać czas do euro 2024

Cny 01.12.2022 15:01

czyli jak pedofil to dobry murarz to :cenzor: z tym co robił 15 lat temu

pablo77 01.12.2022 15:01

xD

Cny 01.12.2022 15:01

koniec czasu na rozmowy o WARCHOLE. nie cieszmy się z gówna. Polacy to dumny naród a nie nazistowskie pastuchy z pampasów

andyvdm 01.12.2022 15:01

Pablo to chyba Stanowski na 2 koncie

cuba 01.12.2022 15:01

Gdyby nie Szczęsny to dziś byłaby stypa

pablo77 01.12.2022 15:00

Jak ktoś ma dowody to niech wyskoczy i go skażą.

Dzonyy 01.12.2022 15:00

Tez mnei smieszy, ze chlop nie pamietal o czym z nim gadal, a pamieta wszystko bo widac, ze w ciemie to on nie byl bity.

pablo77 01.12.2022 15:00

ja nie wiem czy jest winny czy nie. I teraz mnie to nie obchodzi bo broni się swoim fachem.

Dzonyy 01.12.2022 14:59

To ogolnie uwazam, ze jest winny i nie powinien byc trenerem.

Dzonyy 01.12.2022 14:59

I jak nie rozumiem plucia na repke i michniewicza po wczorajszym awansie mimo zlego stylu.

Cny 01.12.2022 14:59

jak to świadczy o naszym systemie sadowniczym?

cuba 01.12.2022 14:59

Dozylem wyjscia z grupy na MS ciekawy jestem czy dożyję kolejnego

pablo77 01.12.2022 14:59

i gadalem z nimi co dziennie

Cny 01.12.2022 14:59

Jezu xd we wszelkiego rodzaju aferach podsłuchowych taśmowych itd w Polsce skazano jednego człowieka, rywina

Dzonyy 01.12.2022 14:59

W polsce lubi sie nie skazywac.

pablo77 01.12.2022 14:59

ja tez mam znajomych którzy robili nielegalne rzeczy i co z tego ?

Cny 01.12.2022 14:58

nie gadasz sobie 711 razy z kimś o pogodzie i w przerwie meczu

pablo77 01.12.2022 14:58

Dzonyy ale on nie został skazany zrozum.

pablo77 01.12.2022 14:58

to że kogoś znasz nie czyni z Ciebie przestepcy.

Dzonyy 01.12.2022 14:58

porownac sciaganie do ustawiania meczow xD

pablo77 01.12.2022 14:57

ale dajesz przykłady z dupy.

HB 01.12.2022 14:57

rozjuszony Cny

Cny 01.12.2022 14:57

wycieraczce*

Cny 01.12.2022 14:57

jak ci sąsiad na :cenzor: zostawi resztki kebsa na wycieraczce to się cieszysz że obiad ci przyniósł?

pablo77 01.12.2022 14:57

gosciu jak on ma 52 lata

pablo77 01.12.2022 14:56

tak ciesze się z awansu po 36 latach

Cny 01.12.2022 14:56

czy taki młody był xd

Cny 01.12.2022 14:56

on miał 40 lat wtedy

pablo77 01.12.2022 14:56

każdy popełniał blędy, ty w szkole nie sciagałeś nigdy ?

Cny 01.12.2022 14:56

i cieszysz się z gówna które zaserwował nam Michniewicz

pablo77 01.12.2022 14:56

oceniam Michniewicza pod względem umiejętności trenerskich a nie co robił jak był młody i glupi.

Cny 01.12.2022 14:56

Pablo to przez nich jebiesz na strefie ekonomicznej dla niemca

Cny 01.12.2022 14:55

Polsat to tv pana Piotra kroka, tam nawet kanalie typu gugały dostają pieniążki

pablo77 01.12.2022 14:55

w dupie mam jakiegoś Urbana to nie mój problem.

Cny 01.12.2022 14:55

Pablo no tak tak xd sraj też na to co robił Urban 40 lat temu xd

pablo77 01.12.2022 14:54

wszyscy tacy prawilni a Wdowczyk zapyerdala sobie w polsacie w studiu i nikt nie ma problemu ze byl SKAZANY za korupcje

Cny 01.12.2022 14:54

w jakim miejscu na ziemi ty żyjesz? nawet połowa z tych co powinni siedzieć to nie siedza

pablo77 01.12.2022 14:54

poza tym sram na to co robił 20 lat temu

Cny 01.12.2022 14:54

xd

pablo77 01.12.2022 14:53

no i ja mam to w dupie nie jestem sędzią nie został skazany ba nawet nie miał zadnych zarzutów.

Cny 01.12.2022 14:53

hipokryta, oszust

Cny 01.12.2022 14:53

pamięta rozmiar klapka macallistera ale nie pamięta o czym gadał 711 w dwa lata z Ryszardem forbichem

pablo77 01.12.2022 14:53

legia ma gównianego wlasciela, tam po sprzedawał zawodników i nie kupił mu nikogo do taktyki i jeszcze kontuzje.

Cny 01.12.2022 14:53

nie bo poleciał do prokuratury szybciutko strzelać z ucha

Cny 01.12.2022 14:52

Legia zostawiona w całkowitej rozsypce na dnie tabeli

pablo77 01.12.2022 14:52

curva kupiony... a został oskarżony ?

pablo77 01.12.2022 14:52

z Joao Felixem itd.

Cny 01.12.2022 14:52

kupiony tytuł mistrzowski

pablo77 01.12.2022 14:52

ale wygrał baraż z Portugalia

Cny 01.12.2022 14:52

dwa razy

Cny 01.12.2022 14:52

i przegrała z wyspami owczymi

pablo77 01.12.2022 14:51

młodzieżowka w grupie wygrała z Wlochami naszpikowanymi gwiazdami czy z Belgia

Cny 01.12.2022 14:51

na jakim polu utytułowany? obronienie się przed spadkiem z nicuecza

pablo77 01.12.2022 14:51

zdobył Mistrzostwo polski z zagłębiem i legia. Legia grała jak równy z równym z Slavia czy Dinamem zagrzeb

Cny 01.12.2022 14:51

brakowało tylko żeby ta główka Glika wpadła, wtedy wszyscy na bramę i wychodzimy z pierwszego miejsca na Australię. to by dopełniło jego cv

pablo77 01.12.2022 14:51

fajny farcik tylko jego CV się jedynie zgadza.

pablo77 01.12.2022 14:50

nie znam go jako człowieka ale to najbardziej utytulowany trener w 21 wieku z polskich trenerów

Cny 01.12.2022 14:50

jedyne czego mu nie można odmówić to farcik

Cny 01.12.2022 14:50

po za tym to najpodlejszy z ludzi, najgorszy sort chama, prostaka, warchoła

Dzonyy 01.12.2022 14:49

arabia zmeczona po argentynie xD

pablo77 01.12.2022 14:49

zrozum, że gość wziął repke tuż przed barażami

Dzonyy 01.12.2022 14:49

szwedzi w rozsypce, meksyk oczadzial

pablo77 01.12.2022 14:49

nie no człowieku daj na luz

Cny 01.12.2022 14:49

tak tu masz rację, wymyślił futbol na nowo i jak mało który trener potrafił zneutralizować takiego napastnika jak lewandowski

Dzonyy 01.12.2022 14:48

xD

Cny 01.12.2022 14:48

wolisz zarabiać przez kilka lat 10k miesięcznie czy raz wygrać na loterii 50k?

pablo77 01.12.2022 14:48

nie ale szanuje tego czego dokonał jako trener.

pablo77 01.12.2022 14:48

Cny 01.12.2022 14:43 Pablo to chyba rodzina Czesława

Cny 01.12.2022 14:47

różnica jest taka że zawsze graliśmy lepiej w piłkę niż teraz, bo teraz nie gramy w piłkę, to jakaś pakistańska odmiana tubylczej gry... z małym wyjątkiem na ms18 gdzie kadra się posypała, a nawalce odkleiło się coś w głowie. Czesław przegrał 6-1 z Belgia no błagam. a teraz zarzyna piłkę nożną i lecimy na jakimś niestworzony farcie, typu Putin dyskwalifikuje Rosję, Szwedzi w rozsypce, Meksyk oczadział... prawda taka że większość to zasługa po lekarzy, w tym np lewego i ziela że zgodzili się na taki futbol kosztem wlasnych umiejętności, bo to ostatnia taka sytuacja że mieli szansę coś na mś ugrac więc się zjednoczyli trochę gdzie w 2018 szatnia Pękala w szwach

andyvdm 01.12.2022 14:47

Ale WYNIK

andyvdm 01.12.2022 14:47

Bronić tego skorumpowanego wpieprza którego jedynym pomysłem jest wybijanie piłek na oslepnxD

Cny 01.12.2022 14:43

Pablo to chyba rodzina Czesława

cuba 01.12.2022 14:34

Milego dzionka Wszystkim :)

cuba 01.12.2022 14:33

U belgow tam są iskry w szatni jeden drugiego ma dość do tego czytałem ze Lukaku rozdzielal kolegów by się nie pobili

cuba 01.12.2022 14:31

Chorwacja

cuba 01.12.2022 14:31

Chotwacja

andyvdm 01.12.2022 14:31

Ciężko powiedzieć z jednej strony Belgia bardzo słaba a z drugiej Chorwacja z Livaja w ataku

Dantte 01.12.2022 14:30

Jak dzisiaj obstawiacie? Chorwacja czy Belgia do domu?

cuba 01.12.2022 14:30

W niedzielę blany w górę;D

cuba 01.12.2022 14:28

Lepsze w sumie od alko

cuba 01.12.2022 14:28

:D

Dantte 01.12.2022 14:28

Cuba, kiwior to na pewno :P

andyvdm 01.12.2022 14:27

No i sędzia ze Casha nie wywalił z czerwoną z Arabia a powinien

cuba 01.12.2022 14:27

Palą blanty zamiast alko ;)

andyvdm 01.12.2022 14:27

Nie przypadek tylko i wyłącznie forma Szczęsnego

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się