Archiwum shoutboksa

Ojciec SB 30.11.2022 22:11

nie zdziwie sie jak jakims cudem ogramy francje, nie zebym w to wierzyl czy cos, ale przypadkowo jakos

pluto11 30.11.2022 22:08

Francja to po tym naszym pokazie gry to rezerwy wystawi żeby chłopaków nie męczyć i ograć tych co nie grali

Ojciec SB 30.11.2022 22:07

lessi to jest yebany od tylu

Claudio 30.11.2022 22:06

najlepsza byla sytuacja jak Lewy z usmiechem przeprasza Messiego za faul a krzeł yebany znowu giwazdorzyl...no to jest nieprawdopodobna pyzda ten lessi

Dzonyy 30.11.2022 22:06

33 lata mam i 1 raz z grupy na MS wyszlismy. Wywalone mam na styl.

Dzonyy 30.11.2022 22:05

Auuuu!

Claudio 30.11.2022 22:03

maja material po meczu z Argentyna...co z nim zrobia w meczu z Francja? Moze zamiast 4-0 skonczy sie 2-0

Adriano_forever 30.11.2022 22:01

to nie oglądaj

andyvdm 30.11.2022 22:00

I się podniecają komentatorzy tylko czym, oglądaniem kolejnej żenady i wykopywaniem piłek

eKubaL 30.11.2022 22:00

efekt moze byc z Chile czy Arabia

Adriano_forever 30.11.2022 22:00

wyjście z grupy na mundialui :D

Adriano_forever 30.11.2022 22:00

no i efekt jest

ragnar 30.11.2022 22:00

Byłem wyrozumiały

eKubaL 30.11.2022 22:00

Grzesiu przeciez powiedzial, ze beda grac brzydko, bo to im przynosi efekt

Imrahil 30.11.2022 22:00

z piachu cos zrobisz

andyvdm 30.11.2022 22:00

Piach to zbyt dużo dla Polski

andyvdm 30.11.2022 22:00

To nie piach tylko muł

ragnar 30.11.2022 21:59

Mbappe :)

Adriano_forever 30.11.2022 21:59

z francją wygramy

ragnar 30.11.2022 21:59

Ale na prawde gramy piach...

Adriano_forever 30.11.2022 21:59

tak, czyli francja

Paolo92 30.11.2022 21:59

Czyli Francja

andyvdm 30.11.2022 21:59

Aż strach sobie wyobrazić co z Francja będzie

ragnar 30.11.2022 21:59

Chyba tak

Imrahil 30.11.2022 21:59

o ku... mamy awans xD

Ojciec SB 30.11.2022 21:59

argentyna dla papieza naszego wymierzyla nam najnizszy wymiar kary

ragnar 30.11.2022 21:59

A

ragnar 30.11.2022 21:59

Nie oczekiwalem duzo, chociaz z 2 akcje z gry, ale oprocz glowki glika...zenad

ragnar 30.11.2022 21:58

Ładnie poklepali, araby bramke

ANIOL 30.11.2022 21:57

Haha

Imrahil 30.11.2022 21:57

araby :banan:

Adriano_forever 30.11.2022 21:57

arabusy :D

Imrahil 30.11.2022 21:57

gooooooooool

Ojciec SB 30.11.2022 21:57

GOOOOOOOOOOOOOOOL

Ojciec SB 30.11.2022 21:56

GOOOOOOOOOOOOL

Ojciec SB 30.11.2022 21:56

GOOOOOOOOOOOOOL

Adriano_forever 30.11.2022 21:51

Kiwior

andyvdm 30.11.2022 21:50

Ani jednej akcji ofensywnej xD

andyvdm 30.11.2022 21:50

Bardziej żałosnego meczu nie widziałem chyba

Adriano_forever 30.11.2022 21:49

ni mo

Imrahil 30.11.2022 21:49

3-0 ale spalony.. xD

Ojciec SB 30.11.2022 21:48

najsmieszniejsze bedzie jak cudem awasnujemy i odprawimy francje XD

oster 30.11.2022 21:45

No ten Lautaro w reprezentacji to jak Milik u nas

Ojciec SB 30.11.2022 21:45

ale pile zagral jprdl szkoda ze do przeciwnika

oster 30.11.2022 21:45

Argentino Miliko haha

minus09 30.11.2022 21:45

martinez ty dzbanie XD

ANIOL 30.11.2022 21:44

Wstyd i hańba z taką grą

Adriano_forever 30.11.2022 21:44

Lautaro :O

Imrahil 30.11.2022 21:44

uff

Imrahil 30.11.2022 21:43

omg

HB 30.11.2022 21:40

pablo opisywal, ze piatek lepszy niz lewandowski do polskiej repry

Imrahil 30.11.2022 21:39

meksyk zeybau na pusta

Ojciec SB 30.11.2022 21:38

no ale Piatek nic tu nie zdziala, to typowy lis karny

ragnar 30.11.2022 21:38

Lepsza zmiana niz jedrzejczyk

Ojciec SB 30.11.2022 21:37

ani to utrzymac sie przy pilce, ani to strzelic bramki nic

ragnar 30.11.2022 21:37

Ale z dpy potrafo strzelic, jak z chile czy austria

ragnar 30.11.2022 21:37

A teraz ze argentyna nie ma problemu z wyjsciem spod naszego pressingu...jakiego pressingu, nasi truchtaja

Ojciec SB 30.11.2022 21:36

przeciez to gowniak na miare ac milanowka

Ojciec SB 30.11.2022 21:36

piatek hahahahah

ragnar 30.11.2022 21:36

Podolinski dzis nidzczy: dobra robota grzrska...podał do boku, za lekko opozniajac gre

andyvdm 30.11.2022 21:35

Zaraz Lautaro właduje i nie trzeba będzie nikogo męczyć wybijanie piłek z Francja

Ojciec SB 30.11.2022 21:34

Michu dawaj Milika a nie

andyvdm 30.11.2022 21:31

Jędrzejczyk wchodzi uuuuu

HB 30.11.2022 21:29

jak bayern z radzionkowem

Claudio 30.11.2022 21:29

zaraz meksyk strzeli 3 i skonczy sie liczenie zoltych kartek

andyvdm 30.11.2022 21:29

Po co wyjść z grupy zbey się z Francja skompromitować?

HB 30.11.2022 21:28

lol 11 strzałow vs 0

Claudio 30.11.2022 21:28

francja jest mocniejsza od argentyny

Claudio 30.11.2022 21:28

z francja byloby to samo

ANIOL 30.11.2022 21:28

Normalnie jesteśmy tak żałośni ze masakra

Adriano_forever 30.11.2022 21:28

już nie przesadzaj

ANIOL 30.11.2022 21:28

Haha

Claudio 30.11.2022 21:27

żenująca gra. Czy jest sens to samo ogladac w 1/8? zero przyjemnosci z ogladania takiego czegos

Adriano_forever 30.11.2022 21:27

Argentyna tylko gra, my nic, żadnej akcji

Adriano_forever 30.11.2022 21:27

zmiennik Lautaro

Adriano_forever 30.11.2022 21:26

no i żegnamy się

Ojciec SB 30.11.2022 21:26

dobranoc

Ojciec SB 30.11.2022 21:26

dzikuej

Imrahil 30.11.2022 21:22

kartki licza

HB 30.11.2022 21:22

rzucaja kostka?

HB 30.11.2022 21:22

a przy 4 pkt i 2-2 w bramkach kto przechodzi przy remisie mex pol?

Imrahil 30.11.2022 21:20

ale cisnie meksyk

Imrahil 30.11.2022 21:20

uff omg prawie karny

eKubaL 30.11.2022 21:20

ale przy golach to nie jest automatyczny Var? wiec jak anulowali to chyba był?

Ojciec SB 30.11.2022 21:19

niech ciapate sie ogarna, bo na naszych ni ema co liczyc

Imrahil 30.11.2022 21:19

jaki fuks, sedzia nie sprawdzal

Imrahil 30.11.2022 21:18

omg nie bylo...

Imrahil 30.11.2022 21:18

var

Imrahil 30.11.2022 21:17

3-0 ale spalony

Ojciec SB 30.11.2022 21:15

ze tez z ciapatymi nie wykorzystalismy

Adriano_forever 30.11.2022 21:14

no i zara dupa

Ojciec SB 30.11.2022 21:14

no to uj

Imrahil 30.11.2022 21:14

ale gol meksyk

Imrahil 30.11.2022 21:14

omg

Imrahil 30.11.2022 21:14

2-0

ANIOL 30.11.2022 21:11

Sędzia to jest jednak chooj

Imrahil 30.11.2022 21:11

jprdl teraz to ja kibicuje arabom

Ojciec SB 30.11.2022 21:11

za 15minut Milik niech wbija i probuje robic wiatr z przodu przy wybiciach

ANIOL 30.11.2022 21:10

Z taką naszą grą to niech to ch.... Strzeli

ANIOL 30.11.2022 21:10

Mexic strzelil

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się