Archiwum shoutboksa

martins2000 24.11.2022 13:26

Juve chce już w styczniu pozyskać Wilfrieda Singo

Krisu 24.11.2022 13:25

Tylko, że sztywnieje z roku na rok. Popatrz na naszą defensywę w tym sezonie

kontousuniete 24.11.2022 13:24

No czyli nie jest tak źle :)

Krisu 24.11.2022 13:24

Dokładnie, kręgosłup mamy

kontousuniete 24.11.2022 13:24

Lukaku teraz każdy jest mądry ale zawodnika tej klasy w normalnych okolicznościach nie jesteśmy w stanie pozyskać

Krisu 24.11.2022 13:24

Jesli sprzedamy Gosensa i Dumfriesa to bede soe cieszył, że nie stracimy hajsu

pluto11 24.11.2022 13:23

Kręgosłup mamy bardzo fajny jeszcze teraz z Onana w bramce ale trzeba by było co okienko inwestować jakieś 50 mln żeby się fajnie wzmacniać i żeby ta kadra wyglądała naprawdę mocno i z mocną ławka

kontousuniete 24.11.2022 13:23

No ja myślę, że przesadzasz :) to, że mamy opcje zarobić dobrą kasę za gosensa (odzyskać większość) i dunfriesa to jednak działa na naszą korzyść, a nie naminus

Krisu 24.11.2022 13:22

Zbyt dużo niewiadomych. W każdym innym topowym klubie nie ma tak wiele pytań i niejasności. Mam wrażenie, że u nas tylko patologia level hard

kontousuniete 24.11.2022 13:22

No mamy co robić, to prawda :) mimo wszystko kadrę przez ostatnie 5 lat zbudowaliśmy bardzo dobrą. Wzmacniany pozycję w Europie. Oczywiście sprzedając Hakimiego czy Lukaku i biorąc za nich takich ogurów (w porównaniu do nich) nievdacsie robić postępów

Krisu 24.11.2022 13:20

U nas za dużo jeszcze jest "bałaganu" trzeba pewnie rozwiązać tematy - Gagson, Sensi, deVrij, transfer Dumfriesa, kontrakt dla Skriniara, Dalbert, Lukaku, Gosens, Lazaro, Correa, (Dzeko już na dotarciu)

martins2000 24.11.2022 13:18

Borna Sosa zachwycony zainteresowaniem Atalanty,SKY.

kontousuniete 24.11.2022 13:17

O Scalviniego zapyta prawie każdy klub Europy. Bez cashu nie mamy szans nawet z Milanem i juve. Które prędzej od nas wyciułają.

martins2000 24.11.2022 13:16

Juve po Giorgio Scalviniego Atalanta chce 40 mln

kontousuniete 24.11.2022 13:16

Panowie, ja się z wami zgadzam i z młodymi i z kierunkami transferowymi ale to nie takie proste jak co roku masz stratę powyżej 100 mln :) dlatego tym bardziej pozycję 18-23 to powinni być młodzi i tani. Z niskimi kontraktami. Ale chyba będziemy iść w tę stronę. No i trener który skorzysta umiejętnie z kadry potrzebny

kontousuniete 24.11.2022 13:14

I tutaj też paszport z po za Unii wchodzi w grę.

pluto11 24.11.2022 13:13

Mamy tam Milito i Zanettiego którzy nam pomagają

kontousuniete 24.11.2022 13:13

Jak mu się kończy kontrakt za pół roku to każdy kosztuje 10/20 min.

kontousuniete 24.11.2022 13:13

Ale z Ameryki już też nikt nie jest tani :D

pluto11 24.11.2022 13:13

Ekwador ma młoda kadrę

kontousuniete 24.11.2022 13:13

*basto tam był

pluto11 24.11.2022 13:13

No trzeba patrzeć po tych młodych z Ameryki i Afryki

kontousuniete 24.11.2022 13:12

Hakimi, Dumfries za te drobne też jest ok

Krisu 24.11.2022 13:12

Liczę na jakiś diamencik z Argentyny/ Urugwaju. Pewnie się naliczę :D

kontousuniete 24.11.2022 13:12

Nadto, Skriniar, Barella, Lautaro, Lukaku itd. Mega wypalili.

kontousuniete 24.11.2022 13:11

No to tylko potwierdzenie, że oprócz kilku wpadek te duże transfery od 5 lat robimy bardzo dobre.

pluto11 24.11.2022 13:11

Ale trzeba próbować

pluto11 24.11.2022 13:11

Wiem że ciężko będzie

pluto11 24.11.2022 13:11

Hakimi na prawym i Cancelo co on teraz na lewym gra

pluto11 24.11.2022 13:10

Ale popatrzcie jakie nazwiska na tych pozycjach się przewinęły przez nasz klub i tylko dla tego że jesteśmy biedakami mamy co mamy

kontousuniete 24.11.2022 13:10

Pluto - spokojnie z tymi wolnymi. I chcę pół Europy bo są za free. To nie takie proste.

Krisu 24.11.2022 13:10

Co by nie gadać mamy jakiś narybek. Dwóch Carbonich, ten Fabbian, Iliev za jakąś chwilę. Tylko Inzaghi ma inną wizję. Czeka na smoka Romelu a ironią losu będzie, że Romek sie wysypie

pluto11 24.11.2022 13:09

Gaya podpisał nowy kontrakt

pluto11 24.11.2022 13:09

Na lewe za free będzie Grimaldo Guerrero

kontousuniete 24.11.2022 13:09

Wbrew pozorom, na lewe wahadło jest więcej fajnych opcji niż na prawe za dunzela. Na którym ewidentnie chcielibyśmy zarobić :)

pluto11 24.11.2022 13:08

Trzeba kogoś wyróżniającego się wyciągnąć na tą lewą stronę za Gosensa

pluto11 24.11.2022 13:08

Ten Sosa źle się nie pokazał wczoraj

kontousuniete 24.11.2022 13:08

Jego brat to lewy wahadło / obrońca

pluto11 24.11.2022 13:07

Myślałem że takie wahadło

Krisu 24.11.2022 13:07

Inzi ma taktykę wpuszczać młodych na Bayern. Na pewno coś pograją

kontousuniete 24.11.2022 13:07

Taki Correa :)

kontousuniete 24.11.2022 13:07

10 / podwieszony napadxior

pluto11 24.11.2022 13:07

A ten Carboni to jaka pozycja

kontousuniete 24.11.2022 13:07

Zamiast gagi wolałbym każdego :)

Krisu 24.11.2022 13:06

Dokładnie

pluto11 24.11.2022 13:06

Ale za miast Gagli wolał bym mieć takiego Casadei który mógł by zaraz kosztować 40-50

kontousuniete 24.11.2022 13:06

Za Inzaghiego nie będzie młodych ze szkółki :) on się boi dać Asllaniego który jest sporym talentem

Krisu 24.11.2022 13:06

Pytanie tylko czy to jest rozwiązanie dla takiego młodego grać 16 minut raz na 3 miesiące

pluto11 24.11.2022 13:06

Przy naszych finansach tak

kontousuniete 24.11.2022 13:05

Pluto11 - jaogolnie jestem takiego samego zdania ale 15 mln za gościa co nie zagrał w seniorach dla Interu to mega propozycja.

pluto11 24.11.2022 13:05

Skoro był już do kadry powoływany to znaczy że coś potrafi

pluto11 24.11.2022 13:05

I teraz opchnac Gosensa i dać temu Argentyńczykowi młodemu dawać szansę

pluto11 24.11.2022 13:04

Trzeba było dać szansę Casadei

Krisu 24.11.2022 13:04

O czym my tu mówimy

pluto11 24.11.2022 13:04

Asllani nie dostaje szans a Gaglia to poziom Cremonense

Krisu 24.11.2022 13:04

No na pewno tylko Bastoni 30mln Barella chyba +40mln

pluto11 24.11.2022 13:04

A tak na prawdę to potrzeba nam zmienników do pomocy bo po za Mikim nie mamy nikogo

HB 24.11.2022 13:03

liczyc mozna co najwyzej na darmowy transfer kogos po 30stce

pluto11 24.11.2022 13:03

Powinniśmy więcej inwestować w zdolna młodzież jak Bastoni czy Barella ale muszą oni dostawać szansę na grę

Krisu 24.11.2022 13:03

Bo od dwóch lat bazujemy na naszym szkielecie, który stoi na jednej modze troche

pluto11 24.11.2022 13:02

Singo jest z do wyjęcia może udało by się dogadać z Toro a za Gosensa to lepiej iść na jaką wymianę za Sose czy kogoś innego

HB 24.11.2022 13:02

nie bedzie transferow mordeczki

Krisu 24.11.2022 13:02

Tylko pytani jest takie dokąd poprowadzi nas ta droga

pluto11 24.11.2022 13:02

Tylko kogo ściągniemy za Denzela i Gosensa

Krisu 24.11.2022 13:01

Wszystko super

kontousuniete 24.11.2022 13:01

No Krisu zastepstwa muszą być tańsze :) jakieś wypożyczonko jak tego lewego z Valencii :) bo na tych przez nas wymienionych na pewno ostatecznie nie będziemy 60+

Krisu 24.11.2022 13:01

No piłkarz potrzebuje bodźca i zaufania by dawać z siebie więcej.

kontousuniete 24.11.2022 12:59

W każdym razie, na pewno nie są gorsi od: Saleamakersem, messiasa, Krunicia, desta, karsdorpow, celikow, marusiciow, Alexis Sandro itd : :) wymieniłbym tu jeszcze z 20stu zawodników którzy mogą grać w klubach top i dawać radę :)

Krisu 24.11.2022 12:59

Tak jak piszesz. Jeśli opchamy Dumfriesa i Gosensa to mamy +60. Inzaghi nie wypuści swojego synka bez presji klubu. A gdzie kasa na zastępstwa?

kontousuniete 24.11.2022 12:57

Ja się nie podejmę oceny Bellanovy / Asllaniego / Gosensa. Za mało grali. A z założenia transfery moim zdaniem bardzo dobre. Powodów dlaczego grają tak mało może być masa, w tym osoba trenera :)

kontousuniete 24.11.2022 12:56

Jak Steven ma pozwolić na transfery jak FFP i wymogi z zewnątrz każą nam mieć 60 mln na plusie. Włożyli 600-800 mln już w klub (w tym liczymy pożyczki). Trzeba sprzedać Dunfriesa i może Gosensa, wypożyczyć Corree. Kupić / wypożyczyć tańsze (oby nie gorsze) zamienniki na wahadła i Thurama. Tylko to takie rzeźbienie w gównie.

Krisu 24.11.2022 12:55

Gosens, Correa. Bellanova i Aslani półśrodki na dziś. Sorry Onana wartość dodana!

Krisu 24.11.2022 12:53

Oby. Chciał bym. Bo ostatnie transfery nam nie pykły

Krisu 24.11.2022 12:53

Inzaghi nie puści Correi, Stiven nie pozwoli na transfery, Marotta z małymi szansami na wyczarowanie czego kolwiek

kontousuniete 24.11.2022 12:51

Krisu - myskez że do stycznia obaj będą dogadania. Zbyt łakome kąski i zbyt duże okazję.

kontousuniete 24.11.2022 12:50

Niestety kasa rządzi, chyba nie jesteśmy faworytami do thurama i Scalviniego ale kto jak nie Marotta? Musimy tylko kogoś sprzedać... A Corree przynajmniej wypożyczyć do tego. No wje..śmy się z tym Correa, strasznie.

Krisu 24.11.2022 12:49

Stycznia*

Krisu 24.11.2022 12:49

Od stucz

Krisu 24.11.2022 12:49

Kiedy okienkno rusza?

kontousuniete 24.11.2022 12:46

Jedyna szansa to tak jak się wydaje - dla zawodnika pozostanie we Włoszech jeszcze z 2 lata to idealny ruch. To dzieciak jeszcze. Włoskie w niego zainwestują bez opamiętania. Za granicą może być dużym talentem ale kolejnym po prostu.

kontousuniete 24.11.2022 12:45

Anglicy czy inne PSG wykłada 20 mln nawet pół roku przed końcem kontraktu. Zbyt duże ryzyko straty za free na rzecz innych klubów. Bayern też lubi takich młodych tańszych. Chętnych nie zabraknie w zimie

andyvdm 24.11.2022 12:44

Większy potencjał niż Bastoni

kontousuniete 24.11.2022 12:43

Mega talent

kontousuniete 24.11.2022 12:43

No Andy zgoda

kontousuniete 24.11.2022 12:43

To, że Gaga będzie chciał zostać do końca kontraktu to jasne. Dostanie lepsza kasę z wolnego a na graniu to mu nie zależy za bardzo. Te plotki o bodajże Sevilli i paru innych klubach to chyba zaprzyjaźnieni dziennikarze z Interem wypuszczają :) żeby zainteresowanie jakkolwiek zwiększyć. Tylko jakaś masa dziwnych zdarzeń może sprawić, że Gaga odejdzie zimą. Na zarobek nie ma opcji.

andyvdm 24.11.2022 12:43

Albo i cala

andyvdm 24.11.2022 12:42

Za Scalviniego to by trzeba było pół primavery oddać

kontousuniete 24.11.2022 12:39

Jednak jak Scalvini ma mądrego agenta i sam jest mądry, to pozostanie we Włoszech w Interze, Milanie / juve - jeszcze z 2 lata to idealny ruch. To jeszcze 18-19 letni dzieciak. Niech zagra w LM dwa sezony wtedy kazdy klub świata za niego zapłacić każdą kasę. Tylko agent i Ataanta będą naciskać na transfer np. Do Anglii, którzy wyłożą 15-20 mln nawet przed końcem kontraktu :) to za duży talent w skali świata i to ze szkółki Atalanty. Także tutaj wszystko w rękach Scalviniego, rodziców, agenta i Atalanty

Krisu 24.11.2022 12:37

Chciałbym ale rzeczywistość jest taka, że nie mając kasy, oferując kontrakty średnio przeciętne będziemy się bujać z Gagsami, Correami i Lukakami zastanawiając się co dalej...

kontousuniete 24.11.2022 12:35

A odnośnie Thurama czy Scalviniego (szczególnie tego pierwszego) od dawna pisałem, że będzie mega ciężko. Reprezentant Francji, 9tka która zaczęła strzelać bramki, sprawdzony w top 3 lig europy - takim gościom się płaci grube siano. Mamy szansę tylko przekonać ich w jakiś cudowny sposób przez Marotte, dla obu Inter wydaje się bardzo dobrym ruchem na dalszą karierę - klub z top 16, który nie zamknie im drogi na przyszłość gdyby się nadzwyczajnie rozwinęli. Ale moim zdaniem obaj odejdą zimą za kasę. Pytanie, czy będziemy ją mieli na nich?

Krisu 24.11.2022 12:32

Jeszcze jak Gagson zostanie do lata to już wogole kryminał. Powinni go tam przycisnąć a nie klepać po plecach

Krisu 24.11.2022 12:30

Onana tylko niech poprawi koncentrację i może spokojnie się rozwijać przez wiele lat w Interze

kontousuniete 24.11.2022 12:29

Onana mega pewny i piękna interwencja. Gra nogami to absolutny top. Czy to kolejny majstersztyk Marotty? :) Tak na lepsze humory :)

kontousuniete 24.11.2022 12:27

Siema,

Krisu 24.11.2022 12:26

To jest przecierz taki kibel, że staramy się o same darmowe transfery za 4mln na rok. A z dupy kupujemy takiego Coree za 31 mln

minus09 24.11.2022 12:26

onana top

Adriano_forever 24.11.2022 12:26

Onana :O

Luki165 24.11.2022 12:22

jest wielki pan Correa

Luki165 24.11.2022 12:22

przecież go u nas nie będzie. Nie ma co się nastawiać

AveCaesar 24.11.2022 12:20

po Thurama już podobno kolejka Juve, Newcastle, Arsenal, Tottenham, Aston Villa, Borussia Dortmund, Bayern i Inter :)

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się