Archiwum shoutboksa

Dzonyy 23.11.2022 11:04

mial kontakty seksualne

domin98 23.11.2022 11:04

a miałeś?

andyvdm 23.11.2022 11:04

Już nie mam kontaktu z Kapica

FReeFonix 23.11.2022 11:03

To Kapica?

domin98 23.11.2022 11:03

co to xD

andyvdm 23.11.2022 11:03

XD

Dzonyy 23.11.2022 11:03

na sluzbowym lapku tego nie bede odpalac :D

FReeFonix 23.11.2022 11:03

XD

domin98 23.11.2022 11:03

a ostatnio gadał że do konferencji przed meczem z polska nauczy się jakichś słów polskich

Dzonyy 23.11.2022 11:03

wtf xD

andyvdm 23.11.2022 11:03

Polecam

domin98 23.11.2022 11:02

że chciałby kiedyś poprowadzić polską reprezentację

FReeFonix 23.11.2022 11:02

andy pewnie ma info od Kapicy

domin98 23.11.2022 11:02

w jakimś wywiadzie kiedyś powiedział

Dzonyy 23.11.2022 11:02

Kiedy zglaszal chec?

andyvdm 23.11.2022 11:01

Ale polska myśl szkoleniowa najlepsza

domin98 23.11.2022 11:01

dobra no pół nie, przesadziłem

FReeFonix 23.11.2022 11:01

Wieksze serce by mial do kadry niz Michniewiczowy

andyvdm 23.11.2022 11:01

On już wczesniej zgłaszał chęć

FReeFonix 23.11.2022 11:01

No i hui, ale gdzies tam Polska w sercu, jakis czesciowo polski jest xD

domin98 23.11.2022 11:01

xd

Orzeu 23.11.2022 11:01

:D

Orzeu 23.11.2022 11:01

no to nie pół Polak

FReeFonix 23.11.2022 11:01

Dziadkowie od strony matki pochodzili z Polski. Jego babcia pochodziła z Poznania

Dzonyy 23.11.2022 11:01

to mega pół :D

Orzeu 23.11.2022 11:01

ktoś tam 2 pokolenia wstecz był Polakiem i tyle

domin98 23.11.2022 11:00

dziadkowie ze strony matki wyjechali z polski w trakcie wojny

domin98 23.11.2022 11:00

mówię półpolak

domin98 23.11.2022 11:00

cenzor Orzeu

Orzeu 23.11.2022 11:00

to Francuz

domin98 23.11.2022 11:00

no

FReeFonix 23.11.2022 11:00

serio ma polskie geny?

Dzonyy 23.11.2022 10:59

to 30 milionow trenerow by go zwalnialo

Dzonyy 23.11.2022 10:59

Poza tym u nas jakby pierwszego meczu nie wygral

Orzeu 23.11.2022 10:59

wczoraj jak Zieliński i Lozano grali to sobie porównajcie i weźcie pod uwagę że jeden to gwiazda Napoli, a drugi to rezerwowy Napoli

Dzonyy 23.11.2022 10:59

w barcelonie

Dzonyy 23.11.2022 10:59

To dostanie wiecej hajsu niz lewandowski

domin98 23.11.2022 10:59

i do tego półpolak

Dzonyy 23.11.2022 10:59

Herve renard jak wyjdzie z arabami z grupy

domin98 23.11.2022 10:59

potężne chadzisko

Dzonyy 23.11.2022 10:59

Ciekawe co Amrabat dzis pokaze

domin98 23.11.2022 10:59

dawać Herve Renarda

domin98 23.11.2022 10:59

Dzonyy 23.11.2022 10:58 Teraz jak Czesiek poleci po mundialu to my chyba na jakis rekord w predkosci zmiany trenerow bedizemy mieli

domin98 23.11.2022 10:58

jak glik, szczesny czy jakikolwiek inny obrońca ma zaprogramowane żeby grać lage

Orzeu 23.11.2022 10:58

i gówno mnie obchodzi że kilka razy w towarzyskim dobrze pograł jakimś

FReeFonix 23.11.2022 10:58

No też się zgodzę, on powinien być uwypuklany, a jest uspiony

Dzonyy 23.11.2022 10:58

Teraz jak Czesiek poleci po mundialu to my chyba na jakis rekord w predkosci zmiany trenerow bedizemy mieli

domin98 23.11.2022 10:58

ale imo to dalej wina systemu

domin98 23.11.2022 10:58

no dobra

FReeFonix 23.11.2022 10:57

No grał dobrze, ale poza Szwecją to nie były jakies mega wazne mecze

Orzeu 23.11.2022 10:57

no i amen o tym właśnie mówię

Orzeu 23.11.2022 10:57

FReeFonix 23.11.2022 10:56 Zielinski w reprezentacji jest karykaturą siebie, w tych najwazniejzych meczach zawsze pęka na robocie

domin98 23.11.2022 10:57

nieprawda, w tym roku dobrze grał w reprezentacji

FReeFonix 23.11.2022 10:57

No ale wczoraj można bardziej wysapać do założeń jednak, niewykorzystywanie gościa

Orzeu 23.11.2022 10:57

bo coś jest nie tak skoro Krychowiak gra lepiej w kreowaniu niż Zielińśki, który jest gwiazdą Serie A a Krycha tymczasem gra w jakimś Asz-Szabab

FReeFonix 23.11.2022 10:56

Zielinski w reprezentacji jest karykaturą siebie, w tych najwazniejzych meczach zawsze pęka na robocie

domin98 23.11.2022 10:56

my po prostu nie chcieliśmy grać

domin98 23.11.2022 10:56

jak były takie założenia to nie dziwne

Orzeu 23.11.2022 10:56

Zieliński jest pierwszym od którego bym tego wymagal w naszej pomocy

Orzeu 23.11.2022 10:55

no dokl Fonix nikt nie chciał grać w piłkę

FReeFonix 23.11.2022 10:55

Wazne, ze piton sie zgadza i Infantyny kieszenie

Orzeu 23.11.2022 10:55

oczywiście, że grywał tak w Napoli i to często

Dzonyy 23.11.2022 10:55

Masakra jakie puchy na tych trybunach

FReeFonix 23.11.2022 10:55

Czasami sie cofa, ale nie jest to zbyt czeste

domin98 23.11.2022 10:54

przecież on nie rozgrywa w napoli od tyłu

FReeFonix 23.11.2022 10:54

Nawet jakby sie Zielu cofał po te piłki i chciał rozgrywać to nikt nie chciał klepać

Dzonyy 23.11.2022 10:54

Po co mieli to robic? Za goraco tam. Nie ma sie co przemeczeac jeszce jakiegos udaru dostana.

FReeFonix 23.11.2022 10:54

Orzeu, ale zauważ że wczoraj nikt się nie pokazywał do piłek xD

Dzonyy 23.11.2022 10:52

jakie ognie szczelajo na stadionie

Orzeu 23.11.2022 10:52

jak rozgrywający się nie pokazuje do gry to ciężko żeby nie grać lagi

Orzeu 23.11.2022 10:52

normalnie: zejść niżej i pokazywać się do gry, tak jak to robi w Napoli

Orzeu 23.11.2022 10:52

domin98 23.11.2022 10:47 ale jak miał wziąć na siebie grę

domin98 23.11.2022 10:50

Jędza na lewą obronę xD

domin98 23.11.2022 10:49

no to co panowie

domin98 23.11.2022 10:49

Bielik i Bereś kontuzje xD

FReeFonix 23.11.2022 10:49

Dokł

domin98 23.11.2022 10:47

jak założeniem była laga z obrony do przodu

domin98 23.11.2022 10:47

ale jak miał wziąć na siebie grę

Orzeu 23.11.2022 10:46

a go po prostu nie było widać

Orzeu 23.11.2022 10:46

oczekiwać można by że to on weźmie na siebie grę w takim momencie

Orzeu 23.11.2022 10:46

Zieliński też totalny niewypał

domin98 23.11.2022 10:46

no i Bielik do 1 składu

domin98 23.11.2022 10:45

zesrał się

domin98 23.11.2022 10:45

dokl

andyvdm 23.11.2022 10:44

Indywidualnie to Zalewski byl najgorszy

domin98 23.11.2022 10:43

dokl

FReeFonix 23.11.2022 10:36

No ja do neigo mialem sape wczoraj, bo nie istnial, ale dzis zrozumialem, ze on byl w ogole pomijany

domin98 23.11.2022 10:33

jak piłka mu nad głową latała

domin98 23.11.2022 10:32

nie wiem jak np można się Ziela po tym meczu czepiać

domin98 23.11.2022 10:32

no

andyvdm 23.11.2022 10:32

Albo 6-3----------1

andyvdm 23.11.2022 10:32

To była taktyka 6-3-1 innowacyjna

domin98 23.11.2022 10:32

dokl xd

FReeFonix 23.11.2022 10:29

Lewy ora wuefistę od memów

FReeFonix 23.11.2022 10:29

Robert Lewandowski chyba nie był fanem planu Czesława Michniewicza na mecz z Meksykiem. "Im więcej zawodników atakuje, tym większe jest zagrożenie. Jeśli z tyłu głowy masz, że defensywa jest najważniejsza, to tak to później wygląda" "Przy bardziej odważnej grze, jesteśmy w stanie stwarzać sytuacje, zachowując ten balans pomiędzy ofensywą a defensywą. Nie możemy bać się ryzykować, nawet dziś, bo kiedy bardziej pressowaliśmy, to Meksyk się gubił"

FReeFonix 23.11.2022 10:26

ość wystawia na papierze ofensywny skład, który gra defensywnie, a potem się broni tym, że przecież mieliśmy ofensywny skład xD I 1 strzał celny po karnym.. Co za goguś

FReeFonix 23.11.2022 10:22

Michniewicz jest żenujący

cuba 23.11.2022 10:01

Niech już podpisują nową umowę xe Skriniarem

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625432

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się