U nas za dużo jeszcze jest "bałaganu" trzeba pewnie rozwiązać tematy - Gagson, Sensi, deVrij, transfer Dumfriesa, kontrakt dla Skriniara, Dalbert, Lukaku, Gosens, Lazaro, Correa, (Dzeko już na dotarciu)
Borna Sosa zachwycony zainteresowaniem Atalanty,SKY.
O Scalviniego zapyta prawie każdy klub Europy. Bez cashu nie mamy szans nawet z Milanem i juve. Które prędzej od nas wyciułają.
Juve po Giorgio Scalviniego Atalanta chce 40 mln
Panowie, ja się z wami zgadzam i z młodymi i z kierunkami transferowymi ale to nie takie proste jak co roku masz stratę powyżej 100 mln
dlatego tym bardziej pozycję 18-23 to powinni być młodzi i tani. Z niskimi kontraktami. Ale chyba będziemy iść w tę stronę. No i trener który skorzysta umiejętnie z kadry potrzebny
I tutaj też paszport z po za Unii wchodzi w grę.
Mamy tam Milito i Zanettiego którzy nam pomagają
Jak mu się kończy kontrakt za pół roku to każdy kosztuje 10/20 min.
Ale z Ameryki już też nikt nie jest tani
Ekwador ma młoda kadrę
*basto tam był
No trzeba patrzeć po tych młodych z Ameryki i Afryki
Hakimi, Dumfries za te drobne też jest ok
Liczę na jakiś diamencik z Argentyny/ Urugwaju. Pewnie się naliczę
Nadto, Skriniar, Barella, Lautaro, Lukaku itd. Mega wypalili.
No to tylko potwierdzenie, że oprócz kilku wpadek te duże transfery od 5 lat robimy bardzo dobre.
Ale trzeba próbować
Wiem że ciężko będzie
Hakimi na prawym i Cancelo co on teraz na lewym gra
Ale popatrzcie jakie nazwiska na tych pozycjach się przewinęły przez nasz klub i tylko dla tego że jesteśmy biedakami mamy co mamy
Pluto - spokojnie z tymi wolnymi. I chcę pół Europy bo są za free. To nie takie proste.
Co by nie gadać mamy jakiś narybek. Dwóch Carbonich, ten Fabbian, Iliev za jakąś chwilę. Tylko Inzaghi ma inną wizję. Czeka na smoka Romelu a ironią losu będzie, że Romek sie wysypie
Gaya podpisał nowy kontrakt
Na lewe za free będzie Grimaldo Guerrero
Wbrew pozorom, na lewe wahadło jest więcej fajnych opcji niż na prawe za dunzela. Na którym ewidentnie chcielibyśmy zarobić
Trzeba kogoś wyróżniającego się wyciągnąć na tą lewą stronę za Gosensa
Ten Sosa źle się nie pokazał wczoraj
Jego brat to lewy wahadło / obrońca
Myślałem że takie wahadło
Inzi ma taktykę wpuszczać młodych na Bayern. Na pewno coś pograją
Taki Correa
10 / podwieszony napadxior
A ten Carboni to jaka pozycja
Zamiast gagi wolałbym każdego
Dokładnie
Ale za miast Gagli wolał bym mieć takiego Casadei który mógł by zaraz kosztować 40-50
Za Inzaghiego nie będzie młodych ze szkółki
on się boi dać Asllaniego który jest sporym talentem
Pytanie tylko czy to jest rozwiązanie dla takiego młodego grać 16 minut raz na 3 miesiące
Przy naszych finansach tak
Pluto11 - jaogolnie jestem takiego samego zdania ale 15 mln za gościa co nie zagrał w seniorach dla Interu to mega propozycja.
Skoro był już do kadry powoływany to znaczy że coś potrafi
I teraz opchnac Gosensa i dać temu Argentyńczykowi młodemu dawać szansę
Trzeba było dać szansę Casadei
O czym my tu mówimy
Asllani nie dostaje szans a Gaglia to poziom Cremonense
No na pewno tylko Bastoni 30mln Barella chyba +40mln
A tak na prawdę to potrzeba nam zmienników do pomocy bo po za Mikim nie mamy nikogo
liczyc mozna co najwyzej na darmowy transfer kogos po 30stce
Powinniśmy więcej inwestować w zdolna młodzież jak Bastoni czy Barella ale muszą oni dostawać szansę na grę
Bo od dwóch lat bazujemy na naszym szkielecie, który stoi na jednej modze troche
Singo jest z do wyjęcia może udało by się dogadać z Toro a za Gosensa to lepiej iść na jaką wymianę za Sose czy kogoś innego
nie bedzie transferow mordeczki
Tylko pytani jest takie dokąd poprowadzi nas ta droga
Tylko kogo ściągniemy za Denzela i Gosensa
Wszystko super
No Krisu zastepstwa muszą być tańsze
jakieś wypożyczonko jak tego lewego z Valencii
bo na tych przez nas wymienionych na pewno ostatecznie nie będziemy 60+
No piłkarz potrzebuje bodźca i zaufania by dawać z siebie więcej.
W każdym razie, na pewno nie są gorsi od: Saleamakersem, messiasa, Krunicia, desta, karsdorpow, celikow, marusiciow, Alexis Sandro itd :
wymieniłbym tu jeszcze z 20stu zawodników którzy mogą grać w klubach top i dawać radę
Tak jak piszesz. Jeśli opchamy Dumfriesa i Gosensa to mamy +60. Inzaghi nie wypuści swojego synka bez presji klubu. A gdzie kasa na zastępstwa?
Ja się nie podejmę oceny Bellanovy / Asllaniego / Gosensa. Za mało grali. A z założenia transfery moim zdaniem bardzo dobre. Powodów dlaczego grają tak mało może być masa, w tym osoba trenera
Jak Steven ma pozwolić na transfery jak FFP i wymogi z zewnątrz każą nam mieć 60 mln na plusie. Włożyli 600-800 mln już w klub (w tym liczymy pożyczki). Trzeba sprzedać Dunfriesa i może Gosensa, wypożyczyć Corree. Kupić / wypożyczyć tańsze (oby nie gorsze) zamienniki na wahadła i Thurama. Tylko to takie rzeźbienie w gównie.
Gosens, Correa. Bellanova i Aslani półśrodki na dziś. Sorry Onana wartość dodana!
Oby. Chciał bym. Bo ostatnie transfery nam nie pykły
Inzaghi nie puści Correi, Stiven nie pozwoli na transfery, Marotta z małymi szansami na wyczarowanie czego kolwiek
Krisu - myskez że do stycznia obaj będą dogadania. Zbyt łakome kąski i zbyt duże okazję.
Niestety kasa rządzi, chyba nie jesteśmy faworytami do thurama i Scalviniego ale kto jak nie Marotta? Musimy tylko kogoś sprzedać... A Corree przynajmniej wypożyczyć do tego. No wje..śmy się z tym Correa, strasznie.
Stycznia*
Od stucz
Kiedy okienkno rusza?
Jedyna szansa to tak jak się wydaje - dla zawodnika pozostanie we Włoszech jeszcze z 2 lata to idealny ruch. To dzieciak jeszcze. Włoskie w niego zainwestują bez opamiętania. Za granicą może być dużym talentem ale kolejnym po prostu.
Anglicy czy inne PSG wykłada 20 mln nawet pół roku przed końcem kontraktu. Zbyt duże ryzyko straty za free na rzecz innych klubów. Bayern też lubi takich młodych tańszych. Chętnych nie zabraknie w zimie
Większy potencjał niż Bastoni
Mega talent
No Andy zgoda
To, że Gaga będzie chciał zostać do końca kontraktu to jasne. Dostanie lepsza kasę z wolnego a na graniu to mu nie zależy za bardzo. Te plotki o bodajże Sevilli i paru innych klubach to chyba zaprzyjaźnieni dziennikarze z Interem wypuszczają
żeby zainteresowanie jakkolwiek zwiększyć. Tylko jakaś masa dziwnych zdarzeń może sprawić, że Gaga odejdzie zimą. Na zarobek nie ma opcji.
Albo i cala
Za Scalviniego to by trzeba było pół primavery oddać
Jednak jak Scalvini ma mądrego agenta i sam jest mądry, to pozostanie we Włoszech w Interze, Milanie / juve - jeszcze z 2 lata to idealny ruch. To jeszcze 18-19 letni dzieciak. Niech zagra w LM dwa sezony wtedy kazdy klub świata za niego zapłacić każdą kasę. Tylko agent i Ataanta będą naciskać na transfer np. Do Anglii, którzy wyłożą 15-20 mln nawet przed końcem kontraktu
to za duży talent w skali świata i to ze szkółki Atalanty. Także tutaj wszystko w rękach Scalviniego, rodziców, agenta i Atalanty
Chciałbym ale rzeczywistość jest taka, że nie mając kasy, oferując kontrakty średnio przeciętne będziemy się bujać z Gagsami, Correami i Lukakami zastanawiając się co dalej...
A odnośnie Thurama czy Scalviniego (szczególnie tego pierwszego) od dawna pisałem, że będzie mega ciężko. Reprezentant Francji, 9tka która zaczęła strzelać bramki, sprawdzony w top 3 lig europy - takim gościom się płaci grube siano. Mamy szansę tylko przekonać ich w jakiś cudowny sposób przez Marotte, dla obu Inter wydaje się bardzo dobrym ruchem na dalszą karierę - klub z top 16, który nie zamknie im drogi na przyszłość gdyby się nadzwyczajnie rozwinęli. Ale moim zdaniem obaj odejdą zimą za kasę. Pytanie, czy będziemy ją mieli na nich?
Jeszcze jak Gagson zostanie do lata to już wogole kryminał. Powinni go tam przycisnąć a nie klepać po plecach
Onana tylko niech poprawi koncentrację i może spokojnie się rozwijać przez wiele lat w Interze
Onana mega pewny i piękna interwencja. Gra nogami to absolutny top. Czy to kolejny majstersztyk Marotty?
Tak na lepsze humory
Siema,
To jest przecierz taki kibel, że staramy się o same darmowe transfery za 4mln na rok. A z dupy kupujemy takiego Coree za 31 mln
onana top
Onana :O
jest wielki pan Correa
przecież go u nas nie będzie. Nie ma co się nastawiać
po Thurama już podobno kolejka Juve, Newcastle, Arsenal, Tottenham, Aston Villa, Borussia Dortmund, Bayern i Inter
Jak tam Onana broni? ogląda ktoś ?
Ciekawe ile w tym prawdy ze Juve dogadało się juz z SMS i została kwestia dogadania sie z klubami
Gagliardini postanowił pozostać w Interze do końca sezonu, transferów styczniowych nie będzie za to dwa darmowe mają być w czerwcu z dwóch klubów włoskich znajdujących się u dołu tabeli jak pieniędzy nie było tak nie ma staczamy się szybko w dołek,panie zhang czas opuścić tonący okręt?!
witam
ciekawe spostrzeżenie z rana heh
Misterem
Witam boli mnie dupa z powodu relacji romantycznej między Szymonem i Misterne Dopiettą
co tam słychac
Witam serdecznie